121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #43006
    Nem...gyári Huntere vannak meg coop amivel nem szopsz....egyedül szopás, vagy ha coop-ba mentek és kezdőként indultok, jó ha olyannal mész aki már ismeri a boss-t.

    Ha meg friss vagy akkor eleve első körbe csinálj meg mindent, a 2-3 körben meg a befejezés végett gyors végigszaladsz. :)

    Csak régen irtam már hogy basztak azokra a gémerekre akik már rég megvették és nyomták 100+ órát.

    Igen ott vannak a Hunterek segítségben sőtt már az ALAPJÁTÉKBAN is vannak, de hát nem csalás csak furi. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.02. 16:47:01
  • SlickAdam
    #43005
    100 €-s 100% hangminosegre forditva mondjuk Beyer-töl
    es
    100 €-s wireless + hangprofilos + "For The Players" feliratos "7.1" akarmi
    ugyanolyan szar? hat nem.:)

    de 100 € az valoban alja kategoria az emlitett markaktol. eleg is hogy szopassanak.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.02. 16:37:59
  • SlickAdam
    #43004
    platinaval mar kemenynek kell lenned. elöbb-utobb ugyis sikerul az egesz.
    nekem is meglett. dark is letolta mar ludwig-ot es gero is hamarosan megöklözi lawrence-t.:)
  • n000rbi
    #43003
    Tehát itt is a csítereknek kedveznek, akik a végjátéknál a mentéssel trükköztek? Tiszta platinával a zsebben mindenképp szopik az ember? :)
  • darkSectorxxx #43002
    Neki 9 élete van szóval lehet már nem is számolja. :D
  • SlickAdam
    #43001
    finger crossed!

    --------------------------

    Kandurnak meg HBD!
  • darkSectorxxx #43000
    Én belépéskor vettem észre a nevét. :D
    Vén fasz lett már gondolom, eddig csak fasz volt. :D (bocsika csak viccelek. :D )
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.02. 16:02:43
  • SlickAdam
    #42999
    +3 a valasztovonal sztem. szopni fogsz.
  • n000rbi
    #42998
    Valóban.
    Ha nem kamu, akkor Isten éltessen, Kandur!
  • darkSectorxxx #42997
    HBD Kandurex! :)
  • darkSectorxxx #42996
    De 3-al is már gáz.
  • n000rbi
    #42995
    Challenge accepted :)
  • TDC Geronimo
    #42994
    Dehogynem. Nekem is annyi. 2-3 felett már mindegy, mert bossok hpja is eléggé megnő, nem beszélve sebzésről
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.02. 15:54:22
  • n000rbi
    #42993
    Igen, ez a terv. Azt hiszem 4+, tehát még esélyes, hogy akkorát nem szopok :D
  • TDC Geronimo
    #42992
    Na és kezded BB dlct? Neked hány NG+os karaktered van? Gondolom +3 minimum platina miatt
  • n000rbi
    #42991
    Jut eszembe, remélhetőleg a héten jön az új ps4-em. Mindenki kötelező jelleggel drukkoljon, hogy ezúttal maradjon is!
  • Moby
    #42990
    A 100 eros beyer vagy AT ugyanolyan fos mint a többi. Ráadásul az AT évek óta csak egy matricázócég a kommersz cuccokban.
  • SlickAdam
    #42989
    ezert vagyunk mar körültekintöek.
    de ha valaki konkretan a hw-re gondolna, azok azert megerik az arukat (lasd hasonlo kaliberu pc-t nem veszel ennyiert)
  • TDC Geronimo
    #42988
    lál

    Vedd meg. Nagyon jó füles. Szépen tisztán szól, basszus is jó sztereóba. Ennyiért jobbat nem nagyon kapsz pshez. TV hangszóró... ne vicceljünk már.
  • n000rbi
    #42987
    >gyulolom, ha hulyenek nezik az embert

    Azt én is, de sajnos az egész currgen erről szól...
  • SlickAdam
    #42986
    mivel ezek a fejhallgatok (az emlitett modell mondjuk olcsobb kicsit) 100 euro körül vannak es annyiert mar igenis van Audio-Technika vagy Beyerdynamic is, nem birom megallni, hogy ne azokhoz hasonlitsam.:)

    de nyilvan teszik a dolgukat a "gamer" cuccok is, csak gyulolom, ha hulyenek nezik az embert.

