121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #42685
    Kb az hogy 1 ütés van amit elvisel a karakter, azt ennyi, a 2 ütést ha kibírja akkor az egy makk. :)
    Szóval 1 ütés véletlen a 10-15 perc alatt betalál tegyük fel...."ritkán de előferdülhet". :D

    2 lehetőségem van.
    1: a maradék 9:57 -ben nem hagyom hogy megüssön.
    2: megpróbálok életet tölteni. :)
  • Moby
    #42684
    De akkor miért az az általános vélemény még itt is, hogy azért döngöli földbe a one eldásokat a ps4, mert már tudják az emberek, hogy melyik az erősebb gép?
  • Totya42
    #42683
    +1
    És igazából régen sem voltak olyan hú de erősek. Hiszen a natív 1080p ott sem volt (összesen volt 4-5 játék tényleges natív 1080p-vel). 60 fps sem volt CoD-on és verekedős játékon kívül, a többi meg jó ha elérte a 30-at, de a gen vége felé meg standard 20fps volt. Szóval, ha akkoriban azok voltak az erős gépek és most megint olyat akarunk, akkor mégis miért várnák ettől a változást. Szerintem sem a gépekkel van első sorban a baj. Persze jó volna, ha erősebben lennének, de attól még nem változna semmi sem szerintem.
  • Moby
    #42682
    El kell keserítselek :( Tőled még nem kaptam olyan privátot, ahol a kedves édesanyám foglalkozását taglaltad volna :D Mindenestre üdv a klubban!
  • Amiga
    #42681
    Én vagyok a legnagyobb rajongód.
  • Moby
    #42680
    Beleolvastam a BB totyikba.
    Te télleg erre akartál volna rávenni? LOL
  • SlickAdam
    #42679
    a következö erösebb lesz es jobb.
    lehet mar az NX is.
    erösebb lesz (vagy megkozeliti), mint a PC-d? nem. kesz.
    konzolok sose lesznek mar olyan erösek, mint regen. ez mar ki lett targyalva 2013-ban az uj gepek megjelenesekor.
  • Moby
    #42678
    És még párszor az orrod alá fogom dörgölni, főleg ha ilyen intenzív olvasom vagy ^.^
  • Amiga
    #42677
    Minek kell neked konzolon multiplat, mikor ott a csúcspécéd?

    Kb. ötezredszer olvasom tőled, hogy fos a konzol. Rögeszmés dick.
  • Moby
    #42676
    Maszterrész buzluás? Én nem erősebb pécécéért kampányolok, hisz azom már van. El is temethetném a témát. Erősebb/jobb/minőségibb konzolt szeretnék.
  • SlickAdam
    #42675
    nem erröl beszelek, latod nem megy ma neked.
    a köcsög maszterrész buzulasrol beszelek, nem kell.
  • Moby
    #42674
    Észhez térek, és bevállaom újra a vállalhatatlan kompromisszumokat? Nemkösz. Ennyi abból elég volt. Van ami még átcsusszan a filteren, de már túl sok olyan széjjelkúrva, ami nekem fontos volt. Már nem vállalok rizikót, nem vár semmiféle jutalom érte. Nincs a végén semmi, csak a nyócszázadik része a biztonsági elagott hostageware-eknek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.25. 13:54:36
  • SlickAdam
    #42673
    belöttem a tied szinvonalara.:)

    "A w3 azért futott szarul, mert fing a gép. A fallout azért futott szarul, mert fing a gép."
    of korsz

