121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #41885
    te egy beteg ember vagy
  • darkSectorxxx #41884
    Nehéz most megszólalni. :)
  • Kandurex
    #41883
    ...hát...de..
  • darkSectorxxx #41882
    Most ugye nem a F4-et vásárlod vissza. :D
  • Kandurex
    #41881
    Na az van, hogy ma toltam tovább PC-n....de nem jön át...[sóhajt]....megint berendeltem PS-re.

    Na de ez már nem ér ide a hétvégére, úgyhogy jöhet az evil within...
  • darkSectorxxx #41880
    Nem tudom. :D
  • TDC Geronimo
    #41879
    lol

  • Ulthane
    #41878
    Oszt mit kezdenel vele? :)
  • darkSectorxxx #41877
    Elvileg GT Sport.




    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 21:44:32
  • darkSectorxxx #41876
    Na ez jöhetne konzolokra!

  • Totti5
    #41875
    3500ért volt multkor a full X1en.

    EP1et letoltam, nagyon jó volt. Story, karakterek, zene, art kiváló. Gameplay kellemes, jók a választási lehetőségek amik össze vannak kötve az idő manipulálással. Tinis, hétköznapi, drámás, természetfeletti. Kíváncsi leszek hogy a választások mennyire hatnak ki a többi epizódra mert azok voltak benne jócskán. Teknó alapjaiban okés, de egy ilyen dumálós játéknál ilyen gyatra nem létező mimikát és esetlen animációkat... ez nagy hiba.

  • Moby
    #41874
    Fű de rég megvettem mán, el kéne kezdenem, mostmá hogy teljes.
  • SlickAdam
    #41873
    ugy hallottam ez jo jatek. lehet meg kene venni igy lemezen.
  • SlickAdam
    #41872
    amugy memory leak vanik, meg tul sokat akar a faszaaszarkanak. nem csoda, hogy idovel beszarik a frem es restart kell.
    mert nem tudom feltünt-e, de ha visszamesz egy adott hazikoba (vagy barhova), ahol kinyirtal 10 oraval korabban 50 muhfaka gangsta-t, meg mindig ott vannak a hullak.
    kerdem en: MINEK?
    ezeket menti a vadbarom?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.12. 19:28:45
  • Moby
    #41871
    Nem olyan rossz ez tizennyócezerér!


    /elfut
  • mucsácsó
    #41870
    Hulladék... :D
  • Seth
    #41869
    Nem volt nálam még ilyen durva, pedig voltam ezen a környéken pár raider társaságában
  • TDC Geronimo
    #41868
  • TDC Geronimo
    #41867
    most is harcoltam tunnelbe, dobtam molotovot kb volt 15 fps, de lehet sokat mondok. VATS nélkül ez játszhatatlan lenne, de még sokszor azzal is az
  • SlickAdam
    #41866
    ezeken a helyeken alapvetöen jol fut. majd a 2nd contact...
  • TDC Geronimo
    #41865


    141 frames dropped on the PS4 compared to 41 on the XBO, plus the PS4 is dropping frames everytime you shoot your weapon?!

    pff jól éreztem akkor...
  • TDC Geronimo
    #41864
    Kicsit kezdem unni ezt a sok töltést falloutba. Kis házba be...töltés, kis faluba be...töltés, azon belül házba be...töltés. Gyorsutazni se lehet belső terekről nem is értem miért így mire kiérek kb 3 töltés+gyorsutazásnál még egy. Kukába való engine
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.12. 17:18:44
  • kill3r21
    #41863
    Srácok , lehet hülyeséget kérdezek, de létezik oldal ahol ps4 játékok digitális kódjait árulják? Mint pl pc-re a g2a?
  • AntiHero
    #41862
  • darkSectorxxx #41861
    Fallout 4 - kupak!
  • mucsácsó
    #41860
    Valahol 27 gigát olvastam, de akkor sorry, my bad. :) Azért bebaszna a 20 gigás peccs. :D
  • Tikal #41859
    Az egész játék foglal annyit, nem a patch.
  • mucsácsó
    #41858
    Star War Battlefront Day 1 Patch
    dat size.... normálisak ezek?! :| :D bazd...
  • SlickAdam
    #41857
    van nehany zöccség a környeken. meg maguktol is ültetnek 1-2-t. megvarod mig lesz termes azokon (par perc), leszeded es elülteted. buuuummm
  • Myselor
    #41856
    árus.meg el is küld majd a faszi egy helyre ahol termesztenek szedsz pár paradicsomot és elülteted a magokat nálatok otthon ennyi:)
  • Kandurex
    #41855
    Honnan lehet zöldséget szerezni? Éhezik a banda.
  • Moby
    #41854
    Hogy nyomhassam huszonfps-el a csumpigrafót? Óigen, énvótam!
  • n000rbi
    #41853
    LOL
  • darkSectorxxx #41852
    PM-et nézted? :D
  • darkSectorxxx #41851
    Add el szerintem. :D
    Nem azért mert szar, hanem mert bizonytalan voltál, másrészt nem szabadna viszakozni egy biznisznél, harmadrészt neked a pc-den is játszhatnád nem?
  • SlickAdam
    #41850
    he Moby! lenyultad Kandur profiljat?!
  • Kandurex
    #41849
    Francba, ez a fos kezd berántani....most csinálom az ágyakat sanctuary -ban. De már eladtam, átutalták a lovét is, holnap adom postára.

