121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #43609
    Jó estét.
  • n000rbi
    #43608
    Jó reggelt kívánok #43589
  • TDC Geronimo
    #43607
    Hát igen pont most akartam írni, hogy nyomtam egy kemény 180at :D

    Ez a dark zone pvp concept iszonyat jó. Mindenki paranoiás, nézegeti a másikat végig :D
  • darkSectorxxx #43606
    Magyaron van hog 15k-ért vehetsz 2 játékot! :D
  • SlickAdam
    #43605
    kari kornyeken csapkodnak az erzelmek össze-vissza.
    meg ma 0:00 elött szamitok egy rage-re.
  • Totti5
    #43604
    Kevesebb mint 24 óra alatt a fosból a zseniális. Ismerős a görbe :)) mikor lesz a zuhanás a semmibe?!
  • TDC Geronimo
    #43603
    Najó ez a dark zone pvp terület zseniális.
  • n000rbi
    #43602
    Karácsonyig még eldöntöm kell-e ez nekem, pláne digitálisan - a Divinity miatt nagyon meggondolandó.
    (a Te UD példányodra már nem tartok igényt, köszi, mert akinek szántam már szerzett egyet)
  • SlickAdam
    #43601
    ja hogy uuugy.:)
    van egy par (föleg az elsö feleben), de közel sem annyi, mint amennyire szamitottam korabban.
  • n000rbi
    #43600
    Nem úgy kaptam frászt, hanem majd' befostam Ez a jumpscare rohadék egy dolog, utálom.
  • SlickAdam
    #43599
    nos elejebe belenezni felesleges, irtam miert.
    kesobbi momentumokba meg nem ajanlott.

    szoval vagy bizol bennem (es legrosszabb esetben sosetöbbet nem hallgatsz majd ram), vagy tenyleg lekakilod.
    your chooooose.:)
  • n000rbi
    #43598
    Viszont az Until lehet ott rohadna az accountomon, mert belenéztem egy streambe kedvcsináló célzattal és már attól frászt kaptam
  • TDC Geronimo
    #43597
    Hát battlefront után ez elég kemény, ha a bonyolultságot nézzük :D Annyi minden van te atyaég...

    Amúgy meg a multi only nyavalygóknak mondom, hogy az egész letolható singlebe is. Legfeljebb nem találkozol emberekkel HUB állomásokon meg nem coopba tolod main missionöket meg ugye nincs akkor pvp, de ennyi.

    Az biztos, hogy 4 óra most úgy elment, hogy észre se vettem
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.10. 17:03:03
  • TDC Geronimo
    #43596
    Azt nem tudom, hogy aki erre a játékra azt mondta, hogy ronda az mit szívott :D
  • SlickAdam
    #43595
    bizony nem.
  • TDC Geronimo
    #43594
    Amúgy lehet tegnap nagyon fáradt voltam már meg elhamarkodottan ítélkeztem. Így hogy kezdek ráérezni már annyira nem rossz. Felbontás érdekes, meg nem mondanám, hogy ez most mekkorába fut. Homályos a kép nagyon, de szerintem ez részben a filterek meg CA miatt is, viszont rece szinte semmi. 720 és 900 közé raknám valahova. PS betara kíváncsi leszek. Remélem ott már nem lesz tearing.
  • TDC Geronimo
    #43593
    Most toltam questet meg pár ilyen mellékes activityt. Már kezdek jó pár dolgot érteni meg most elolvastam elejét és írja, hogy ki van szedve játék eleje meg pár storys cucc spoiler miatt. Alap nem olyan rossz, város gyönyörű meg részletes, de van meló vele még bőven.
  • Moby
    #43592
    Hát ha használható, nyilván nem konzolom tolnám majd, de azért az nem mindegy, hogy az alapok jóak-e.
    Norbi: Olyan nehéz szívvel nézegetem a divinty ikonkját az asztalon, de még sok jó játék van előtte. Nagyon várom már :)
  • roolandsan
    #43591
    Szerintem nem akkora uzlet,engem az UD es az Order erdekelne,de jatekaimon mindketto 7-8k-ert megy :(
  • n000rbi
    #43590
    Hmmm, 15-ért egy Divinity és egy Until nem is rossz...
  • TDC Geronimo
    #43589
    Apicsába idén már nem akartam vásárolni. Ejj. Na azt hiszem Untilt behúzom ingyé' :)

