121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #113352
    180k-ért 1080p-re vagy 1440p-re kapsz egy használható videókarit kb....
    Nemhogy 7 évre gépet.

    éppen néztem 3090-et, most 800-900k körül megy darabja!!! majdnem 1 millió ft!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.10. 17:04:03
  • ppista
    #113351
    Semmi gond, mindenki azt vesz, és annyit, amennyit akar, csak a két külön platformra megvett CP2022.-et furcsáltam.
  • darkSectorxxx #113350
  • ppista
    #113349
    Hogy ezt te miből szűrted le, rejtély?
  • AntiHero
    #113348
    Àhh nem szarakodok màr, ezen végig tolom.
    Szerencsére a fő story azért nem vészes. Tud szép is lenni néha. XD

    Na meg a story amúgy az visz magàval. Azt nagyon megírtàk, ehez értenek.
  • darkSectorxxx #113347
    Bocs tegnap a Gylt nagyon behúzott nem tudtam lenni, de mindenképpen majd belesek ma később ha leszel.

    Amúgy igen, pont ez miatt írtam multkor, nem volt szándékomban elvenni másnak a kedvet, csak szerintem full korrekt ha azért tudjátok hogy ha lesz upgrade akkor kb milyen egészen más minőséget kaptok.
    És nem azt mondom hogy hagyják a fenébe konzolon, MERT nem azért vettétek meg, de hogy PS5 upgrade-kor TUTI megint egyszer végig fogjátok játszani a látvány miatt, abban is biztos leszek.
    És az élmény, story így is ott van, de a főstory után a kimaxolást, mellékküldiket lehet elhúznám a helyetekben a PS5 grafikai upgrade-ig.

    Illetve szeretném felhívni a figyelmet, akinek nincs gép hozzá! Az Nvidia Now és Stadia-n játszható a Cyberpunk!!!!

    Stadia-n meg kell vásárolni, de fut egy böngészőből.
    Nvidia Now meg GOG-ot és Steam-et tud kezelni, kliens kell pc-n és egy app telefonokon!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.10. 16:21:20
  • mucsácsó
    #113346
    közben haladtam előre, és hát azért vannak érdekes dolgok...
    az AI az segghülye néha, ha harc van (vagyis kéne lennie) - értsd SEGGHÜLYE - szal így olyan szinten kikapcsol és áll egy helyben lövöldözés helyett, hogy ilyet utóljára akkor láttam, amikor a törtverziós HL2-t toltam 16 éve :D

    +egyszer elakadtam a lépcsőn felfele menet, és alig tudtam kimozdulni - lenéztem a lábamhoz, és egy lépcsőn átbukkanó levő fej volt, mert a lépcső alatt állt egy NPC, nahááát jót röhögtem, nagyon tré :D

    a jó gunplayt is részben vissszaszívom, brutál, hogy mennyire bullet sponge egy szívósabb ellenfél :DDD azért ne kelljen már 3 tár fejlövés egy 40 kilós nőbe..

    Viktor Vektorral való találkozásom is bebuggolt, nem tudtam továbbmenni, mert beragadt a quest - be kelllett töltsem újra az uccsó checkpointot

    +amivel kivan a faszom, az a dashelés... random duplán érzékeli néha a WASD-ot, ééés ha egy NPC-re rádashelsz, azt támadásnak érzékeli, és ezért még a rendőrök is megbasznak

    de amúgy fasza game! :D

    amúgy milyen rivalizálásra gondolsz Moby? :D részemről nincs ilyesmi, csak látszik, hogy a konzolos verzákat mégjobban összeokádták, pláne lastgenre :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.10. 16:20:52
  • lwb
    #113345
    Előrendeltem a ps5-öt is, de az csak tavaszra ér ide. 7 évente 180 ezer forint az nem akkora luxus szerintem.
  • j0nNyKa
    #113344
    hát, nem annyira szar csak a jó nem ilyen
    az meg hogy korszakalkotó, egyenesen bicskanyitogató
    hangulata van, az tény, de minden másban elég necces
  • Harlekin
    #113343
    Tegnap 6 órát toltam ma lassan 10 nél járok, de simán játszható és rohadt élvezetes. A fő szállal sehol nem tartok a térkép és küldetés lista kb úgy néz ki mint egy kiborult tál rizs ahol minden szem egy feladat. Azt se tudom mit csináljak annyi minden van. A karakter fejlődésről nem is beszélve ahhoz kell 1000 óra farmolás, ha engedi majd. Én simán úgy játszom jogy ha bug van benne az része ennek a cyber világnak... A világ meg a kinézet szerintem "szemcsere" negoldja
  • Ulthanito
    #113342
    2012. októberében volt a title reveal trailer. Abban az állapotában már nyilván a koncepció, a rajzolás és minden egyéb megkezdődött, alsó hangon egy évvel korábban kezdték az egészet. Inkább kettő.

