121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #41565
    Ezen a kérdésen én is minden héten örlődöm, és minden héten oda jutok, hogy mostmár értelmetlen bármilyen lépést tenni pascalig.
  • lwb
    #41564
    OK. Szerintem sem ér vitát, pláne hogy offolunk is.

    Azért a véleményed kikérem: szerinted van értelme 980-at titan x-re cserélnem (i7@3770)? Csak 1080p-ben játszok, nagyobb felbontás nem érdekel.
  • Moby
    #41563
    Inkább, kitöröltem, hagyjuk. Jó passzban vagyok. Igazad van.
  • lwb
    #41562
    Ha a cél, hogy kompakt legyen, akkor inkább ILYET csinálj. :D
  • lwb
    #41561
    Először is elengedem ezúttal a nyomorult flame-baitet és nem veszem fel, hogy lehazugozol.

    Másodszor: megnéztem megint. Hairworks on, de AA 0-án, minden max, kivéve foliage akármi, az high-on ultra helyett, mert ha megfeszítenek, se láttam semmi különbséget, ellenben +3-4 fps. A motion blur off, mert nem akarok fejfájást, más post process maxon (hbao+ stb). A frame rate unlimited mert gsync van ezért nem kell vsync sem. Novigradban állok a téren és valóban nem 65-80, itt csak 57-67 volt. Kint a vadonban, ahol nincs ennyi izé, 65-80. 57 alá egyszer sem ment, esőben sem, mocsárban sem.

    Harmadszor meg azt hiszel, amit akarsz.
  • Tikal #41560
    ha sok elbaszni való pénzed van, akkor már inkább egy ilyet :)
  • Evoluti0N
    #41559
    Ok. Légyszi vegyél. Komolyan. Kérlek, vegyél. Aztán gyere majd panaszkodni, hogy milyen szar. Alig várom.
  • darkSectorxxx #41558
    Hát engem nem foglalkoztat már a CoD AW volt szerintem az uccsó, csak látom itt nagyon nagy téma most. :D
  • Moby
    #41557
    Jah. Rendkívül érdekes téma, hogy a fosputtyogtató(téem) vol. 239 hogyan fut bárhol.
    LÖL
  • darkSectorxxx #41556
    Úgy mondhatnánk hogy nem csak x360-t bazsták el, hallottam hogy pc-n is szenvedés, ram hibák meg minden, és itt a maradék 2 platform....szégyen ez a BO3 úgy ahogy van!
  • TDC Geronimo
    #41555
    PSen se 1080 hanem dinamikus, droppok 40re, tearing, átvezetők 30 fps. Szégyen. Előző évben 1080 volt cod és sokkal stabilabb 60 tearing nélkül, ráadásul jobban is nézett ki
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.08. 12:47:38
  • SlickAdam
    #41554
    3:37-töl ...
  • Moby
    #41553
    Ja, tök olcsón tudom már venni.
  • Moby
    #41552
    W3-ban ahhoz a 65-80fps-hez a hairworks mellett vissza van véve az árnyék is, máskülönben ordas kamu a 65-80. Tudom mit beszélek, 1500/3900-on megy a 970-em...

    (mármint sima 980-on)
  • SlickAdam
    #41551
    nezegettem nemreg a ddr4 ram-okat es (mar) egyaltalan nem dragak. 0-15 euroval kerulnek tobbe, mint DDR3-as tarsaik. az nem horror.
    nyilvan nem a bullshit csillivili led-es "gamer" hulyesegekrol beszelek.
  • lwb
    #41550
    Hát nem tudom, a 970 annyival nem gyengébb mint a 980-am, de nekem ilyen gondom nem volt. Mondjuk autós játékokat nem játszok, szóval ezt nem tudom leellenőrizni, de 60 fps alá a mostani játékok közül csak a witcher 3 ment a peccs előtt, amikor a hairworks on-on csak ini állítgatással lehetett finomítani. Ma már a játék menüjéből is, így 65-80 fps nekem, konstansan, ami gsync miatt folyamatos (nem kell vsync, ez is ad pár frame-et).

