121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #42165


  • darkSectorxxx #42164
    Elég fos ahogy néztem, de ingyne még a szart is, kár hogy ez csak az első ep. :)
    PC-n ez a foshalmaz látvány nekem szaggatott, rángatott.....vicc kategória.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 12:34:09
  • darkSectorxxx #42163
    Én játszottam vele, csak hogy tudd még 9 órám visszavan EA Access-ből. :)
    Játszhatnék.....
  • Ulthane
    #42162
    Uk Store-ban is van, én leszedtem.
  • darkSectorxxx #42161
    Most félve írom le, hogy egyetértünk. :D
  • TDC Geronimo
    #42160
    Hát én is tegnap kipróbáltam, de nem tudom mi volt, mert lagolt is és vaktölténnyel lövöldöztem. Bétából nem erre emlékszem. Lehet US szerverekre rakott be, mert ugye EUba még hivatalosan ki se jött és kevés a játékos, de fosvót na.
  • mucsácsó
    #42159
    Hátha valakit érdekel:
    Resident Evil Revelations 2 - Episode 1 - INGYENPÉZÉ - USA PSN-en.
  • Moby
    #42158
    Ja meg megvettem végre a survival kártyát. Kispóroltam pontosabban. Az a kurva Scan Pulse viszi a lovét mint a kurvaélet, de nem bírom nem használni, kibaszott hasznos, főleg endoron. Csak azt utálom, amikor a 20 játékosból egyedül én használom, és füstölöm el a lóvát bele...kapná be a sok kis ingyenélő sneci.

    /mennyire vártan, hogy megnyíljon az EE-3 is (egyúttal hint a később jövőknek, ne recskázzatok rá, tudom hogy jóna LÁTSZIK). És mekkora egy fos, hiába jó a statja, a burstfire teljesen használhatatlanná teszi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.18. 08:24:53
  • Moby
    #42157
    Jól eltűnt mindenki a faszba egyik pillanatról a másikra LOL
    Én még ott bujkálok mint egy fasz, aztán egyszer csak feleszmélek, hogy egyedül vagyok a partyban. Utána még 1-ig nyomtam a Blastot. És már megint olyan vagyok, mint a lehányt kuladarab :((


    /de mielőtt beleájultam az ágyba, annyit láttam, hogy bedurrant a Rank20 :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.18. 08:18:13
  • Tatyla
    #42156
    Tegnap mikor mi is elkezdtük olyan volt mint a hülye gyerekek mikor nyalókat kapnak, minden egyes lépésünket kommentáltuk és újjongtunk minden egyes beszólason
  • Harlekin
    #42155
    Jó is az így nem kell nektek...Addig mi 8 an tegnap is partiban walker assaultban akkora meneteket mentünk,hogy még.A totál vesztes meccsből ahogy az utolsó lépegetőnket megmentettük az leírhatatlan volt.Tekerték már rá a kábelt és mindenki mindennel lőtte még szerintem a buckalakokkal is dobálta a repülőt és az utolsó körben kilőttük.Na ezek miatt kibaszott nagy élmény ezzel játszani amiről nektek még csak halovány sejtelmetek se lesz.Csak nyugodtan beszélgessetek róla!!!
  • Harlekin
    #42154
    Nem fog ,mert majd jól lebeszélem róla!
  • Harlekin
    #42153
    3 éves win 7 volt a gépemen amire most felkerült a 10. 3 éves és soha semmi bajom nem volt pedig rengeteg rengeteg dolgot használok vele.A plex mediátol a cubaseig a goldwawen keresztül a photoshopig felsorolhatatlan.És dübörög rajta a virágbolti beszerzés.
    Lányomnak ugyan ilyen konfigon viszont 2 hónapot bír ki a rendszer amikor is rakhatom újra.Pedig elmondása szerint CSAK netezik...Hát ennyi csak a hozzá nem értőknek és tudatlanoknak okoz gondot a win...
  • Moby
    #42152
    >de én sok multit láttam már és a BF egy ilyen steril félkész valaminek hat a többi mellett.

