121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totya42
    #42325
    Szerintem bőven el lehet férni az 500 gigáson. Bár ez igazából egyén függő, mert ha szeretsz egyszerre több játékkal játszani, akkor kellhet az egy terás. Bár nekem most az 500-asomon van 50 giga szabad helyem és fent van a GTAV, Witcher 3, BO3, Destiny, Uncharted meg a Battlefield 4. Szóval ilyen 5-6 játék kényelmesen elfér egyszerre az 500-ason. Tudni kell, hogy akár digitálisan veszel játékot, akár lemezesen, ugyanannyi helyet foglal, mert a lemezest is kötelezően telepíti a gép a lemezről. Szóval ha szeretnéd kényelmesen egyszerre 5-6 játéknál többet telepítve tudni a psen, hogy bármikor váltogathass közöttük, akkor terásat vegyél, de ha elég 5-6 játék egyszerre telepítve, akkor elég az 500-as is szerintem.
  • TDC Geronimo
    #42324
    Hát törölgetni kell úgy elég az 500gb. Mindig fent van az a 4-5 játék, amivel játszom meg játszani akarok a közeljövőben, a többit meg letörlöm. Lemezről fel lehet rakni bármikor később is, ha digitális akkor meg le lehet tölteni. 7-8 játék felfér, annál többel úgyse játszik az ember egyszerre.
  • Husimoto
    #42323
    Sziasztok. Egy kérdésem lenne vásárlás előtt állok. 500 GB HDD-s n gondolkodom egy bizonyos játék miatt, amit ilyennel árulnak. De a késöbbiek folyamán ez a 500 GB mennyire lesz elég. Mik a tapasztalatotok, akik már régebb óta nyuzzák a gépet? Később fogom szivni a fogam, hogy mégsem a terrás melett maradnék: vagy mindenképpen a terrásat válasszak? Köszi a válaszokat
  • TDC Geronimo
    #42322
    Fallout 4 beta patch coming to Steam next week, consoles later

    Our process for updating the game will include releasing a beta patch on Steam, followed by full release on PC, then release on the consoles. This process has worked well for us in the past and allows us to get more fixes out faster. Expect to see more updates, that are smaller and more frequent, than a few big ones. This allows us to make sure each fix is working right, as any change can have unintentional side effects in a game this huge. We expect the first beta patch to be up next week.

    Konzolra akkor kb 3 hét és ki tudja mi lesz benne. Performance fixről nem is álmodok, amikor meg talán jön valami javulás már végigtolta mindenki -.-
  • n000rbi
    #42321
    A következő ps4-em akkor is fekete-arany cigó lesz, a kontroller is!
  • darkSectorxxx #42320
    Magyaron is fent vanank kuvasok. 7500 asszem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 20:39:59
  • SlickAdam
    #42319
    most nezem a cserelhetö hdd fedök ps4-hez 30 ojroba fognak kerülni
    LOL
  • darkSectorxxx #42318
    :D
  • SlickAdam
    #42317
    ötszaz
  • darkSectorxxx #42316
    És ez mit jelent? :D
    Megvásárolható lesz a store-ban egy emulátor? :D
    vegyem meg 200x-ra is a ps2 játékokat? :D
    PS2-re utána PS3-ra HD kiadásban most meg PS4-re emulátorra? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 20:24:36
  • SlickAdam
    #42315
  • Kandurex
    #42314
    Hadd menjen le! Majd után újraindít! Fejből nem vágom, de körbe kellene nézni van e valami vinyó ellenőrzési lehetőség a menükben.
  • darkSectorxxx #42313
    Vesszük is, de nézzük meg mennyibe fog kerülni. :D
  • Verseghy
    #42312
    mit kéne tennem? nagyon lassan, de végül is halad előre.
  • AntiHero
    #42311
    Na vehetjük akkor azt is Dark :D
  • Kongy
    #42310
    Na és a Heavy Rain csak jövő márciusban jön ? :(
  • Kandurex
    #42309
    Nem azaz nem normális.
  • Verseghy
    #42308
    köszi. akkor türelem.. :)
  • Kandurex
    #42307
    1 óra? Szvsz nem.
  • Verseghy
    #42306
    Hello!