    Konkrétan az egyetlen ok, hogy bővíteni akarok az az új Acer x34 monitor, amihez már kell egy erősebb vas és sajnos az már csak sli lehet vagy legalább egy titan x a felbontás miatt. De a skylake-en még így is nagyon gondolkodom, mert a legutóbbi 3-4 proci generáció minimális teljesítmény ugrást (gaming, nem renderelés meg mittoménmi) hozott csak és a ddr4 ram még aranyáron van és annyit nem ér. Meg utálnám "kidobni" a király Hyper X ddr3 ramjaimat.
  • Totti5
    #41549
    Akármilyen autós játékban rátapperolok a full graf csúszkára 60 fps közelében sem lesz a dolog. Be kell lőni, állítgatni, elvenni ezt meg azt. És úgy megvan. 970-en. Ez van, de ha megvan ( és megvan hisz begányoltam ). Nagy királyság.
  • Moby
    #41548
    Ez a tényeken semmit nem változtat. Tudjuk az okát. Egyetlen megoldás létezik: nagyobb teljesítmény.

    Én sem akartam a konzolok mellé ekkora pécét. Volt ebben 750Ti, aztán 960, aztán egy 390, aztán újra a 970-nél landoltam. Ami még mindig kompromisszum, de ez már efy egészséges helyzet. egy 3. fisemfos konzolnak semmi értelme.
  • lwb
    #41547
    Ez itt off, ezért zárjuk rövidre, de a 980 Ti gaming teljesítményben alig marad le a Titan X-től (legalábbis 4k alatt, ahol nem számít annyit a VRAM). A micro stuttering miatt meg vagyunk páran, akik fázunk az SLI-től.

    Ha egy játék egy 980 Ti-n nem tudja a konstans 60 fps-t legalább szimpla 1080p-n, akkor az a játék hibája és szar optimalizációé.
  • lwb
    #41546
    Miket játszotok ti emberek? 1080p-n nincs meg a 60 FPS 980 Ti-n?
  • Moby
    #41545
    970 sem elég ma már a 60-hoz. Csak kompromisszumokkal(persze nem konzolszintű kompromisdzomkról beszélünk). Sőt, 980Ti sem.
    970 alatt nincs értelme ma már semminek.
  • lwb
    #41544
    Játéka válogatja. Szerintem a GTX 760 GT, 4GB, ami a régi kártyám volt, elég sok mindenre. Maxra húzott witcher 3-ra nem (bár hairworks off-fal, i5-ön (ivy) 45-60 fps high-ultra között), de majdnem minden másra igen. 970 overkill ehhez, persze ez is a játéktól függ. A mostani 980-am egész biztosan nem éri meg azt a két kilót, amibe került.
  • SlickAdam
    #41543
    1080@60-hoz NEM eleg egy 760-as, 2 eve se volt. AMD meg lehet olcsobb, de PAKS kell melle, annyit fogyasztanak az alkatreszeik.
    gtx 970 + i5 (Moby alairasa) es jol is lenne. es meg igyis olcsobban kijonne, mint a nevetseges 1000+ euros Alienware borzadallyal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.08. 11:56:46
  • lwb
    #41542
    Ne vegyél. Inkább vegyél X1-t az exkluzívok miatt. PC-ből nem éri meg prebuilt, nem lesz soha 100% konzolhatás még az ilyen speciális masináknál sem és a gyenge hardver pont a pc játékok lényegét rontja le. Jobban jársz, ha teszel mellé még egy kis pénzt és veszel valami nagyobbat vagy magadnak építesz egyet.
    Ha TV-n akarod tolni, akkor 60 fps, 1080p bőven elég, ehhez nem kell 2 Titan X SLI-ben, ehhez igazából egy gtx 760 elég, de az új középáras 950 biztosan, feljebb nem kell menned. Ha picit fogni akarod jobban a pénzt, akkor AMD: ott jobb az ár-teljesítmény arány. Steam OS, big screen mode és simán mehet kanapéről kontrollerrel minden.
  • Moby
    #41541
    Ezzel nincs gond, én minden pc vásárlást támogatok :D de van ettől ésszerűbb módja
  • SlickAdam
    #41540
    nem tudja mi ez.
    azt hiszi ez egy steam konzol, bekapcsolja, indul a steam es annyi. igen, mukodik igyis, tavaly en VAS-am is igy volt belöve, de allitgatni, buheralni KELL. mar csak a windows miatt is.
  • Moby
    #41539
    Ezek kutyaközönséges pécék, kutyaközönséges windowsal, és kutyaközönséges steam-el. Amihez tényleg nem kell ma már billegér, a legtöbb esetben.
    Vagy tehetsz rá steamos-t ami egy fos.
    Mit vársz, mennyivel fogsz többet kapni, ha ezt a steam-től veszed, nem azbipontól, vagy a pcx-től?
  • Myselor
    #41538
    tudjátok sok a hülye sok pénzel xd ha neki jó ez úgysem tudjátok lebeszélni róla ha ő ezt akarja :D van miből hülyének lenni.
  • SlickAdam
    #41537
    dehogy lesz.
    megneztem hivatalos oldalon a legerösebb modellben egy visszafogott mobil (vagy gyenge asztali) i7-es van, meg szinten csak egy "2 gigas GTX GPU" vmi 1000+ euroert. vicc.

