121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #42365
    Nem folytatódik sem a Bloodborne, sem a Souls széria. A DaS3 lesz a sorozat utolsó tagja.


    /személy szerint örülök. Meg köll újulni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.20. 19:11:40
  • Harlekin
    #42364
    Aha értem tehát 1 játékhoz való meg úgy a játékokhoz értés most már nem a velük töltött idő függvénye hanem a K/D arány!Szenzácios
    Így tehát azért mert a kretén YT os videban ahol éppen halomra lő pár embert 1 olyan játékmódban ahol szart ő a feladatra és mészárolta a feladatra figyelőket ezért ő a király és mindent tud a játékról!!!!!
  • Moby
    #42363
    Minden platformon van ilyen. PS4-en is.
  • ppista
    #42362
    Láttam már pár gáz dolgot a videojátékiparban mióta konzolos vagyok, de ez az Ms féle "avatar" dolog simán dobogós, pedig a 90 óta elég sok viz lefolyt már a Dunán.
  • Tikal #42361
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    továbbra sem jelent semmit számomra, nem vagy képes megérteni.
  • Tikal #42360
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nézd, aki nem érti mi a különbség az objektiv és a szubjektiv között, azt tényleg nehéz megérteni :)

    A Destiny-s statisztikád tényleg figyelemre méltó, 26-os K/D a botok ellen, PVP-ben meg 1 alatt... tényleg mérvadó a véleményed.
  • Harlekin
    #42359
    Csak a kedvedért a hivatalosan"tegnap" megjelent játékról,hogy mennyi fogalmam lehet!

  • Harlekin
    #42358
    Nem vita szimplán képtelen felfogni amit írtam!
  • Tatyla
    #42357
    ezt a magán vitát kéretik privátban folytatni köszönöm!
  • Tikal #42356
    A Titanfall utan meg igy ideszurtad a Destiny-t 500 órával, ez eleg is hogy ne olvassam amit ezek utan írsz... na igy választok youtuber-t is ;)

    Szóval értelek en, a te véleményedre ne hallgassunk, de a youtuberekre meg végképp ne mert azok kretének. Korrekt! :)
  • Harlekin
    #42355
    "De mint mondtam NEM kell a véleményemre hallgatni"
    "De mint mondtam NEM kell a véleményemre hallgatni"
    "De mint mondtam NEM kell a véleményemre hallgatni"
    Ha netán még mindig elsiklanál felette!!!!!!!!!!!!
    "De mint mondtam NEM kell a véleményemre hallgatni"
    "De mint mondtam NEM kell a véleményemre hallgatni"
    Remélem így már világos!!!!!!!!!!

    Destiny
    HARLEKIN543
    78%
    HARLEKIN5431,235 (910)
    First played on 09 Sep 14 , Played for 457 hrs 2 mins

    Most így hirtelen!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.20. 14:16:59
  • Tikal #42354
    :DD Nem hiszem, hogy tisztában lennél az objektív szó jelentésével.

    Úgy tűnik, nem figyeltél eléggé oda arra amit eddig írtam. Én nem véleményeztem a játékot, éppen hogy érdeklődtem mi újság, aki véleményezte a játékot az a youtube kretén LevelCap, de mögötte már ott van pár tucat óra a Battlefrontban, és neki tényleg van 500 órája a többi BF-ben is :)

    Elmondanád, miért éppen a te véleményedre adjak és ne azokéra akiket lekreténezel? Mert a játékokat ők is végig játsszák, de veled ellentétben a véleményük ott van valahol, amit bármikor meg tudod nézni, eltudom dönteni hogy igazuk volt e a játékokról miután beszereztem őket és én is végig toltam őket, és így ki tudom válogatni azokat a kreténeket akik megbízhatóak számomra... a te egy sorosaidra sajnos nem támaszkodhatom. Nyilván itt a fórumon is szert tehet az ember olyan ismerősökre akiknek a véleményére adhat a játékok kapcsán, de én nem ismerlek téged, fogalmam sincs mikkel játszottál már, azokról miket mondtál stb...szóval a véleményed, már ne is haragudj, de nem számít nekem semmit sem, csak egy a sok közül.
  • Harlekin
    #42353
    Igen Én legalább a saját tapasztalati élményeim alapján véleményezek Te meg a hozzád hasonlók MINDIG 1 mástól szerzet fél információ alapján!!!Nekem bőségesen van annyi tapasztalatom,hogy objektíven tudok véleményezni és csak is azt amit használok is.Mert soha a büdös életben nem olvastál se te se más olyan játékról tőlem 1 betűt se amit nem játszottam legalább 1 x végig!!
    De mint mondtam NEM kell a véleményemre hallgatni,feltalálták számotokra ezeket a yt os kreténeket,hogy döntsenek helyettetek mi a jó nektek és mi nem!
  • Tikal #42352
    Ja, hogy te objektven osztod itt az észt? :D Mindjárt más...
  • Harlekin
    #42351
    Igen és mi ezzel a baj hogy most a 25 bf-ből egyben nem játszottam 500 órát!
    Keresgélj tovább majd megtalálod a többit is.
  • Harlekin
    #42350
    "LevelCap kretén?"
    Ha már kérded akkor igen!Mert a saját szubjektív véleményét tukmálja a "tömegre" egy csatornán!És ahogy pontosan ugyan ez mind aki így ossza az észt a YT-on!Soha a büdös életben nem hallgatnék egy ilyenre vagy ilyenekre.Mert kik ők hogy megmondják nekem mi a jó!? 1 fizetett senkik akinek szarok a véleményére.
  • Tikal #42349
    Ha már így szóba hoztad, BF-et és COD-ot XBOX-on toltad, ugyanezzel a névvel? ...

