121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #43649
    "nem a kiscserkész klónra"

    felölem akar havonta is johetnenek ilyen "kiscserkesz klon"-ok.
  • Totti5
    #43648
    "Az eddigi részek tiímilla körül fogytak."

    1.5 hónap alatt?

    Sony azért nem nyomta most, mert nincs mit, nincsenek még készen.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.11. 10:50:03
  • ppista
    #43647
    A Bone mind a három őszi exe "bukott". Se a F6, se a TR nem tudott egymillió felé menni. A Rise szerintem a legkisebb mennyiségben eladott Tomb Raider eddig. Nem hiszem, hogy a SE és az Ms elégedett lenne. Ha volt esze a Square-nek, akkor olyan szerződést kötött, ha egy bizonyos eladott darabszámot nem éri el, akkor hamarabb mehet PS4-re. Bár csodát már ott sem tehet, hiszen ott mindenki az U4.-re vár, nem a kiscserkész klónra.
    A Halo 5. sem lett az a kasszasiker a maga 2-3 milliós eladásával. Az eddigi részek tiímilla körül fogytak.
    Tisztán látszik, hogy év végén a multiplatform nagyágyúk ellen nagyon nehéz labdába rúgni. Gondolom a Sony sem azért nem hozott ki semmit, mert látta a tendenciát, hanem mert nem készültek el a cuccaik. A Cod és BF bevásárlással viszont nagyon betaláltak.
  • darkSectorxxx #43646
    Ez egy fém szalmakalap. :D
  • darkSectorxxx #43645
    Hát nem tudom mióta van meg neked, nekem először értelemszerűen a gomba felső mellbimbója indult kopásnak, lehet kicsit a használat hogy teszed rá az ujjad, mennyire izzadsz, mennyire dörzsölöd, stb.
    De nem potyog még az enyém de drasztikusan jobban kopik ennyi használat után mint a másik 2 konzol időarányosan, az x1-et a kevés használat miatt nem tudom még írni biztosan de láthatóan , ránézésre sokkal jobbnak tűnik a kar és a közepe be van mélyítve míg a ps4-nék kijön mint egy mellbimbó, ez nekem annyira nem tetszetős, bár jobb mint a régi rendes gomba forma.

    Hát amit most rendeltem már ránézésre olyan mint x1 és persze fém, ami alapon elve jobb.
    Nagyon durva, és nem is tudtam hogy van fém, sőtt bármelyik gombot lehet cserélni fémre egyszerű és jó megoldás, nemtudoma régieknél miért nem alkalmazták, vagy alapon.

    Jó mondhatnák hogy gumi vagy műanyag puhább "kényelmesebb" nem tudom a fémnél milyen, de max teszek rá 200ft-os szines gumifejeket az ennyi.
    De kötve hiszem hogy szar lenne, majd leírom pár óra bb után. :D
    Meg egyben faszán is néz ki. :)
  • Kandurex
    #43644
    Egyértelmű, svéd-péniszpumpa.
  • TDC Geronimo
    #43643
    - November was the biggest month ever for the PlayStation Store, and this year's Black Friday was the best Black Friday in PlayStation history.
  • TDC Geronimo
    #43642
    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 2014. aug. 12.
    Rise of the Tomb Raider is now exclusive to Xbox One. Square Enix clearly wants the game to be uncharted: as in, not entering the charts.

