121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #42205
    Van!De csak ennyi,hogy befogja meg követi,de úgy nem lövöd le az tuti mivel szinte az összes fegyóval elé kell lőni!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.18. 16:56:52
  • Harlekin
    #42204
    Bocs,hogy kiléptem,de jöttek hozzám és folyamatosan dumáltak ez miatt meg rohadtul nem ment a játék estem keltem csak...Viszont ha látod,hogy megyünk nyugodtan gyere be a bandába máskor...
  • Ryanever
    #42203
    de nem írja sehol, hogy hány százalék.
  • n000rbi
    #42202
    Az már az install.
  • Ryanever
    #42201
    Srácok betettem a battlefront lemezt de nincs install, csak vaderrel tudok menni de smemit nem ír ki, lehet holnapig várni kell?
  • Ulthane
    #42200
    Kapják be! Szerintem "kint" működik, csak épp nálunk nem

    Nem értem,mi a faszért nem.
  • darkSectorxxx #42199
    Paypal-al konzolon fizetni?
    Szerintem hagyd....:D
    Az egy olyan fícsör ami dísznek van csak.
  • Ulthane
    #42198
    PayPal
  • darkSectorxxx #42197
    Az meg mi? :D
  • Moby
    #42196
    Amúgy most még itt az elején nagyon torzított ám minden. Most még kibaszottul op a survival kártya, de ha már default lesz a legtöbb játékosnak meg lesz, akkor gyak lenullázódik a hatása, stbstb.
  • Moby
    #42195
    Lehet, hogy az a baj :)
  • TDC Geronimo
    #42194
    Hát pedig itt aztán félkézzel is lehet vezetni olyan egyszerű :)
  • Moby
    #42193
    MINDBEN van, maximum nem ennyire erős. Csomóban még a működését is lehet állítani (itt nemtudom, meg sem néztem). De most evvel amúgy is bajban vagyok. Megjött a kis gémerbillem, ha beválik akkor nagy kérdés lesz, hogy dobjam el a one-os karriert, és kezdjek újat pécén, vagy mi legyen...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.18. 15:29:13
  • Moby
    #42192
    Én csak E-11 -el megyek. Minden más foscsi (najó, néha kedvem szottyan a 242C-re is, de az meg szinte ugyanaz).
  • Kongy
    #42191
    Noo, CoD-ban nem volt ilyen.
  • Tikal #42190
    Még nem tudok nyilatkozni a fegyverekről, csak a bétával toltam... sokan írják, hogy vannak OP cuccok, de majd meglátom ha kipróbáltam.
  • Moby
    #42189
    Mint _MINDEN_ konzoljátékban.
    Jóreggeltkívánok :DDD
  • Moby
    #42188
    Annyira nem érzem a vezetést, hogy be sem ülök semmibe, aminek nincs lába :D
  • Kongy
    #42187
    Csak én vettem észre vagy tényleg van célzássegítés Battlefrontban? Látok egy ellenséget, és ha zoomolok a fegyver egyből rááll az enemy-re. :D
  • Tikal #42186
    Ez javítva lesz, hivatalos fórumon volt már róla szó...
  • TDC Geronimo
    #42185
    DICE annyira casualra vette a figurát, hogy úgy gondolták 1 sensitivity settings elég lesz mindenre. Turrettel meg járművel zoomolva konkrétan lehetetlen célozni.
  • Moby
    #42184
    Csak azt nem, hogy milyen. Most is eléggé változatosak a mapok játszhatósága. A fegyók is értelmetlen töltelékek. A powerupok jók, a kártyák megint összevissza. Az kevés, hogy jön.
  • Tikal #42183
    Azon mit aggódjak, már be van ígérve a tartalom, már minden tudunk mi lesz még :)
  • n000rbi
    #42182
    Ugyan már, hisz' csak a hetedik rész előtt tisztelegnek ezzel.



  • TDC Geronimo
    #42181
    BB kieg fegyver spoiler


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.18. 15:00:12
  • Moby
    #42180
    Ebben a a játékban a maga sekélyességével (mechanikában) több SW van, mint bármiben az elmúlt 15 évben. Szóval én tökre megértem, ha valaki a sisakokon aggódik, nem azon, hogy lesz-e elég map és tartalom később (NOT de kikúrt módon).
  • Tikal #42179
    hát de mi jöhet még ezek után, alsó nadrágban szaladgáló rohamosztagosok? :)
  • Moby
    #42178
    Mondanom sem kell, jellemzően szopnak is keményen.
  • Moby
    #42177
    Nincs evvel a világon semmi baj. A kákán is csomót tipikus esete.
    Mechanikailag azzal sokkal nagyobb gondom van, hogy az endoron (is) a trooperek világítanak mint az elemlámpa, míg a lázadók beleolvadnaka környeztbe. És ebben "valódi" harci szituációban mutatkozik meg, mekkora bakik vannak amúgy a sztoriban :)


    /evolúciós szemmel nézve a trooperek kihalt állatfaj lenne :DD
  • Moby
    #42176
    Én nem tudom miért zavar ez mindenkit. A sztori eredője mégcsak nem is predesztinál arra, hogy ez hiba legyen. Amúgy meg baszottul nincs időd a fejeket nézegetni. Ha most nem mondod, hogy ugyanazok a fejek, magamtól észre sem veszem. Ha fejet látok közelről, már haléott vagyok :D
  • Tikal #42175
    ha már lvl20 vagy akkor sokat játszhattál, hány sisak nélküli stormtrooper-t láttál? :) Én nem értem, hogy léphették ezt meg, pláne úgy, hogy a rohamosztagos fejek ugyanazok mint a rebel-eknél :D
  • Ulthane
    #42174
    De FizessHaverrel fizettetek?
  • darkSectorxxx #42173
    Nem értem, Anti-val US-be vettük és ment.
    BB díszdobozkámat meg majd valahogy ki kell tennem a szobámba, ötlet már van. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 13:48:18
  • darkSectorxxx #42172
    Ja persze nem kell kifogást keresni. :D

    Amúgy vasárnapig itt van unokaöcsém, én most addig nem igazán fogok szerintem játszani, sőtt, vasárnap is necces, majd utána.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 13:47:11
  • darkSectorxxx #42171
    Tudom, már kső, pc-n kipróbáltam...:S
  • Ulthane
    #42170
    Tegnap próbálta előrendelni UK Store-ban, Fizess Haverrel akartam fizetni, de nem engedte. :-/ Azt mondta, hogy rossz az e-mail/pass páros, pedig nem az, mert ugyanazzal beléptem PC-ről, és ment.
  • Moby
    #42169
    Én nem adom a nevem a játék alatti beszélgetésekhez, pláne úgy, hogy én csak hallgató vagyok a partykban mindig (a gyerekek miatt) LOL
  • Moby
    #42168
    Mint resi fan, messze kerüld el azt a rakásszart.
  • darkSectorxxx #42167
  • darkSectorxxx #42166
    Télleg nem tudtok egyszer nyomatni egy videót ahogy csapatban munkálkodtok?
    Stream-et nem mondom mert tudom hogy multinál az instant halál. :D