    Akkor ez te lennél?
  • Tikal #42348
    A híg lé már rég megvette vagy megfogja, ők szarják le a review-kat :)

    LevelCap kretén? aham...
  • Harlekin
    #42347
    Pontosan ez a szép ebben az egészben,hogy a híg lé hallgat az ilyen kreténekre mint akivel példálózol és legalább nem hígítják fel a játékot!Így legalább kevesebb béna anyázós üzenetét kell törölgetnem,hogy csaló geci vagyok mert már 8x lövöm le
  • Harlekin
    #42346
    ja ja ja meg az 500 óra TF-t is más játszotta meg az összes hasonló idővel rendelkező cod bf és stb-t! Na hallgass arra akire akarsz torony magasan leszarom!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.20. 12:09:29
  • Tikal #42345
    :D bocs de inkább LevelCap véleményére adnék, ha nem haragszol, az xbox-os achievmentek nem hatnak meg, nem te játszhattál a játékkal úgy hogy minden unlockolva volt :)

    "ITT nincs az,hogy 1 béna fakezű kezében is op lesz és nem a saját tudása miatt hozza ki a op részét annak a bizonyos dolognak."

    Nem tudom milyen tudás kell a homing missile-hoz vagy az impact grenade-hez, explosive shot-hoz stb... de hallgatlak.
    Plusz miért nincsenek first person only és 3rd person only serverek? Ezek mind olyan dolgok amik sokat elvesznek a játék értékéből..
  • Harlekin
    #42344
    Maga az eltúlzott RÉMTŐRTÉNETEK!!!És mint LEÍRTAM mint MINDEN játékba van op dolog ezért itt is megtalálható.De nem az a bizonyos op-ság,hogy elpusztíthatatlan valaki miatta vagy ő az űber király tőle.ITT nincs az,hogy 1 béna fakezű kezében is op lesz és nem a saját tudása miatt hozza ki a op részét annak a bizonyos dolognak.

    Jah és azért azt megnézem,ha valaki nálam jobban benne van a JÁTÉK világban!!!

    HARLEKIN543 has won 9,603 Achievements and 33 Challenges in 410 games and 5 apps

    GT
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.20. 11:32:56
  • Tikal #42343
    először elmondod hogy a rémtörténetek hülyeségek, utána felhozod a másik OP fegyvert, az impact grenade-t :) Szóval valami csak van, mellesleg a rémtörténetek olyan emberkéktől jönnek akik lehet kicsit jobban benne vannak az online gameingben mint te....
  • Harlekin
    #42342
    Én meglátom a radaron a pici piros pattanást és hanyatt homlok menekülök vagy rejtőzöm el és várom a kellő alkalmat hogy lehessen lőni őket!
  • Moby
    #42341
    1-nél többször nem tudom meglőni vele. Mármint soha nem élek addig. Mer ahhoz látnom kell, és ha már látom, akkor baj van. Na merhogy ők TÉNYLEG OP.
  • Harlekin
    #42340
    Persze,de ezzel csak az van tisztába aki játssza is a játékot aki nem az meg csak hallja a rém történeteket,hogy valaki már beszélt olyannal aki már találkozott olyannal valahol ahol a kezdőről 1 homingal az egész tatuint likvidálták és még kihatással volt a következő endoros mapra is!
    teszem hozzá a impact gránáttal 5x több embert ölök mint homingal...Homing 1 re jó, basztatni a hősöket tisztes távolságból ,mert azok legalább megérzik kellőn...
  • Moby
    #42339
    Homing missile faszlámák ellen jó, másra nem.