    Egyetlen kompetitív multira utaló nyom sem szerepel egyik profilodon sem. Lehet, hogy sok multit láttál, de mióta ide jársz egyet sem játszol semmilyen említésre méltó szinten. Ilyenmódon semmiféle komolyabb rálátásod nem lehet a Bfrontra sem. 20 óra után nekem is csak nagyon felszínes. Te látvány alapján osztályozod a játékokat. Ez a multiknál nem megy.

  • darkSectorxxx #42151
    Látod azért van kicsi irónia ebben ha nem haragszol érte meg. :)
    Most egy olyan játékkal vagy el, vett le a lábadról, ami igazából a grafika, és a grafikai megoldásokkal komponált hangulat kapott el.

    És eltérít mondjuk egy olyan játék elől, ami azért többet nyújttartalomban, míg a BF azért semmi egyedit nem tud, és oks megbeszéltük fasza sokakanak tetszik elvannaka játékkal, de én sok multit láttam már és a BF egy ilyen steril félkész valaminek hat a többi mellett.

    Szóval ez nem baj, de azért érdekes, mert régebben mindig furcsáltad hogy akár egy Order mennyire érdekelhet embereket, holott a látványon kívül semmi kimagaslót nem tud.
    Vagy nem így látod? :)
  • darkSectorxxx #42150
    Hát ez így van, sajnos, vagy nem sajnos.
    A BB-ért végülis megérte kicsit a generáció, azt majd meglátjuk még.
  • Moby
    #42149
    Ha jó lesz= engem érdekelni fog. teknóban, igényességben, rendezésben nyilván top lesz. Ez nem kérdés. De ebben a TR is jó, nem tudok belekötni egyetlen pillanatában sem, de elindítani sincs kedvem. És azért nincs, mert másra vágyom már. Most épp meg is kapont szerencsére.
  • TDC Geronimo
    #42148
    Ha jó lesz...jó vicc :D
  • Moby
    #42147
    Én inkább azt látom, hogy nagyon drága lett játékot csinálni. Jó, tartalmas, nagyívű, stbstb, ez drága. Az exkluzívok meg szűkebb piacra mennek, ott biztonsági játékot kell játszani. És azt is csinálják. Nem rosszak, jó teknó, meg minden, csak van már jobb a piacon. Bőven jobb. Majd ha witcher3-ak jönnek exkluzívban, ismét rohanok gépért. De sajnos witcher3-ak még multiplatban is ritkán jönnek, de azért jönnek. Viszont a witcher3-ak meg konzolon kérdésesek És egyre több a minőségi kifogás. Tudom, hogy a stúdók tehetnek róla, de én evvel nem vagyok előrébb.
  • Moby
    #42146
    Egy valódi DaS1 folytatással be tudnának indítani. Mert a kettő sajnos nem volt az.
  • darkSectorxxx #42145
    Amúgy ebben jórészt igazat adok és átérzem.
    Sőtt én sokszor ezt érzem platformfüggetlen is, hogy vagy ritkán vagy egyeltalán nem jönnek olyan játékok, amik annyira nagyon lekötnek, sokat végigvittem, tetszetősek voltak, de sokszor elgondolkodok és azért lehet szépítenek az emlékeim, de kevesebb olyan élményt kapok, mint előző genben.

    Igaz öregebb is lettem...
  • Moby
    #42144
    Jóidőre jóllaktam fromjátékkal. DaS3-ért sem remegek momentán.Totálisan hidegen hagy a BB DLC.
  • Moby
    #42143
    Ha jól lesz (és remélem, hogy az lesz) letolom, kétség nem fér hozzá.
    De nem day1. És valszeg nem saját gépen. De ezt főleg majd az dönti el, mennyi ex jön, és főleg mik. Látom, érzem tapasztalom, hogy egész más igényeim vannak, mint 6-8 évvel ezelőtt. Viszont a mai konzolexek ugyanazt viszik tovább.
    Nekem elég erős a 2015-ös évem játékokban. De értelmezhetőben abba egyetlen konzolex fért bele, a BB. Tonképp bármilyen konzol is halál felesleges nekem. Totálisan.
  • Ulthane
    #42142
    Bloodborne dlc
  • TDC Geronimo
    #42141
    Áh márciusig már kibírja.
  • Moby
    #42140
    2 hónapot állt ez itt kikapcsoltan. Mi lesz 2 hónap múlva? Semmi nem jön, ami érdekelne. Illetve...egyáltalán nem jön semmi, olyan sem, ami nem érdekel :D


