121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #43809
    Amíg olyan minősíthetetlen szar "játékok" lesznek hozzá, amiket demóztak december elején, addig tőlem akármilyen kényelmes lehet.
  • TDC Geronimo
    #43808
  • TDC Geronimo
    #43807
    We've seen the retail PlayStation VR headset and it's SPECTACULAR [POLYGON]

    The retail PlayStation VR's processing box is about the size of a Wii - PlayStation VR still remains the most consumer looking of the VR kits

    The final retail version of the PlayStation VR headset — codenamed Project Morpheus — will plug into a sizable black box before plugging into the PlayStation 4.

    While PlayStation officials have discussed the need for the VR headset's processing box, it wasn't clear what form it would finally take.

    I got a chance to check out the retail version of the headset during a demo of the VirZoom bike earlier this month. I wasn't allowed to take any pictures or ask the VirZoom developers any questions about it, other then to confirm it was the final retail version, not a dev kit. But I was allowed to examine it closely and try it on.

    As we learned earlier this year, the PlayStation VR headset doesn't plug directly into the PlayStation 4. Instead, it plugs into a processing box, which in turn plugs into the PlayStation 4. This allows people to use the TV and PS4 to interact with, or just watch, the person playing their VR game.

    The black box looked a bit smaller than a Wii and is used to process the VR graphics and sort out the second-screen social experience on the television.

    The headset itself felt refined in a way that only a company like Sony can deliver. Everything felt comfortable, futuristic, neatly designed, from the way the headset slipped onto your head and tightened with a dial built into the back of the headband, to the ability to pull the 5.7-inch OLED display away from or against your face while playing.

    It is, to date, the most comfortable VR headset I've tried on, a list which includes both Oculus and Vive. It feels like a device designed to be treated like a game controller or a remote; something that you can pick up and put on with out much fuss.

    Project Morpheus was announced at the 2014 Game Developers Conference and made appearances at a number of other conferences as development on the device continued. This September, Sony changed the name of the device to PlayStation VR and confirmed that it would be coming out in the first half of 2016.

    A number of games were announced for the device during the PlayStation Experience earlier this month.
  • T4mas89
    #43806
    köszi a válaszokat .... az itteni vélemények meg néhány videó megtekintése után úgy döntöttem, hogy jó helyen van a pénzem a bankszámlámon .....
  • Myselor
    #43805
    én játszottam vele még amikor free-ben lehetett nyomni.nekem nem igazán tetszett skyrim mmoban nekem ez volt az érzésem és én untam buta volt a harc és nem tudott lekötni.ugyanarra számíts mint a skyrim csak több kontinens van és felszerelés meg mmo :D máshogy nem lehet leírni
  • Moby
    #43804
    Gero nyomkorászta, de egy hét után gyanúsan elkoptak a méltató posztok
  • T4mas89
    #43803
    én mondjuk szeretem az mmorpg-ket, de persze lehet, hogy ez még azok között is szar :D
  • ppista
    #43802
    Szerintem egy rém gyenge valami, de az én véleményem nem számit nagyon, mert mindegyik mmorpg-ről így vélekedek.
  • T4mas89
    #43801
    Sziasztok! Az Elder Scrolls Online szerintetek megér 7.490,- Ft-ot? Játszik vele valaki?
    Utoljára szerkesztette: T4mas89, 2015.12.16. 14:20:10
  • Kandurex
    #43800
    Nem küldtem vissza javításra még... de gondolom a lentebb említett pasztázás, ventilátor fújkálás még nem minősül agysebészetnek.... szóval szerintem a saját városodba nézelődj, ha nincs akkor ott vannak a nagyobbak, pl. konzolokszervize, platinum ...
  • Rdinho10
    #43799
    Tudsz valami jo boltot ehez?
  • Kandurex
    #43798
    jól szellőző helyen legyen a cucc,... szétszerelés nélkül nincs portalanítás, szóval tessék szépen bevinni valahova, max. 1 óra meg is kell, hogy legyen
  • Rdinho10
    #43797
    Na kiprobaltam kobban szellozo helyen,megszunt a hiba,lehetseges akkor h nem kapott eleg levegot es azert csinalja?vagy vigyem el szervizbe azert?esetleg portalanitast h tudok vegezni szetszereles nelkul?
  • Rdinho10
    #43796
    De mas hibajelenseg nincs.
  • Rdinho10
    #43795
    Fasza:/ koszi a segitseget:)megprobalom jobb helyen elinditani aztan ha nem akkor szerviz...
  • Kandurex
    #43794
    szétszed, procit újra pasztáz, ventilátorokat takarít, okosan néz stb.

