121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #43769
    Egyébként mire a nagy nyáladzás? Az utolsó játéka elég tróger lett. Valamint nem tudjuk miért is szakadt meg pontosan a kapcsolat közte és a konami között!
  • TDC Geronimo
    #43768
    Az meg EAs cucc :(
  • n000rbi
    #43767
    Frostbite-ot az öregnek :))
  • TDC Geronimo
    #43766
    Hát nem tudom ebből mikorra lesz játék, mert ugye fox enginet se használhatják így ki tudja milyen enginen fog futni az új cucc. Kár érte, mert fox engine konzolon is nagyon jó volt :(
  • n000rbi
    #43765
    Nanomachines, son
  • SlickAdam
    #43764
    nagyobb hir, hogy kojima hormonjai is aktivalodtak es VAN SZÖR A POFAJAN!
    dájrektli tu ju
  • n000rbi
    #43763
    Sony első jó döntése ebben a genben
  • shaddam
    #43762
  • Hentes75
    #43761
    Hali !
    Ajánlhatnátok PS4-hez billentyűzetet és egeret !
    Itthoni boltot .
  • darkSectorxxx #43760
    Jó nem sajnálom csak részemről úgy jön le hogy ez plusz energia, és valszeg így van mivel nem hiszem hogy ezekhez a játékokhoz új csapatok alakulnának mindegyik fejlesztőnél.

    Bár az is igaz ha eddig egy teljes csapat ennyi idő alatt nem tud játékokat normálisan kiadni hogy ne kelljen sokszor 0day peccsekre várni, hát mittumén talán nem oszt nem szoroz. :D

    Majd úgy lesz minden mint a Driveclub, meg ezek az eary acces játékok, megveszed azt 1-2 év múlva befejezik. :D
  • Moby
    #43759
    Na én ott fogok sátorozni az oculusért vmelyik üzlet előtt, mint régen az ájfónokért :D


    / csak a virtuális térben :)
  • darkSectorxxx #43758
    Hát nem tudom hogy a játékfejlesztők felelősek-e a hardverfejlesztésekért de ja , közbeszólhat, de nem baj, van rá 10 évük. :)
    Annyi idő alatt építek egy rakétát, vízatomokból. :D
  • Moby
    #43757
    Ezen analógia mentén remélhetőleg ps5 sem lesz :)
  • darkSectorxxx #43756
    Jó nem is az, fogom arrébbállok, de ez mindig úgy jön le bennem hogy akkor az elvezs időt más játéktól. :)
    Gondold el a CD Project mondjuk leállna egy vr-ig?
    2 generációba nem jönne új játék. :D
  • SlickAdam
    #43755
    "Hát hogy még1 ps árát ki kelljen fizetnem hogy xy játékból ne maradjak ki."

    nem kell. semmit se kell. miert kene neked mindenben benne lenned? :)
  • darkSectorxxx #43754
    Hát hogy még1 ps árát ki kelljen fizetnem hogy xy játékból ne maradjak ki. :)

    Mármint hogy attól félek mint a kamerás buli elején hogy így is nehezen jönnek címek ha ez elterjed akkor elveszi majd a piacot a sima cimektől.
    Nem maga a technológia rossz, az jó élmény.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.15. 22:31:54
  • Moby
    #43753
    >vr faszság

  • darkSectorxxx #43752
    Én bízom benne hogy ez a vr faszság lecseng ahogy a kinect meg eye téma.
  • Moby
    #43751
    Ez a syndicate...Ezek a városok még mindig a totális agyfasz kategória
    Egyébként jó a játék is, élvezem.
  • SlickAdam
    #43750
    kojimat mindig felreforditjak...
  • TDC Geronimo
    #43749
    Közben kiderült félrefordítás volt az egész.
  • shaddam
    #43748
    Sokba fognak fájni a hóbortok, de kíváncsi vagyok képes-e öreg korára újat alkotni
  • TDC Geronimo
    #43747
    Nikkei - Kojima has officially left Konami, expected to start new company with KojiPro members, in talk with SCE.

