121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #113314
    Hát min nyomnám? :D
    A facial anim az külön szektor ebben a pöcegödörben :D Én értem, hogy AI, meg nyelvfüggetlen. De kérem, kedves lengyel balfaszkáim szakemberek! Ne legyen az, ha ilyen tróger a végeredmény! Jó? Légszi! :D

    ÚÚÚristen, elképzelhetetlen az ugrás, amikor belököm utána a Miles Morales-t :D Szigorúan csak azért, hogy ne folyjon ki az agyam a fülemen az igénytelenségektől :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.10. 13:23:01
  • Evoluti0N
    #113313
    Majdnem ugyanez a gép. Erősebb kicsit proci. Grafikailag, animációk és NPC sűrűség szempontjából úgy néz ki kb. mint a 2018-as gameplay videó.
  • MrAndree
    #113312
    Ott van az is. :) Ryzen 7 2700x. Csak "7" lemaradt
  • mucsácsó
    #113311
    PS5-ön nyomod amúgy?
    egyébként az animok néha tényleg darabosak, vagy csak egyszerűen nem léteznek, mert egyik állapotból másikba átlendül az állapot :D bár ezt csak videón láttam eddig

    viszont az nálam sokszor van, hogy nem mozog az NPC szája beszédkor, még egyik autóban ülős átvezetőben kiteleportálódtam egy pillanatra az autó fölé, majd vissza :D de amúgy mindenfasza!!! :D
  • lwb
    #113310
    Uhh ... Ez kemény. PC-n nem ilyen, messze nem.

    A teljesítmény is teljesen jó: i7-7700K, 2080 Ti, 16 GB ram és 3440x1440-ben ultrán, RT off, DLSS quality 80-110 fps. Semmi texture pop in nem volt, vagy legalábbis nem láttam semmit.

    Series X-en megnézem este. Sanszos, hogy uaz mint PS5.
  • Moby
    #113309
    Viszont legalább felértékelte a wicser3 initial verzát :D Pedig ott is ment a rinya. Szerintem visszasírja mindenki.
    Ennek minden perce Crookback bog :D
  • j0nNyKa
    #113308
    köszi
    procid?
  • Moby
    #113307
    Várjuk, hogy jobb legyen. Valami...A hangulata odabasz. Azon az egyen nem kell változtatni. Minden máson kéne. De csak kevés dolgon lesz. Reméljük, hogy az elég lesz egy végigjátszáshoz.
  • AntiHero
    #113306
    Ps5 ugyan ez csak 60fps. XD
  • Evoluti0N
    #113305
    Mondjuk a tegnapi kommentjeidből csodálom, h egyáltalán megvetted most.
  • Moby
    #113304
    Ennek nem a hardver a hibája, hanem a hozzánemértés. Azt nem hardverrel szokás gyógyítani. Vagy nagyobb gpu kell, hogy az NPC legalább úgy tekerje a kormányt, ahogy az autó kanyarodik? Meg, hogy minden mindenbe egymásbalóg? Nem kérem. Ez a játék jelen állapotában igénytelen. De rettenetesdurván.
  • Evoluti0N
    #113303
    Mindenki azzal járt volna legjobban, ha ez PC exkluzívként jött volna ki, jövőre meg nextgen konzol verziók. Minden másról meg megfeledkezni. :D
  • Moby
    #113302
    Tegnap toltam vele egy órát. HDR nincs (vagyis van, de nincs), ronda, mint a k.élet (ha ez közel van a pc-s maxhoz, akkor mucsácso nem tudom milyen verziót kapott, valszeg nem ezt :D). A karakteranimációk olyan 20 éves távlatban értelmezhetők. Különösebb bug nem volt, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy az egész az :D
    Igazi polák fércmunka.
    Az audio viszont kurvajó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.10. 12:55:10
  • MrAndree
    #113301
    Nekem 1440p-ben eddig tartja a 60 FPS-t, max beállitásokon (talán egy setting nincs a legmagasabbon). Ryzen 2700x, RTX 2080 (még a sima, nem Super), 16 GB Ram. Voltam már pörgős/autós akcióban is, ott se zuhant be.
  • Evoluti0N
    #113300
    Lol. Alap PS4.
  • j0nNyKa
    #113299
    koszi :)
  • mucsácsó
    #113298
    monitorom nincs, de majd rányomom a TV-re és ott kipróbálom 1440p-n, aztán jelentkezem :D
    az már lehet beszakítja azért RT nélkül is
  • j0nNyKa
    #113297
    na az tokjo van 1440p-s monitorod? ki tudod azon is probalni?
  • AntiHero
    #113296
    Most gondoljàtok el milyen lett volna ha rendesen első megjelenéskor jön..

