121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #41805
    Komolyan már hányok ezektől a félkész szaroktól. Rohadagéming :(
  • SlickAdam
    #41804
    ezert mondom, hogy ez a legnagyobb joindulattal is max egy 7 pontos jatek. de annak jo. 7 pont az jo jatek (a rendes skalan).

    8 pont mert fasza, de "0" ujitas. -1 pont, mert szarul fut.

    erre dobjak ra a 9-10-eket a vadbarmok... fel evvel a W3 utan...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.11. 19:14:28
  • TDC Geronimo
    #41803
    Jó lenne tudni PCre mikor jön. Tolnám nagyon, de 1 évet én nem várok a valószínű jobb konzolverzióra
  • n000rbi
    #41802
    Appicsa, ez nekem totál kimaradt. Preorder cancelled (nem vicc).
  • TDC Geronimo
    #41801
    Érdekes amúgy ez a fallout szindróma. Megnézed 7 éves 3at meg ezt, hát sok újítást nem látni. Meg merem kockáztatni még az évenkénti AC részekbe is több van :D

    Persze itt ezt nem kifogásolja senki. Hangulat, atmoszféra az ami magával ragad, a többi a szokásos"bethesda jank"
  • TDC Geronimo
    #41800
    Az még hagyján, de olyan input lag van benne, mint a picsa. Mondanom sem kell milyen fasza úgy lőni... Arra meg tearingre allergiás vagyok
  • SlickAdam
    #41799
    DF video. tear, input lag es slowdown. a zuppa-trio
  • n000rbi
    #41798
    Tear?! Miaf... Videót!
  • TDC Geronimo
    #41797
    Tolnám TRt én is pénteken, de a tear meg a nagy input lag egyelőre visszatart
  • darkSectorxxx #41796
    Még nem ide tartozik de remélem ez PS4-en s így lesz, érdekes ötlet:

    Rise of the Tomb Raider - a Twitch nézői is beleszólhatnak a játékunkba!
  • darkSectorxxx #41795
    ez azért erősen lehetett sejteni, akkora hasznot szednek amekkorát lehet és te it tudod hogy akit érdekel a ps kifizeti, meg az xboxot is. :)
  • n000rbi
    #41794
    Nézelődtem és a tetű magyar forgalmazók még mindig a régi áron adják a gépeket. (vagy kamuakciókkal, de még mindig drágábban, mint aminek lennie kellene) Miért is, ha a Sony már lassan egy hónapja csökkentette az árat EU-ban is? Szarházi banda.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.11. 18:43:21
  • Kandurex
    #41793
    "Fall ...I'm out"

    Lehet én is abba a táborba tartozom akinek nem igazán fekszik ez a rész.

    Tulajdonképpen játékmechanikai problémáim vannak. Nem értem miként lehet power armorod 20 perc után? Vagy lézer fegyver? Miért kell nekem death claw -okkal bajszot akasztanom null szinten? Semmi keresnivalója nincs ilyen dolgoknak a játék elején. Ez kb. olyan, mintha bármilyen játékban a nulladik percben hozzádkúrják a létező legjobb cuccokat, fegyvereket aztán menjél, hentelj. Ne fáraszd magad. Meg minek bele ez a lekophatatlan kutya? Vagy, hogy tényleg minden lószart össze lehet szedni, gyakorlatilag az állandó loot az agyamra megy. Mi a tökömnek kell ószerest játszani? Nyilván az előzményekbe is volt ilyen, de itt félek eléggé átlendültek a ló másik oldalára.

    A többi része, bug, meg ronda,...leszarom...de ezek a játékmechanikai melléhúzások :( nem jön át bameg.

    Még ma próbálkozok, úgy, de...ha nem jön szégyenszemre az 1 napos játékomat eladásra teszem.
  • SlickAdam
    #41792
    az hogy en elegek, az egy dolog, na de...
  • Kongy
    #41791
    Eddig sem kételkedtem belőle, hogy jön az Advanced Warfare 2 jövőre, de most már biztos vagyok benne, hogy megérjük a Black Ops 7-et is :) Minden esetre, én ignorálom a szériát, csakúgy mint az AC esetében :)
  • SlickAdam
    #41790
    "Az Activision bejelentette, hogy az előző hét péntekén megjelent Call of Duty: Black Ops III 550 millió dollár bevételt generált világszinten a nyitóhétvégén.

    Ez a 2015-ös esztendőt tekintve új rekord, méghozzá a komplett szórakoztató-iparban, hiszen az új Call of Duty az első három nap alapján nem csak az összes idén megjelent játékot nyomta le, hanem az idei év eddigi legnagyobb mozis blockbusterét, a Jurassic Worldöt is."