    Így bizony ezt a játékot közel 10 éve fejlesztették.
  • Moby
    #113341
    Ja. A pc port nem lett rossz. Mondhatni üzemszerű működés, amikor mucsácso az autón kívül utazik. A fos animációk, meg a többi :D
    Sajnos pont csak konzolon lett szar :D
    Úúristen ez az állandó relativizálás mennyire kikészít....
  • Rage47
    #113340
    azért ez nem az életéről szól, csak egy vásárlásról :D

    amúgy örülök, hogy visszamondtam az előrendelésem Slimre :D
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.12.10. 15:52:29
  • Tikal #113339
    Attol tartok ez sose lesz normalis. Egyszeruen ehhez a részéhez nem értenek. Kiadhatták volna bér munkaban a kódolást Rockstarnak:)
  • Tikal #113338
    Agyfaszt kapok hogy ugy indul a jatek hogy promozza magat egy videoval, ek kell ugranod, aztan főcím es megint el kell ugranod, de most masik gombbal! Es akkor megérkeztél a menube. Remek design, 7 év fejlesztés meg látszik.
  • j0nNyKa
    #113337
    nincs értelme annak ahogy a másik ember él? azigen
  • ppista
    #113336
    Van egy bivaly pc-d, és mellé vettél egy SX-et, és nem egy PS5.-öt? Valahol mélyen biztos van valami értelme. Annak viszont nem sok, hogy megvetted mind a két gépre a játékot. Vagy lehet inkább rosszul értelmeztem.
  • Evoluti0N
    #113335
    Gondolom, h nem volt idő rá és úgy voltak vele, h egyelőre a backwards compatibilty megteszi. Ez azzal járt, h legalább azon megvan a normális FPS, de kb úgy néz ki, mint a PS4 verzió minden más szempontból.
  • lwb
    #113334
    Este megnézem series x-en és megírom, ott milyen. Ps5-ön pedig bőven szépen kéne futnia, messze nem olyan vészes konfig kell hozzá, mint amit írtak.
  • AntiHero
    #113333
    Ps5.

    Igen làtom, hogy PC-n baromi szép és igényes. Ezért nem értem PS5-ön mi a francért néz ez ki úgy mint a PS4 gen eleje..(tudom...nincs még nextgen patch..na, de miért nincs?)
  • j0nNyKa
    #113332
    na igen de ha minden igaz ezek pcn egészen rendben vannak (nemsoká megnézem amúgy), szóval elvileg a kód készen áll rá hogy a portokon is rendben legyen
    értem hogy ez nem ilyen egyszerű, de távlatból nézve nem lehet akkora a baj, mint ami most látszik
  • lwb
    #113331
    Ez min? Ps4, ps5?
  • Kandurex
    #113330
    És ezt akarták az év elején kiadni??
  • AntiHero
    #113329
    Azért ott nem volt 3 percenként grafikai bug..

    Kocsival megàllok és a kereke beleolvad az aszfaltba majd pattog.

    Fegyvert vàltok és üres a keze a karakternek..de lőni tudok.

    Sorolhatnàm..egyre több bug jön elő ahogy a vàrosban kószàlok.