  • Tikal #43641
    Nekem több mint egy évig nem volt rajta semmi, kb 1000 óra gaming, és még mindig jók, persze már vettem én is rá covert, hogy magasabb legyen, kényelmesebb.
  • mucsácsó
    #43640
    Hm hát nekem most lesz 1 éves pont a masina 2 hét múlva. :) De már azt hiszem akkor is azt olvastam, hogy ezek a controllerek már valamivel időtállóbb gumírozást kaptak az analogra - de lehet csak ilyen téveszme volt :D egyelőre lekopogjam azért bírja, tényleg semmi nyoma - de aztán lehet foszlásnak indul lassan-lassan... :D

    Jhah hát arra emlékszem is még anno, hogy nagyon esküdöztek arra az MS-nél, hogy ez lesz a világ legjobb, legminőségibb, legergonómikusabb controllere - legalább akkor ez jól sikerült :D :D
  • darkSectorxxx #43639
    [off]Ha már itten tartunk köszönöm a postát, valszeg a te küldeményed érkezett meg, de holnap tudom elhozni a postáról. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 23:11:59
  • darkSectorxxx #43638
    Utolér, hacsak nem létezik olyan újabb kiszerelés amiben keményebb analog fejek vannak, ezt nem tudom... :D
    nekem sem egetrengető, de látszik a kopás, és nem szabadna 1 év alatt ennyire kopnia...kopott pl az x360 meg a ps3 is, de az x360 volt kb hasonló minőségű de az tovább bírta azért, ps-nál kb 1 évet nyüstöltem ott csak a mintázat kopott inkább le, de az sme nagyon, az x1 kontrollere nagyon durva, az a legstrapabíróbbnak hat, tűnik mind a 4 kontroller közül, kialakításra ez az alu is hasonló, bemélyített és recés szélű, a rece baszottul jó az ember nem is hinné mennyire szükség van sokszor rá, ezt akkor látod ha használod a ps4 kontrollert és mondjuk sokszor mászkálós játékban sokat kell nyomvatartani egy irányba egy idő után olyan mintha lecsúszna az ember ujja a gomba éléről....na ez boxon nincs.
  • mucsácsó
    #43637
    Baszki nemtom, nekem már jónéhányszáz órát kibírt, és mégcsak nyoma sincs a kopásnal... :D szerencsém lenne, vagy majd engem is utólér a vég? :S:D
  • darkSectorxxx #43636
    Hát végülis már szar szóval ez sem az én hibámból alakult kár, elvileg akkor ezt is beadhatnám gariba nem?
    Az enyim kb olyan bal oldalon mint a jobb felső kép



    Ebből a szempontból x1 kontroller sokkkal faszább.
    Főleg a recék miatt
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 22:49:20
  • Moby
    #43635
    Nem a karokat, hanem a kontrollert. Vagy nem erről szól a jótállás?
  • darkSectorxxx #43634
    Milyen gari? :D
    Sony most ingyen kicserélné az analog karokat ha betelefonálnék?
    Mert ha nem akkor olymindegy. :D

    Még nem morzsolódott szét, de nem várom meg, most annyit kopott, hogy éppen bassza az ujjamat, nem vágja vagy hasonló, csak zavar kicsit, kopott, ragadós faszomérzés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 22:45:46
  • Moby
    #43633
    De ehhez meg is kell bontani, és oda a gari.
  • darkSectorxxx #43632
    Közel voltál, aluminium pumpa karok. :D



    Ez tuti nem fog elkopni.
    Már bánom kicsit hogy az eredeti karokra nem tettem gumi lófaszokat később olvastam hogy a ps4 analogok cukormázból vannak, na ezek megoldják a gondot, meghát jobb is mert be vannak teljesen mélyítve mint pl x1-nél.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 22:41:32
  • Moby
    #43631
    Naugye megmondtam: svéd péniszpumpa, és mégegy.
    Jöhet a kép a csigáról!
  • darkSectorxxx #43630
    Nem, nagyon nagyon közel voltál, de nem. :)
    Najó nem olyan drága, párszázas ajánlat. :D
  • Moby
    #43629
    Egy nagyon drága svéd péniszpumpa, és egy másik ugyanolyan!
  • darkSectorxxx #43628
    Majdnem, ez attól sokkal drágább és hasznosabb. :D
  • Moby
    #43627
    Svéd péniszpumpa nyomásszabályzó potmétere!
  • darkSectorxxx #43626
    Segítek, ez csak nekem lesz kurvajó. :D
  • mucsácsó
    #43625
    szóval akkor nem háelhárom? :((( esetleg valami kis segítség? :D :D (kurvára kéne az a csigáskép)
  • darkSectorxxx #43624
    Aki kitalálja mi lesz kap egy meztelen képet. :D
    .... egy csigáról! :D
  • mucsácsó
    #43623
    adná az éééég. :D de ha jobban nézed meredten (értsd. 5-10 percig csak ezt), tényleg kirajzolódik 3 lambda :))))
  • Moby
    #43622
    HL3 confirmed.
  • mucsácsó
    #43621
    illuminati confirmed? :D :D
  • darkSectorxxx #43620
    Hamarosan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • TDC Geronimo
    #43619
    pvp zóna élménybeszámoló :)