    Na most mi legyen...kurva élet.
  • darkSectorxxx #41848
    Srácok, ittenen van ám egy nyeremény cucc, én regisztráltam. :D

    Ha megnyerem nem tudom mit csinálok még egy PS4-el!!!!!!!!!!!!! :D
  • darkSectorxxx #41847
    Egyszerű add el a picsába. :D

    mondjuk nem értem ki ver kire köröket, a X1 és PS4 exclusive-ok összehasonlíthatatlanok, mert mindegyik baszottul egyedi, még a 2 fps-ük is eltérő, nem értem mit ver ki kire....Max multiplatformban.

    Tömérdek játék van mind2 helyen.

    PC meg nem szárnyal sehová, évek óta ilyen a PC......
    Nem változott semmit, nem lett könynebb semmi, sem nehezebb.

    Add el a PS4-et, és gondold végig mit szeretnál a játékipartól és ha megvan tudni fogod mit vegyél.
  • Hugh Hefner
    #41846
    csak úgy halkan megjegyezném, hogy a ps3 után vakon befizettem egy ps4-re, mondván kényelmes, végülis a játékok nagyrésze kinn van rajta, meg kiindulva a ps3 exkluziv tartalmából, ps4-re is jönnek majd (ritkán van időm játszani, szóval gondoltam jó lesz), ennek ellenére ez a generáció eddig akkora csalódás, hogy az nem igaz:

    -Input lag rengeteg helyen, kb mint ha 3-400-as pinggel játszanál, konkrétan játszhatatlan sokszor (gta5 pl...)
    -Remastered játékok - oké, ha kimaradtak az előzőn biztos jók, nem mondanám, hogy szép húzás de ez van
    -PS exkluziv dolgok - nem leteznek, jon egy uncharted (1 db) meg egy gran turismo vmikor (ami ha akkora bukas lesz mint ps3-on, akkor meg csak meg sem lepodom), de ezen kivul kb semmi, az elozo generacio exkluzivjait nem tartjak meg... az uj szeriak meg bukasok
    -Azt azert tudtam, hogy nem lesz egyszeru a kontroller sok esetben (moba-t (meg wc3 modkent) es fps-t (q live) jatszm 10+ eve, de ugy hogy nincs tartalom ami elvonna a figyelmem csak multiplatform dolgok, ugy azert mar bosszant
    -Fizetos multi, oke, elvileg ez egy szolgaltatas, amihez jar par jatek, ami nem gond, meg az se zavarna ha indie jatekokat es nem AAA dolgokat kapok, de konyorgom ne jo par eves indie dolgokat amik PC-n mar ezer eve porognek
    -Szinte alig van tartalom a storeban, kicsit olyan erzese van az embernek mint ha a platform arra szolgalna hogy futtassa az indie jatekokat, cukik de egy 10 eves laptopon is elfutnak (miert?!). Konkrétan ott ülök a bankkártyával a kezemben, hogy vennék játékot bármennyiért, de egyszerűen nincsenek épkézláb játékok (nem feltétlen a platform hibája)
    -Az MS exkluzivok ugy hogy mindig is gyengebbek voltak, most koroket vernek a Sony-ra (miert?!)

    Közben meg a PC szárnyal, a steam meg a társai ugyanolyan egyszerűvét tették az egészet mint amilyen egy konzol volt régen, tele van exkluzivval a platform és nem csak azért mert van amit nincs értelme kontrollerre rakni (dirt pl?).

    Valahogy tök olyan érzésem van, mint ha tudta volna a Sony hogy úgyis megveszik az emberek mert neve van és az előző generáció tök jó volt és elkényelmesedett. Értem én, hogy egy PC drágább, de az hogy nulla értéket akarjanak visszaadni az ember pénzéért, az kurva nagy baj.

    Reagálván a PC vitára, ha van egy minimális technikai képességed, meg picit több pénzed, simán összerakhatsz egy pc-t, a nappaliba is akár ha nem akarsz görnyedni