121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #113394
    A bugokat idővel kipeccselték, nem az volt a játék baja, hanem hogy a sztori gyengus volt, tele lyukkal, a karakterek az előző részekből pofátlanul másoltak és ráadásul nem túl érdekesek. A paragon - renegade kettősséget meg kidobták a nagy semmiért, a régi ME-eket kétszer legalább érdemes volt végigvinni a p/r különbségek miatt.
  • davidka003
    #113393
    Én most játszom a Mass Effect Andremedat és nem olyan rossz. Oké megjelenéskor biztos fos volt de most egész jól elvagyok vele, bugokkal nem találkoztam, szépek a bolygók, kocsikázás tök menő benne.
  • Rage47
    #113392
    mass effect teaser
    https://youtu.be/Lg-Ctg6k_Ao
  • Moby
    #113391
    Ez a FIST eléggé szégyentelen ORI másolat, de (pont)ettől még lehet jó is.
    Az összes többi meg ami ment, az ilyen meh. Szerencsére nem pazaroltam rá időt.
  • lwb
    #113390
    Egyébként a show bejelentése nekem is a The Callisto Protocol volt. Lényegében egy új Dead Space.
  • Mephike
    #113389
    Megnéztem a felhozatalt, és kiválogattad azokat, amik nekem is tetszenek, bár az Evil Westből gameplay jó lett volna. Még annyi, hogy nekem hangulatosnak tűnik a Returnal is, és jó, hogy gameplay is jött belőle.
  • lwb
    #113388
    Szerintem azt mi már meg sem érjük. De ha jól láttam, csak kikaparják Shepardot a végén. :D
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2020.12.11. 08:06:51
  • Ulthanito
    #113387
    Mondok rosszabbat, a Mass Effect, ha egy teaserre futotta csak, akkor kizárt, hogy 2025-2027 előtt megjelenik. Még leírni is borzasztó ezeket az évszámokat.
  • lwb
    #113386
    Egészen elképesztő, hogy még idén sem tudtak semmit sem mutatni az új Dragon Age-ből. Ilyen ütemben 2022-23-24 mire az kijön. Lesz még egyáltalán Bioware akkor?
  • Ulthanito
    #113385
    Flight Simulator
    Dragon Age egyszer majd valaha és Mass Effect szintén.

    Ezek a főleg rajzfilmes játékok annyira nem hatnak meg, egy-kettőt közülük lehet megnézek egyszer.

  • Ulthanito
    #113384
    Na, tegnap csak elindítottam X-en ezt a CP-t. 1 óra 15 perc játék után azt mondtam, hogy kizárt dolog, hogy ezt én egynél többször végigjátsszam valaha is, és az a nextgen patch után lesz.

    Összességében, kurvára nem jött be. Sem a menürendszere, se HUD, se a látványvilág, se semmi. Kurvára nem bírom ezt a szájber témát, nekem rém unalmas volt ez az egy óra. A grafika meg egy az egyben Need for Speed, de szó szerint, ez a plasztikus, minden felület fénylik, még a színvilága is olyan, mint az NFS-játékoké.

    Ez az úton-útfélen villanó csöcsök, aberrált, egy szál tangába flangáló buzikák meg nők, transzok meg férfiak lila hajjal mindenütt dildo hever a földön bárhova mész világ nagyon nem gyere be.

    FPS-nézetre váltani a TPS-koncepciót meg óriási hiba volt egy RPG-ben, bár állítólag ennek az RPG része nem is lett olyan jó RPG, mint lehetne.

    Ez a Witcher közelébe se megy, kár volt erre 10 évet elfecsérelniük.



  • Mephike
    #113383
    Nos nem bírtam ki és felraktam itthon a sima kis PS4-emre a CP2077-et, este 11-re le is töltött a játék. Kb fél óra múlva ki is léptem a játékból, mert annyira felhúzott a játék grafikája. Ilyen rossz grafikát (most nagyon visszafogom magam, mert kultúrlény vagyok, meg nem akarok Jonnykának munkát adni) már rég láttam. Iszonyú ez az alacsony minőségű textúra, ami még tetejében jól el is van mosva, ritka ronda játék lett, pedig még a városba be sem tettem a lábam. Tudtam, hogy a CDPR-nek nem erőssége a konzol, de azért ezt nem vártam. Értem én, hogy nem erre vannak szakosodva, és nem tudnak egy Last of Us2, vagy Tsushima szintű grafikát összerakni, de ez most katasztrofálisan rossz.
    Szóval megvárom a PS5-t, illetve a nextgen patchet, és többet nem veszek a CDPR-től semmit se konzolra.
    Inkább lövök a játékról képet, mert besírsz rajta :)
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2020.12.11. 07:24:06
  • darkSectorxxx #113382
    Nekem a Game Awards-ról ami hasznos volt...

