121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #42045
    Ezért kell leszarni pontozást kérem szépen

    Nagyon sokan élvezik az swt és azt mondták megérte megvenni. Aki tolta betat tudta mire számíthat. Tetszik megveszed, nem akkor meg nem. Nem kell ilyet pontozni.
  • Kandurex
    #42044
    hát ez az...
  • TDC Geronimo
    #42043
    Mondjuk valahol vicces, mert anno titanfallba se volt lófasz content se ott meg repkedtek a 9ek
  • TDC Geronimo
    #42042
    A kevés content miatt. HC réteg 1-2 hét és megunja, casual meg marad majd meg folyamatosan töltődik vele. Én nem számítottam másra pontozásnál. Gyönyörű graf, hangok, sw hangulat, de kevés fegyver, map meg content. A 2 jó játékmódban pl csak 4 pálya van.
  • Totti5
    #42041
    Két teljesen merőben, stílusban, eltérő műfajt és játékot vetsz össze. Sok értelme nincs.

    Tomb Raider és a Fallout 4 és Battlefront rivjúvolásában nincs egyetlen közös pont sem, sem átfedés.

    Fallout 4 a Witcher 3 tükrében lehet érdekes ( bár az egyik h&s RPG, másik meg FPS-RPG )
    Unvharted 4 majd a Tomb Raider tükrében lehet érdekes
    Battlefront meg a Hardline/COD tükrében.

    Már ha annyira kell hasonlítani ezeket egymáshoz, már már izzadva erőlködve.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.17. 11:06:52
  • darkSectorxxx #42040
    Fallout 4 Secret Room
  • Kongy
    #42039
    Egy újabb remek példa, amikor a review-knek nem szabad hinni... :D Rise of the TR 86 ez meg 72-77? LOL. Vicc kategória.
  • SlickAdam
    #42038
    van mar par Battlefront teszt (7-11 db): eddig 72-77 ponton all Meta-n.
    hogyhogy? eddig csak ömlengest hallottam rola.
  • Tatyla
    #42037
    Mi béta első napján behuztuk
  • Ulthane
    #42036
    Hááát, én most elvagyok a Tomb Raiderrel, meg még az AC-t is be kell fejeznem, utána viszont snitt DS3-ig, szóval valamit muszáj lesz. Még az is lehet, elcsábulok, de nem ma, az biztos.
  • Ulthane
    #42035
    Az nagy királyság lesz.
  • darkSectorxxx #42034
    Ja mondták hogy 1 játék még biztos lesz tőlük, hát ez rossz amúgy annak ellenére hogy ezelőttiben 4 játékot csináltak.
    Nekem 2 az kevés lenne. :)
    Meg furcsa lenne ha már a nextgen megint jönne, hogy megy az idő.

    Amúgy ez a PSX majdnem egy időbe esik az U4 multi beta indulásával!
  • TDC Geronimo
    #42033
    Most számolgattam és mire kijön UC, addigra majdnem 3 év telik el legutóbbi ND játék óta. Szerintem ebben a genben még lesz tőlük 1 azt ennyi. Remélem last of us 2, aztán köv genre csinálnak egy scifi IPt.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.16. 23:32:45
  • darkSectorxxx #42032
    Aha, hát remélem lesz pár meglepi. :)
  • TDC Geronimo
    #42031
    Ez a sony saját eventje fanoknak. Szerinted? Tavaly itt volt először UC gameplay
  • darkSectorxxx #42030
    Ja télleg a Quantic Dream, akkor ez egy nagyszabásúbb koncert lesz?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.16. 21:27:30
  • TDC Geronimo
    #42029
    az a paris games week volt
  • darkSectorxxx #42028
    Jó akkor nem tudom mivel kavarom, egyszer volt egy ilyesmi, te is emlékezhetsz mikor a psn-en lehetett regelni és elindult rest módból a ps4 mikor kezdődött ez a valami.
  • TDC Geronimo
    #42027
    Ki veszi meg swt holnap?
  • TDC Geronimo
    #42026
    PSX tavaly volt először decemberben. Idén is akkor lesz.
  • darkSectorxxx #42025
    Én is csak lestem minden conferenciáról napokkal előtte hallok csak, annyi minden volt már, ilyen Sony konferencia is volt már, bár ezekszerint ez valami más akkor, mert az is 2015-ben volt.

