121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #43569
    Ha nem német (de tuti az :D), akkor átvenném ;)
  • SlickAdam
    #43568
    tegnap este nyomtam, meg ma delutan kettötöl folyamatosan es vegere is ertem az Until Dawn-nak.
    kurva jo volt, oriasi pozitiv csalodas. mar ertem azokat, akik hasonloan nyilatkoztak rola.
    az eleje nagyon agyfasz idegesito tini szarsag (olyan "mindjart atutom a tv-t" fajta), de idovel atmegy jofele horrorba, meg aggodtam is szinte az összes karakterert. 2-t nem birtam csak, egyikuk meg is halt szerencsere, bar eleg sokat szenvedett szegenyke.:(
    nem tudom a prolog-ban meg lehet-e akadalyozni a halalokat, mindenesetre a vegen 4-en maradtak eletben. az elejen legellenszenvesebb, majd kesöbb megszeretett karakter sajnos a legvegen hagyta ott a fogat, öt elsiettem, sajnaltam is nagyon. egy masik okes karaktert meg elbohockodtam... :( de összessegeben erdekesen alakultak a dolgok, meg filmnek is jo lett volna.

    szoval Moby az az 1 ora (ha jol emlekszem), amit probaltad, az keves. az meg böven az idegesitö fazis.

    grafika csodalatos, sokszor kerestem az allamat, de a remisztö fogak es a förtelmes frem (szerencsere ebben a stilusban meg el tudtam viselni, de nagyon hataron volt a sokszor 20 közeli ráta...) lehuzta az elmenyt.

    igyis erös 7/10. a 20 euro minden centjet megerte.
  • Moby
    #43567
    Nem kő valakinek pléjsztésön wireless headset olcsón? Leánykori nevén GWSH.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.09. 20:49:00
  • TDC Geronimo
    #43566
    Ez tetszik

  • Totti5
    #43565
    Mű, már csak azért is, mert több hasonlót csináltak és még fognak is. Papa szopatja a gyereket amatőr színjátszó. Pénzcsináló, ami amúgy zseniális is, 18 millió! Én meg felteszek minőséget és 130 db néző.
  • darkSectorxxx #43564
    Figyeljétek az öregeket amikor ölni kell a GTA5-ben. :DDDDDDDDDDDDDDDD

  • Kandurex
    #43563
    Jah..
  • Kandurex
    #43562
    PC-n minek?
  • darkSectorxxx #43561
    Miért?
    Úgyis egy rakat szar az egész konzol, megunta az öreg a fos frémet ebben a generációban. :D

    Nem lepne meg ha ezzel a reklámmal tólnának egy törhetetlen PS4 slim-et. :D
  • darkSectorxxx #43560
    :D
  • mucsácsó
    #43559
    Nem számít, ettől még gecimód szánalmas :D ezért szétkúrni egy PS4-et (még akár ha rossz is), meg egy jó asztalt... édesjóistenem... :D barmok... és valaki tényleg elhiszi ezt, hogy ez real kiakadás :D (mondjuk ha real lenne, akkor is gáz, mert az ilyen kezeltesse magát :D)
  • n000rbi
    #43558
    Parity van
  • darkSectorxxx #43557
    PC-n mire fel?
  • mucsácsó
    #43556
    Eddig is ronda volt, de nembaj, legyen mégortóbb... :D
  • TDC Geronimo
    #43555
    Este próbálom Division alphat, majd írok róla pár óra után.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.09. 16:18:35
  • TDC Geronimo
    #43554
    Bethesda féle optimalizálás. Árnyékok eltűntek, de legalább nem szaggat. Itt legalábbis. PCn is eltűnt



  • n000rbi
    #43553
    Végülis mindegy, ha egy eleve szar ps4 volt is, ahhoz képest is nagyon jól bírta az ütéseket :D
  • darkSectorxxx #43552
    Ja
  • Kandurex
    #43551
    mi van vele? szétverte?
  • darkSectorxxx #43550
    Oks az még oké. De a HDTV?
  • Kandurex
    #43549
    ugyan már, el nem tudom képzelni mi, hogy egy másik PS4 is a TV -re van kötve?
  • darkSectorxxx #43548
    Pedig pl a hdtv nem látszik kamunak télleg müködő tv és utána bassza szét, max annyi hogy valami használt olcsó tv és nekik megér ennyit a nézettség miatt de nem látom hogy a videó vágva lenne. :D

    PS4 sem látszik kamunak ott látszik a tv-n is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.09. 16:01:45
  • SlickAdam
    #43547
    ugyanez a venember volt a multkor betett videoban is, amiben kap egy PS4-es dobozt a dagadt kölyök es tegla van benne, majd jol kineveti alattomos mod. fake
  • AntiHero
    #43546
    Senki amúgy. látszik, hogy megrendezett, csak mondom beteszem ide. :)
  • Myselor
    #43545
    ezt valaki elhiszi hogy igaz?vagy ez most mi a fasz?
  • Kandurex
    #43544
    ennyit megér a nézettség?
  • AntiHero
    #43543
  • Moby
    #43542
    Igazolom!
    Papírból vágták ki.
  • Totti5
    #43541
    Kivágott tartalom a kártya!
  • SlickAdam
    #43540
  • SlickAdam
    #43539
    szep doboz :)
  • Moby
    #43538
    De hamarosan megtudom!

  • TDC Geronimo
    #43537
    Na úgy néz ki javították, mert sokkal jobb lőni VATS nélkül, nem érzem a rángatást.
  • Moby
    #43536
    Mondtam má?:)
  • TDC Geronimo
    #43535
    Hát nem te mondtad, hogy megvárod vele a másodikat is?
  • Myselor
    #43534
    hatalmas csalódás az a játék számomra.
  • SlickAdam
    #43533
    huhu, Until Dawn's in da house, bics!
    ha mar le kellett mondanom a jovoheti fogorvos termint... johet aza 20frem(TM)! in má' fész!
    20 ojroert csak vegigkattintgatom gyorsan (legelejen 2 mar el is pusztult, hihi)
  • Moby
    #43532
    Ezt honnan veszed?
  • TDC Geronimo
    #43531
    Te még azt se tudod, milyen minőségű az első DLC :)
  • TDC Geronimo
    #43530
    Nekem is lejön hamarosan meglesem lövéseknél mit csinál. Amúgy nekem a molecular leveles főküldinél úgy néz ki bebugosodott és nem tudok továbbmenni