    Evil West
    F. I. S. T


    és ami rohadtul betalált:

    The Callisto Protocol (nextgen Dead Space)

  • darkSectorxxx #113381
    Cyberpunk PC - 1080-Ultra-RTX Ultra-DLSS Quality (saját kép)

  • darkSectorxxx #113380
    ;)
  • Moby
    #113379
    Nemtudom. Én minél többet játszok vele, annál inkább az a véleményem, hogy ennek a játéknak a kinézete, meg a bugok a legkisebb baja :D
    Ez a játék egyszerűen unalmas. De valami mocskosul. Az összes eleme ilyen generic izé. Olyan ubisoftosan fosocska. Szerencsére van most több jó játék mellette, így nem annyira dráma, de költöttem már el jobban is 20 rugót :D
    Meghát nem mindig jöhet össze. A csodálatos valhalla, és a remekbeszabott fenyx rising elől sikeresen hajoltam el egy ninjakitéréssel (meg egy uplayplusal :D). Hát ezt pont telibekaptam. Evvan
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.10. 21:46:37
  • Tikal #113378
    Az a terkep hasznalhatatlan ahogy van, miert nem a kepernyore vetiti ki az utvonalat 2077-ben mikor ez mar ma is valosag?:)
  • AntiHero
    #113377
    Hangulat azért ott van. Felvettem most egy sima kocsizgatást a városba.
  • j0nNyKa
    #113376
    az az érdekes hogy az nvidia driver update van amitt javít(ott) ezekből, persze nem mindet, leginkább csak a karakter átmenős bugokat
  • Evoluti0N
    #113375
    Olvastam, h egyeseknél van. Nekem nem volt még. Mitől függ? Passz.
  • Tikal #113374
    Pc-n is meg vannak ezek a bug-ok hogy lebeg az auto, karakterek átmennek egymáson, hogy a shard helyett pisztolyt nyom a fejébe stb??
  • Evoluti0N
    #113373
    Most egy végig játszás nekem. Aztán majd az összes patch és kieg után ismét. :D Habár eddig nem volt semmi komoly bugom, egy két apróságot leszámítva. Crash meg 1. Valhalla sokat crashelt meg több bug is volt. (PC)
  • AntiHero
    #113372
    Igen amúgy iszonyat hangulatos meg megtervett az egész.

    Ezért is játsszok még így is vele.
    100% biztos vagyok benne, hogy lesz 2. Végigjàtszàs is belőle..de akkor màr nem ezzel a verzióval.
  • darkSectorxxx #113371
    Viszon a kocsikázás benne kurvanagy, lehet irányitásban nem a legjobb ezt ti tudjátok, de ahogy a kocsik kinéznek meg a kocsi fizika ahogy rugózik, azt imádom, GTA 5-ben is mindig amikor bementemcsak autózgattam

    Kibaszott szép autók vannak a játékban.
  • darkSectorxxx #113370
    Én is így vagyok...
  • MrAndree
    #113369
    Jesszus. :D Nekem ami már stabil 30 FPS az teljesen jó, 60 az meg egyenesen tökéletes.
  • AntiHero
    #113368
    Jó én annak is örülnék. :)

    Megvolt az első összeomlàs. Kocsikàzàs közben egyszerűen kidobott a jàték hibàval.
  • darkSectorxxx #113367
    Hát rohadt dolog volt ahogy inzéték ezt a megjelenést.
    A legszebb az hogy azóta töbegesen irták chat-en , persze okkal a nagy szarkeverés által, hogy milyen rosszul fut nextgenen a Cyberpunk, mert rengeteg laikus user nem érti mi van és azt hiszik sokan hogy a nextgen azért csúnyább mert maga a hardver ennyit tud....

    Kell kis idő mire itt elül a köd.