    Hát kéne a GoD of War-nak utódja, meg az a "Syphon Filter" project is érdekes.
  • TDC Geronimo
    #42024
    Kicsit több, mint 2 hét és PSX. Esélyes, hogy Santa Monica végre bemutatja min dolgozik.
  • TDC Geronimo
    #42023
    Star Wars Battlefront feels like a return to the GoldenEye era
    DICE's reboot is full of simple thrills, but can they last? -Eurogamer
  • darkSectorxxx #42022
    Ja értem már, a "meg Division"-ra értetted a mondat végét. :)
  • TDC Geronimo
    #42021
    Dehogynem, Division nem
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.16. 19:59:05
  • darkSectorxxx #42020
    UC nem day1? :D
  • TDC Geronimo
    #42019
    DS3 még nagyon messze van pedig azt alig várom már :(
  • TDC Geronimo
    #42018
    FC, UC meg divisiont majd meglátjuk, de tuti nem day 1
  • darkSectorxxx #42017
    Úgyis vásároltunk már eleget idénre, meg ünnek, azt addig tankolunk, mire jön március. :)
    Max figyeljük a store akciókat, de mostanában szerintem nem sok preorder lesz érdekes. :)
  • darkSectorxxx #42016
    Igen végre fel lehet lélegezni egy kis időre. :D
  • SlickAdam
    #42015
    azaz!
  • Totti5
    #42014
    Meg hát a kis mellű, bevágós bugyi nélküli Xenobalde ugye.
  • AntiHero
    #42013
    Uncharted 4: A Thief's End ami érdekel.

    Na meg majd Dark Souls 3.

    Esetleg még ezek majd akcióba:
    Star Wars: Battlefront
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
  • SlickAdam
    #42012
    ezek közül engem Unchi4 meg talan Star Ocean es Far Cry erdekel.
    hal' Istennek! csödbe visz a videojatek tema.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.16. 18:59:44
  • Totti5
    #42011
    Az azért nem igaz:

    Star Wars: Battlefront
    Just Cause 3
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    XCOM 2
    Mighty No. 9
    Street Fighter V
    Deus Ex: Mankind Divided
    Far Cry Primal
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
    Star Ocean: Integrity and Faithlessness
    Tom Clancy's The Division
    Hitman
    Uncharted 4: A Thief's End
  • darkSectorxxx #42010
    "Terror Párizsban: kiderült, mivel tartották a kapcsolatot a támadók

    Egy PlayStation 4-et használtak. Ez a legnépszerűbb játékkonzol jelenleg, a terroristák ezzel kommunikáltak és a támadást is ezzel tervezték meg.

    A belga belügyminiszter jelentése szerint egy PlayStation 4-et használtak a terroristák, tervezésre és kapcsolattartásra is. Az Iszlám Állam eddig is előszeretettel használta a modern technikát, a Facebook-ot, de még inkább a Twitter-t használják toborzásra is.

    A belga belügyminiszter Jan Jambon úgy fogalmazott, a párizsi terrortámadás kitervelésében és a kommunikációban is PS4-et, a nagyon népszerű játékkonzolt használták a terroristák.

    Ez az alapvetően szórakozásra kifejlesztett konzol a Sony platformjának segítségével arra is képes, hogy a felhasználók üzenetet küldjenek egymásnak, a PSN-platformon Jambon szerint ugyanis nehezebben tudják lekövetni a titkosszolgálatok az adatcserét.

    A miniszter már a párizsi attak előtt három nappal is azt nyilatkozta, hogy a PlayStation gépeket egyre gyakrabban használják a terroristák."
  • darkSectorxxx #42009
    Ja bocs BB DLC oké de már kifizettem és nem full játék, ezért került figyelmen kívül, de jogos az a DLC még jópár óra móka lesz. :)
    De basszus amúgy nem sok...:D

    Bone-ra se jön semmi, jó igaz visszafelé legalább 2 játékot vennék, de abból az egyik amolyan ismétlés lenne.

    Sőtt most nem értem magam miért, ne kérdezd, de akarok pc-mbe is venni alaplap+cpu+ram-ot. :D
    (jó megkérdezheted miért..... a válasz az hogy van pár járék amit nem akarok megvenni, pl Black Ops 3, aminek azért pc-n nem lenne roszs a single-t végigpuffogtatni, meg a Ghost is kimaradt sajnos a kutyás résztől kezdve.)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.16. 18:15:11
  • SlickAdam
    #42008
    meg jo hogy megvetted a Boner-t. mi lenne most veled?

    ---------------------------------

    BB DLC hamarosan?
  • darkSectorxxx #42007
    Ahogy néztem márciusig, semmi jó játék nem jelenik meg....:D Zsír!
  • darkSectorxxx #42006
    Garázs de milyen értelemben garázs? Csak mert nemm valami látványos akciójáték? :P