121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #41445
    azota feltöltött a srac meg 2 videot. teljesen jol fut es eleg jol nez ki ahhoz, hogy letoljam izibe. mar be is rendeltem.:)
  • R0GUE
    #41444
    Csókpuszi


    És nagyon fog hiányozni hogy mindennap a Halo 5-el kapcsolatos szemellenzős ömlengéseket olvassuk a Ps4 topikban.
  • arty
    #41443
    -fav, mert még itt se tudom a ps4et nyugodtan fikázni :( ;)
  • arty
    #41442
    nem, gero hozta az 5 órát a másik topikba és azóta te és slickadam is ezen lovagoltok.

    amugy jah, szóltam a friendjeimnek h tolják má' meg még 3-4 órát a kampányukat.
    no komment vagy baszki.
  • arty
    #41441
    nagyon vicces, ahogy ránagyit a képrészletbe, hogy látszódjon is valami abból, amit mond :D
    mesteri alátámasztás!

    én nem így játszok, hogy ránagyítok 1-1 részletre (szerintem senki se) és ezért nálam nem látszik ekkorának a gond, ergo leszarom kategória :P

    de szerintem ezt ne itt folytassuk, mert már nekem kellemetlen ...
  • R0GUE
    #41440
    5-8 órát írtak a neten én ennyit írtam, plusz hozzátéve hogy egy játékot nem HARD-on méricskélni.

    *igazunk lett - ejha. Mitől is? Csak mert 10 óra fölött vagy vagy mert az ismerőseid is? A neten meg számtalan ember nem 10 fölött van. Tényleg ejha. Belőletek még azt is kinézem hogy a játékba lépve otthagyjátok a fosbón hogy teljen az idő...
    De tudod mit? Elismerem túlmutat a Halo az 5-8 órán ezekszerint. Éljen! Hülye ugyan nem voltam mert továbbra sem azt írtam hogy: A Halo 5-nek 5 órás kampánya van!
    Amúgy:
    Ettől még elavul több éves grafszínvonal okádék teknóval a 60 fps-ért ami fölött vastagon szemet hunytok és "hazudtok" és O-D-A-B-A-S-Z mint a lentebbi kis szösszenetben is látható,csak fáj beismerni.;)
  • darkSectorxxx #41439
    Egyetértünk a Tomb fasza lesz előző genre is, és nem minden területen látszódik az oriási eltérés, legtöbb helyen inkább több növényzet vagy a talaj részletességében láttam eltérést....
    X360-ra is jó.
  • arty
    #41438
    5 órát írtatok a normalra, mondtuk h nem annyi
    10 óra alatt egy friendem se tolta le

    igazunk lett, de fáj beismerni, hogy hülyevoltál. nincs itt semmi másról szó :D
  • R0GUE
    #41437
    Az odabasz témakörnél nem,játékidő nem izgat az is túl van misztifikálva,és a normal az új very easy, ezt is megtudtuk.:)
  • SlickAdam
    #41436
    sp jatekidöröl volt szo, ne hater-kedj!
  • R0GUE
    #41435
    Ő sem látta a játékot és mendemondázik, irány a duna!
    Zsizsegés,okádék textúrák,mosott látvány,nevetséges LOD...O-D-A-B-A-S-Z...

    (Ilyen az amikor valaki nem szemellenzővel néz egy játékra aminek elődeit kedveli)

  • R0GUE
    #41434
    A gond a szemellenzővel ès a kettős mércéddel van amiért itt is és a gamer365-ön is többször kiosztottak. Ez a nem látott egy percet sem harmatgyenge duma. A hitelességed a témában pedig nulla, mindig ez van ami neked kedvenc ott MINDENT félremagyarázol még azt is ami bizonyított tény, aztán jön a szokásos terelés. Mendemonda... Az...:)
    Menjél Dunának ha fájnak a tények.:) Majd követünk amikor a félremagyarázòs baromságokat olvassuk.:)
  • SlickAdam
    #41433
    igen, szerkesztettem. dicseretes.:)
  • Totti5
    #41432
    1080p

    akkor szerkesztem én is

    Gameplay 1080p
    Kátszín : 1440 x 1080
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.07. 11:48:43
  • SlickAdam
    #41431
    mivel kurrgen cim... mi?

    nem latok nagyobb kulonbseget, mint mikor leald-ban DT-ek nyomjak, hogy az ö GTAV-ük TELJESEN mas jatek. nem, nem az..., pedig ott ketszer annyi a frem altalaban.
    itt frem azonosnak tunik (XO-n se stabil 30 DF video alapjan), 720p vs 900p (annyi ugye? szerk.: 1080 ingame), nehany effekt & csilivili hianyzik (pl.: lepkedes a hoban), meg texturak se olyan jok nyilvan, de nezegetve parallel a ket videot nekem ugyanaz a kettö. ha a gameplay es törtenet erdekel. nincsenek kivagott reszek (Black Ops 3 lastgen... khmm), nem mas a rendezes, ... ugyanaz törtenik a kepernyön.
    altalaban katasztrofalisak ezek a lastgen-re kihozott portok, de ez NAGYON jonak tunik.

