121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #41845
  • darkSectorxxx #41844
    Jogos
  • TDC Geronimo
    #41843
    Ezeket az utólagos patcheléseket feldughatják maguknak. Legtöbb ember addigra végez ezekkel a játékokkal. Normálisan kéne kiadni már végre valamit.
  • darkSectorxxx #41842
    :P
  • darkSectorxxx #41841
    Kurvajó, hogy sikerült ezt összehozni?
    Remélem peccselik.
  • Ulthane
    #41840
    Darabja 11 :)

    Ha nem lesz rajtuk semmi tuning, csak a ket resz originalban, akkor nekem sem kell.
  • darkSectorxxx #41839
    sárgább inkább. :D
  • TDC Geronimo
    #41838
    Nem lenne, X1es verzióba van
  • darkSectorxxx #41837
    Hát szomorú lennék ha input lag lenne...:S
  • Ulthane
    #41836
    Mit vagy kiakadva? A Fallout-sorozat ennyit bir, teljes kozonyt valt ki pl. nalam.
  • SlickAdam
    #41835
    naplemente tan meg durvabb is lett:
    - XO
    - 360
  • TDC Geronimo
    #41834
    Jó, pont azért hiányoznak. Attól még nagyon kéne oda.
  • SlickAdam
    #41833
    fremben viszont az lesz, mint XO-n. irta egy srac, hogy harc kozben zuhan nagyot. ugyanigy van az uj gepen is. amig sunnyogas vanik, eleg stabil 30.

    kivancsi vagyok az emlitett input lag-al mi a helyzet. siman el tudom kepzelni, hogy az akar meg jobb is lesz 360-on.
  • darkSectorxxx #41832
    Azért nem lesz X1 minőség, de ilyet hogy látványon erősítenek "utólag" peccsel??? LOL.

    Activision?? Hahó....
  • darkSectorxxx #41831
  • SlickAdam
    #41830
    10 eves konzol...
    de also kepen mar csillog Lara. lehet az a bizonyos resz (lattam en is) is jobb lett.
  • TDC Geronimo
    #41829
    Azért elég durva post process effectek hiányoznak, amik nagyon sokat dobnak a látványon. Pl amikor menekül egy szűk részen és szakad be a víz. Láttam arról videót.
  • SlickAdam
    #41828
    jött day1 patch a Tomb Raider 360-as verziojahoz. igy megközelebb van XO-hoz
    ez a Nixxes portolos banda tenyleg nem rossz.
    KATT
  • Moby
    #41827
    Amúgy szerintem simán engedd el. Tényleg. Mondom ezt úgy, hogy nekem bejön. De tény-ami-tény ebből nem lesz legenda, mint a korábbiakból. Az a különleges wow faktor ebben már nincs meg. Lelépték már, és nem is feltétlenül jól próbál már lépést tartani. Szeretem a világát, és nekem ez elviszi a hátán, de nem csak a witcher3 volt az idén, ami ettől jobb játék volt. Ez a büdös nagy helyzet.
  • Moby
    #41826
    Nem szeretjük. Sosem titkoltuk. Ebben a kérdésben nem teszünk kivételt egymással sem. Bírom a búrád, tudod jól, de a warezért azonnal repül a pofon mindenkinek. nyomtuk elég ideig, ebben nőttünk fel. Ideje továbblépni. Télleg, mindenféle okoskodás meg maszlag nélkül, nyilván eszembe sincsen senkit kioktatni, pláne az én múltammal.
  • Kandurex
    #41825
    Istentudja?!

    :)))

    Jó, hát akkor nekem ez kiesik.
  • Kandurex
    #41824
    Most mit ugráltok a warezon, azt írtam, hogy megnézem, nem azt, hogy azon tolom le!