    DEM 30-60 FRAMEZ!
    (ugyhogy Bethesda is baszik ra magasrol mit rinyal a DF es követöi...)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.11. 17:08:22
  • Moby
    #41789
    Má olyan főbontás meg frémparanoid lett a konzolos közösség, hogy egy vicces képen sem tudtok röhögni. Totti biztonságra bedefenseli a boxot akkor is, amikor épp a ps4-et ütik :D
    Rátokférne már egy ki terápiás pc géming, hátha smét tudnátok őszintén nevetni egy viccen :DD
  • TDC Geronimo
    #41788
    Fallout 4: When are Glitches Acceptable? (Gamespot)

    Very good discussion on Fallout 4 and Bethesda's issues. I completely agree with Jeff here saying (paraphrase) Bethesda has hardware they're more familiar with this time around and it's frustrating we're still dealing with the same jank and shit we've been seeing from them for over a decade.

    The lesson learned from Fallout 4 is gonna be, "Hey, look at us, we just sold another 20 million copies of a game that was just as broken as the last one which also sold 20 million copies," and no one's going to learn anything,

  • SlickAdam
    #41787

  • Moby
    #41786
    Nov közepe van, és 20 fok. Még 10-20 év, és elégünkagecibe :(
  • Moby
    #41785
    Próbáld meg visszagyűrni magadba az xbotot, és úgy értelmezni a képet. Kezd pl a címével :D
  • SlickAdam
    #41784
    if (riseOfTombRaider_XO.cutscenes.resolution == 1080p && riseOfTombRaider_XO.gameplay.resolution == 1080p) {
    riseOfTombRaider_XO.realFullHD = true;
    }
    else {
    XO.tellTotti5("Te nézted félre! :D");
    }
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.11. 15:30:59
  • darkSectorxxx #41783
    Max fps-ben lehetett vóna.
  • Totti5
    #41782
    1080p boxon. Kicsit félre ment de sebaj.
  • Moby
    #41781
    Muszáj lenyúlnom, mer kurvajó

  • SlickAdam
    #41780
    70 euro nemet Amazon-on eleg standard ar.
    ket fasza jatek remaster-ben siman ennyi lesz. Unchi Coll is ennyirol indult, bar azota leesett 60-ra.
  • darkSectorxxx #41779
    "A Quantic Dream az E3 során jelentette be a portokat, viszont konkrétumokat akkor nem kaptunk róla. Most a német Amazon volt az, aki megtörte a csendet és fellőtt egy adatlapot "Quantic Dream Collection" néven, amely a PS4-es Heavy Rain és Beyond: Two Souls játékok dobozos, gyűjteményes kiadásának tűnik. A kollekció legérdekesebb részlete azonban a megjelenési dátum, amely az Amazon szerint 2016. február 17., elvileg ekkortól vásárolhatjuk majd meg a Quantic Dream Collectiont várhatóan 70 euró (körülbelül 22000 forint) körüli árcédulával. "

    Faszomat 22k-t nem adok ki ezért.
  • Moby
    #41778
    Most tudtam csak válaszolni.
  • Kandurex
    #41777
    Hogyan kell a rühös dögöt haza küldeni?
  • darkSectorxxx #41776
    Kis kocka lettél. :D
    Vagyis a PS4 miatt rombusz. :D
  • TDC Geronimo
    #41775
    Sose fogom megunni ezeket a VATSos szétrobbantós fejeseket :D

    11kor nekiültem, hogy játszok kicsit, erre fél 3 mindjárt >.<
  • SlickAdam
    #41774
    nem kell fözni
    nem kell összerakni
    power armor-t leveheted (kenyelmetlen)
    kutyat elkuldheted ("haza")

    problemo? :)
  • Kandurex
    #41773
    Fúúú, hát én elveszek a lehetőségekben...annyi minden bizbaszt lehet gyűjteni, főzni, összerakni, hogy az már sok. Kicsit az is fura, hogy a vault -ból kilépve fél óra után már power armor meg minigun...meg lerázhatatlan kutya...:(

    Nem tudom :(
  • darkSectorxxx #41772
    Megvan főnők. :)
  • Moby
    #41771
    Akkor dobj kérlek egy másikat, helyesen értelmezve :D
  • darkSectorxxx #41770
    ja bocs akkor félreértettelek. :)
  • Moby
    #41769
    Inkább azt mondanám írtál, ahelyett, hogy értelmezted volna a kérést (és most itt priviben ugyanazt) :DD
  • Moby
    #41768
    Nálam is az lesz. Leborotválom 20 óra alatt(kifilézni úgyis pécén fogom), aztán F4. Csak addig nem szabad elindítani, mer beránt mint a picsa, nincs menekvés.
  • SlickAdam
    #41767
    en hetvegen kiveszem ra azt a 10-15 orat. csak vegig akarok szaladni rajta.
  • darkSectorxxx #41766
    Steam-et láttam csak, válaszoltam is. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.10. 22:37:45