    szerk.: a gep valoban fing. es ujra: eleg egy DT SG-re. de mindegy, mert lassan (ezuttal lassabban, mint szokasod) ugyis elered a görbe azon pontjat, hogy eszhez tersz.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.25. 13:43:40
  • Moby
    #42672
    Igen, ez egy jó érv :DD
  • Tikal #42671
    1600
  • SlickAdam
    #42670
    elment az agyad.
  • mucsácsó
    #42669
    Srákok, R6 Siege open beta mikortól lesz elérhető, arról tudtok valamit? Márminthogy elindul meg minden, csak ugye még nincs accessem a szerverhez.
  • Tikal #42668
    Ez nem mindig így van... különbség most annyi, hogy most eleve szarral is nyitott a generáció :)
  • Moby
    #42667
    A w3 azért futott szarul, mert fing a gép. A fallout azért futott szarul, mert fing a gép. Az összes jövőbeli multiplat játéknál kínszarás árán lesz csak okés a gém, mert fing a gép. És egyre inkább fingabb lesz, és egyre inkább kínszarás lesz, ahogy nyílik az olló. És sajnos egyre inkább nem fognak kíntszarni, hisz valójában ezekből is max itt a topikban van fiaskó pár ember által. Azaz ugyanazt mondják amit te: nincs itt semmi baj, nem köll akadékoskodni. If ain't broke, don't fix it.
  • Moby
    #42666
    Jól fut. Én azt írtam, hogy azon a setupon nem fut jól, amit a a euro mantráz(má nemtudom mi volt az, talán high). Nem kell a varázslatot keresni. A patchekkel pontosan azt csinálták, pontosan azért javulgatott be sok kínszarás után, mert besetupolták a ps4-re. Ez a nemkellerősebvasmereziselég ez totális agyfasz, ideje lenne észre venned. Ha nem kellene erősebb vas, mégis mi az isten hívta életre a ezt a generációt? A tapipad a kontrolleren?
  • SlickAdam
    #42665
    lofasztot fut jol i3-al meg 750ti-vel. te is irtad bazze... meg ott van bizonyiteknak a csillio YT video.
  • Moby
    #42664
    Ezesetben pontosan tudjuk hogy futna, ha az lenne benne: úgy mint most nálam. Mikrométerre. Ugyanis a probléma a w3 esetében pontosan az, hogy NEM a konzolokhoz lőtték be a játékot, hanem az átlaggémerpécéhez (660-750Ti, i3). Ami erősen fölötte van a konzoloknak. És azokon jól is fut. Nem szép dolog, de ezek alapvetően pécés gyerekek. Minthogy pontosan azokkal a játékokkal van a gond a konzolokon, amik alapvetően pécére vannak tervezve. Nem a konzolkora készített játékokkal van most sem a probléma.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.25. 12:50:16
  • SlickAdam
    #42663
    mert tul najsz es tul pretty, azert fut szarul.

    ha PS4 olyan erös lenne, mint a te VASad, lehet tenyleg ugy nezne ki, mint amit a reveal-ben lattunk anno. es ~30-al futna.
  • Moby
    #42662
    >ha erösebb a gep, akkor annak a hatarait fogjak feszegetni.

    Akkor mégis hogy van, hogy nálad szarul fut a w3, nálam meg gecijól? Vagy lehet, hogy csak az van, hogy az elérhető kellően magas teknó fölé már nem lőnek, mer minek? Lehet, hogy ilyen egyszerű lenne a válasz?
    Nem az nem lehet. Ettől valami sokkal nagyobb interkontinentális összeesküvés eredménye ez :)
  • SlickAdam
    #42661
    wat?
    ha erösebb a gep, akkor annak a hatarait fogjak feszegetni.
    w3 eseten is belöhettek volna a celt a max teljesitmeny ala...
  • Moby
    #42660
    Ha van elég púva, marad elegendő tér a bénázáshoz. Sokan ebben az iparban sokkal jobb tartalomkészítők, mint technológusok. Persze jó lenne ha iparági szabvány lenne a frostbite, és mindenki csak az alá csinálná a játékokat, de amig ez nem történik meg, addig a játékkészítők inkább játékokat csináljanak, a gépészek meg kellően nagy gépeket alájuk. Soha többé ne legyen witcher3 fiaskó.
  • Moby
    #42659
    Mé nem mész nú karival?
  • Kandurex
    #42658
    ja, hogy NG+7 :))
  • Tatyla
    #42657
    És magyar nyelvű?
  • Totti5
    #42656
    Várom én is a fejlesztők körében a váltást mert ezzel a lesasjnált tenknoval is gondjuk van egyeseknek.
  • Tatyla
    #42655
    A fő probléma hogy ng+7-ben van én simán ng+-ban gherman előtti mentéssel level 192-őn haladok mint kés a vajban...
  • ppista
    #42654
    NG+7 -ben van. Ott már egy giliszta is atomot sebez a játékoson, nem hogy egy boss.
  • TDC Geronimo
    #42653
    PS4 Sales Pass 30 Million Worldwide

