121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #42085
    Komoly összeget dobok fel, hogy nálam nem lesz 20fps

    Mindenestre ez óriási, hogy amikor jók a számok, akkor az fontos, meg jó, meg chart. Amikor meg nem, akkor meg nincs szégyenkeznivalója, meg terelés...
    Fasztnincs. De mindegy is. Lényeg az, hogy fogy. Veszik. És ez jó.


    A sonynak. Másnak nem.
  • darkSectorxxx #42084
    PC-n is vannak hibák?
  • SlickAdam
    #42083
    mer' a zisteni sugár!
  • Kandurex
    #42082
    Haha! Olvass csak be a PC topikba! Diamond -ba úgy droppol le 20 -ra és alá, hogy öröm nézni...nincs itt semmi szégyelnivalója.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.17. 17:51:45
  • Moby
    #42081
    Nemtudom. De ettől most jobb lett a frém a falloutban? :D
  • mucsácsó
    #42080
    A kutyának nem kell a szar Xbone. Ennyi töményen a magyarázat :D
  • Kandurex
    #42079
    Na, ki mivel nagyarázza ezt?

  • Moby
    #42078
    Amúgy én is a horgászos példát gondoltam a legidevágóbbnak, miközben írtam
    ROFL.LOL.
  • darkSectorxxx #42077
    Moby egy ilyet? :)
  • Kandurex
    #42076
    nem 30..olvass már bakker..
  • Ulthane
    #42075
    30, azaz kevesebb, mint két játék. Ha nem fog semmit egyik nap, másik nap jó eséllyel fog. Ha nem tetszik a ND új játéka, 3 évet kell várnod egy újra.

  • Kandurex
    #42074
    na, csak a kedvedért megnéztem (északi régió)

    éves jegy 30k, helyjegy 28k
    (meg van egy valag opciós dolog)

    no comment
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.17. 16:07:13
  • Ulthane
    #42073
    a cannesi tavon biztos annyi! :-D
  • Ulthane
    #42072
    A user score sokkal többet elárul. Ha elolvasod 40-50 ember véleményét, nyilván az értelmezhetőeket, máris van egy egész jó kép a játékról. Jellemzően a mainstream oldalak értékeléséből 1.5 pontot mindig le kell vonni, mert őket seggbekúrja az üzleti érdek, s lefekszenek a kiadóknak.

    A játékosok nem.
  • SlickAdam
    #42071
    de, critics. user score nem sokat er, ha csak 0-k es 10-esek vannak...
  • Kandurex
    #42070
    olyan 60-70k körül lehet az éves bérlet,...az nem csak egy "gyakorlatilag"

    (sokkal több, mint amit én költöttem (csereberékkel) játékra)

    a horgászás drága hobbi
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.17. 15:51:10
  • Ulthane
    #42069
    Azért írtam, hogy "gyakorlatilag".
  • Kandurex
    #42068
    "A horgásznak az semmi pénzében nincs gyakorlatilag, hogy nem fogott halat."

    ez így nem igazán helyes, mivel ki kell váltani az engedélyét...
  • Ulthane
    #42067
    Igen, de a user score, és nem a critics'!!!!
  • Ulthane
    #42066
    A horgász hasonlat jó, viszont kurvára sántít. A horgásznak az semmi pénzében nincs gyakorlatilag, hogy nem fogott halat. Egyszer megveszi a felszerelését, és utána évekig elvan vele. Ha alkalmanként 18 ezeret ki kéne perkálnia, és nem fogna semmit, kurvára de megtaposná a szerkóját hazafelé.

    Ha a játékok ingyen lennének, senki se morogna a szar miatt, hobbi ide vagy oda. Nem tetszik, letörli, jön a másik.
  • TDC Geronimo
    #42065
    Ezért is fognak elhiheted. Én csak annak örülök, hogy EA kezében van ez az engine és minden játékuk erre jön ki. Legyen az a következő mass effect, battlefield, mirrors edge, sw single cuccok bármi. Visceralos SWre kiváncsi leszek. Azt mondják hajazni fog UCre.
  • SlickAdam
    #42064
    tovabbra is tartom: ha a lehetö legobjektivebb (kivetelek term. vannak!) ertekeles kell szamszerusitve, akkor a metacritic ATLAG! szvsz az esetek 95%-ban realis a vegeredmeny. föleg ha az atlagolt pontszamok szorasa alacsony.
  • Kandurex
    #42063
    Rendben is van, egy csumpi mindenhol van, még kettő is, de a nagy átlag nem így van, nekik igen is kell az "objektív" értékelés... és nekem is, az asszony kirikácsol az életből is, ha megtudja, hogy megint vettem valamit
  • Moby
    #42062
    Benne van a pakliban. Vállalom ezt is. Ez a hobbim, és hálisten megtehetem. Belefér.
    Láttál már horgászt, aki a hazafelé űton megtapossa a szerkóját csak azért, mert nem fogott halat? Itt a topikban is az a baj, ésúgykb mindenhol, hogy már mindent elsöprő divat lett az énmegmondtamozás, meg a fotelszakértés. Ez nekem nem a munkám. Nem akarom agyonbaoptimalizálni. Nem akarok excel táblákban kalkulálgatni. Nem kívánom a piacon irányítani, sem megreformálni. Nincsenek küldetéstudatom sem. Én egy csumpi játékos vagyok. Valszeg több szar játékkal játszottam, mitn az idejáró átlag. De több jóval is, garantálom.
  • Moby
    #42061
    Egyik sem én vagyok, tehát egy sem kell. Ha meg igen, akkor a többire nincs szükség :)
    Én azt az elvet vallom, hogy egy játékban találok érdekes dolgokat, akkor nyitott vagyok rá. Hagyok neki helyet, hogy be tudjon jönni. Leszarom ki és mit mond róla. Majd én megszagértem magamnak. És hidd el, szívesen teszem. Még akkor is, ha nem jön be minden. Látatlanban, review-k alapján faszt se tudsz meg egy játékról, vagy lehet, hogy tök véletlenül igen, csak én nem egy ipari feldolgozó vagyok, hogy hoztzám csak az előemésztett, garantáltan megszakértett valami jusson be. Ez nekem hobbi, ugyanúgy hozzátartozik a kóstolás része, mégha néha keserű is a szám tőle.
  • Kandurex
    #42060
    de nincs demó, csak úgy lehet véleményt alkotni, ha megveszi az ember... és az se értékelés, hogy "jáccad", "nejáccad"