    vagy ha ez nem megy, add be egy konzol boltba ahol ugyanezt végigjátsszák, pénzér...
  • Rdinho10
    #43793
    Garancia lejart:/
  • Kandurex
    #43792
    csinálja máshol is? az baj, garancia...!!
  • Rdinho10
    #43791
    Eddig is ott volt,semmi gondja nem volt eddig,sot jateknal jobban kihuzom,h kapjon levegot. Ufcnel nem vettem eszre,de fifa,nba nel csinalja...
  • Kandurex
    #43790
    ha most szándékosan besuvasztod egy minimál helyre, hogy szarrá főzze magát akkor nem tudom mit vársz, de ha nem így van, akkor viszont, mehet garanciába.... (persze, ha más játéknál is csinálja, ha nem akkor, uninstall - reinstall)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.16. 13:43:53
  • Rdinho10
    #43789
    Kozvetlen a tv alatt van,okozhatja?
  • Kandurex
    #43788
    biztos így is van, én viszont nem tudom másképpen jellemezni az elmúlt időszakot

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.16. 13:40:52
  • Rdinho10
    #43787
    Nemnugy akad,hanem mintha megallna es hirtelen tovabbugrik
  • TDC Geronimo
    #43786
    Idén is rengeteg kiváló játék volt és jövőre se lesz ez másképp.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.16. 13:38:17
  • Rdinho10
    #43785
    De tegnap este meg jo volt...eleg idegesito. Szerviz?
  • Kandurex
    #43784
    sajnos így lehet jellemezni az elmúlt 1-2 évet,

    persze,... nincs mindig kolbászból a kerítés, nem lehet minden tökéletes meg fantasztikus...de aki most azt állítja, hogy gamer szempontból csodálatos éveink vannak a next-gen óta az egyszerűen hazudik, vagy most lépett be...össze sem lehet hasonlítani az előző generációval.
  • n000rbi
    #43783
    PC :)
  • Rdinho10
    #43782
    Udv, mai nap arra lettem figyelmes,h jatek kozben nagyon picit akad a jatek:/ eleg zavaro, mintha beakadna....otlet?
  • n000rbi
    #43781
    Védtem egy szóval az MGS5-öt? Csak a vég nélküli "mindenszar"-ozásból lesz már kicsit sok.
  • TDC Geronimo
    #43780
    "Kojima's new game will be published by Sony, is also coming to PC, won't be Silent Hills"
  • Kandurex
    #43779
    Volt hangulata, volt izgalma, volt benne valami ami odaragasztott a képernyő elé. Utána ez nem jött...
  • SlickAdam
    #43778
    tehat neked a dallas is jatek...
    pont hogy az elsö masfel ora az egy "told elöre az analog kart" film.
    a jatek (gameplay) utana jön.
    tultolva, tulnyujtva, annyira, hogy a vege le is pottyant a gyurodeszkarol...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.16. 13:22:44
  • n000rbi
    #43777
    Őszintén remélem, hogy nem egy x+1 Silent Hill lesz az (nincs bajom a játékokkal, de az megint egy újragondolás lenne maximum)
    Új IP-t akarok, olyat, hogy leszakadjon a pofám.
  • Kandurex
    #43776
    Hát... nem jó az irány amit a "mester" mutat...hogy is mondjam finoman?....SZAR az irány!

    de...talán egy Silent Hill -el rendbe lehetne rakni a dolgokat....

    Szerk: egyébként undorító szokássá kezd válni, hogy nincs rossz játék vagy jó! Meg mindent csak pozicionálni kell...! Hát én be is rakom őket akkor... az azonnali lefosási halálba...nem kell itt pironkodni, be kell tolni az arcba ha valami nem úgy jött össze! Ne hogy már a kis kopasz azt feltételezze, hogy amit lerakott az jó! Nem jó! SZAR.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.16. 13:21:49
  • n000rbi
    #43775
    Miért gyártasz ilyen elméleteket, ez kinek jó? Szarok bele mi volt, szerintem jó helyre ült be Kojima és várom, hogy mivel rukkolnak elő.
  • Kandurex
    #43774
    Pontosan, az első 1,5 óráját nevezném játéknak, ami utána jött ....
  • Kandurex
    #43773
    Pontosan nem tudjuk, hogy mi volt a szakítás oka, de ha maga az ok az MGS V. volt, akkor érthető volt a lépés a Konami -tól.
  • SlickAdam
    #43772
    2015
  • Myselor
    #43771
    az mgs V-re gondolsz?igazából nem lett volna az rossz de elég unalmas semmit mondó lett a története a nagy sand box szabadság miatt.az eleje jól indult aztán voltak izgibb érdekesebb részek de a köztes rész unalmas és ismétlődő volt.ja és a játék legnagyobb hibája a kivágott rész így befejezetlen.
  • n000rbi
    #43770
    Igen tudjuk, hogy volt valami balhé, amit igencsak megsínylett az MGS5 (konkrétan össze van csapva a vége) A mérleg másik serpenyőjén meg ott van a Policenauts, Snatchers, MGS korábbi részei és egy új IP-vel jön Kojima. Nem tudom mire fel a károgás megint.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.16. 09:41:15