    Cyberpunk kb a második legtovább fejlesztette játék a Nukem után, iszonyat durva elvárások, sok meló, rövid időhatár a vállalt tartalomhoz képest, népharag, konzol készlethiány, vírus helyzet, komolyan szegény CDP fenekéből már egy csak egy méretes kuki hiányzik, hogy ettől még rosszabb helyzet legyen mint ami van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.10. 19:05:49
  • darkSectorxxx #113366
  • j0nNyKa
    #113365
    hátö azér vannak szebb játékok, főleg hogy megszoktam a 120-140 körüli fpst - 40-50fpst nem tudok szépnek érzékelni mer kibassza a szemem a vibrálás meg hogy overall bénán fut
  • AntiHero
    #113364
    Irigylem a pc-seket most CP2077 ügyben. Néztem most streamet. Àlom szép ahogy kinéz a jàték. Kb mintha màsodik rész lenne a PS5höz képest.

    Nagyon remélem, hogy idén kiadjàk a nextgen updatet..még ha csak grafika tuningal és 30 fps lock-al is. Még azzal is jobb lenne mint így.

    Annyi a szerencséje a jàtéknak, hogy a fő story pörög/jó. Meg ott nem tünik fel annyira, hogy butitott az egész. De amint mellék küldetést kell csinàlni a vàrosban
    ...sírva fakadok.
  • lwb
    #113363
    Hát a széria 2018-as, ha jól emlékszem és én 2018-ban vettem az enyémet. Egy 1080 Ti-t cseréltem le rá. Na mindegy, ez itt off, hagyjuk. Remélem mire megjön a PS5-öm lesz hozzá mondjuk új Uncharted a ND-tól vagy valami hasonló.
  • darkSectorxxx #113362
    450k, akkor az kb max 2 éves lehet saccra. :) most per pill nem létezik forgalomban kártya játékra ami megéri, mert ami megérte elkapkodták, medium kategória, 1660 és 2060 sorozatból lepucoltak már szinte mindent!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még 1 hónapja kb 2060-at 125-ért vettem most ugyanaza típus ha találok is 200k!!!!

    Hallod 2-3 napja feltettem a régi RX 460-amat (normál áron kitéve, még csak nem is mások alá alkudva) a pro-ra, 24 órán bellül 3-an írtak hogy vinnék a karit!!!!
    Még a használt oldalakon is nagyon durván visznek most mindent is....
    Durva a hardver piac, régebben mikor még jobban benne voltam a fejlesztésekben ilyenekre nem emlékszem.

    Most egy gémer gép 400-700k körül mozog újonnan, ha találsz egyeltalán cuccokat, és meg tudod fizetni....
    Még normál áron is best buy egy 185 ezres konzol ilyen teljesítménnyel, most kb arról beszélünk hogy minőségben pc-n 2.5-3x-os áron tudsz....
    Nekem most a gépcsere, okosba kis teljesítménnyel egy kicsi 1600-as cpu-val 300k volt... (Cpu+Lap+Ram+Vga+Táp+256Gb M2) 1080p játékra elég kivéve az újakat, mint pl a Godfall, ott vissza kell szednem.


    Illetve most lesz majd nagy előnye a Cloud Gaming-nek! Szerintem, Tuti sokan elgondolkodnak majd ezen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.10. 18:26:53
  • lwb
    #113361
    Az én Strix 2080 Ti-m 450k volt, amikor vettem és már akkor sem érte meg az árát. 1 misiért nem veszek videokártyát, a 3090 ráadásul nem is éri meg. Jövőre szerintem kijön a 3080 Ti, szintén 500k körül, azt talán. De lehet hogy azt se. Kéne játék is, ami miatt megérné a beruházás.
  • lwb
    #113360
    Támogatom a stúdiót. A W3-at is megvettem mindhárom platformra. Sőt, végig is vittem. Sőt, többször is. Platformonként. Cserébe mondjuk a God of Warba meg a Spidermanbe kétszer belealudtam és sose fogom végigvinni. Ízlések és pofonok.
  • mucsácsó
    #113359
    igen-igen, tudom, de valahogy itt soknak éreztem 1-2 ellenfélnél azt az életcsíkot :)
  • Tikal #113358
    Dehat ez egy RPG, witcher-ben se halt meg senki egy kardcsapástól, nem?:)
  • j0nNyKa
    #113357
    ez + a use gomb rebindje szintén configból, meg még 1-2 ilyen hack és majdnem játszhatónak mondanám a játékot
    ... majdnem
  • mucsácsó
    #113356
    úúúúúú köszi! széttúrtam a netet meg CDRP fórumot, mások is sírtak miatta, de nem találtam konkrét megoldást

    jahjóóóóvanakkó, sorry Moby, kra benéztem :D
  • Moby
    #113355
    Én nyomom inkább tovább a DeS platinafutást. Ezzel meg majd csinálnak közben valamit talán :D