121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #42125
    Látod, nyomom én is feszt :)
  • ppista
    #42124
    A kollektiv szopás, az már szinte mámoritó. :)
  • ppista
    #42123
    Nálam jobban kevesen utálják a témát, úgyhogy lehet nyugodtan kiiktatni ebböl a totyikból egyszer és mindenkorra.

    Ja, jövöre jőn a Valkyria folytatása PS4-re! A börömböl ki tudnék ugrani!
  • Moby
    #42122
    A konzoloknak ez az egyik nagy előnye. Nem tudsz vele nagyobbat szopni, mint a szomszédod. Csak pont ugyanakkorát.
  • ppista
    #42121
    Teljesen mindegy kinek a sara, ha szop az ember mint a boci.
  • Moby
    #42120
    Némileg idevág, gondok vannak a ps4-es bfronttal. Elég sok usernél CE hibát dob. A sony má vizsgálja.
  • ppista
    #42119
    Azért utálom, mert egy genya minöség, amivel néha órákat szopok többedmagammal. Lehet ez nem teljes mértékben a Wintel hibája, nem vagyok Nobel-dijas mérnök, de ök ennek a fosnak az "apukája-anyukája". Tudom, nehéz úgy megoldani, ha több millió konfiguráción kel minöséget hozni, de ez nem rám tartozik.
  • TDC Geronimo
    #42118
    Már megint pc topik lettünk?
  • Totti5
    #42117
    Aki sűrűn pakolja annak ott nem a winnel van a gondja. Win 7-8-10 már nagyon kiforrott rendszer, erőteljesen szét kell baszni hogy az tönkremenjen.

    Játék, driver error hegyek nyilván vannak, kilép, kifagy, kidob, nade az meg nem a win hibája általában.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.17. 18:52:41
  • Moby
    #42116
    Ha szigorúan konzolként van hadználva, exponenciálisan csökken a szopás. Tudom, úgy meg drága. Az. :(
  • ppista
    #42115
    Elhiszem. Nekem is van több olyan ismerösöm, akiknek egy áldás az egész rendszer, nulla problémával. Viszont olyan is akad, aki, kis túlzással, napont pakolja újra a winfost.
  • Harlekin
    #42114
    Te csak szépen maradj csendben!Te a gyerek vagy a homokozóban akit a nagyok jól elpicsáznak rendre ha hülyeséget beszél!
  • Moby
    #42113
    Arra nincs rálátásom, de az konzolokra azon a kettő, százezresen kívül nincs. Ami nem is baj, mert ps4-re cím sincs, a forzában a képi kormány, meg a fizikai külön valóságban létezik. Ezt nemtudom hogy képes bármi fokozni.
  • darkSectorxxx #42112
    Hogy jön ide az X360. :D
  • Totti5
    #42111
    Irigyellek. Bár én csak autózok, de az jó nagy szopóroller kormányokkal.
  • ppista
    #42110
    42103
  • Harlekin
    #42109
    Azért utálod,mert a MUNKÁHOZ kötöd a munkád utálod ezért utálod a pc-t is.Nehogy már azt mond,hogy a konzolon nincs soha szopás!Nah nézzük csak hányszor állt a ps-n!A zoknimat is le kell venni,hogy talán össze tudjam számolni.Dehogy volt az szopás nem ment a siránkozás,hogy már megint szar,Mennyi várva várt frissítés jött!?Ehhez viszont 1 kéz is elég és lehetne sorolni...Semmivel nem jobb a helyzet konzolon...Ha munkád része lenne a ps4 akkor a sonyt utálnád konzolostól...
  • Moby
    #42108
    Pécével kevesebb a gondom, mint a konzolokkal. Zárjuk evvel a bullshitcunamit.
  • Totti5
    #42107
    Ha nem minőség az Xbox One akkor mi? ( PS4 nem érdekel az nekem mos még nincs ). Mik az Xes tapasztalatok? miben nem minőségi?
  • darkSectorxxx #42106
    Igen? Na ezt még nem tudtam. :)
    Én hová tartozom?
  • SlickAdam
    #42105
    tehat WiiU 4 prezident?
  • darkSectorxxx #42104
    Miért lószar a TR? :)
  • ppista
    #42103
    Ms termék, mint minöség. Viziószerü.
    Emlékszem amikor az elözö generációban eleinte a 360 jobban ment mint a PS3, én is hasonlóan frusztrált kommenteket irtam. Szerencsére a világ egyensúlya késöbb helyrebillent, én is lenyugodtam.
  • ppista
    #42102
    Napi közel 8 órán át dolgozok pécével. Amikor reggel bekapcsolom a gépet a melóhelyen, és meglátom a winfos üdvözlö képernyöjét, elöször egy mélyröl jövö hányinger tör rám, majd egy eröteljes apátia, hogy vajon ma mivel fog szopatni ez az Istencsapás.
    Amikor itthol vagyok, és játszani szottyan kedvem, a legutolsó dolog amit látni szeretnék az az Ms-Intel-AMD embléma. . Semmi szopás, csak játék. Tudom akinek pc-je van annak 100 éve nem volt semmilyen problémaja vele. Én elhiszem. A Jézuskát is.
    Jó volna 60+ frémmel tolnom a játékokat? Mint az állat! Ehhez egy bika számitógépet kell vennem? Majd ha a pina kelepel.
    Ahogy a grafikont nézem, különbözö okok miatt, más is konzolt vesz.
    Ja, és a Sony exekröl sem akarok lemaradni, amik szintén a kedvenceim közé tartoznak.
  • Totti5
    #42101
    Jobban fogy mint a 360.

