121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #41605
    Én rohadtul élvezem, kimaxoltam a Tour-t, meg a DLC-s versenyeket is, kettő maradt már csak :)
  • darkSectorxxx #41604
    Mad Max milyen úton módon van meg? :)

    /x1? ps4? pc?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.08. 22:56:00
  • Moby
    #41603
    De szerintem mostmár, hogy nem tudok elspolerelni magamnak semmit, rácuppanok a könyvekre is.
  • Moby
    #41602
    Sajnos a könyvket én sem olvastam, de gondolom azokból ugyanúgy megtudsz mindent (sőt...), és azoknak mindig fasza az irányításuk :)
    Amúgy igen, az első az még óvatosan áll az action vonalhoz, és anno így is ingattuk a fejünket, annyira új volt a megközelítés :)
  • SlickAdam
    #41601
    elsö resz meg full pc-s (ertsd: iranyitas), masodik mar jobb, de meg nem olyan fasza aramvonalasitott, mint a 3.:( ez utobbinak többször is nekimentem mar, de nem sikerul rakattanni.
    tudom, hogy nem ertek rengeteg dolgot, rendszeresen erzem, hogy "na itt egy karakter, akivel valszeg volt mar dolgom korabban", de ez van...
    nalam a sztori: vajákos vagyok egy köcsög brazil szappanoperaban, emlekezet kiesessel es kezdödik a 3. resz.:)
  • Moby
    #41600
    Viszont ami még hátravan, az olyan tömény, olyan csavarokkal, hogy az agyad kettéáll. Viszont így utólag azt kell mondjam, hogy a teljes élmény kb harmadát az előző részek adják hozzá. Azok nélkül féllábú óriás, szal én kötelezővé tenném előtte a pótlást.
  • SlickAdam
    #41599
    thx. akkor rafekszek. nem akarom vegleg felrakni a polcra, csak jo lenne ha le lenne mar tudva a main vonal.
  • Moby
    #41598
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha nem veszel fel mást, azaz a fősztoriban az a utolsó negyed eleje kb).
  • Moby
    #41597
    Remélem, azt most bírnám :)
    Rengeteg a betárazott/elkezdett cucc.
    - life is strange(végre teljes)
    - Ori
    - Mad Max
    - AC Rogue
    - Kholat
    - Forza 6 karriert folytatni
    - Halo5 (van egy elkezdett coop legendary önszopatásunk, ami 1 hete áll)
    stbstbstb Van mit csinálni, na :)
  • SlickAdam
    #41596
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott jarok skellige-n, amikor yennefer-el meg kell vizsgalni a magikus robbanas helyszinet azzal a speci maszkkal amiert a varazslo rinyal.
    fö sztoriban ez kb hol van? mert allandoan kolbaszolok, tengernyi ora benne van mar, de fingom sincs haladok-e egyaltalan.
  • darkSectorxxx #41595


    Következő projekt mi lesz?
    majd a Tomb Raider? :)
  • Moby
    #41594
    Küldtem privit gsynccel kapcsolatban. Rácsavartál a témára :D
  • Moby
    #41593
    Nakérem. Lepörgött a Witcher 3 credits. Első menetre nem szedtem ki belőle mindent, tervezem újrafutni az egész szériát, relative gyorsan végig is mentem, 134 óra volt cakkpakk.
    Írtam róla jót, rosszat, főleg a konzolos verzáról, ami leginkább a teknót érintette. Legnagyobb szerencsémre mielőtt feladtam a harcot, csak kipróbáltam még a azzal a teknóval, amit a játék minimális szinten megérdemel. Nem fogok a játékról írni, mert hosszú lenne, talán majd egyszer, és akkor sem erről a részről, hanem az egész szériáról.
    Verdikt: 10/10. Az év játéka. Az évtized játéka. Életem játéka. A valaha létezett legjobb videojáték széria legjobb része.
  • darkSectorxxx #41592
    Ja tanulni, hát a Tour-ban mentem szóval adott versenyről van szó, de már meg nem mondom melyik az, de pofon egyszerűű, szinte mindegyik, pláne a gyors autóknál, alig belátni a pályát sokszor, éjszaka menni rámálom...vagyis itt kicsit sem élvezem a versenyzést.:D

    alán a Forza tette jól amíg nem volt időjárás meg éjszaka. :D
  • Tikal #41591
    Tölts már fel egy versenyedet légyszives... vagy mondj egy pálya autó kombinációt, megnézem mennyi idő nekem :)

    Egyébként a motorozás az egy másik műfaj, tanulni kell, nem egyszerű.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.11.08. 21:12:58
  • darkSectorxxx #41590
    De durva régen Forzában meg GT-ben nem emlékeztem hogy ennyire nehéz lenne, és elég 1x elbaszni....akkor is csúszik ha nincsen eső, de ha csepedg az eső isten irgalmazzon! :D
    Ezért nem megyek rendes Tour-ban ezzel a játékkal, de egyeltalán semmilyen versennyel sem.

