121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #41645
    "tizennyolcezerért bebasznám vele a kirakatot, aztán elmennék egy pécécért"

    most pont ez jar a fejemben.:)
    ugyanakkor bevallom öszinten, hogy analizis elött nem ereztem annyira brutalisnak a szar performanszt, mint amit a szamok mutatnak. a kritikus helyeken igen, de amugy nem.
    amazon-tol kellett volna vennem, kuldenem vissza a faszba es hoznam a 750Ti-t (i3-as megvan hozza, meg jobb is, mint a videoban: i3 4170 3.7 Ghz). majd ha kitalalnak hogy kell lock-olni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 14:36:02
  • Moby
    #41644
    Jaaaa, az vilinger. Elnézve a videót én így is inkább azt választanám. Hálisten a videó alapján az enyém ráadásul lockolva is lesz (majd egyszer).
  • Moby
    #41643
    Na mindegy, nem akarok rápörögni, mert nem érint, én tizennyolcezerért bebasznám vele a kirakatot, aztán elmennék egy pécécért. Szerencsére utóbbit megtettem, így az előbbire sem kell sort keríteni. De azé a bethesda is szopjon lovat keményen.
  • SlickAdam
    #41642
    pc-n. mondjak a vegen.
  • Moby
    #41641
    Amiatt 26 az fps, mer nem tudták rendesen lockolni?
  • TDC Geronimo
    #41640
    úristen most néztem meg DF performance videót. Botrányszar az egész, boxos verzió meg ha létezne QA ki se engedném adni. Persze Bethesda termék úgyhogy 9 pont LOL
  • SlickAdam
    #41639
    de asszondjak nem tudtak rendesen 30-ra lock-olni.:(
    de ja, alazas vanik kemenyen.
  • Moby
    #41638
    Ezt mond azoknak, akik viszont épp a witcher3-al, fallout4-el, vagy épp kitudja mivel játszanának. Amúgy én sem gondolom, hogy jelentősen erősebb lenne, legalábbis ennyivel biztosan nem, egészen egyszerűen az okádékcpu fogy el a konzoloknál egyre több játékban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.09. 14:25:48
  • TDC Geronimo
    #41637
    Még mindig nem gondolom hogy egy 750ti erősebb, mint ami pl PSbe van. Szóval meg kéne tanulni programozni meg normális enginet használni.
  • SlickAdam
    #41636
    "Even the technical shakiness that crops up here and there can’t even begin to slow down its momentum."

    here and there asszondja :D
    mondjuk teny, hogy a videoban is a problemas reszeket mutattak inkabb, de azok a rövid 1-2 sec-es megzuhanasok kint a szabadban is jelen vannak.
    az XO-s fagyasok meg... pfff
  • Moby
    #41635
    Egy fostos 750Ti szénné szopatja a konzolverzákat. 2 évvel a launch után szomorkás a helyzet na.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.09. 14:21:50
  • TDC Geronimo
    #41634
    It’s glitchy, a little repetitive and over-familiar, and far too heavy on unconvincing combat

    9 pont :DD
  • TDC Geronimo
    #41633
    Pontozásos rendszer meghallhatna már. Boxon lemegy 0 (azaz nulla) fpsre diamond ctiybe. Ez 9 pont? Ez HIBÁS termék. Nem értem bethesda rpgk miért kapnak ezekre mindig zöld utat.
  • SlickAdam
    #41632
    gamespot 9
    ign 9.5

    NO FUCKIN' WAY!
  • TDC Geronimo
    #41631
    Jönnek fallout reviewk. nem lett az amire számítottam. Hiába ragadt le techbe 7 évvel ezelőtt, hiába bugos, hiába fos a frém. 9 pont...

    "There’s always something to build, somewhere to discover, someone to help ,or something to distract you. Ignore the bugs (if you can) and leap into Fallout 4 with both feet, and you’ll find a game bigger, brighter, deeper, and more personal than anything Bethesda has done before."

    Ilyet szól IGNORE THE BUGS

    Anyád picsája az.
  • TDC Geronimo
    #41630
    Majd meglátom mennyire bugosfos a fallout, ha nagyon, akkor félrerakom és tolom ezt helyette.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.09. 13:39:58
  • TBTPumpa
    #41629
    Igen, anno még a Blizzard is megváratta folyton az EU-s tábort, most már az EU is akkor kap meg mindent, mint Amerika (5-6 éve).
  • SlickAdam
    #41628
    regen sokkal rosszabb volt a helyzet, honapokat kellett varni, ugyhogy ez meg belefer. bar tenyleg worldwide release a normal manapsag.

    ellenpelda: WiiU-s Yoshi-t megkaptuk meg nyaron, USA-ba meg csak oktoberben erkezett. ilyen is van.:)
  • TBTPumpa
    #41627
    Miafasz. Mi ez a régiós marhaság, az EA-tól vagy az Ubisofttól tanulták ezt? A 2013-as Wallet Raider az EU-ban és az US-ban is ugyanazon a napon jelent meg. Most meg várjá 3 napot te cserépedény, mert ez a Microsoft döntése. Ez főleg annak fényében gáz, hogy YT-on már van teljes XBox One végigjátszás is.

