121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #43046
    hát ez mi a faszom? ....megmondom őszintén nem ezt vártam...
  • TDC Geronimo
    #43045
    eh ez volt a pár napja kikerült SSM teaser. Remélem PSXen azért bemutatják saját játékukat is. Illene már valamivel előjönni így 2 év után.

  • darkSectorxxx #43044
    De a tököm kivan 3 napja olyan vagyok mint a mosottszar, és erre itt van még ez is, a u4 multi, mert egy csávónak igértem még helpet bb-ben....jujj. :D
    Energiát kéne innom.
  • darkSectorxxx #43043
    "Resident Evil 2 - teljes remake készül, nem csak egy újrakeverés

    A Capcom marketingese tisztázta a dolgokat, és olyan hírt hozott, aminek csak örülhetünk.
    Mit szeretnél karácsonyra? 12 steames játékot, egy extra dobozos PC-s játékot vagy hardvert, és még GameStar előfizetést is? Most ez egyben lehet a tiéd!

    Még augusztusban hivatalossá vált, hogy érkezik a Resident Evil 2 remaster. A Capcom ma nagy örömmel tudatta a világgal, hogy most aztán teljes mértékben a rajongók kedvében fogjak járni. Mint kiderült kicsit félreértettük a dolgot: nem remasterelésről van szó.

    Stuart Turner, a Capcom vezető marketingese egy Twitter üzenetben tisztázta a dolgokat, miszerint a Resident Evil 2 újrakiadása nem egy egyszerű remaster lesz, hanem teljes, az alapoktól felépített remake. A horror rajongók már dörzsölhetik a tenyerüket, mert ez azt jelenti, hogy új motor, új irányítás, és egy új fényben tündöklő klasszikus köszön majd ránk."

    Pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order, pre-order.......
  • darkSectorxxx #43042
    Alap, 7gega az 1 h töltés. Hacsak nem lesz tiltva a stream és kérdés multit bírok-e stream-elni. :D

    Persze van erre is megoldás.

    PS4 multi -> X1 live tv -> PC win10 + twitch. :D
    Ezért vettem Xboxot. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.03. 13:40:08
  • darkSectorxxx #43041
    Nem mondom neki hogy már rég lezsíroztam a sony-van és ps4-en fogom nézni, mert csalódást okoznék. :D
  • TDC Geronimo
    #43040
    7 giga lesz kb beta. este streameled? :D
  • darkSectorxxx #43039
    Nekem a menetrend, most hazameek, U4 tesztelés, alvás 3-kor kelés és utána melo. :)
  • TDC Geronimo
    #43038
  • darkSectorxxx #43037
    O most megszerelmeskednélek. :D
  • darkSectorxxx #43036
    ÉN! :D
  • SlickAdam
    #43035
    olyan epikek szoktak lenni ezek a show-k (3 ora, abbol 1 ora reklam, 1 ora felrebeszeles es talan 1 fasza video, az is szar minosegben, mert stream), hogy en termeszetesen mar leszoktam roluk. na meg hajnal 3.... LOL.
    majd masnap, összeszedve csokorba, kibogaraszom ami erdekel es megnezem elerhetö legjobb minosegben.
    ugyanez PSX-re is.
  • Moby
    #43034
  • n000rbi
    #43033
    Itt egy link is hozzá, mielőtt Dark megkérdezné, hogy hol és mikor lehet nézni.

    Game Awards
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.03. 12:42:47
  • TDC Geronimo
    #43032
    Hajnali 3kor game awards lesz. Ha valaki esetleg fent lenne :)
  • darkSectorxxx #43031
    Na ezaz, vagy így vagy úgy, nekem homály.
    Sebaj, elvileg ha ez menni fog este 18:00-kor átnézzük majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.03. 11:50:58
  • kill3r21
    #43030
    Én úgy olvastam hogy annak akinek megvan a collection, annak a store oldalán ottlesz a Béta majd :)
  • n000rbi
    #43029
    Eddig semmi, de sanszos, hogy valamelyik év végi konfon lesz, úgyis akkora most az SW hype a film miatt.
  • Kandurex
    #43028
    Erről a Visceral Games SW játékról van valami bármilyen média anyag, kép, videó...szóval bár-akármi amiből lehetne valamit vonni?
  • darkSectorxxx #43027
    Ez oké ezt mondták, de hol van overwiev?
  • n000rbi
    #43026
    #42959
  • darkSectorxxx #43025
    Itt számolgattam az Uncharted multit, és arra jutottam hogy nálunk ma 18:00-kor indul.

