121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #42285
    Te. Ez nem konzol baze. Szedd már össze magad plíz :D
  • Kandurex
    #42284


    Sorry, we didn't find anything for

    “refund”

    Please try another search
  • Kandurex
    #42283
    ha pc -s makker lennék akkor talán...de mivel nem

    ejj,...és akkor hogy lesz most nekem refund? (sok esélyt adok :)) vagy ott is van?
  • Moby
    #42282
    EA játék, tehát origin. Ha ez lenne neked is a hobbid, ilyen alapinformációkkal legalább tisztábalennél
  • Kandurex
    #42281
    ee!

    na várjál csak, lesz itt nekem nemsokára homeless gépem, csak meg nézem ezt a taligát

    ....őőőő....

    vagy még se? nem lehet steam -en kapni?
  • Moby
    #42280
    Köszike, de én ezt nézem egy hete minden nap 4-5 órán át :DDD
    Inkább javaslom dumáljátok meg Kandurexel, cseréljetek tapasztaltot, meséljetek egymásnak az átélt élményekről, ilyenek!
  • Moby
    #42279
    Nem minden játékmódban éred el, és nem ugyanabban a setupban a mapok egyes részeit. Ez ebben a setupban, ahogy a fotó készült, csak Blast-ban látható így.
  • Moby
    #42278
    megnéztem a twitchedet. Rossz hírem van, te ennek a mapnak a közelében nem jártál. LOL


    /tudod a fing....mindig elfelejtetd magadba szívni, és ellőbb jár a billentyűzeted. A helyes sorrend: először magadbaszívod, aztán lehet írkálni :D
  • darkSectorxxx #42277
    Oks de előtte elugrok a tesco-ba. :D Gyerkőcnek kel ilyen HW autó amin vannak ilyen vonalkód meg bepötyögös kód, aztán gyors nyomok, 9 óra alatt csak megtalálom ezt a helyet. :D

    Na majd dobok képet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:44:03
  • Moby
    #42276
    Fotózd ki ezt a részt.
  • darkSectorxxx #42275
    Nagyon egyszerű, van egy olyan hogy twitch, a survival módban ezen a mapon nyomtam le első 15-ös hordamódomat és egyben utolsót, 38:xx-alatt, lehet még a LB-on is ott vagyok mint rekorder. :)
    Twichen asszem elejétől végignézhető még. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:40:28
  • Moby
    #42274
    Ezen a mapon te hol rohangáltál 38 percet? ÖSSZESEN töltöttél el ennyit az egészel!
    Egy kérdés, google nélkül: melyik játékmódban érhető el ez a map?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.19. 13:38:05
  • Kandurex
    #42273
    ...it's magic...

    [sejtelmesen néz]
  • darkSectorxxx #42272
    25 perc? :D
    38 azért pontositsunk, 38 percet rohangáltam ezen a mapon. :D
    És nekem nem rémlik ez a minőség, sokkal homályosdabb, fakóbbnak tűnt ésatöbbi. :D

    De bármikot beleléphetek kifényképezem ezt a részt és megnézzük, nem gond. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:37:19
  • Kandurex
    #42271
    szép
  • darkSectorxxx #42270
    Akkor ez a gond.
  • Moby
    #42269
    A vicc az, hogy meg tudom mondani, hogy az adott mapon ez pontosan honnan lett fényképezve :D
  • Moby
    #42268
    Vagy talán nem 25 percet kellett volna beletölteni, majd televéleményzni az sg-t! :D
  • TDC Geronimo
    #42267
    Ja boxon nem, mivel 720p és nem 4k. IQn kívül a többi ott is ilyen csak felbontás miatt elvesznek az apróbb részletek
  • darkSectorxxx #42266
    Akkor talán pc-n xboxon nekem nem ilyen, és nem gagyi tv-n látom.
    Vagy ennyit csal ha miniatűr képen nézem monitoron a fórumban? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:30:25
  • Moby
    #42265
    Pontosan így néz ki.
  • TDC Geronimo
    #42264
    Szerinted hogy néz ki? Miből van a kép?
  • darkSectorxxx #42263
    Nem lenne rossz ha a játék is így nézne ki.
  • TDC Geronimo
    #42262
  • darkSectorxxx #42261
    "Uncharted: The Nathan Drake Collection - az új frissítés megszépíti

    A Bluepoint Games egy olyan update-et adott ki az Uncharted: The Nathan Drake Collection kiadáshoz, amely többek között picit feltuningolja a játék grafikáját is.
    Érdekelnek a legfrissebb magyar gaming videók? Kattints és nézd meg őket!

    Noha a korábbi Uncharted részek a mai napig megállják a helyüket a palettán, a Bluepoint Games mégis remek munkát végzett velük a PlayStation 4-re szánt gyűjteményes kiadás, az Uncharted: The Nathan Drake Collection esetében, hiszen a Naughty Dog klasszikusai 1080p felbontással és 60 fps képfrissítéssel felújítva egyenesen kivirágoztak a Sony jelenlegi generációs konzolján. A portolást végző csapat azonban még nem engedi el a kollekció kezét, sőt, most egy olyan frissítést adtak ki hozzá, amit minden tulajnak ajánlott azonnal letölteni a játékhoz.

