121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • MrAndree
    #113434
    Most voltam ott.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam semmi nem volt, kinyirtam a tetőn mindenkit aztán simán kiszálltunk a helikopterből elsőre. PC-n játszom, nem tudom az számit-e.
  • Moby
    #113433
    Ezt osztom. Ettől még játszható is lehet. Amit eddig írtam, az kizárólag arra vonatkozik, hogy a teljesítés mennyire felel meg a produktummal szemben támasztott elvárásoknak. Most azon lehet vitatkozni, hogy mennyire irreálisak ezek az elvárások, de az vitán felül áll, hogy nem a körülmények áldozata lett a produktum. Pénz és idő kellő mennyiségben rendelkezésre állt. Eleddig úgy tűnt, hogy tehetségből sincs hiány.
  • j0nNyKa
    #113432
    oh
    csakmer... hátja, várd meg :D én látok benne potenciált, tényleg fasza a hangulata, a többi meg középszerű, de az nem gáz
  • Moby
    #113431
    Sehol. Abbahagytam. Ezt ebben a formában nem. Legalább a bugokat javítsák ki, addig parkol. A többit már kénytelen.kjelletlen lenyelem, gondolom a sztori elrepít majd a végéig. De pécén nem akarom tolni, a PS5 változat meg a szégyenanégyzeten.
  • j0nNyKa
    #113430
    háááááát..

    hol tartasz ebben? főszálon + azon kívül miket csináltál? spoilerbe plz
  • Moby
    #113429
    Openworldben grafban, igényességben az idén szerintem meghatárózó volt a Cusima. Az sem volt 100% bénaságmentes, openworldben egyelőre ilyet talán nem is lehet. Vagy akár az RDR2. Az annyira más liga ehhez képest, hogy össze sem lehet mérni.
  • MrAndree
    #113428
    Ezek szerint a grafika és az animációk is már szubjektiv dolog lett 2020-ra. Szerintem egyik legszebb játék idén. :) Küldetésekben meg hangulatban pedig simán odaver eddig nálam bármelyik ACnek akármikor. Oké, Valhalla még kimaradt, questeket abban is dicsérték, szóval majd kiderül.
  • Kongy
    #113427
    Bepróbáltam PC-n én is a Cyberpunk-ot, én jól elvagyok vele, bár az alant videóban linkelt DOS-os textúra hiba nálam is előjött :D Ha túl gyorsan futok az utcán ilyen low-res rémalakok jönnek szembe, akik később töltődnek be. :D Másik a zseniális szájmozgás, ami autóban néha csak úgy eltűnik az éterben. Hasbeszélő lesz akivel a kocsiban ülök.

    Ezeket a durva grafikai hibákat leszámítva eddig élvezem a játékot, bár a gameplay a legtöbb elemet a Deus Ex játékoktól nyúlta... de evvan. A hangulat és a zene legalább odaszab.
  • j0nNyKa
    #113426
    mi van ebben a kategóriában ami jobb? tök komolyan kérdezem, no troll
  • Moby
    #113425
    És szerintem ez később sem lesz jobb. A bugokat majd javítják talán. Igen. A többi? Az nem fog javulni benne. Amikor azt írtam pár napja, hogy ez nem wicser, még nem is tudtam mennyire nem az. Abban is voltak bénaságok, de az elmúlt években az elvárások is nőttek, az egyre jobb és jobb megoldásokkal. Ez nem állta volna meg a helyét a witcher3-al szemben sem 5 évvel ezelőtt. Összehasonlítva azokkal, amiket mostanában látok-láttam meg...áh. Már nem itt tart a videogaming, amit ez a játék reprezentál.
  • Moby
    #113424
    Ez oké, deha csak ennyi, akkor előveszem inkább Gibson könyveit. Az ebben ettől jobb, Vagy legalábbis az én fejemben jobb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.11. 17:48:34
  • j0nNyKa
    #113423
    egyébként egyetlen dolog: a hangulat amit a világ teremt, az szerintem egészen kiemelkedő, többit én se értem
  • Moby
    #113422
    Az nem erény, hogy valamiből egy készül, nem tizennyolc. Az csak akkor erény, ha az az egy olyan baszó, amire érdemes sokat várni. Erre a brokenpunkra szerintem nem volt érdemes. Minden létező szinten isszonyú csalódás az egész.
  • Moby
    #113421
    Én ebben semmilyen magas szintet nem látok. Grafikailag alig középszint még a pécés ultra is. Néha az alatt. Az animációk pre-prevgen szint. Az NPC-k olyan seggbuták, hogy párját riktítja. A facial anim vállalhatatlan.
    Komolyan. Mi az, ami itt rohadt magas szint?
  • MrAndree
    #113420
    Lehet, szerintem az AC-nél kevés futószalagon gyártottabb, semmitmondóbb széria nem sok van jelenleg. Persze attól még a maga nemében szórakoztató, én is beleraktam 100 órát legutóbb az Odyssey-be, még élveztem is, de a Cyberpunk ennél szerintem egy jóval magasabb szint lett. Csak kellett volna neki még fél év (mondom ezt úgy, hogy amúgy nálam eddig semmi gond nem volt vele).
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.12.11. 17:41:33
  • Moby
    #113419
    Miből éreztem? MINDEN elemét lopja :D
  • Moby
    #113418
    Szerintem az AC-k kevésbé igénytelenek, mint ez. És nem a bugokról beszélek.
  • darkSectorxxx #113417
    Nem azért mondtam elhiszem, csak így neten a panaszok túlnyomó többsége, konzolokon volt, de pc-n 1000 féle hardver, persze hogy lehet config függő hiba is.
  • Tikal #113416
    Szerintem meg nézd meg a video ezen részét, lesz ott stb.
  • darkSectorxxx #113415
    Persze mert ennyi tartalom és meló sincs. :)
  • Kandurex
    #113414
    A szénába ugró hasonlóan nagy, és nem igen vannak benne ilyen hibák.
  • darkSectorxxx #113413
    Azért annyi és olyan durvák nincsenek tudtommal, hogy pl textúrák eltűnnek stb, de sehol sem rószás a helyzet. De mit vártunk egy ekkora openworld játéktól? Maga a nyitottsága meg a nagysága még ha nem CDP vagy nem Cyberpunk akkor is minden openworld-nél vannak hibák, ez elkerülhetetlen szerintem.

