121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #42645
    Ezért sem tartom jónak, hogy mindkét konzol ugyanazt a szegmenst fogja le. Másrészt meg még mindig platformnak van ára, nem gépnek, vagy játéknak. És igazából pont nem a gépnek kellene olcsónak lennie, a szoftvernek meg drágának, mert ebből pont senki nem profitál játékos oldalról. Egy isztonytatóan torz kép a mostani. És csak hétről-hétre tovább torzul azáltal, hogy a hibás játékokból is a borzalmas mennyiségű eladott olcsó gép miatt nagyon sok fogy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.25. 10:28:26
  • ppista
    #42644
    A "fosokat" lehet olcsón eladni a tömegeknek, nem a minőségibb, de jóval drágább cuccot. Már írtam többször, hogy én, meg gondolom millióan mások, is szeretnék faszább technikában tolni a játékokat, de nem félmillióért. Nálam már a 120 ezer, amennyiért vettem a PS4-et, is nagyon határeset volt.
  • Moby
    #42643
    Mi abban a logika, hogy ez jött ki előbb?
  • Moby
    #42642
    Most nem az. Mondjuk elég öreg már az N5-öm :)

    De nem kell megint arconpörögni. Ismét azért került elő az eladási adat, mert már csak ez az egyetlen SZÁM ami rendben van. Ez maradt önigazolásként, ezt lehet tehát tolni. A többi szám az jellemzően szar, azokat el kell inkább dugni szarkazmus mögé, így olyan, mintha nem is lenne :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.25. 10:14:55
  • Totya42
    #42641
    Mikor nem volt az?
  • Moby
    #42640
    Nem volt mindig az. Most az. A 2020-at meg a ti érdeketekben gondolom, hogy nem kéne(igazából már most sem kéne). 2020-ban a telefonom erősebb lesz ettől. Mark my words.
  • Totya42
    #42639
    Persze, hogy az lesz. Mindig is az volt. Mindig is az lesz.
  • Moby
    #42638
    Mondtam már: hótmindegy mikor lesz genváltás. Ugyanez az olcsósított fos lesz. Csak egy korszerűbb fos.
  • Totya42
    #42637
    Az igen. Már több mint 30 millió PS4-et adtak el világszerte Bármennyire is vizionálják páran a korai generáció váltást az nem fog bekövetkezni ilyen űr számoknál. 2020 előtt szerintem hallani sem fogunk új gépekről.
  • n000rbi
    #42636
    Na, Beyond: Two Souls 9 190 Ft, nem is rossz, de megvárom a HR-es pakkot lemezen.
  • Moby
    #42635
    Nem ps4 related a kerdés. Beloginolsz az EA bfront career oldalán, és megnézed a deatiled statod.
  • Kandurex
    #42634
    Mert? Hányas szinten vagy?

  • gibson9
    #42633
    Tudja valaki, hogy ps4en battlefrontba beleölt órákat hol lehet megnézni? Ha lehet egyáltalán :D
  • darkSectorxxx #42632
    Aha majd tudsz dobni linket pm-be?
    Megnézem neki hogy sebez neki, mert tegnap próbálkoztam picit bár fáradtan, de kb talán lenne egy megoldás, csak nem kiabálom még el mert kitudja hogy jó irányba tapogatózok-e.

    Élettöltésre is kb kiokoskodtam hogy tudnám megoldan, de képlékeny még a téma, nem tudom kedvem, időm hogy engedi, de talán.
  • Kandurex
    #42631
    137
  • darkSectorxxx #42630
    Xbox 1 kialakítás PS4-hez. :)
  • Moby
    #42629
    Ezmiezafos?
  • kill3r21
    #42628
    Beyond Two Souls PS4 Stream
    Beyond
  • darkSectorxxx #42627
    Fuck Yeah


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.24. 23:33:36
  • darkSectorxxx #42626
    Hányas szinten?
    illetve NG-ben?
    Mert a sebzés a lényeg. Néztem énis végigjátszást egyedül akik 4-5 ütést elbírnak úgy annyira nem gáz, mert annyira nem okos a boss, nálam a gond az hogy 1 ütés után vagy gyógyitom magam vagy a 2. ütést kikerülöm, hát az a baj hogy mind2 a szerencsén múlik, mert gyorsan váltja a stílusait, kicsit nehezen lehet felismerni a támadásait, pedig még akkor sem lenne pofon egyszerű.
    Meg épp ezt a felugrását néztem tök randomnak tünik, Amygadala-nál azért van rendszer.
    Éppen ettől a kiszámíthatatlanságtól van gond. Persze így is lehet, csak baszot sok óra próbálkozás kell, mert azért az a lehetőség megvan ha gépként játszol értelemszerűen kikerülhető, de mivel ember vagy, részben izgulsz, azért nem egyszerű 10-15 percig hibátlanul kerülni. :)

    Habár volt szerencsém ilyenhez 35 órán át már egy boss ellen, az is összevissza váltogatta a támadásait, de volt egy bizonyos rendszer amit azért ellene lehetett fordítani, itt ez nem annyira segít. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.24. 23:09:16
  • Kandurex
    #42625
    Ja, lehet ez ilyen, most néztem pár videót és levágták egyedül is, bár kuuuurva nehezen.
  • darkSectorxxx #42624
    Nem, de valami sunyiság van benne mert vannak offline segítségek, 1 vagy 2 hunter be tud segíteni.
    De miért csináljam meg úgy ha egyszer az nem élvezet akkor megölöm saját magam részére azt amiről nekem szólna ez a játék.
    Mindegy próbálgatom majd néha azt hátha egyszer talán sikerül.
  • Kandurex
    #42623
    Nem lehet, hogy multira van tervezve?
  • TDC Geronimo
    #42622
    akkor szokta ha nem áll le rendesen a rendszer valami miatt
  • Azur92
    #42621
    Sziasztok.