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.17. 12:42:56
  • Moby
    #42059
    Pl. a halo5-nél ugyanazt a pontot adtam a játékra mint Angry Joe, ami egyébként eléggé eltért az átlagpontszámoktól(6/10), aztán megnéztem a review-t, és kb semmivel nem értettem egyet. De olvastam olyat, akivel sokkal több ponton értettem egyet, de ő 8/10-et dobott rá.
    Most akkor melyik hitelesebb nekem? Megmondom én: egyik sem. Kizárólag információszerzésre használoom ezeket a cikkeket. Az értékelés része szavakkal ki nem fejezhető módon ignoráns.
  • Kandurex
    #42058
    ezért kell több, mint egy "szagértő"...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.17. 12:38:18
  • Moby
    #42057
    Neked az a hiteles, aki a a tiedhez közelálló véleményt fog megfogalmazni, az nekem az a hiteles aki...nemistudom ki. Nekem senki nem hiteles, aki nem én vagyok.
  • Kandurex
    #42056
    " kusznek erte a boltba azonnal"

    mindenki kúszna, mindenki maga alá hugyozna... de ezt a szart kell erőltetni
  • Kandurex
    #42055
    Na ja, de pont az idő ami add hozzá ilyen dolgot, még ha nem is lesz teljes.

    ...de akkor is hitelesebb lenne, mint ami most van, nem?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.17. 12:35:41
  • SlickAdam
    #42054
    megneztem egy rivjut.
    nem szeretem a SW-t, de ha lenne egy igy kinezö, ilyen hangulatu SP jatek, kusznek erte a boltba azonnal...

    es ujra (le lett mar irva parszor): 900p-s BF ide, 900p-s BF oda, Bethesda kösse fel magat a F4 prezentacioja miatt!
  • Moby
    #42053
    Videójátékról nem lehet objektív vélemény mondani. Objektíven olyat tudsz elmondani, hogy mekkora felbontáson meg frémen fut. Snitt. Minden más szubjektív.
  • Kandurex
    #42052
  • SlickAdam
    #42051
  • TDC Geronimo
    #42050
    50 dolláros season passba nyomja. 16 új map lesz persze még egy játék áráért
  • SlickAdam
    #42049
    dehogyis. csak tenyleg annyi jot hallottam rola, hogy laza 9-es tengert vizionaltam.
    de ertem mar, core gameplay fasza, csak nem vittek tulzasba a tartalmat. aight-aight.
  • SlickAdam
    #42048
    vegulis Splatoon-nal is ez volt. elöször nagyon keves palya volt (pontosabban ott volt nehany plusz a lemezen, csak Nintendo blokkolta oket / lassan nyitogatta meg, ami szvsz nem rossz strategia, csak elfelejtettek erröl szolni :)), kapta is a "szar" 7-eseket, pedig a gameplay kurva jo.
    azota erkezett csillio DLC INGYEN, mar vmi 10-15 palyanal jarnak, IGN ujra is pontozta a cuccot.

    kerdes EA nyomja-e majd a tartalmat, s ha igen, ingyen-e.
  • Totti5
    #42047
    Még jó hogy a 7-8 pont egy jó játékot jelent és semmiképpen sem rosszat bár ez sajnos úgy le hogy ez már ne vedd meg kategória mert nem jó. A jó csak 8-9kozott van.
  • Kandurex
    #42046
    Jó lenne a pontozás, de hiteles forrásból. Mit értek ez alatt? Minimum 5 objektív ember véleménye, 15 óra játék után összegyúrva, vagy valami hasonló. Mert ami most megy ...[hova raktam a hányós smile -t?]