    Csak itt egy picit talán gyakrabban.

    Szerintem bármilyen bugos, a mostani helyzetben ez a játék olyan sokaknak mint egy falat kenyér...

    Valljuk be nem túl sok játék jelent meg mostanában, ami kicsit is tartalmasabb lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.11. 16:09:06
  • Tikal #113412
    Szerintem nem jobb a helyzet PC-n se, SkillUp review-ja szerint rohdt sok bug van pc-n is.
  • darkSectorxxx #113411
    PC-n kicsit jobb a helyzet de ott is ismerőseim azért mesélnek érdekes dolgokat, persze közel sem annyira mint konzolon.
    Nextgen meg zsákbamacska lesz ezekután.
    Nem genyóságból, de mindez úgy hogy PC-n nincs benne másolásvédelem, pl Dunevo, ami amúgy rengeteg hibát tud okozni önnmagában is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.11. 16:05:24
  • j0nNyKa
    #113410
    cyberpunk fősztori spoiler kérdés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ebbe a bugba ti is beleszaladtatok? helikopteres részen nem megy tovább a script, többet nem is akarok írni róla
  • n000rbi
    #113409
    Eszembe nem jutott volna róla az ORI, ha nem írod le. Mitől érezted ezt? Egyébként jónak tűnt már a revealnél is, be fogom szerezni. Engem The Callisto Project érdekel nagyon, örülök, hogy a Dead Space készítői megint dolgoznak valami jóságon (még ha nem is játszunk vele még pár évig :( )
  • Kandurex
    #113408
    Viszem ezt a Szénába ugró 9. -et vagy mit, Valhalla., de olyan céltalan sárdagasztásnak tűnik, csinálom sok órája, de, nem visz előre
  • MrAndree
    #113407
    PC-n én ilyenbe nem futottam még kb 7 óra alatt szóval ott jobb a helyzet sokkal szerintem.
  • lwb
    #113406
    Nálam is volt ilyen pc-n, restart megoldotta. Kell ide peccs nagyon.

