121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #42245
    majd valami ingyenes hétvégén

    egyébként biztos vagyok benne, hogy elképesztő hangulata van, csak fáj, hogy ennyit hoztak ki és nagyon nem akarom, hogy bárki az gondolja, hogy ez egy jó irány
  • Moby
    #42244
    Szerintem má 3 csőfasz-játéknyi időt beletettem, és nem élveztem kevésbé mint amazt élveztem volna, sőt...
    Naszal jöjjön csak szinglikampány, szánkatbeütő, de ezt azér ne akard mán a sivatag homokjába temetni, inkább próbáld ki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.19. 10:47:14
  • Kandurex
    #42243
    Metacritic, Battlefront.

    Nem rossz eredmények, de lehetne jobban is torkon-szarni a készítőket, főleg a "csak multi" kitalálóját kellene seggbe rakni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.19. 10:28:22
  • Ryanever
    #42242
    Indítsd el a játékot és be fog jönni vaderrel egy challenge, közbe meg telepíti a játékot és egyszer csak kifogja írni hogy kész a telepítés :)
  • darkSectorxxx #42241
    PS4-en is meg X1-en is INGYENES!!! Nem tudtam meglesni, de feltételezem hogy PC steam-en is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 00:42:29
  • darkSectorxxx #42240
    Jah, télleg, akkor nem értem mit kell várni. :D

    Nekem egyetlen 1 lemezes játék volt a ps4-ben azt még a menüben felteszi és start, nem vágom miért kell neki várnia.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 21:51:28
  • TDC Geronimo
    #42239
    Lemezt rakja be ott írta te...
  • darkSectorxxx #42238
    Rainbow Six Siege - bárki kipróbálhatja megjelenés előtt
  • darkSectorxxx #42237
    Sok, 32 Gb-ot szed le, ez nálam 23megás netnél volt 6-7 óra...
    Irány REST-be és várj .
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 21:18:57
  • Moby
    #42236
    Jah, trendi :D
  • daario01
    #42235
    Hali.
    Aki vett Star Wars: Battlefrontot azoktól szeretném kérdezni, hogy..betettem a lemezt,elkezdett leszedni hozzá egy kb. 260 mb-os patchet, és utána ugye bedobott abba a minijátékba..viszont sehol se látom, hogy mennyinél tart a játék telepítése :/
    Erre valaki tud valamit?
  • vixo
    #42234
    Jah,tényleg dec 7.kor jön mindenkinek és az előrendelők játszhatnak vele dec 1.től. Köszi! Esetleg vki az ea acc bejelentkezésről tud vmit? szeretném a basecommand-ban nyert krediteimet átvinni a konzolra,de nem tudom ott hol tudnék bejelentkezni :/
  • SlickAdam
    #42233
    mostanaban ez az ertek eleg menö a gamer vilagban :D
  • Seth
    #42232
    December 1.-én játszhatsz vele
  • Moby
    #42231
    A végeredmény pedig:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    0fps. Hiába lemezes, a köcsög ubi még nem engendi elindítani
  • vixo
    #42230
    Sziasztok! Kellene egy kis help! Battlefront Jakku dlc-t nem tudom behozni beírtam a kódot a reedembe és nem töltötte le,csak,h köszönjük... Honnan tudom elővarázsolni vagy még korai ezért nincs? Másik kérdésem,h telefon ott a Battlefront alkalmazás és hogyan tudnék a játékban is az ea accommal bejelentkezni? Van a settingsben ea acc,de azon belül nem találok semmi bejelentkezni...
    Előre is köszi a válaszokat!
  • Moby
    #42229
    UA mint a fallout...(és szerintem még mindig maradt élő rendelésem)


    /majd holnap kiderül LOL
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.18. 17:58:05
  • n000rbi
    #42228
    Hádelemondtad az előrendelést Vagy nem? Vagy mégis, de inkább mégse? :D
  • Moby
    #42227
    Csak teknóteszt, aztán vissza bfront :D
  • SlickAdam
    #42226
    öreg mar. kis RISZPEKTET ha lehet! kösssssssz
  • n000rbi
    #42225
    #41998
    Hol az a Moby-görbe?
  • Moby
    #42224
    Telepedik a syndicate masterracere. Szorítsatok, hogy jó legyen a frém!
  • Moby
    #42223
    Jézusom, szorri, benne voltam egy másik doksiban, a fejemben már keverednek a dolgok :DDDD (280C természetesen)
  • Seth
    #42222
    Ú de jól eltolták a Deus Ex-et, vagy ez csak nekem új, hogy 2016 augusztus 23 az új megjelenési dátum?
  • Harlekin
    #42221
    Nekem az at-st ami kurva gázosan irányítható az mint valami részeg biciklista úgy megy...
  • Harlekin
    #42220
    Na azért nem mert csak ha azt veszed alapul,hogy a pályán is dobálja az upokat rendesen és ha ott a dron ami szinte mindig ott van akkor most is értelmetlen lenne scan...
  • darkSectorxxx #42219
    A fing=tudás Moby szerint :)
    1 uppom van, az az 1 megás feltöltésre értettem. :)
    A rángatás, meg hibás pozíció, az azt takarja, hogy mentem előre a pályán vagy repltem, és folyton hátrébbdobott a játék. :)
  • Harlekin
    #42218
    MInd jó de szerintem is a 11 a nyerő viszont van aki a 21 re esküszik...
  • darkSectorxxx #42217
    Ja végülis nem a látvány a fontos. :)
  • Kandurex
    #42216
    Esküszöm nem értem
  • Harlekin
    #42215
    nálam 10 up van már max butítom a minőséget...
  • darkSectorxxx #42214
    Az lenne a legjobb, ha ott látnálak titeket és áradna a fing az ereimbe, de az lehet nagy teher lenne és laggolnál.

    én igaz 1 uppom van csak de mikor twitch-eltem rángatva ment a játék, nem tudta pozicionálni a hollétemet a bolygókon. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 17:26:15
  • Tatyla
    #42213
    242C???
  • Harlekin
    #42212
    Na majd rá szánom magam...Vagy lehet indítok twitchet és bevállalom a szopást...
  • Harlekin
    #42211
    Nyugi Én is használom,de nekem annyira azért nem jön be tulságosan nagy önbizalmat ad és többször szopom be miatta mint ha óvatoskodok inkább!
    Szerintem simán jó az endoron ez ahogy van ahogy nekem a TV be van állítva a pálya túl oldalán is látom ahogy szaladgálnak a lázadok!
    Nah meg a repülés,hát az valami kikurt jóóóóóó!!!Renával egész délután a repülös módott nyomtuk!!!Ha ráérzel akkor eszméletlenül jó...
  • darkSectorxxx #42210
    PS4-en én nem tudtam, amúgy ahol lehet mindenhun ezt használom.
  • darkSectorxxx #42209
    Az szép, elhiszem hogy elvisz a hangulat a hátán, mindegy ha netán sikerül akkor megnéznék egy ilyet. :)
  • Harlekin
    #42208
    Minden külföldi storeon PP-al fizetek mióta nem megy a bankkártyás!!Mert nem csak dísznek van!
  • Harlekin
    #42207
    Őszintén tudnék,de amikor kellene a videót csinálni a legkevésbé van ez az eszemben!

    Nah ugye tegnap 5 kor indult a játék és Én nem nyomtam a 10 órát,mert nem nekem van az EAA !Most 24 órával később van és 14 óra a játékban!!!!
  • darkSectorxxx #42206
    Én 1x akartam így fizetni, azóta lenyugodtam. :)