    Én azt hittem, ez mindenhol november 10-én jön, mert rendesen ment a sírás az EU-s fórumokon is, hogy ezt miért kell a Fallout 4-el egy napon kihozni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.09. 12:42:47
  • Totti5
    #41626
    Hjah vettem is ki szabit :)
  • SlickAdam
    #41625
    se kedd, se csütörtök.

    nov. 13.: pentek

    (nov. 10. az USA)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 12:37:05
  • TBTPumpa
    #41624
    Csütörtök? Nem holnap jön ez? November 10. van a hivatalos oldalon.
  • Totti5
    #41623
    Nekem nem korrekt kell hanem basszon oda. Csütörtöktől megteheti.
  • SlickAdam
    #41622
    tul nagy a hezag az avoid es recommended között :(
  • Totti5
    #41621
    Recommended, Essential or Avoid.
  • TBTPumpa
    #41620
    Borzalmas dolgokat senki nem írt róla. Korrekt, élvezetes, pörgős játék ez is. Ami negatívum az a történet "rövidsége", az előző részből egy az egyben átemelt rengeteg dolog és a mellékküldetések metódusának ismétlődése.
    Ezeken kívül (pályadesign, grafika, hangzás, zene, Lara, képességek, fejlesztés, kraftolás, sírok, gyűjtögethető cuccok, popsi) mind-mind csillagos ötös. Lehet lázadni ez ellen, de igazuk van, hisz jelentős része valóban a 2013-as részből származik (ami nem különösebben probléma, hisz az a rész is szuper volt), csupán emiatt érdekesek ezek a világmegváltó, kihagyhatatlan, műfajt teremtő 100%-os értékelések.
  • SlickAdam
    #41619
    viszont a
    - hagyd a picsaba
    - majd olcsobban / kikölcsönözve
    - vegyed, mert fasza

    jol mukodik nehany helyen. igazabol igy mukodik a 10-es skala is sok-sok eve...
  • SlickAdam
    #41618
    jön pc es ps4-re is. miert tennenek ilyet?
  • Kandurex
    #41617
    "Toljad vagy nem toljad és kész"

    ez elég szélsőséges
  • Totti5
    #41616
    Nekem mindegy az előző rész minden pillanata király volt. Azt hogy kinek 8 pont nem érdekel. Sajtó van amire rátolja a 10et amiben ugyan úgy lehetne hibákat találni másban meg elvesznek 1-2ot épp akkor. Lényegtelen. Eurogamer csinálja most jól elhagyta ezt a pontozást. Toljad vagy nem toljad és kész. A többi meg le van írva olvasd el ha érdekel...
  • TBTPumpa
    #41615
    Ezek a "nagy és szakértő" oldalak kritikái, a vásárlói kritikák külön vannak kezelve (azok még csak eztán jönnek).
    Amúgy pedig a magazinok többsége 80-85 pontot ad a játékra és egyik-másik tök jó dolgokkal alá is támasztja ezt, szóval korrektnek tűnik az a 80-as értékelés. A 100% valóban hihetetlennek tűnik ennél a címnél, vagy csak tetszik neki, hogy Lara oly sokszor mutogatja a popsiját (kraftolás, felszerelés fejlesztés, mászás, kapaszkodás közben), többször, mint eddig bármikor. Igazi popsiszimulátor ez, annak viszont valóban 10/10.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.09. 12:07:10
  • Totti5
    #41614
    Pc meg a Sony defence force majd rátolja a 0-1 eket és beáll az egyensúly már ha éppen nincs sokkal több unatkozó fikagép és a 0 pontok nem viszik el negatívba mint szokták.
  • SlickAdam
    #41613
    hat feljebb sajnos nem mehetnek.
  • darkSectorxxx #41612
    Miből 100%? a 130%-ból? :D
  • darkSectorxxx #41611
    :D
  • Kandurex
    #41610
    más: kaptam értesítés, gyün a Fallout és pluszba még az Anál Wit....izé Evil Within :)
  • darkSectorxxx #41609
    :)
  • Kandurex
    #41608
    Van metacritic Anál(Tomb) Raider értékelés.... úgy kezdenek rögtön 3-4 -en, hogy 100%,...érted bameg 100%!

    ki a faszom veszi őket komolyan?
  • SlickAdam
    #41607
    sok van?
  • Moby
    #41606
    Pc.