    Van egy kis problemam a PS4 konzolommal hatha valaki tud segiteni.
    Az tortenik korulbelul 2 hete,hogy konzol bekapcsolas utan elinditok barmilyen jatekot es 2,3orankent 1,2 alkalommal elmegy a kep 1 mpre.
    Azt gondoltam hdmi kabel hiba ezert vettem egy ujat a jobbik fajtabol de a problema ugyanaz maradt.
    Azota eszrevettem,hogy ugyanez a hiba tortenik ha barmifele usb eszkozt dugnek a psre, amint hozzaer az usb kabel az usb port feluletehez ugyancsak elmegy a kep 1,2mpre. Mintha vmi interferencia lenne. Sajnos nem ertek hozza,hatha vki itt tud vmi okossagot. Elore is koszi a segitseget. :)

    A PS 2 eves, reset megvolt. Beallitasokba probaltam mindent de sztem itt komolyabb baj lesz.
  • darkSectorxxx #42620
    Szerintem ez nem hiba.
  • arsmarci89
    #42619
    Sziasztok!Az mitől van hogy kakapcsolom a pst kicsit lasabban kapcsol ki ès csipog?Nèha ezt csinálja:)Egyebken eddig minden fasza vele.
  • darkSectorxxx #42618
    Te nem arról volt szó hogy egy olyan meccs lesz ahol esélyem sincs, hanem arról hogy max nehéz lesz, ez nem nehéz hanem ember nem képes rá hogy ennyi életcsíkot levegyen 2 ütéssel, mert az esélyes kb 1:1000000-hoz, mert tegyük fel kerülnöd kéne hibátlanul mondjuk 10 percig, és még sebezni is, de 1 rossz mozdulat és kezdheted előről, ami valjuk be nem nehéz lévén hogy kevésbé kiszámítható,.

    A nehéz ellenfelek a Ebrietas meg a Logaritmus, amik kb 100 halálból megölhetőek itt NG7+ ban ahol vagyok, na ez ez 100 ból is max talán kis szerencsével az átváltozásig. Talán, vagyis napokat, heteket hónapokat kéne próbálni hogy egyszer makkom legyen, ebben nem lehet tudatosan menni.

    Szóval azért itt vannak különbségek, ha kb úgy lenne mint a kisebb szintű karaktereknél hogy azért akár 4-5 ütést kibírna akkor más a tészta. Akkor azt mondom látom az alagút végét.

    LV4-en is legyőzhető Amelia, hogyne egy gépnek. :D

    Bár így nézve inkább Amelia ellen próbálkoznék mint így ebben a formában ezt.

    Ez a boss szarul van ballanszolva egészen egyszerűen, kisebb szinten kevés végigjátszással van belőve, oké de én ez miatt had ne kezdjek már új játékot.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.24. 21:56:46
  • SlickAdam
    #42617
    száni (multbeli kijelenteseidet figyelembe veve). remelem mostmar visszaveszel az arcodbol! :D
  • darkSectorxxx #42616
    Nem nehezebb mint LV 4-en Amelia.
    Csak kb annyira érdekel. :D
  • darkSectorxxx #42615
    Pontosítok, mert így ahol én beléptem a DLC-be egyedül esélytelen.
  • Kandurex
    #42614
    He? Most azért hagytad abba mert nehéz?
  • darkSectorxxx #42613
    Hát én a nem méltán összerakott ballance miatt vagyok inkább mérges, gondolniuk kellett volna ara hogy legyen esélye azoknak is akik esetleg ezért nem szeretnék újra kezdeni az egész játékot, és esetleg az a tudat hogy gépi segítőkkel kell harcolni, finoman szólva is elszomorító.

    De legalább sokan sírtak hogy nagyon könnyű a BB, hát most nem az.
    Elvileg így konkrétan esélytelen.
    És az hogy valaki egyedül végigvitte, megölte most már szinteltérés kérdése.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.24. 21:26:25
  • TDC Geronimo
    #42612
    Vicces amikor itt páran már public demok alapján szakértettek nehézséget. Aki próbálta ezt a dlct meg előtte kipróbálta expon mondta, hogy az első boss köszönőviszonyban sincs nehézségben ahhoz képest, ami a DLCben van. Ráadásul bemutatókon a teljes 2. fázis kimaradt.
  • darkSectorxxx #42611
    A PS5-nél is így fog menni? :)
  • darkSectorxxx #42610
  • darkSectorxxx #42609
    Semmiről, láttad az elejétől a végéig a stream-ben. :D
    Láttad a Boss-t meg hogy mit sebez.
  • Kandurex
    #42608
    Mi történt? Miről maradtam le?
  • darkSectorxxx #42607
    Nekem hamar végetért a DLC asszem. :DDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #42606
    gatyát kössed fel, előre szólok :)