    Talán a dlc -kel, mod -kal változik annyit a játék, hogy újra nekiálljak.
  • TDC Geronimo
    #41823
    Amiket felsoroltál? Ahhoz kompletten újra kéne írni a játékot nem? :D
  • SlickAdam
    #41822
    kutya-kesleltetö-mod?
  • Kandurex
    #41821
    Miért ne? De ez nem most lesz, majd jövőre amikor már az alapvető hibákat javították.
  • Moby
    #41820
    Ezért nem akarj érvelni a warez mellett. Mondom mi a helyzet a mesterrészen:
    - fél órán után kapod apower armort
    - azonnal van kutya
    - sokat lehet főzni meg lootolni
    - van fight is
    Szal dobd, Ebben most nincs szarkazmus. Nem teknóhibák miatt dobtad, pedig kizárólag abban van különbség.
  • TDC Geronimo
    #41819
    Mindig elkezdek nézni videót belőle és nagyon szép, de kinyomom, mert így is láttam egy csomó mindent belőle :y
  • SlickAdam
    #41818
    "ószeresnek lennék?, a legutolsó szöget is fel lehet venni és fel kell! venni"

    ez PONTOSAN ilyen volt a korabbi reszekben is. azokat allitolag birtad. ja es nem KELL. miert kene?

    "logikátlan a játékmechanika, 10. perc = kutya, lézer, power armor, death claw...mi a?"

    open world. szabadsag. en is megkaptam a power armor-t (meg azt a SZAR lezert) de ott hagytam egy fa töveben, mert... szar. death claw? menj olyan helyekre, ahol nyugisabb! OPEN WORLD!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.11. 20:27:23
  • Moby
    #41817
    Nemtudom mikor nyílik meg az én TR-em (legrosszabb esetben holnap), de számíthattok egy őszinte review-ra :)
  • SlickAdam
    #41816
    teknikai ok se erv a warez mellett...
    nem mondom, hogy en se toltottem le soha semmit, meg nem fogok, de ha ilyet teszek, akkor kussban.
  • TDC Geronimo
    #41815
    Előző postba írtad le mi a bajod. Azokon a mod segít? :D
  • Myselor
    #41814
    hát értelek.szerintem eddig se nyújtottak többet a falloutok.legalábbis az utolsó kettő .de még így is változatosabb mint volt .az hogy ilyen hamar megkapunk dolgokat pedig mondtam hogy milyenek és később nem lesz semmi hasznuk így önmagában amint elindulsz velük.
  • Kandurex
    #41813
    MOD!

    Bakker. ...
  • Kandurex
    #41812
    Összegezve:

    elég unalmasak a küldetések, folyok egyikből a másikba és semmi
    az építsünk házat dolgot leszarom, most komolyan erről szól a Fallout?
    ószeresnek lennék?, a legutolsó szöget is fel lehet venni és fel kell! venni
    logikátlan a játékmechanika, 10. perc = kutya, lézer, power armor, death claw...mi a?
    bár nem nyom a latba sokat, de elég bugos a játék

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.11. 20:19:58
  • TDC Geronimo
    #41811
    Nem a technikai oldala miatt nem tetszett neki így én se értem PCn mitől lenne jobb
  • SlickAdam
    #41810
    nos ez nem ok a warez-re. mostanaban egyre gyakrabban hallom ezt. "szar, eladom, majd warez".
    ocska szar kifogasnak tunik a lopasra. es nem kell a "van penzem kisköcsög, megvehetnem, de azert se" szöveg.:)
  • darkSectorxxx #41809
    Most nézem használtan AC Unity 4300ft...omg, lemezesen....
  • Myselor
    #41808
    nem értem mi a bajod vele.leírhatnád őszintén érdekelne
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha a fél órán belül megszerezhető alap szar lézer fegyver és a gyenge power armor akkor hidd el hamar rájöss hogy így szart se érnek magukban nem hiába adják ingyen.bárki megesz reggelire ezekben.más szerepük vagy máshogy működnek ezek.
  • Kandurex
    #41807
    eladtam a genyóba,...majd meglesem talán a race -n,...szigorúan warezbe...talán változik majd a véleményem
  • TDC Geronimo
    #41806
    Amúgy gunplay nem lenne rossz, DE ahogy elsütöd fegyvert vagy 2-3 ellenfél van már olyan fps zuhanás van, hogy nem lehet rendesen célozni. Amikor azokkal a legyekkel harcolsz 3-4 dbal szerintem van kb 20 fps jóindulattal.