    Hopefully the NDA doesn't prevent me from sharing stories about encounters since I'm not discussing anything technical. I just have to say that the dark zone is crazy fun and gave some of the most tense moments I've had in recent games.

    I had a full pack while playing with some friends, so I split away from my group and made my way to the closest extraction zone to send the flare and get a jump on the countdown, planning for the rest of my group to finish up their looting and regroup just as the helicopter shows up. I arrive and there is another player there taking cover on a barrier, but they didn't trigger the extraction and I don't see loot on them. I keep my distance near the ramp that I took up into this parking garage, and then I see three other players emerge from cover, one on the same barrier as the first guy, and two more up higher on containers. With all their guns trained on me, I surrender and the two on the ground approach me slowly with guns drawn, but still keep their distance. At this time, the rest of my group is making their way up the parking garage; I'm chatting with them about the situation and need them to arrive soon to show the other group that I'm not traveling alone and would be easy pickings. Someone in my group uses the recon pulse ability before making their way to the top so they know where everyone is, then my group arrives, guns drawn, walking up from behind me on the ramp I used to get up while I'm still there surrendering.

    No one ended up shooting, and we all went about our business without violence, but moments like those with other players are amazing. I had very little interest in the game before, but playing the alpha has completely changed that.
  • TDC Geronimo
    #43618
    Arra leszek kíváncsi, hogy csak emberi ellenfelek lesznek-e. Elvégre vírusról van szó.
  • TDC Geronimo
    #43617
    az combatba jön csak elő, máskor kikapcsolható. Grafika meg gyönyörű, homályos, de nagyon részletes és a fények/napszakváltozás az egyik legszebb.
  • SlickAdam
    #43616
    amig el nem kezdödik a lövöldözes, tök hangulatos.
    de sajnos jön a lövöldözes, es graf is MINTHA nem lenne olyan szep, mint a legelsö reveal-ben (hihi) volt. ez meg kb 10 mp utan elkezdett idegesiteni, csak nezve is:
  • TDC Geronimo
    #43615
  • TDC Geronimo
    #43614
    Eszméletlen atmoszférája van a játéknak. Gyönyörű a napszakváltozás meg a hóesés. Rakat belső terület van töltés nélkül, brutál részletes a külső és belső terek is. Arra leszek kíváncsi, hogy mekkora lesz a város. Azért remélem nagyobb, mint amennyit az alphaba látni.
  • Kandurex
    #43613
    Nézem ezt a Division trailert és komolyan azon gondolkodom, hogy ennek bizony ezzel a játékmenettel nincs semmi értelme. DE. Ahogy ezen filozofáltam, rádöbbentem, hogy ez a helyszín és csodás grafika hova lenne illő! Hát persze, hogy a lasszófasz 2 -be!

  • Kandurex
    #43612
    kábel nincs?
  • darkSectorxxx #43611
    dark kibaszott fáradt és nem mindig pörget vissza 200 hsz-t. :D
    Van mikro csak egészen egyszerűen jobb 2x mint 1x sem. :)
  • TDC Geronimo
    #43610
    dark nem olvas csak ír ezt már megfigyeltem.

    Bah lemerült kontroller, szünetel mára division :(