    Siralmas..
  • Evoluti0N
    #113328
    Akkor talán ez is jó lesz majd pár hónap múlva PS5-ön és Series X-en, amikor már nem backwards compatibilityben fog futni. PS4-re és Xbox One-ra nem várok csodát.
  • lwb
    #113327
    Mondjuk alap ps4-en csak egyszer vittem végig, de pro-n kétszer és ott nem volt semmi komoly probléma. One X-en is kétszer végigvittem ott sem tapasztaltam semmi komoly bugot, egész jól kipeccselték az évek alatt.
  • j0nNyKa
    #113326
    én nem tudom, naívan azért kérdezem, hogy a cyberpunknál mikor várható jelentős javulás :D ha a válasz az hogy soha, akkor az
  • Kandurex
    #113325
    És az a vicc, hogy ez nem vicc. Tróger legalja.
  • Evoluti0N
    #113324
    Normális lett az valaha? :D Láttam olyan videót, elég sokkal a megjelenés után, h átvezetők között jelenetváltáskor nem egyszerre töltődik be minden. Nem túl hosszú, de van egy nem egész 1 másodperc mire minden megjelenik.
  • j0nNyKa
    #113323
    én naív leszek és azt jósolom, hogy jó része ezeknek javítva van, csak kiadva nincs

    én negatív vagyok a játékkal kapcsolatban, de még így sem akarom elhinni hogy itt tart a prevgen állapot, szerintem rövidesen szignifikáns javulás várható
  • lwb
    #113322
    Én PS4-en vittem végig elsőnek a W3-at, de ilyen durva soha nem volt , mint itt a videón a CP2077 PS4-en. Ez nagyon kemény.
  • j0nNyKa
    #113321
    és a w3 konzolokon mikor lett normális?
  • mucsácsó
    #113320
    valszeg PC volt a main platform itt is, mint a W3-nál anno, konzolok úgy lettek parallel valahogy kiizzadva, látható is az eredménye :\
  • lwb
    #113319
    Ja, szerintem a pc port nem lett rossz. Konzolt cseszték el nagyon.
  • Evoluti0N
    #113318
    Igen, PC-n. Kint vok a városban. Nagy tömeg. És mindent normálisan tölt. Nem úgy, mint a lenti PS4 videóban :D
    i7 8700K, 16 csigabájt ram, 2080Ti és SSD ofc.
  • lwb
    #113317
    Mármint PC-n? Még csak a corpo kezdésbe néztem bele, de nem volt bajom a grafikával. (megvettem pc-re is meg boxra is) Series X-en megnézem este, ha hazaértem, már le kellett, hogy töltse.
  • Moby
    #113316
    "ahogy Evoluti0N is írta, ennek nem szabadott volna kijönnie lastgenre"

    Akkor kezdték el fejleszteni, amikor azok újak voltak! :D
    Én nem tudom mennyire fasza időgép kellene ezeknek a magasan képzett lengyel szakmunkásoknak, hogy valamit nem rakat szarként tudjanak piacra dobni. Mondjuk egy 3 generációra előre fejleszteni. Hátha ott menni fog viszonylag simán, hogy az autó felett utazol...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.10. 13:30:06
  • mucsácsó
    #113315
    :DDDDDDDDDD

    ATYA ÚR-IS-TEN... :( siralomház, de ez várható volt szvsz, totál papírforma.
    sajnálom tényleg, akinek így "kell" játszania vele, ennek így nem szabadott volna megjelennie..
    ez olyan, mint amikor Watch Dogs kijött PS3-ra :D

    ahogy Evoluti0N is írta, ennek nem szabadott volna kijönnie lastgenre, és új konzolokra is csak jövőre, amikor jön majd a nextgen patch hozzá (szvsz lesz az 2021 Q3 is bőven..)

    és az megvan ugye, hogy ez a játék alapból 2020 áprilisban jött volna? :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.10. 13:29:21
  • Moby
    #113314
    Hát min nyomnám? :D
    A facial anim az külön szektor ebben a pöcegödörben :D Én értem, hogy AI, meg nyelvfüggetlen. De kérem, kedves lengyel balfaszkáim szakemberek! Ne legyen az, ha ilyen tróger a végeredmény! Jó? Légszi! :D

    ÚÚÚristen, elképzelhetetlen az ugrás, amikor belököm utána a Miles Morales-t :D Szigorúan csak azért, hogy ne folyjon ki az agyam a fülemen az igénytelenségektől :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.10. 13:23:01
  • Evoluti0N
    #113313
    Majdnem ugyanez a gép. Erősebb kicsit proci. Grafikailag, animációk és NPC sűrűség szempontjából úgy néz ki kb. mint a 2018-as gameplay videó.