121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #42725
    Úgy mondanám le a preordert, hogy csak úgy zuhog. De nem vagyok hülye, úgyhogy nem preorderelek lófaszt se. :) Ez alap, több okból sem - köztük a hasonlók miatt.

    Szerintem elég siralmas, hogy 1-2 nappal final release előtt kell public bétáztatni a jónépet... már ez nem helyénvaló.. eltolni nyilván nem fogják a rilízt, főleg hogy szerintem már levannak bőven nyomva szép számú példánnyal, ilyenkorra már azért illik.. persze utóalg lehet peccselni, de akkoris. Legalább már 1-2 hónappal ezelőtt elkellett volna ez lőni, vagy ha nem, akkor csúsztatni a megjelenést. De nyilván mindenhogy fáj a dolog a kiadónak..

    Elég sajátos szoftverfejlesztési módszertan ez így szerintem, de jogos, ha megjelenés napján hibátlanul megy az "1.0", akkor valóban a többi már csak részletkérdés.... de miért menne?! :D Ubi...
  • Tikal #42724
    Ó de, csak szerintem a hibajavításnak nem ebben a szakaszában kellene járniuk már. Az EA sem a kedvencem, de gyanítom nagyobb játékos mennyiséggel kellett megküzdeniük, és minden simám ment, bármikor csatlakoztam, 1 percen belül már lőhettem a lázadókat.
    Valóban a játék még nem az enyém, de mi van azokkal akik preorder vették? :)
  • Totti5
    #42723
    A hibákat nem a fejlesztési stádiumban kell megoldani? lehet tévedek. Addig nem a tied, és nem 1.0. Ha a boltok polcaira kerülés pillanatában is rossz akkor lehet hőbölögni. Szerintem, de ha ma már máshogy megy akkor csak én vagyok lemaradva. Nagy előny most hogy megjelenés előtt 1 órával is ki lehet peccselni bármit, tehát ha akkor lesz jó akkor akkor lesz jó.

    Vagy nem lesz jó, ez is benne van.
  • Tikal #42722
    LOL. Tehát amit nem sikerült eddig rendbe rakniuk hónapok alatt, az most a nyomás alatt, egy hét alatt sikerül majd nekik, úgy legyen :D

    Mellesleg a closed beta-sok a végletekig magasztalják a matchmaking rendszert [NOT, egy fos]
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.11.25. 21:12:52
  • Totti5
    #42721
    Zárt béta alatt volt probléma, amint most dolgoznak. Amíg nem jelenik meg fél lábon, vakon is futhat, teljesen lényegtelen. Megjelenés napján kell jónak lennie.
  • balee4
    #42720
    Most nézem, holnap jön.
  • Tikal #42719
    Ubifos..szánalmas, hogy ez a megjelenés előtt egy héttel történik, és nem hiszem, hogy annyian rohamoznák őket mint az EA-t pár hete a bétán, és még ez se jön nekik össze. Remélem aki előrendelte az most lemondja, és vesz majd használtat pár hét múlva ha rendbe hozzák, mert kizártnak tartom, hogy ez a játék rendben lesz jövő hétre. Egy beta kellett nekik hozzá, hogy rájöjjenek nem bírják a szervereik, meg hogy szar az egész rendszer? Nyilván nem...
  • TDC Geronimo
    #42718
    30
  • SlickAdam
    #42717
    es 60 frem lett legalabb? mert az analfabeta internet népe nem birt eddig ertelmes valaszt adni eme nehez kerdesre.
  • darkSectorxxx #42716
    Ez így van.

    "Amíg a legfontosabb egy játék megjelenése előtt hogy PChez képest mennyi frém milyen a graf ( jön a konzolon minden low stb... ), addig ez zsákutca. Ha erősebb konzol lenne 970 szint pl, és arra tolnák és azon menne 28-30fpsel a mászterrace 2 db 970et venne h meglegyen a 60a és a konzol ugyan olyan szar lenne."