    “PS4 continues to demonstrate the fastest and strongest growth in PlayStation hardware history,” says Sony.
  • Kandurex
    #42652
    Az a bajod, hogy túl keveset sebzel, vagy, hogy te kapsz túl nagyot? Vagy mindkettő? Esetleg nem az van, hogy hibás felszerelésbe vagy? Tudom, a BB nem erős a felszerelésekben és fegyverekben (nincs olyan), de talán a DLC -be már nem kifizetődő a "tangába" vagyok és szétkúrom a világot....
  • darkSectorxxx #42651
    1. percnél látom hogy ez az amit írtam, neki nézd meg mennyit vesz le, és utána twitchen nézd meg nekem. :)
    Igazából innentől nem sok lényege van összemérni a lv-t de amúgy én 227 vagyok.
  • ppista
    #42650
    A kiadókat, no meg a részvényeseiket, csak az érdekli, hogy ők járjanak jól. Magasról tesznek az "élni és élni hagyni" elvnek. Csak akkor kedveskednek ezek a farizeusok, amikor nem jönnek a számok, lásd Sony az előző, Ms a mostani generációban. Mivel egyelőre működik a dolog, ezért eszük ágában sincs változtatni ezen a régi formulán, csak most a gép is drága, no meg a játékok is.
  • Moby
    #42649
    Nadehát pont ennek nincs semmi értelme. HR-hez még tud hozzátenni egy remaszter, az elég kakás volt sok helyen frémileg, meghát az klasszikus, ebből meg sosem lett az(pedig én még bírtam is).
  • n000rbi
    #42648
    Ez utóbbin kevesebbet kellett kozmetikázni, hamarabb kidobták, dőlalé.
  • Moby
    #42647
    Igen, pontosan ez a baj, hogy a platformholderek 20-30 éves minták alapján nyomják még mindig. Egyszer már linkeltem az IGN-es cikket, hogy miként keresi magát gennyesszarorsa a valve (meg a sale-ekben sikeres kiadók), amikor leküldi őket kutyába a sale-eknél. 30 milliós userbasenél már nagyon nagy a játéktér. Nem láttam attach-rate-et még a ps4-re, de vannak tippjeim a játékárak miatt. Lehetne ezt egészen máshogy is csinálni úgy, hogy közben mindenki jól, jobban jár mint most.
    A máűsik meg, hogy itt a topikban is gyakran keveredik az igény, meg a toleranciaszint. A játékosoknak ettől többre van igényük. Ha bárkit leültetnék a 15fps-en szaggató fallout4, meg egy 60fps-en suhanó fallout elé, és aztmondanám, hogy mindkettő 18990Ft, nem lenne ember, aki az előbbit választaná. Igény lenne. De az olcsó gép, eladott darabszám miatt a tűréshatár egyre lejjebb tolódik. Ha valaki meg is említi, hogy hát ez így nem biztos, hogy oké 60 dollárért, akkor vagy elsodorja a tömeg, vagy meggyőzi magát, hogy százhúszezres gép, most mit várjak, nem háromszezres pécé.
  • ppista
    #42646
    Ez a torz kép kezdetektől körbeöleli a konzolvilágot. Emlékszem, amikor 21 ezer Ft-ért megvettem a SNES-t, meg hozzá 10 ezerért s SF II Turbo-t. Na az volt csak az igazán gennyes torzulat, nem a mai, szintén nem kiscserkész világ.