    kb EZT tudja a 650 euros gepük. vagyis meg ezt se, mert ebbe egy rendes i3 4170-est vizionalnak...
  • Moby
    #41536
    Szerintem te nemnagyon tudod mi ez amit meg akarsz venni.
  • SlickAdam
    #41535
    a nekem szolo bekezdes fenyeben teljesen ertetlenul allok az elsö elött...

    steam machine: windows 8.1/10 + steam kliens + xbox 360 / XO kontroller (xinput)
    DIY pc: windows 8.1/10 + steam kliens + xbox 360/XO kontroller

    nagyon nem vagy tisztaban a dolgokkal. valami csodara varsz. de mindegy is, szerintem vedd meg az alienware-t! de komolyan. mondjuk a 650 euros modellt, az BIZONYARA szenne alazza a szar 350 euros PS4-et, a maga i3-as 4170T (T-s, LOAAAAAL) processzoraval + 4-8 giga ram + MEGNEMNEVEZETT !!!!!2!!!!! GB-os GTX (gétéiksz embeeeer) GPU-javal.

    a sebtiben összerakott linuxos hobbi masinam erösebb lenne, ha beletennek vmi random grafikus kartyat. xbox kontrollerem is van hozza.:)

    MINI ITX hazikok? mr pc guru?...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.08. 11:37:34
  • Totti5
    #41534
    Össze lehet rakni kis PCt, ami jobb és olyan amit te akarsz. Ezek a dedikált masinák nem konzolok. Gyártók által sok pénzért ( márka és steammasina liszensz miatt ) adott gyenge indie cuccokra való vagy horror áron AAA gémingre való amit te akarsz hogy jobb legyen mint a PS4. Sok pénzért az lesz.... megéri? nem. De ha kell vedd. Innentől kezdve nem kell téged győzködni ha tudod mire kell és hogy a kényelmes neked.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.08. 11:33:18
  • Ulthane
    #41533
    PC-k, de nem kell egérrel, billentyűzettel görnyedni egy monitor előtt 2015-ben, ami valljuk be, kissé groteszk, nem? Nekem pont az a vonzó benne, hogy odateszem a PS4 mellé, hátradőlök a kanapén, és kontrollerrel csapom.

    Slick: Szerintem életemben több gépet tettem össze sajátkezűleg, mint te valaha, hacsak nem ezzel foglalkozol megélhetés szitjén. Bármikor összerakok egy PC-t, nem a pénz, és nem az a gátja, hogy nem tudom megcsinálni. Nincs hely neki, s nem akarok PC-t tartani, mert otthonra a notebook nekem tökéletes.
  • SlickAdam
    #41532
    0:35-tol megbolondulsz :D (uhhh, szpojleres thumbnail... na mindegy, az öreg a lenyeg :D)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.08. 11:19:49
  • Moby
    #41531
    +1000
  • SlickAdam
    #41530
    mindenesetre fulladjanak meg, hogy az elsö reszt nem tettek az "remaster" pakkba. pont az fut nagyon szarul. szaggat, törik, ...
    a 2 mindig is rendben volt.
  • Totti5
    #41529
    Amennyiben az első részre hajaz kell azonnal, ha a kettő bottal sem:(
  • Moby
    #41528
    Valamiért az embereknek beégett, hogy a pc az, amit a konyhaasztalunk heftölünk össze.
  • SlickAdam
    #41527
    "Darksiders 2 Deathinitive Edition was just the start. Since we acquired the franchise we were looking for options for doing a DS3. The remaster was just a way to get some spotlight on the franchise again, reactivate the community and have a better starting position for Darksiders 3."

  • Moby
    #41526
    Kutyaközönséges pécék. Ilyen egyben alienware gépek most is kaphatóak, elmebeteg áron.