    hmmmmm
  • heady
    #43746
    Szégyen és gyalázat, miután 2 hónapja cáfolták ezeknek a storeba kerülését.
  • darkSectorxxx #43745
    Mi a gond vele? :D

    PS4-re még a PS3 techdemonál is csilliószor szebb ingame. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.15. 16:22:52
  • darkSectorxxx #43744
    Oks teszt de van milla féle monitor azért sokszor nehéz többórás foglalatosság számbavenni őket. :)
  • TDC Geronimo
    #43743


  • SlickAdam
    #43742
    na ennek aztan sok ertelme van...
  • unrealnoise
    #43741
    OFF Erre írtam, hogy tesztek. Az hogy jellemzően, nem jelent semmit. Mert bármikor változhat a helyzet ilyen téren is. Speckó meg teszt. Az, hogy mi van ráírva, nem sokat oszt szoroz általában. Talán az utolsó ilyen nagy "márkás buzulásom" akkor v9olt, amikor plazma TV-t akartam, és Panasonicot. Aki otthon van a TVb-kben, az tudja, hogy miért plazmát, és miért Pana-t. De egyre kevesebb az ilyen. Egy csomó cuccban már LG panel van, ami nem feltétlen rossz, de az csak az egyik összetevő. ON
  • Moby
    #43740
    Ne szard le, a dellekben jellemzően lg ips panel van (vagy vmilyen ips). IPS monitor=fos(játékra). Ezt is egy ilyenről írom. Mármint dellről. Életem egyik tévedése volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.15. 12:12:29
  • unrealnoise
    #43739
    Ott a pont. Nem márka szerint veszek ma már szinte semmit. Nagy a verseny, mindenki gyárt minden kategóriában sokszor, amit nézni kell azok a komolyabb tesztek, oldalak (nem pedig az, hogy laikus Pista azt mondta, jó a XY), utána pedig amit nézni kell, de sokszor már a tesztben is írnak róla, az ár/érték arány.

    Pont leszarnám, hogy Dell, HP, ASUS, vagy mi, ha jó, és jó árban van. Persze amikor rendszerspecifikus a dolog, lásd apple kütyü, akkor el kell dönteni, mire kell a vas, ér-e nekem annyit a cucc.
  • darkSectorxxx #43738
    Énis utánanézek előtte értelemszerűen nem dell-ből áll a világ. :)
  • SlickAdam
    #43737
    en elolvasok millio tesztet ÉS (ha tehetem) ki is probalom a kiszemelt peldanyokat.
    nem erdekel a marka. felölem lehet Asus, Benkö, de akar... Dell is.
  • darkSectorxxx #43736
    Akkor miért te milyen márkában látod a jót.
    Bár ha Kongynak csak konzolra kell akkor meg (majdnem) mindegy.
  • SlickAdam
    #43735
    nyilvan nem, azert irtad.
    de manapsag SEMMIT nem jelent egy marka. ramondani, hogy "vegyel Dell-t"... nonszensz.
    ja, rendeltem 2 eve Dell-t, mert en is hallottam a legendakat. nem is olcso modelleket (2-t probaltam). 5 perc utan dobozoltam vissza mindkettöt...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.15. 09:55:53
  • darkSectorxxx #43734
    Nekem nem hülyeség.
  • Totti5
    #43733
    Szép.
  • TDC Geronimo
    #43732
    3 perces alpha videó
  • TDC Geronimo
    #43731
    Tavalyi trailer, de még mindig nagyon hangulatos. Eléggé elkapott a hype alpha után :(

  • Moby
    #43730
    VA paneles legyen, és semmiképp ne legyen 24-nél nagyobb (inkább 22 felé tendálj).

    Mondjuk pl evvel nagyon nem lősz mellé.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.14. 20:19:25