    /am,úgy ja. E11. Mindig.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.20. 11:01:24
  • Harlekin
    #42338
    Level 25 ön vagyok és szinte mindenem megvan(eddig a szintig) és az alap e11 es fegyverrel megyek,mert nekem az jön be...homingon azon szoktam röhögni,hogy hagyom ha messziről bemér és felé fordulok LÁTOM ahogy jön a rakéta és tökéletesen tudom mikor kell elugrani és bumm el se talál vagy szimplán hanyagul bemész fedezékbe.közelről meg esélytelen,mert mire bemérne háromszor körbe szaladom alszok 1et vagy 2 őt megtisztítom a fegyverem és agyon lövöm...Nem kell ezeket a rém meséknek bedőlni próbálni átélni tapasztalni kell.
    De mint MINDEN játékban értelem szerűen itt is vannak bizonyos op dolgok, amiket a sima user képtelen kitapasztalni csak érzi a hátrányát...De sajnos majd ezeket szépen butítani fogják szokás szerint.
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.20. 10:58:22
  • Moby
    #42337
    Na megnéztem (pontosabban az elejét átugrottam). Aalpvetően egyetértek, de amit a kártyákról mond, az túlzó, és a videón sem támasztja alá. Azt igen, amit mondtam korábban: heroként aratsz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.20. 10:26:23
  • Chrisss
    #42336
    Ha nem elég, akkor később raksz bele egy 1 vagy 2 TB-os vinyót, kb 20 perc alatt kicserélhető benne otthon is. Egy terrás vinyó már 14e ft körül beszerzhető most is.
  • Moby
    #42335
    Szal amit mondani akarok: 22-n homeing missile-el futok. Survivalist kártyával, upgardelt cuccokkal. Hullani kellene körülöttem minden élő organizmusnak, ehhez képest mondjuk supramacy-ben úgy megpicsáznak sokszor 6-7rank-al, mint a huzat. Ott olyan fight megy, hogy olyan, pvp még nanoszekundumokra sem fordul elő, olyan kiterjedt harcok folynak. Blastban ált leader vagyok, ott tényleg sokat dob a gear, de supremacyben/20-40-es játékokban azok aratnak, akik tudják merre vannak a heroes powerupoik, és/vagy be tudnak ülni a tornyokba(ha van).
  • Kongy
    #42334
    Nekem a videók miatt ment el a kedvem tőle, mert kb fél óra elég volt ahhoz, hogy rájöjjek ez megint ugyanaz a szar.
  • Moby
    #42333
    Nem láttam a reviewt, de megnézem. Én semmilyen eltérő dolgot nem tapasztaltam eddig (22-es vagyok). Kártyák van gyorstöltés, homing missile-t simán kivédik (az expertje ki is ugrálja), egylövéses halál pulserifle-ből van(néha), meg upgradelt cuccok előfordulnak, stbstbstb. Ugyanaz van, mint mindennel: a csirkék hullanak, de a csirkékből hamar lesz halálosztó gép, ha van tapasztalat a témakörben. Meg hiába van nekem is minden szar nyitva, minden viszi a lóvét, mint a k. isten. Olyan nagyon OP dolgok meg nincsenek, amire egyszer költesz(sokat) és aratsz vele. Amivel aratsz az a Heroes/Villains. Az meg nem nem rankfüggő.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.20. 09:34:58
  • Tikal #42332
    Moby, levelcapgamig review-t láttad? Ha nem játszottam volna a bétával, most lehet arra a következtetésre jutnék, hogy nem kell a játék, mert kicsit megijesztett amit a fegyverekről mondott :( Ha jól emlékszem már lvl20 felett vagy, nem tudom milyen fegyverekhez jutsz már hozzá, de te tapasztaltad már azokat amikről ő beszél? (gránát spam, homing missile, egy lövéses halál OP fegyverekkel, kártyák gyorsan töltődnek stb )
  • Moby
    #42331
    Tegnap nyomogattam kicsit a syndicate-et. Kicsit prünytyögnöm kellett a setup-al, hogy ultrahigh-on menjen 60-al, de végül metálbakódoltam, és összejött.
    Nadeviszont ezzel kb minden jót el is mondtam a játékról. Egyelőre keresem benne Gero által hypolt jóságot, de nem látok benne mást, mint egy átskinezett unityt, csak sokkal szarabb kiadásban :( Még próbálkozok vele, de kicsit már siratom a 11K-t :(
  • darkSectorxxx #42330
    Hát valahogy így, mondjuk a látszat csal, amúgy sokkal szebb, még az 5. résztől is, de az a baj hogy ezt nem kamatoztatták a környezetnél, azt hitték szerintem hogy még mindig 3DS-ről kell portolniuk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.20. 08:24:45
  • mucsácsó
    #42329
    Undorítóan okádékfosszar ez a RE Revelation 2, még ingyen is fos volt. Pföjj. Nem csodálom, hogy ingyenessé tették most, szégyen-gyalázat ez a PS2 szintű grafika... :D kb Resi 4 szebb volt komolyan...ööe.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.11.20. 01:01:26
  • shaddam
    #42328
    Azt nem értem az ebayes kínaiak miért nem álltak már rá évek óta
  • SlickAdam
    #42327
    iziben kivagott 12 millio user-en tesztelt mini gany fix-ek? jo lesz!
  • Husimoto
    #42326
    Köszi a válaszokat srácok!