    ------------------------

    black friday week volt Amazon-on. voltak ilyen 3-400 euros GAMER fejhallgatok, amiket ilyen -10-20% kedvezmennyel adtak (tehat meg mindig bödületesen dragan) es ELVITTEK MIND baszod. 10 mp, zutty, 100% reserved. mondom anyad...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.02. 15:46:53
  • n000rbi
    #42985
    Sose akartam "gamer" fejhallgatót, de engem pl. a kábel zavar játéknál. Arra, amire kitalálták, ez a sony fejes teljesen megfelel és nem is drága. Nem egy Audio-Technika, vagy Beyerdynamic, de nem is kell őket összehasonlítani.
  • SlickAdam
    #42984
    tv hangszoroktol minden jobb. azok csak disznek vannak, hogy hallj VALAMIT.:)
  • SlickAdam
    #42983
    semmit. mert en hagyomanyos fejhallgatokban gondolkodok, azokon nincs mikrofon. max vannak olyan utcai verziok, amikre tettek vmi kis mikrofont, hogy telefonnal tudd hasznalni (az nyilvan jo kontrollerbe is, rendesen erzekeli)
  • arsmarci89
    #42982
    Akkor ugy kerdezem hogy mennyivel jobb a hangzása mint 1tv hangszoronak?(azis stereo gondolom,2012ben vett full hd lg tv)
  • Tikal #42981
    Akkor a Sony helyett mit ajánlanál, az ugye egy 20-as, ja és mikrofon is legyen persze. Tényleg érdekel.
  • Tikal #42980
    Pedig fülestben stereotól többet nem fogsz kapni... ha igazi 7.1 kell akkor hangfalszett...
  • SlickAdam
    #42979
    en alapvetöen hulyesegnek tartom az összes otvaras "gamer" fejhallgatot. szarok es tularazottak.
    jelen genben igazabol vezetek nelkuli se kell, mert be lehet dugni kontrollerbe (igaz ugy valszeg nem a legjobb minoseg jon at). adott (nem beleposzintu) "gamer" moslek arabol minimum ketszer olyan jo minosegu normalis, studio fejest lehet venni. alacsony impedanciaju verziok is vannak manapsag dogivel.

    jatek-profilok pl minek kellenek? belövik a csillios studioban a hangkepet, a troger meg egyböl ranyomja az EQ-t, mert az AHHOZ VANIK? fasztot. parasztvakitas.
    mint tv-knel aruhazban a vibrant ciganycsalogato mod...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.02. 15:25:48
  • TDC Geronimo
    #42978
    jobban szól a sztereó és basszus is nagyobb.
  • n000rbi
    #42977
    Jóvanna, úgy értettem, hogy ténylegesen van benne cucc. Hogy mennyi, az most mindegy.
  • SlickAdam
    #42976
    valodi 5.1? arcod ele hajit egy center-t? :D van olyan? melynyomot meg a hatad möge? :D

    az is inkabb 4 hangszoro lehet (fulenkent 2-2 jol pozicionalva). mély mindegy hogy honnan jon (szal .1-et mar meg is trukkoztek), a center meg fantom-center.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.02. 15:12:09
  • n000rbi
    #42975
    Benne van a nevében, virtuális. Nincs fizikailag ennyi hangszóród a fülesben, csak trükközéssel teszik olyanná a hangzást (szerintem sikertelenül) Valódi 5.1 fülest ennek minimum a duplájáért kapsz csak. Mi baj a sztereóval?
  • arsmarci89
    #42974
    Mert fos a virtualis 7.1?Sajnos nem ertek hozzá de ha csak sima stereo tuti nem veszem meg.
  • darkSectorxxx #42973
    4-13
  • AntiHero
    #42972
    És meddig?
  • n000rbi
    #42971
    Játékhoz szvsz megfelelő, kényelmes, de csak sztereó módban használd, felejtsd el a virtual 7.1-et.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.02. 13:39:47
  • arsmarci89
    #42970
    ennek a fulesnek milyen a minosege?jo a hangazasa??
  • Tikal #42969
    ez a lila meg sárga pénz?! valami mikrotranzakciós szarakodás?
  • TDC Geronimo
    #42968
    Nekem bőven jó az atom 30 jobb látvánnyal singlebe. Ez meg multira tökéletes lesz.
  • SlickAdam
    #42967