    A Bluepoint ugyanis elérhetővé tette a The Nathan Drake Collection 1.02-es verziószámú javítását és a közlemény szeirnt az 1.04 GB mérettel rendelkező patch egy picit szebbé varázsolja a játékok látványvilágát, módosít egy parányit a begyűjthető trófeák követelményein, finomít a főhős mozgásán és számos egyéb csekélység mellett stabilizálja a program működését is.
    Telepítsétek hát az Uncharted: The Nathan Drake Collection új frissítését, amilyen gyorsan csak tudjátok és várjuk kommentben a véleményeket, hogy valóban csiszoltak-e kicsit a látványon. "

    Na oks elmennek a jó bü**s ku**a anyj**ba!
    Most játszam végig megint? :D

    BEST REMASTERED?????
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:18:41
  • Moby
    #42260
    Az én pozíciomban ez úgy hangzik: fogom a halat. De nem egyesével, hanem százasával :D
  • Kandurex
    #42259
    az a baj, hogy már felvetted a szemellenzőt
  • Moby
    #42258
    Semmilyen valós igényed nincs a játékkal szemben a tartalomra vonatkozóan. Ha háromszorennyi map lenne benne se vennéd, és ha harmadannyir akkor sem, és nem játszanál vele. Ha kevés is ami benne van, nem tudom megmondani miért az. Egészen egyszerűen üres locsifecsi így, amit a tartalmáról, meg a félkész mivoltáról véleményezel. Ha érdekel, hogy a tartalma jó-e, vagy nem, hogy félkész-e, vagy hogy megéri-e a dlc, akkor kérdezz meg olyat, aki játssza.
  • Kandurex
    #42257
    fallout, holnap megyek szabira és ki nem mozdulok a TV elől
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.19. 11:26:59
  • Kandurex
    #42256
    kifejezetten így lehetek objektív, mert ha beránt a hangulat akkor képes vagyok lovaknak való szemellenzőt felvenni

    és fizetős tartalmai, a félkész dolgai így ütnek

    szerk: sokat lovagolok ezen a játékon elismerem,....na de SW,...SW!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.19. 11:26:51
  • Moby
    #42255
    Nem ezzel. Bármivel. Olyannal, amit tetszik, vagy legalább érdekel kicsit.
  • Kandurex
    #42254
    én nem fizetek érte, warezolni se fogom, jöjjön valami ingyen hétvége! talán a filmekkel lesz egyidőben
  • Moby
    #42253
    GEEEEEEZ

    Akkor a következő címről majd anyámat kérdezem. Ő az objektivitás mintaképe ezen kontextusban.
  • Moby
    #42252
    Igen, és azt is írtam, hogyha a nyganyám sárga lenne és csilingelne, akkor ő lenne a villamos.
    Figyi, jót akarok neked. Próbáld ki azt, hogy 1 hétig nem fogalmazol meg véleményt játékokról(nem csak itt az sg-n, magadnak sem), csak játszol. És egy hét után leírod milyen volt.
  • Kandurex
    #42251
    pont attól, hogy egy nanot se játszottam vele, csak így lehetek a külső körülményeivel objektív!
  • Moby
    #42250
    >szerk: meg, hogy 4 pálya, majd mindjárt itt a dlc! vedd meg megen!

    Neked ez az egész videójáték téma már csak ez. Egyetlen nanoszekundumot nem játszottál vele, de neked nagyon fáj, hogy mi van benne, meg mi nincs.
    LÖL


  • Kandurex
    #42249
    szinte mindegy ki csinálja a single -t, akár ők is, SW hangulattal bármilyen single eladható és vállalható

    fact: maga a játék így is egy hangulatbomba, Te magad írtad! Pediglen valljuk be SW nélkül ez...még csak nem is hallanánk róla....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.19. 11:11:19
  • Moby
    #42248
    Ezek ehhez értenek, máshoz nem. Szinglit jobb, ha nem ők csinálják, és szerencsére nem ők csinálják, ők inkább a multit csinálják, és szerencsére azt csinálták :)
    Leszarom, hogy ki és mennyit keres rajta, Tényleg, szavakban ki nem fejezhető módon.
  • Kandurex
    #42247
    "az több idő/munka"

    Pontosan! Ne áldozzanak már be mindent a profit oltárán! Lehet, hogy nem keresnek rajta 1000 csilliárdot, csak 900 csilliárdot, mert elvitte a fejlesztési költség, de így nekem, nemhogy csillirádot, de milliót se keressenek! Hogy faszt lóbálnak és ganéj* termékeket dobnak ki!

    *esetünkben félkész

    szerk: meg, hogy 4 pálya, majd mindjárt itt a dlc! vedd meg megen!

    [hol a hányós smiley -em?]
    [meg van]

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.19. 11:26:01
  • Moby
    #42246
    Az iránnyal semmi baj nincs, nem a szingli helyett jött ez, hanem mellé (az emás dolog, hogy ezt egyszerűbb volt előállítani, voltak hozzá betonbiztos, minőségi alapok, skineket kellett csak csinálni, szinglit csinálni a semmiből az több idő/munka).