    aztan ha beadja, majd megveszem kesöbb PC/PS4-re.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.07. 11:45:37
  • Totti5
    #41430
    Egyik prevgen, másik kurrgen. Mivel kurrgen cím...
  • SlickAdam
    #41429
    nnnnna! tudommar hogy fogom letolni az uj Tomb Raider-t XO vasarlas nelkul!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    TRÍ SZIKSZTI BICSIZ! 40 euro (kb mint egy WiiU cim) vs 60-65 euro XO-n. siman bevallalom. aztan megy eBay-re.
    egyaltalan nem tunik rossz portnak! söt!

    itt XO-n:


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.07. 11:31:41
  • kill3r21
    #41428
    Bíztató eléggé! :)

    Más: Van egy lemezes Dragon Age Inquisition nálam porosodóba, ha valakinek kellene pm :)
  • Piko888
    #41427
    A PS4-es Just Dance 2016-hoz kell kamera?
  • Totti5
    #41426
    Érthetően leírtuk h mi a gond vele és hogy kellene. Nyilván olyannak aki Xboxot sem látott csak képeken nehéz Halo 5ről érdemben felvilágosítani. Megpróbáltuk, nem jött össze. Tán nem azok a hülyék akik játszanak vele és tudják mi merre. Elvileg, aztán itt naponta olvas az ember olyat hogy legszívesebben a dunának menne.

    S sosem volt és sosem lesz az xbot, fanboy vagy akármilyen gennyedék, aki kedveli a Halot. Van ilyen, h kedvelünk egy szériát, tudjuk és ismerjük, ezért is bosszantó a mendemonda azoktól akik egy pillanatot sem játszottak vele. De ezzel mindenki így van, valami szériát mindenki kedvel.
  • heady
    #41425
    Nem kötelező, ezt mar Todd is mondta E3on.
  • R0GUE
    #41424
    Teljesen meddő téma ez a szemellenzős xbotokkal, mindenre van magyarázat, még ha ordas nagy kamu is.:)
    A terelés megy, meg a félremagyarázás -a normal az új very easy...:D
    A látvány meg o-d-a-b-a-s-z (csak nem ebben a genben)...

  • arty
    #41423
    csak ha kéred én befényképezem az időket :PPP

    amugy várjuk meg Gero eredményét, dönstön az ő kampány-ideje ;) (remélem most belekényszerítettem valami speedrunba és bosszubol hazavágom az halo-játékélményét :PPP )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.06. 22:20:08
  • darkSectorxxx #41422
    Nekem tetszik. :)
  • SlickAdam
    #41421
    akkor a sok emberke atlaga valami hiba lehet a matrixban, hisz 10 felett kene lennie, de legalabbis akörül.
    igy higgyen az ember a hülye vilaghalonak...

    wait! a kommented is a vilaghalon olvasom.
  • SlickAdam
    #41420
    "kedves ellenségem" + szerelmi / csaladi drama + sok-sok CGI

    vasarnapi disney müsorba jo lesz.
  • arty
    #41419
    3 friendem tolta le normalon, mindenkinek 10 óra feletti a kampánya.
    Nekem szerintem heroicon 13-14 lesz.

    Szal nem! :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.06. 21:45:36
  • SlickAdam
    #41418
    egyezzünk ki egy hetesben
    deal?
  • Ulthane
    #41417
    1 es 2.30 kozott a lenyeg.
  • Ulthane
    #41416
    Hidd el, a feleseged/csajod ezt nem igy gondolja!
  • arty
    #41415
    jólesett volna egy "bocs, h bedőltünk a netes hülyeségnek" :D :P ;))
  • darkSectorxxx #41414
    Nem vagyok Warcraft fan, de ez a film baszottjó lesz!
  • SlickAdam
    #41413
    gyönyörködnek a fremben.
  • darkSectorxxx #41412
  • arty
    #41411
    slickadam, r0gue? olyan csendben vagytok mostanság :D
  • darkSectorxxx #41410
    Ezt a Blizzcon-t érdemes nézni élőben? :D
  • Kongy
    #41409
    Semmit nem csinál, csak lopakodik, és egyszer csak beadja a bejátszást, amiben már megölte az aktuális célpontot. :D Hát mi ez, ha nem zseniális? Oridzsinál jubiszoft újítás!
  • arty
    #41408
    200 óra confirmed.

    :D
  • SlickAdam
    #41407
    nincs :(

    most neztem, hogy ez anno Kickstarter-en indult EEEEEEES a masodik reszt is feltettek iden nyaron Kickstarter-re, ami sikeresen meg is lett finanszirozva (500e helyett 2miller). egyelöre PC, de tuti lesz konzolon is idövel.
  • darkSectorxxx #41406
    Nekem tetszik ez a csillám fasz láma. :D
    De mekkora hype lesz még ebből, nem csodálkoznék ha sokan erre a vicces videó hatására sok ember felmatricázná a gépét!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.06. 18:31:10