    (szerk: mármint gép restart, nem a játékot kellett előről kezdeni)
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2020.12.11. 13:04:26
  • mucsácsó
    #113405
    hát én ennyire durva bugokkal még nem találkoztam, de azért van PC-n is érdekes...
    mondjuk úgy, hogy 10 percenként valami abnormálisba azért bele-bele botlani :D
    ennek a játéknak tényleg kellett volna még 1 év legalább, de nem volt szerintem se pofájuk már csúsztatni tovább, akár a "nextgen patch"-ig (arra lehet várni szvsz egy 2021 Q3ig bőven, főleg ha a jelenlegi állapototot is gátyaba kéne rázniuk mellette) ... de az se lepne meg, ha még később jönne :D
  • j0nNyKa
    #113404
    :ddddddddd
    de ezeknek jo resze javitva van pcn meg nextgenen (ugye?!)
  • mucsácsó
    #113403


    attttyaég :D

    #111953
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.11. 12:47:21
  • mucsácsó
    #113402
    persze, ez még szerintem alpha státuszban se nagyon van :D de amúgy szerintem is jóféle :) bár valami koreai csoda ez is..
  • Mephike
    #113401
    Kétségtelen, hogy jól néz ki, de azért van még mit csiszolni rajta. A zene a videó alatt nagyon tetszett, illetve a harcok közbeni mozdulatok és a harc intenzitása szintén jól nézett ki.
  • mucsácsó
    #113400


    na, ez már tényleg nextgen cuccnak mondható...
    igaz, hogy még a videó alatt is érezhető az 1 számjegyű frame pár villanásnál, dehát ez ilyen... :D

    mikor fog így kinézni egy AC? majd valszeg 2-3 gen múlva :DD
  • Tatyla
    #113399
    Cyberpunk 2077
    Pár órás játék után pár gondolat megfogalmazódott bennem. PS4 Pro-n játszok a játékkal amit én kicsit fel is készítettem a játékhoz úgy hogy elég sok játékot le is töröltem majd egy rebuild database-t is csináltam, lehet ennek köszönheto hogy még nekem egy crash se volt eddig. Én abba a korosztályba tartozom akiknek tényleg a grafika nem minden. Biztos vagyok benne hogy a több százezres gépeken nagyon szép a játék de mivel a befektetők már elég rendesen csesztették a cdpr embereit és ugye a szórakoztató ipar (lásd a filmeket) napjainkban már csak a pénzről szól és a minél nagyobb haszonról. Így a Cdpr nem engedhette meg magának azt a luxust hogy ne adja ki prevgen konzolokra. Én magam minden grafikai effektet kikapcsoltam és így elég szépen fut.
    Maga a játék és most lehet hogy elfogult vagyok nekem nagyon tetszik, mondjuk én imádok minden ilyen témát lásd Szárnyas fejvadász filmek, Johnny Mnemonic, Altered Carbon, és William Gibson könyvei Neuromance, Mona Lisa Overdrive, és akkor a japán vonal Akira, Ghost in the shell, Alita, stb...
    Nem sietek a játékkal és eléggé lassan haladok mindenhova benézek főküldi, de amint van mellék már át is álltam arra míg van. A hangulat szerintem remek és a karakterek se két dimenziósak, próbálok mindenkivel minden párbeszédet kihasználni. Szóval a hibái ellenére nekem a játék nagyon tetszik és a hangulat kárpótol a sajnos tényleg sok hibáért.
    Innentől tényleg maga dönti el hogy vár vele egy nextgen verziót és akkor már a külcsín is olyan lesz mint PC-n
    Köszi a figyelmet és aki játszik annak jó játékot!
  • lwb
    #113398
    Igénytelen volt az Andromeda, nekem leginkább ez volt a bajom vele. Látszik rajta, hogy össze lett csapva, nem annak indult, ami a végén lett. Pl. az, hogy minden asarinak ugyanaz a poligon a feje, max a szín meg az arcfesték változik, de mindegyik egyforma (1-3-ban nem így volt), a történet "csavarját" kilométerekre látni lehetett előre, a karakterek vagy unalmasak, vagy egyértelműen az előző részekből másoltak vagy mindkettő stb.

    Szóval ja, én kétszer vittem végig (pc, ps4 pro), de nem sok maradt meg bennem sem. A harc jó volt benne.
  • Ulthanito
    #113397
    Én imádtam az ME-trilógiát, a három rész összesen azt hiszem nagyjából olyan 12 végigjátszást kapott...szóval elég jól beleástam magam.

    Az Andromedát egyszer végigtoltam, nem hazudok, ha azt mondom, hogy egyetlen mozzanatára sem emlékszem.
  • lwb
    #113396
    Az Andromeda sem borzalmas, 6/10 kb, el lehet vele szórakozni, főleg hogy a harcrendszere a legjobb, de az, ami miatt az 1-3 olyan jó volt, a karakterek, a világ, a történet, az pont ebben a leggyengébb.
  • davidka003
    #113395
    Azokat anno végigvittem igaz mindegyiket egyszer. 2. rész volt a legjobb. Bár az is igaz, hogy az első részt is alig tudtam letenni.