    Felkúr. És megunom.
  • Kongy
    #41589
    Heh na én pont ezért hagytam abba 2 óra játék után az egészet. :D Igen, mi vagyunk a bénák. Nem csal az AI.
  • darkSectorxxx #41588
    Szabályossan felbasz ez a DC.

    Hiába próbálk bármit, nem tudok első lenni, bárhogy próbálok a gép érthetetlen módon megy , mint autók mint motorok terén.
    Ennyi nem megy nekem a verseny része.

    Nem értem én csak folyamat megyek sodródok kifelé vagy keresztbeáll a kocsi vagy túl belasssul semmi...ennyi volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.08. 20:57:57
  • shaddam
    #41587
    Ó jöjjön csak a summer lesson
  • Moby
    #41586
    Nahát ez pécén nem valódi probléma. Kapásból 3 különböző megoldást tudnék rá mondani.
  • TDC Geronimo
    #41585
    3 megvan 360ra, de ha nem kerül bele BC listába nem tudom tolni. PCn meg még mindig nem támogatja kontrollert úgyhogy... :(
  • TDC Geronimo
    #41584
  • Kandurex
    #41583
  • Moby
    #41582
    Amúgy kandurexnek (is) való cucc. Turnbased...
  • Moby
    #41581
    Ja hogy 30...akkor visszavonom. Azt bírhatja.
  • SlickAdam
    #41580
    beleneztem walkthrough-ba, jonak tunt a frem es v-sync gond sincs.
    valaki ra is kerdezett egyik forumban, nagyon ritkan van minimalis lassulas, föleg ha co-op van es aktivalodik a spli-screen.
    de manapsag ez se tuti, annyi a vakeger...

    mondjuk IGN videotesztben is emliti a srac, hogy csak 30 frem, de azt szepen tartja...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.08. 17:52:31
  • Moby
    #41579
    Nemcigó, és nem is néztem meg. Ne kérdezd meg mér. Fogalmam sincs, mostanában mindent innen veszek (ráadásul mivel gog, kurvaminegy mennyire cigó, gog = no drm.
  • Moby
    #41578
    Megtettem aznap. Gyönyörű, magamalászartam a látványtól, a narráció fantasztikus, és 5 perc után pszichikai csível kilépésre kényszerítettem magam, mert éreztem, hogy mostazonnal be tudna 15 órára rántani.
    De szvsz ez konzolon szaggatni fog. Őrület milyen látványt prezentál, ennek megfelelően cibálja is a gépet rendesen.
  • SlickAdam
    #41577
    ITT csekkoltad elötte? vagy ez tul cigó?
  • SlickAdam
    #41576
    jovan, ez nem volt tiszta, hogy megvetted-e vagy mi a kuki.

    azert nezz bele legalabb es told az infokat!
  • Moby
    #41575
    Madmax-el ugyanezt csináltam, csak az olcsóbb volt. Máig el sem kezdtem játszani, de preorderben megvettem, tuti ami zicher.
  • Moby
    #41574
    #41359

    És kb 5 óra múlva azért csak megvettem, hátha sohatöbbé nem lesz az ára 40euro, és esetleg 15-ért is hozzájutottam volna, mire egyáltalán elkezdem játszani.
  • SlickAdam
    #41573
    bazz ezt a kommentet en nem ertem :D
  • Moby
    #41572
    Egy hülyebaromállatvagyok tudom, nem is kérek külön kommentárt, még aznap behúztam gogról...nehogy lemaradjak róla, hogy ilyen kurvadrágán megvehettem.
  • SlickAdam
    #41571
    vagy Divinity...?
  • Kongy
    #41570
    Fallout 4 helyett nekem Rise of the TR lesz jövőhéten, legalábbis ha addig nem derül ki, hogy hibásan jelent meg/sok gond van vele.
  • Moby
    #41569
    Msáról sem olvasok, csak bughegyek, szaggatás, problémák...háteztkösznem. Majd ha befejeződik a fejlesztése.
  • Kandurex
    #41568
    Kurvaszar? Mesélj.
  • Moby
    #41567
    Na én asszem ez a kurvaszar fallout4 helyett inkább a köv. rpg projektben beleállok a masseffect remasterbe, ha már így felelevenítettük.
    Egyúttal támogatom, hogy a jövőben is a multiplatok esetén hetekkel a pc-s kiadás előtt jöjjenek a konzolverzák :D
  • lwb
    #41566
    Ez az én dilemmám is. Úgysem jön semmi értelmes, ami meg igen, az a konzolok miatt jóval kisebb gépen is futni fog nagyon szépen. Kivárjuk azt a 2016-ot már.