    De még bugok oké..túl teszem magam rajta mert tényleg jó a hangulat..de PS5-ön ne PS4 érzetem legyen màr..igazàn kiadhattàk volna kicsit szebben.
  • mucsácsó
    #113295
    én is PC-n nyomom, habár még csak 1-2 küldit toltam le...
    performance-al semmi baj nincs, nem tudom mi volt ez a riogatás, hogy egy 2060-al lowon-mediumon alig fut majd el:D valszeg az a pre-patched + denuvos fos változat lehetett

    itt minden ultrán, be se esik 60 FPS alá - RT nyilván megfektet viszont DLSS nélkül, de azzal együtt még quality módban is nagyon szépen fut, úgy tolom egyelőre - igaz, csak 1080p.. (RTX2060S + Ryzen 5 3600)
    néha baszottul durván néz ki a játék, de azért vannak elnagyolt textúrák-részletek itt ott, de nekem eddig pozitív csalódás abszolút az összkép ^^

    lastgenre ennek nem szabadott volna kijönnie, persze hogy megy a köpködés és csalódottság.. extra cink, hogy a PS5/XSX gépek nem kapták meg az upgrade-et day1, és a hoki verza megy 60 FPS-sel.. :D

    ja, és a gunplay! meglepően jó így elsőre, picit Destinyt idézi nekem - ami förtelem viszont, az a közelharc, de ezt már láthattuk a gameplayekben is .... :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.10. 12:33:21
  • j0nNyKa
    #113294
    ingame felvetelek vannak, spoileres!

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2020.12.10. 12:32:15
  • j0nNyKa
    #113293
    series x-esek ugyanazokat irjak mint a ps4esek
  • lwb
    #113292
    Azért nem hibátlan pc-n sem. :D De ilyen, amit ott írnak, ilyen kategóriát még nem láttam. Megvettem boxon series x-re is, megnézem ott hogyan muzsikál.
  • Evoluti0N
    #113291
    Azt olvastam máshol, h gyengébb PC-ken vannak bőven gondok. Így nem csodálom, h előző gen konzolokon is. Tudom, h pénz, meg minden, de azokra már ki se kellett volna adni. Az én gépemen sem volt eddig semmi gond szerencsére.
  • j0nNyKa
    #113290
    pedig van sok pc hozzaszolas, kivanom hogy neked maradjon is igy
  • lwb
    #113289
    Ez elég durva, pc-n nem ilyen, ott én még nem találkoztam semmi meredekkel.
  • j0nNyKa
    #113288
    azert ez a thread eleg jol porog
  • Mephike
    #113287
    Player’s Voice Winner!
  • Mephike
    #113286
    Köszi az infót, ezek után én biztos megvárom a patcheket.
  • Harlekin
    #113285
    Na hasonló a tapasztalatom. Bár nekem nem volt küldetés beakadás. Szimplán csak érthetetlen dolgok történnek. Ezeken én viszont simán átsiklok, mert a hangulat meg a zenék az valami brutálisan magával ránt. Aludtam 4 órát, de már nyomom megint.

    Viszont ránéztem one x en is. Na ott egy teljesen más játékot láttam. Konkrétan van, hogy szerintem 20 fpsre beesik. És valahogyan az egész más.
  • Harlekin
    #113284
    Na hasonló a tapasztalatom. Bár nekem nem volt küldetés beakadás. Szimplán csak érthetetlen dolgok történnek. Ezeken én viszont simán átsiklok, mert a hangulat meg a zenék az valami brutálisan magával ránt. Aludtam 4 órát, de már nyomom megint.
  • AntiHero
    #113283
    Na közel 4 óra utàn, azt kell mondjam baromi jó eddig a jàték.

    Viszont nekem tele van buggal. Konkrétan van ez a T alakos karakter bug. Vagy van az, hogy elcsúszva ülnek az emberek a levegőbe.

    Sőt van olyan is, hogy a küldi is beakad és nem megy tovàbb, hanem csak beszélgetni lehet. De ha újratöltöd akkor meg megjavúl.

    PS5ön meg...hàt szarul néz ki mondjuk ki..de hàt ez nem a next gen verzió..de azért többet vàrtam.

    Konkrétan még a texturàk is töltödnek előttem 5m-re. Vagy villognak.

    Kocsi vezetés közben, meg durvàn le tud esni az FPS.

    Ha nem lenne ilyen jó story meg a vilàg..akkor én inkàbb megvàrnàm a nextgen verziót. De így nem bírom ki és jàtszanom kell ezzel a félkész termékkel.

  • Evoluti0N
    #113282
    Nekem eddig szerencsére nem volt semmi bug. 2 órája játszom. (PC).
  • AntiHero
    #113281
    Vannak bajok a játékkal..pedig még csak 1 órája játszom..vagy csak nagyon be van mindenezve az a karakter. :D

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2020.12.10. 01:11:31
  • n000rbi
    #113280
    Annyira, hogy most már csak így játszom :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.12.10. 00:49:53
  • Kandurex
    #113279
    Én megvárom a rendes PS5 verziót, addig legalább még javítgatják.
  • darkSectorxxx #113278
    Az durva!!!! 1080p-ben nekem tökéletes lesz-! :)
  • n000rbi
    #113277
    Mileshoz jött egy patch, Performance + RT is választható már, 1080p 60fps

  • darkSectorxxx #113276
    Igen ez a csalóka, ha benti részeket nézed vagy zárt helyen kevés npc-vel akkor NEM tűnik fel annyira.
  • mucsácsó
    #113275


    kommentár nélkül