    SW Battlefront már kb egy órája telepíti magát és még csak 43%, az normális?
  • bakkerman
    #42305
    dobozosan is jön?
  • Ulthane
    #42304
    A lemezes játék EU régiós.
  • balee4
    #42303
    Attól függ milyen régiós a játék, nem az, hogy milyen account alatt játszol.
    - UK játék az UK vagy a magyar Store-ból vásárolt DLC-vel működik, míg
    - US játékhoz az US Store-ból vásárolt DLC kell.
    Gondolom erre irányult a kérdés, de szerintem ezt te is tudod. :)
  • Ulthane
    #42302
    Egy gyors és hülye kérdés: UK account alatt futtatott lemezes Bloodborne-nal az US storeból letöltött DLC ugye annyit ér, mint halottnak a csók?
  • TDC Geronimo
    #42301
    30 dollár lesz. Nálunk valószínű akkor 10k körül
  • TDC Geronimo
    #42300
    PlayStation Europe ‏@PlayStationEU 2 p2 perccel ezelőtt
    Beyond: Two Souls releases digitally on PS4 26/11. Heavy Rain/Beyond Collection due 2/3/16:

    The PS4 edition of the game features a number of improvements:
    •Enhanced 1080p graphics including motion blur, bloom and depth of field effects, as well as improved lighting and shadows. The game also makes use of the DualShock 4 speaker to improve immersion when playing as the Entity.
    •Decisions are highlighted at the end of each scene and compared with those made by other players.
    •Once you have completed Beyond: Two Souls, you will be able to replay the game in chronological order — a much requested feature in the PS3 version!
    •Increased difficulty in certain fight scene, combined with improved controls for action sequences.
    •Includes the “Enhanced Experiments” DLC.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.19. 16:04:49
  • darkSectorxxx #42299
    Amúgy szerintrem is ennyi baja van csak amit írtál, de ez nem problem, akit érdekel játszik vele. :)
  • Moby
    #42298
    2 nappal ezelőtti véleményem róla leáldból. Ma sem tudok rajta egyetlen betűt sem változtatni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Olyan, mint a BB a soulsok életében. A téma szakértői henkelték, képtelen rossz lenni, de a BF4 mellett a Bfront súlytalan, sekélyes.
    Viszont kbaszottul szórakoztató még így is, lévén az alapok gecijók úgy is, hogy nem meríti mélyre a kanalat, és hát a tmémaválasztás ugye... Csakhát én is tartok tőle, hogy kifogy hamar a szufla a kevés map miatt.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.19. 15:22:33
  • darkSectorxxx #42297
    Nem azért mondtam mert összebeszéltem vele, hanem mert objektív vagyok. :)
    Nekem a TR is egy játék meg a BF is. :)
  • Moby
    #42296
    Majd ha 50 óra után mondod, akkor elfogadom :)
  • darkSectorxxx #42295
    Ja ez oks, hogy ez konkrétan így nem érhető el survival-ban, de az erdő az erdő. :D

    Mennem kell rokonokhoz, de később leszek, aztán megnézem pixelpontosan ezt a helyet ami itt van a képen. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 15:20:51
  • darkSectorxxx #42294
    Az elég vicces mert van egy time-om, meg acsik hogy lenyomtam a survival-t, ezen a mappon, meg tudom mondani mik jöttek....

    sima fehér rohamosztagosok, fehér repkedők, fehér armorosok, fekete vagy sötétes láthatatlanok, meg lépegetők, a végén jött 2 is...ennyi a nagy survival. :D

    Ja és van egy csigalépcső, a tetején ilyen wookie mindig beszalad az ajtón, összeomlik a fenti rész kicsit ha lövik szb....ezt a mapot ismerem. Nyugi. :D
    Fing az kutyafuttában volt ja, de a 40perc alatt a grafot látom csezdmeg. :D
  • Kandurex
    #42293
    bezzeg te hintheted, hogy kontent hiánya van, én meg objektíve hülye, mer' nem! komolyan mintha nem is beszéltünk erről délelőtt vagy után vagy valamikor
  • Moby
    #42292
    Viszont most azon az állásponton vagyok, hogy pécére már nem veszem meg. Nagyon kontenthiányos a cucc, ha még két hetet nyomom ezzel a lendülettel, annak is örülni fogok már. Meg a 22-es szintű karimat már nem dobom el, ill ott van a haveri kör, akikkel nyomom esténként. Pécén magánzó lennék, de ha jönne bele a tartalom, a látványért mindenképp átállnék.
  • Moby
    #42291
    SW Battlefront.
  • Moby
    #42290
    Igen, viszont mivel én is pontosan ugyanolyan vén szar vagyok, hidd el nekem, hogy az elmúlt 30 évben nagyot változott a multivilág
  • Ulthane
    #42289
    Ezmiezmi?
  • Kandurex
    #42288
    miről beszélsz kis-cipellő? 15 éven keresztül aktívan CS -tem!

    ....igaz, azóta vén szar lettem,...de jön még kutyára...mitooménmi!
  • Kandurex
    #42287
    aham...! nagyon jó.

    és ha konzolos peasant vagyok? tagadtam én e?!

  • Moby
    #42286
    Mondjuk nem tudom van-e bármi értelme. A multimentes gémeréletben felédolgozhatatlan sokk lesz, ahogy az első tíz órában, nagggyon keményen fognak megdádázni, análisan vegzálni, és keresztre feszíteni egyszerre. Szóval ebből csúnya nagy ragekampány lesz :D