    Igaz nem lehet ide számítani de azért a konzollal a br filmeket is nézhetem.
  • darkSectorxxx #42715
    Megvetted?
  • balee4
    #42714
    Magyar store-re mikor jön a Beyond?
  • mucsácsó
    #42713
    Iszonyúan reménykedem a God of War "folytatásban"... :D
  • TDC Geronimo
    #42712
    Dec 3án Game awards 10 world premierrel. Far Cry Primal is lesz. 5én meg PSX ugye.
  • mucsácsó
    #42711
    Rainbow Six: Siege open beta elhalasztva

    nyilván nem egy nagy hírérték, bár lehet itt is ki szerettétek volna próbálni még rajtam kívül mások is - inkább ami vicces, hogy a full az dec 1-jén jön :DDDD
  • Moby
    #42710
    Így van! Küzdjünk szar hardverral a szűklátókörűség ellen!
  • kill3r21
    #42709
    *.* még mindig durván jó a Beyond Two Souls :)
  • n000rbi
    #42708
    A rohadtak, persze a videóban szó sincs erről.
  • Totti5
    #42707
    Csak a King's Quest: Chapter One, ami amúgy 6 részes + epilog, szóval zsebbe kell nyúlni.
  • n000rbi
    #42706


    King's Quest (de jó, hogy erőt vettem magamon és nem vettem meg x1-re most a black friday akcióban)
  • Totti5
    #42705
    Amíg a legfontosabb egy játék megjelenése előtt hogy PChez képest mennyi frém milyen a graf ( jön a konzolon minden low stb... ), addig ez zsákutca. Ha erősebb konzol lenne 970 szint pl, és arra tolnák és azon menne 28-30fpsel a mászterrace 2 db 970et venne h meglegyen a 60a és a konzol ugyan olyan szar lenne. Ez már rég elment, felesleges és értelmetlen HWban versenyezni, de mindenki mindig mindenhol arra kényszerítik a fejlesztőket is. A szép játék sem elég szép, havonta kell 2szer szebb. Egy Fallout 4 le van rondázva szimplán. Elbaszott az egész , nagyon rossz fele mentek el a priorítások ami mindenki sara. És ennek megfelelni meg nem lehet, de ezt senki nem akarja látni és holnap megint kezdődik előről. Kijön egy játék pl Halo 5 ami atom 60 és nagyon szép, aztán ízekre van szedve, meg jobb lenne 30fpsel stb... nincs semmi következetesség. Felszínes mindenki, nem lát az orránál tovább. Azt sem akarjuk már észrevenni amit elénk raknak, sem kiélvezni, csak izmozni HWkkal.
  • darkSectorxxx #42704
    Akkora egy kalap lofazs ez a store , nem értem , nem volt még hogy egy store-os link-re ne azt dobja hogy not found this page....

    már félek kattintani az ilyen linkekre. :D
  • TDC Geronimo
    #42703
    Nagyon igényes Teraway dinamikus téma INGYEN

    27 mega. Vannak ikonok, hangok, zenék. Egyik legstílusosabb téma.
  • darkSectorxxx #42702
    A multit úgy értem, multiplatform
  • darkSectorxxx #42701
    Tudom hogy high end-es volt. Innen ismertem, biztos ha van lóvém énis sokmindent megveszek. Engem kevés multi érdekel az a baj. Lehet a stílus miatt. Nem tudom.
  • Moby
    #42700
    Ha lett volna, Kúnó megvette volna. Nem ismerted, de nem véletlenül Őt hoztam fel példaként.
  • darkSectorxxx #42699
    Na ezaz, pc-n nem 480p-ben futottak a játékok.

    Mostani felbontást én egy képlékeny témának érzem.
    Nem tudom olyan egyértelmű hasznát megelőlegezni mint pl akár egy fps eltérésnek, fps eltérésnek látszata sem sok a legtöbb játék számára de azt mindenki élvezheti.