    On January 6, 2014, Microsoft announced that approximately 3 million consoles had been sold worldwide in 2013

    Magyarul a grafikon nem igaz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.17. 18:38:17
  • Harlekin
    #42100
    Este gyere multizni!!!!
  • Kandurex
    #42099
    Nem tudom , te válaszoltál.
  • Kandurex
    #42098
    Egész biztos így is lehet, de ez folyamat indikátora vagy kezdő gyorsítója (nem csak az elbaszott kampány) a technikai paraméterek voltak, utánna már csak a csordaszellem maradt. De ez már behozhatatlan.
  • Harlekin
    #42097
    A minőségi dolgokat mindig kisebb réteg veszi akik tisztában vannak a dolgokkal a tucat szart meg a nagy tömeg!!Tök egyszerű magyarázatok vannak erre a grafikonra
  • Moby
    #42096
    De még mindig nem értem, hogy ez nekem miért kellene fontosnak lennie? Én nem azt akarom a következő generációban megvenni, amit sokan vesznek. Konkréten telibekettétortkon fosom hányan veszik. Egy érdekel, jó hardver legyen, jó címekkel, jó szolgáltatásokkal. Ilyen gép ebben a generációban nincs(sincs). Kecire hidegen hagy melyik színű vonal hol van. Nemhogy egymáshogy képest, hanem hogy egyáltalán léteznek-e ezek a színek.
  • Harlekin
    #42095
    Várj még írhattam volna azt is,hogy ameddig lószar van addig veréb is!!
  • Moby
    #42094
    Abból a 11 millióból talán ötszáezernek van fogalma róla, hogy erősebb, és kb 150-nek arról, hogy miben, és mikor, namerhogy ez sem ilyen egyszerű (a proci a boneban erősebb ugye). Ne dobd kukába a józanságod, ennek a műszaki paraméterekhez az éééégvilágon semmi köze nincs. Semmi. Ellenben az arra épített kommunikációnak rengeteg.
  • Kandurex
    #42093
    Pont, hogy a PC egyetlen előnye az ereje és ez hiányzik. Ez a chart minden szempontból azt reprezentálja, hogy igény és elvárás a magasabb sebesség. Másban nyilván nem, hisz leírtad.
  • darkSectorxxx #42092
    De keci vagy. :D
  • darkSectorxxx #42091
    Grat az eladáshoz, de nem kell háttérbe vonulnod.... :)

    SlickAdam grafikonja nemsokára életbe lép. :D
    <3
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.17. 18:17:23
  • Myselor
    #42090
    diamondba nekem semmi gond nincs,körülötte lévő helyeknél hal be a játék xd
  • Harlekin
    #42089
    Magyarázat erre az,hogy a Tomb Raiderrel kelet volna a grafikon!!!Jah várj azon akkor csak a zöld csík lett volna!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.17. 18:17:38
  • Moby
    #42088
    Én nemtudom mi miatt, és őszintén nem érdekel. Ha bármi köze lenne a bárminek a minőségéhez, akkor ma senki nem venne konzolt, vagy kevesen. Egy szar mindkettő, piszlicsáréfasz különbségekkel, és univerzumnyi távolságban ezektől a pécé. Ráadásul ebből nyereség nekem játékosnak két éve semmi nincs. SEM. MI. Fosjátékok a psnpluszban, fosszolgáltatás, noeaacess, noelőnyök. Mit akarsz evvel kimutatni? Milyen hibákból tanultak? Ha ez a generáció lesz a következő referenciája (márpedig az lesz), akkor a köv generációt már most kompletten elskippeltem jóelőre,
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.17. 18:09:26
  • Moby
    #42087
    De amúgy én itt a háttérbe is vonulok, mer nincs már meg a ps4-em, ma elvitték. Ha sikerülne babralkni valami nekem igazán érdekes címet az ex kínálatba, akkor jövök megint. Amíg ez nem történik meg, addig beérem a chartok olvasgatásával, és közben irigykedem
  • Kandurex
    #42086
    Arra gondoltam, hogy ez a chart csak azt mutatja mekkora befolyásoló erő is a gépek közötti számítás. Mert biztos nem az SW felhozatal vagy "szolgáltatások" [röhög] miatt. Nagyon remélem, hogy tanulnak a hibákból és ismét a konzol lesz a master race (mint az előző generáció jó pár évében).