121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #41685
    szanalmas
  • Kandurex
    #41684
    150 000 Ft +ÁFA?

    Na neeee....
  • TDC Geronimo
    #41683


    ~500 dollár lol :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.09. 21:05:59
  • TDC Geronimo
    #41682
  • darkSectorxxx #41681
    Elsőnek QB!!!!
  • SlickAdam
    #41680
    keszen allsz az Alan Wake-re.
  • darkSectorxxx #41679
    E-panis Upgrade....



    Bevittem egy PS3-am meg pár olcsóbb játékot....57k-t azaz 57 ezret azaz ötvenhétezret kellett ráfizetnem.....!!!!!!
  • Moby
    #41678
    Nem látom a kettő között az összefüggést, ettől még hiszek neked!
  • TDC Geronimo
    #41677
    Te egyedi eset vagy :D
  • Moby
    #41676
    Legyek gonosz?
    Najó, mostanában nem vagyok gonosz.
  • bakkerman
    #41675
    Ugy altalanossagban a topik aktiv embereit :D
  • Totya42
    #41674
    Attól függ kit kérdezel. Szerintem nincsen.
  • TDC Geronimo
    #41673
    Nincs
  • bakkerman
    #41672
    Hali emberek,van valami olyan gyerekbetegsege,vagy koztudott problemaja a PS4-nek amiert felni kene egy hasznalt gep megveteletol?
  • TDC Geronimo
    #41671
    LOL


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.09. 18:17:58
  • SlickAdam
    #41670
    "Remélem itt is az lesz, hogy ahogy nő a playtime úgy csökken az fps, mint skyrimnál"

    ööö nem akartam eddig irni, mert azt hittem hülye vagyok, de erzek vmi ilyesmit...
  • TDC Geronimo
    #41669
    Jeff from GB talking on Mixlr now about the game, and saying that the framerate towards the end of the game is awful, "like a slideshow @10fps", "what year is this?" etc.

    Egyre jobb

    Remélem itt is az lesz, hogy ahogy nő a playtime úgy csökken az fps, mint skyrimnál
  • Totti5
    #41668
    Tedd be a 3at és utána lastgenezd le. Rég volt, szép volt, szebb volt meg minden. Nem. A prevgen cuccok már nagyon prevgenek, a Fallout 3 meg még a prevgen velejében jött ki. 7 éve!!. Mocsokrégen volt, mocsokrégi teknóval.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.09. 17:34:55
  • Kandurex
    #41667
    hopp, hopp, ez megjött idő előtt

  • lwb
    #41666
    A steam gép is pc, csak előre összerakott. De te tudod. Annyiból, amennyit azért kérnek, tudnál csinálni egy jobb gépet is.

    De fenntartom: inkább X1, ha ennyire nem akarsz pc-t. PS4 és X1 mellett 99%-ban le leszel fedve játékkal. Ha nem vagy nagy indie-rajongó, akkor 100%-ban. PC-t szerintem csak akkor érdemes tartani, ha az ember bele tud és akar tenni pénzt is, hogy megkapja azt a pluszt, amit a konzoloktól nem tud.
  • TDC Geronimo
    #41665
  • mucsácsó
    #41664
    Gusztustalanul néz ki a játék, eléggé lastgen... :D Bár ettől még lehet, hogy jó, de azért ezt nextgennek még viccből se nevezheténk. :D
  • SlickAdam
    #41663
    1. fejlesztgethetem állandóan?

    miert kene fejlesztgetned? steam-fost nem tudnad, masikat se muszaj... de legalabb megvan az opcio...

    2. picit talán erösebb gép?

    akkor most tisztazzuk pontosan melyik steam machine-t nezted ki! linket plz. mert ennek igy nem sok ertelme van

    3. nem kell billentyüzgetni meg egerezni

    NEM TUDOD MI EZ! megörülök komolyan. ugyanugy gyökerszar windows van a csodamasinadon, belöve ra a steam kliens big picture modban. ugy indult tavaly az en pc-m is, leirtam mar.

    nyelvprofesszor, intelligens ember (elvileg), de megis h#lye, mint a se##...
    a hozzad hasonlokbol elnek meg ezek a huncutok.
  • Ulthane
    #41662
    Aztán fejlesztgethetem állandóan. Monitor nélkül most egy picit talán erősebb gép 200 alatt nem jön ki. Ammyiból ha jól tudom ki jön egy gőzgép, amivel nem kell billentyűzgetni meg egerezni. :)
  • SlickAdam
    #41661
    nem eri meg? 1-2 ora melo, rakat penz sporolas es sokkal erösebb hardver. hdmi-vel tv-n, kontrollerrel, csinos itx hazban.
    ertem.
    meg mindig nem tudod mi az a steam machine...