    Az hogy meg pc-n az 1080p helyett lehet 4k az egy dolog, kell nagy monitor, kell ami tudja a 4k-t, hiszen kis monitoron hiába, és kell akkora hardver ami elbír futtatni 4k-t, ez még tudtommal pc-n is legendának számít.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 15:31:41
  • Totya42
    #42698
    Á szerintem még akkor sem. Ami különbséget látok most az annyi, hogy régen bukott a hardver eladásokon a sony/ms, most meg nem buknak rajta. De ez meg kit érdekel rajtuk kívül?
  • darkSectorxxx #42697
    Szétszopatta, vagy nem ment. :)
    Ha lehetett olyan pc-t kapni akkor amin legalább olyan felbontásban és minőségben legalább annyi fps-el ment a játék, ezesetben ennyi, én csak erre gondoltam, az hogy ez akkor meg most mennyibe kerül arányosan az már más tészta. :)
  • darkSectorxxx #42696
    Egyetértünk. Itt a rááldozáson van az eltérés, ezért is volt mindig hogy persze össze lehet rakni bármit.
  • SlickAdam
    #42695
    nem elözöben. hanem pl ps2/gc/xbox idejen.
  • Amiga
    #42694
    Hát én régen, még a ps3 korszak elején PC-n 1024*768-ban tolva nem is értettem ezt a konzolos 720p-t. Megjegyzem az 1024*768 már évekkel korábban alap volt, mint hogy ezek a konzolok megjelentek. Aztán hamar lett egy 16:9-es monitorom, ahol már felkapcsoltam az 1920*1080-at.

    Mikor megvettem az első PS3-at, azt hittem, valami tévedés van, amikor a grafikát megláttam.

    Aztán persze láttam a nagyágyúkat és megnyugodtam. De nem igaz, hogy az előző generációban a konzolok annyival erősebbek lettek volna.

    A kulcs az exkluzívokban és az optimalizációban van. Én örülök a PS4-nek, a framedrop se zavar úgy, mint némelyeket, mert a játékos-múltam alatt, ami kb. 1984 óta tart, mindig volt drop. A játékok viszont mára milliószor komplexebbek lettek.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.11.25. 15:15:49
  • Moby
    #42693
    SQJ anno azért vett 360-at, mert az oblivion a legkeményebb pécéket is szétszopatta.
  • SlickAdam
    #42692
    mar ne haragudj, de a pc-k, amikröl a huszarok aradoznak, ma is genyo dragak. de amugy nem, nem voltak regen ennyire erösek a pc-s alkatreszek.
    ezert latom en kicsit maskepp a dolgot. en nem azt latom, hogy a konzolok tul gyengek, hanem, hogy (ez furan fog hangzani) a pc lett TUL ERÖS.
    de ennek az erönek meg van az ara ja, ezert nem lesznek sose olyen bika konzolok. mert sony-ek 30 millio gepet akarnak eladni 2 ev alatt, s nem 5-10-et.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.25. 15:06:55
  • darkSectorxxx #42691
    Lehetnének, csak azok már nem konzolok. :)
    Amúgy soha semmi régen sem vút erős, csak max az a hardver volt elérhetetlenebb árban pc fronton nem?
    Vagy létezett konzol amin egy olyan játék futott, amit egy bolti pc legalább úgy ne tudott volna futtatni?
  • SlickAdam
    #42690
    jah
    nincs eleg adrenalin a veredben. nekem se volt az utobbi idoben, tegnap ejjel jottem ra, a DLC-t jatszva.
  • Moby
    #42689
    A posztod első részét mintha csak én írtam volna. És közben más nevekre gondoltam volna :DD
  • Totya42
    #42688
    Mert mivel az exclusive játékok jelentősége visszaszorult, s a multiplatform játékok jobban előtérbe kerültek, ezért egyértelmű, hogy a 2 választható gép közül azt választják, amelyik erősebb, s ezért ergo valószínűleg jobban futnak rajta a multiplatform játékok. Ennyike.
    Ez amúgy hogy jön ahhoz, hogy ha a ps4/xo erősebb hardverrel jelenik meg, akkor is szar felbontás/fps értékek lennének, mert megnyomnák a grafikát fullba ameddig tudják akkor is. Nem vágom milyen összefüggést látsz itt e két dolog között.
  • Amiga
    #42687
    Hát, azért van egy szint, ami alá (fölé?) nem megyek. :-)

    Meg aztán egy Amigás szídja egy Commodore-os anyukáját? Soha. Téged elküldelek a büdös francba, de a családodhoz semmi közöm, az tabu. :-)
  • darkSectorxxx #42686
    Hát igen ez a másik megoldás, csak nem tudom milyen érzés lenne újra nekiesni és a már megszerzett ITEMEKET meg mindent ÚJRA összeszedni.....:D
    Gondolod megér megint 2-300 órát hogy a DLC-t lenyomjam és utána visszafarmoljak mindent? :D

    NOOOo :D