    PlayStation Europe
    ‏@PlayStationEU
    Buy 1 game, get 1 free on selected titles on PS Store, inc. Until Dawn, The Order 1886, TLOU


    szerk : Ah de van egy lista. Eh hát innen nem igazán érdekel semmi :( Mondjuk lehet divinityt be kéne húzni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.10. 12:37:33
  • TDC Geronimo
    #43588
    Ma még adok neki egy esélyt, de tényleg annyi mindent vág hozzád a játék, hogy követhetetlen. LoD is elég durva, 2 méterre változik a lod, belső tereknél főleg. Jó mondjuk ez technikai jellegű probléma ez mivel "alpha" gondolom jobb lesz. Ha mondjuk ilyen tearing benne marad akkor sajnálom a box tulajokat, mert ilyen durva tearinget a ps3as időszakban láttam utoljára. Most is vannak játékok, amiben van, de ott a kép felső 10-20%ban alig észrevehetően, itt meg középen a pofádba. Én ezt gyűlölöm még a fosfrémnél is jobban.

    Karakter mozgásán meg gunplayen van mit javítani, mert az nagyon nem tetszik és ugye nem ártana egy ilyen játéknál, ha az rendben lenne.

    Loot rendszer meg az rpg-s/mmos része érdekes. Több dolog van pl, mint destinyben, de azért nem annyi, mint egy rendes MMOban. Ami viszont nagyon tetszik az az atmoszféra és nagyon részletgazdag a város, már amit láttam belőle
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.10. 12:33:11
  • Moby
    #43587
    Jól hangzik
    LOL
  • SlickAdam
    #43586
    ejj az nem jo, de ha csak ennyit tudsz rola, akkor meg nincs elbaszva teljesen.:)
  • TDC Geronimo
    #43585
    Az a baj, hogy már elspoilereztem magamnak hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van benne szörny :(
  • TDC Geronimo
    #43584
    clunky mozgás, fedezékrendszer, fos gunplay. Boxon okádék tearing (képernyő közepén jól láthatóan), foshomály meg combatba szar fps. UI designere jó lenne, de tele van okádva a képernyő annyi információval, hogy feldolgozni nem tudom. Destiny féleség lenne, de az minden téren kifinomultabb meg jobb
  • Moby
    #43583
    Tudom. Nagyjából lenyomtam youtubeon.
  • SlickAdam
    #43582
    MINIMAL Until szpojler (konkretumok nelkul)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    picike Dylatov szeru törtenet szal van ebben is
  • SlickAdam
    #43581
    olcsoert mindenkepp! ha szeretted a quantic cuccait es a horrort.:)
    akkorat nem baszott, mint a Heavy Rain, de a Beyond-tol SOKKAL jobb (szvsz)
  • Moby
    #43580
    Egyszer csak meséltem róla a feleségemnek. Két napig nem aludt utána. Na Ő nem fogja nézni, amikor játszom is vele :D
  • Moby
    #43579
    ?
  • TDC Geronimo
    #43578
    Divisiont toltam 1 órát kb. Hát ebből nekem ennyi elég is volt
  • TDC Geronimo
    #43577
    Sok helyen írják, hogy until dawn az idei év egyik legnagyobb meglepetése. Majd lehet én is beszerzem
  • Moby
    #43576
    A játék szerintem neked ignore, főleg sétaszimulátor. De eléggé adja az atmoszférát. Még én sem tudom mi sül majd ki belőle.
  • SlickAdam
    #43575
    ja hogy ez a Dylatov incidensröl szol... az erdekes rejtely.:)
  • Moby
    #43574
    A téma miatt érdekelt régóta. Mármint a téma érdekel régóta, a játék meg amióta tudok róla.
  • SlickAdam
    #43573
    sosenem hallottam rola. nezem.
  • Moby
    #43572
    A másikban írtam neked: remélem egyszer lesz időm letolni a Kholatot, ami szintény csodaszép, a vason jól is fut, és remélem az a 8 euró minden centjét meg fogja érni, amennyiért vettem a teszkóban :D
  • n000rbi
    #43571
    Én még kibékülnék a német borítóval, de akinek szánnám, az nem biztos. Mindenesetre ha mégse vinnék, azért beszéljünk róla :) Köszi!
  • SlickAdam
    #43570
    a tok nyilvan. de tud angolt is es uncut verza (nemetek ugye szoktak vagni, bar egyre ritkabban).
    meg beszelek haverral, ö is mondta, hogy lehet kell neki, ha pozitiv a visszajelzesem. ha megse akarja, megkaphatod termeszetesen.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.09. 22:02:36