    szerk.: vegyel egyet legyszives es dobj rivjut!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 15:44:51
  • Ulthane
    #41660
    Tehát a Steam fosról hadováltam, azaz az asztali PC (monitorral, egérrel, nagy böszme házzal stb.) pont nem érdekel. :)

    Nyilván számomra is vonzó lehet egy fluidabb látvány, de ez külön nem éri meg nekem PC-t építeni. Ezt próbáltam keresni egy szerinted steam fosban.
  • SlickAdam
    #41659
    RPGamer (6/10)

    "The problem comes from the fact that this feels like more of the same, not a step forward. Fallout 4 doesn't break the same new ground Fallout 3 did with its jump to 3D, and its storytelling and intricacy of choice falls short of what New Vegas offered...Fallout 4 just feels safe, even when trying new things."

    a 6-os tulzas, de ez mar inkabb tru talk.

    Eurogamer Italy (8/10)

    "Fallout 4 is a huge, charming and deep experience, but it's too similar to Fallout 3. Seven years is a long time for videogames, and we can't believe that Bethesda couldn't make more changes to the formula in this time span."

    CGMagazine (8/10)

    "Fallout 4 is a bit of a mixed bag. While it’s certainly enjoyable and I highly recommend it, I’m not sure if this is the revolutionary Fallout title that we’ve all been waiting for. It really feels less like Fallout 4 and more like Fallout 3.75. Longtime fans will definitely find a game they love here, without question (I do too), and newcomers will find a game that’s a little easier to approach and equally enjoyable to get into."
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 15:38:23
  • SlickAdam
    #41658
    engem erdekel a PC. es nem teszt miatt (wtf???). söt teged is erdekel, pont tegnap hadovaltal vmi Steam-fosrol.
  • Tikal #41657
    Az a 10-15fps van 30 is, vagyis ami konzolon 30 az PC-n 60.... a konzol címek jó része pedig multi platform...
  • Ulthane
    #41656
    Szerintem meg az a szánalmas, hogy valakinek még mindig nem felfogható, hogy valakit a PC kurvára nem érdekel. Azaz, csak azért nem akar egy asztali számítógépet összerekani, hogy egy TESZTBEN 10-15 fps-sel többet mutasson a program, állandóan szar legyen az optimalizáció a PC másodlagos platform jellege miatt, illetve, adott esetben hónapokat várjon egy konzolra korábban már megjelent címre, vagy esetleg egy életet, mert sose jelenik meg.

    Capice?
  • SlickAdam
    #41655
    ki tudja? bethesda, szal lehet nem artana lecsekkolni patch nelkul.:)
  • TDC Geronimo
    #41654


    kibaszott hazug cigány banda
  • Moby
    #41653
    Mármint miben?
  • Ulthane
    #41652
    Bevallom, hogy én nem látok különbséget.
  • Moby
    #41651
    Engem nem érint a dolog, de ha 750Ti-m lenne, és mondjuk nem tudnék/akarnék jobbat venni, én sem szeretném ha 30-50 között cspakorászna.
  • SlickAdam
    #41650
    eleg szanalmas, hogy standard-nak allitod be meg mindig az 1000 euros szamitogepet. örülnek nagyon, ha barki megengedhetne maganak. tenyleg.

    ez konzolos topik, fix hardverrel, a videoban meg hasonlo pc-t teszteltek. szia!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 14:56:17
  • DanielT
    #41649
    Elég szánalmas, hogy egyesek még mindig a 30 fps elviselhetővé tételével foglalkoznak, pc-n is...

    Ennyire nem tudtok elszakadni a proli minőségtől? ENNYIRE?
  • Moby
    #41648
    De ők nem is ezzel próbálkoztak.
  • SlickAdam
    #41647
    nono, probalgattam meg tavaly, a mindig az tulzas.
    ill. sikerult nekik, csak a fos pacing megmaradt meg ugyis.
  • Moby
    #41646
    Hang nélkül nyomattam, most belehallgattam. Faszok. Nvidia inspectorral kellett volna lockolni, az mindig működik.