    De még mindig zavaros hogy hol érem el.
  • darkSectorxxx #43024
    ja hogy gép nincs télleg el is felejtettem. :)
    Sebaj legalább nem egyszerre fogjuk majd a szervereket ha tölt le a gép. :D

    ÉN meg pont ma akartam előbb elmenni pihenni, de éjfél előtt semmiképpen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.02. 20:49:47
  • n000rbi
    #43023
    Holnap se lesz gépem :P Talán péntek.
  • darkSectorxxx #43022
    Sebaj holnaptól lesz. :D
  • n000rbi
    #43021
    Nekem is itt van a polcon mától a special edition belőle, de gépem még nincs :D
  • darkSectorxxx #43020
    "Uncharted 4 - előbb kezdődik a béta

    A vártnál korábban kezdhetünk el az Uncharted 4 többjátékos módjával játszani.
    Mit szeretnél karácsonyra? 12 steames játékot, egy extra dobozos PC-s játékot vagy hardvert, és még GameStar előfizetést is? Most ez egyben lehet a tiéd!

    Az évben még egy bétateszt biztosan vár ránk, de ebben nem vehet részt akárki: az Uncharted 4 többjátékos módját csak azok próbálhatják ki, akik megvásárolták az Uncharted: The Nathan Drake Collectiont.

    Ők viszont (ellentétben azzal, ahogy korábban bejelentették) holnaptól egészen december 13-ig multizhatnak vele. Kód beváltására nincs szükség, elég csak a gyűjtemény lemezét berakni a PS4-be, majd a menüben lévő opcióval beszállni a játékba. Ez most tényleg nagyon exkluzív ajánlat, sehogy máshogy nem lehet hozzáférést szerezni. Az élmény egyébként valami ilyesmi lesz:
    Az Uncharted 4: A Thief's End március 18-án jelenik meg, a bétáról itt olvashattok többet."
    "

    ND <3
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.02. 20:28:55
  • TDC Geronimo
    #43019
    Falloutot már eléggé kezdem unni és az se segít, hogy combatban fos az fps, 1 hónapja kint a játék és még 1 árva patchet se kapott pedig ráférne.
  • SlickAdam
    #43018
    mar miert ne tudna? dragabb (jobb) modellek, mikivel es garantaltan jol is szolnak

    Beyer 300-ert vagy Teenage Turtle? nevetseges mar a gondolat is.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.02. 17:28:01
  • Totya42
    #43017
    Szerintem nem szól. Különben a Beyern nem tudná eladni az ő saját készítésű gamer füleseit szintén 300-ért beyern gaming füles 300-ért
    Ezek ennyibe kerülnek. Ez van. Csak Turtle Beachnél, illetve Astro-nál tényleg megkapja a gamer azt a minőséget, amit szeretne. Amíg nem próbál ki egy csomó fülest az ember addig nem is gondolná.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2015.12.02. 17:27:42
  • SlickAdam
    #43016
    persze, nem ketlem, hogy a ~300 euros Turtle Beach szol ugy, mint a 150-es Beyer.
  • Totya42
    #43015
    Próbáltál-e már tényleg top gamer fejest, mint mondjuk az Astro A50 vagy mondjuk a Turtle Beach 800-at? De nem ilyen marioban, hanem mondjuk valamelyik kompetitív fpsben. Ha a válasz igen, akkor tudod, hogy miért kerülnek ezek többe, mint mondjuk az a virtuális 7.1-es sony füles. Túlárazottak az tény, de a különbség nem kicsi.
  • Kandurex
    #43014
    köszi mindenkinek a jókívánságot
  • darkSectorxxx #43013
    Ez igaz.
  • SlickAdam
    #43012
    de, meghal. mert buta es ramegy ludwig-ra pl amikor az areal kardotfolbeszuros mozdulatot csinalja.
    es csak megsugom: a hunter-eknel sincs vegtelen vial. megfigyeltem egy hosszabb harc kozben, elfogyott nala es nem toltott, hiaba volt teljesen szabadon hosszu ideig.
  • darkSectorxxx #43011
    Hát ha nem hívnak el valszeg 15 percen bellül
    aztán ha szólnak el kell ugranom a postára, aztán hogy meddig megyek még nem tudom. :D
  • darkSectorxxx #43010
    Ja 2 Hunter van, de könnyebb.
    Az nem biztos hogy meghal ha gyors nekimész a főbossnak, csak én hagytam csépelni, amugy a sgítő is ha nyugija van tölti az életét, könnyebb úgy.
    Ráadásul én a gyengébbik Hunterrel próbálkoztam. :)
  • SlickAdam
    #43009
    maria-hoz es uccso boss-hoz nem kell sokat futni. mariahoz gyakorlatilag 2 lepes. de o meg is lesz neked hamar.

    mikor indul a mai session?
  • darkSectorxxx #43008
    1 tény. A DLC HARDCORE, de nagyon, még segítőkkel is HC.
    Ezt kérték sokan legyen nehezebb, most nehezebb.
    Nem teljesíthetetlen, csak kuva nehéz, és én sok Boss-t azért fogok megunni szerintem mert oda sokat kell futkosni azzal ellentétben amennyi időt ad gyakorolni. :D
  • SlickAdam
    #43007
    ha azzal a "gyari hunterrel" mentel volna Ludwig-nak minden egyes alkalommal, se lettel volna hamarabb kesz.
    tru talk

    lattalak nem egyszer szörnyethalni 15+ vial-al masodik fazisban. hunter-el is egyedül lettel volna abban a szakaszban...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.02. 16:48:25