    /jelenleg nincs olyan a sony lineupban, amiért akár egy kontrollert is vennék. A horizon érdekel, de már most is itt állnak hegyekben a jobbnál-jobb, elsemkezdett sandbox címek. Hótfelesleges mégegy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.17. 21:02:14
  • Ulthane
    #42139
    Nem adok ket honapot es veszel egyet ismet.
  • Moby
    #42138
    Én ezt mindenkinek meghagyom. Sokszor, sokakkal nem értek egyet, de nem gondolom, hogy ettől a másik rosszabb lenne, illetve érvek nélkül soha nem tolom. Az kipattintja nálam is a parasztláda tetejét, hogy ha valaki mantraszerűen tolja, és leszarja, hogy én próbálok normálisan, érvekkel beszélgetni valamiről.
  • darkSectorxxx #42137
    Ez régen is eszedbe juthatott volna. :D
  • Moby
    #42136
    Engedjétek meg másoknak, hogy más legyen a véleménye. Tudom, érzem, látom, szagolom, tapasztalatom hogy manapság ez megy mindenkinek a legnehezebben. És nem is akarnék most demagóg faságokkal jönni, csak mondjuk így itt, a fórumban. Érvelni ér, de az nem érv, hogy másképp gondolja.
  • Evoluti0N
    #42135
    Úristen. Ezzel indulhatnál a hülyeségolimpián.
  • Moby
    #42134
    Amíg itt nyomjátok a missziót, én napok óta vigyorral a képemen tolom ájulásig.
    :D
  • darkSectorxxx #42133
    Engem lebeszéltél.
  • Kandurex
    #42132
    Ha már csak egy embert lebeszélek róla, nem éltem hiába
  • darkSectorxxx #42131
    Azért itt álljunk meg, nem vagyok nagy pc user, csak kb 20 éve nyomom.
    Egy rendszert ha mondjuk 1 éven bellül valaki újratesz, az vagy user error, vagy valami humpákolással, fos warez szoftverekkel taknyol be.

    Én nem imádom a windows-t meg a pc-ket, de van egy olyan hogy GHOST-olás, ha netán egy usernél valami csoda folytán szarakodna a rendszer.....
    Nem kő telepíteni, 8-10 perc töltés és azonnal vissza lehet tölteni az elmentett régi rendszert.

    Én oké elismerem az XP tájékán geciszar időket éltek meg az emberek, de a win7 óta én akkor álltam neki telepíteni, ha én akartam tezstelni valamit, vagy hardvert megpiszkáltam vagy beszedtem valami hülye vírust az említett warez faszságokkal.
    User fail volt.

    Szóval nem akarok beleszólni, mert nem pártolok senkit, de ez azért erős részedről szerintem hogy telepítgetni kell a rendszereket, az más hogy programok kresselnek, de a win az atomstabil.
  • TDC Geronimo
    #42130
    Te mit lovagolsz még mindig ezen? 10 éves licenszük van szerinted csinálnak egy Battlefrontot és kifújt? Jövőre Battlefield, utána titanfall 2, 3 év múlva meg Battlefront 2. Nem érdekel, nem veszed meg.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.17. 19:24:06
  • darkSectorxxx #42129
    Most veled értek egyet.
  • darkSectorxxx #42128
    Nemár. :)
    Ilyen kicsi lennék? :D
  • Kandurex
    #42127
    Battlefront hírek, "biztos a folytatás".

    Tényleg? Ezen mit folytatnak? Vagy mutatott bármi egyedit az előző? Mi lesz? Új pálya?

    [kiköp oldalra]
  • Moby
    #42126
    Az előbb még telegfonról voltam, lemaradt a link.