121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #113472
    Na, kapott a Póki remastered is egy Performance + RT módot. Egyébként hülyeséget írtam a múltkor: nem 1080p, valahol 1440 körül fut. Teljesen fasza így, nincs is szükség a másik két grafikai módra.
  • n000rbi
    #113471
    Majd egy DeS-em lehet lesz, de még nem most :)
  • Kandurex
    #113470
    Nah, mivel a Valhalla annyira nem váltotta be a reményeim....Így eladtam a gecibe.

    És hát kiberpánkot se akarja nekem a fejlesztő, még, eladni...és a Demon Souls -ból sincs nagy kínálat. Ezért jöhet a BB újra :) és megnézem az eddig kimaradt Days Gone-t is, ha már PSN Plus-ba hozzám vágják.
  • Mephike
    #113469
    Jó teszt lett és bízom benne, hogy idővel rendbe teszik a játékot legalább egy minimális szinten a régi konzolokon. Tegnap ismét adtam neki 1,2-2 órát, és bár levettem a grafikai pluszokat, azért még így is borzasztó volt a régi sima PS4-emen. A legnagyobb gondom nem is az, hogy ronda a grafika, hanem hogy annyira mosott. Olyan mintha egy élesebb és egy agyonmosottabb képkockákat cserélgetne a játék ezzel próbálva meg kialakítani a látnivalót. Lehet nem ez történik, nem tudom, de nagyon zavarja a szememet is, pedig én sosem néztem azt, hogy "min 60 fps kell, mert le se ülök elé". Na mindegy, ahogy azt már írtam, megvárom azt a pár hetet még, ami idő latt kicsit helyrepofozzák a játékot. Jelenleg a 20k pénzért vett Cp2077-nek nálam csak ennyi haszna van :
  • MrAndree
    #113468
    PCn szebb szóval ahhoz képest akkor mondhatjuk, hogy csúnya de nekem ez a fajta grafika bejön, szóval szerintem még itt is egész szép.
  • Moby
    #113467
    Mondjuk gyanús, hogyha belenézek a belső csatlakozóba, összesen kettő lábat látok benne. Hát...szerintem ennek nem ilyennek kellene lennie...
  • j0nNyKa
    #113466
    hátö
    igen? nagyon
    csak nekem?
  • AntiHero
    #113465
    Igen. Nekem ez màr szép. :D

    Amúgy.:
  • MrAndree
    #113464
    Csúnya?
  • j0nNyKa
    #113463
    ööööööööööööööö
    erről a képről beszélsz, hogy ez szép?
  • Moby
    #113462
    LOL és nem működik! :DDD
    Nem érzékeli a kamerát a PS5...
  • AntiHero
    #113461
    Tegnap löttem màr egy PS5 képet a Cyberpunkrol.(nem spoileres kép, de azért linkbe teszem be)

    Néha tud ez szép lenni.
    Mondjuk PC-hez képest egy okàdék még mindig.
  • mucsácsó
    #113460
    amúgy eddig nem sok játéknál éreztem ezt, de itt egyszerűen üvölt a ray-tracingért a játék, nagyon sokat hozzátesz a fényekhez/tükröződéshez, főleg az esti részeknél, de egyébként is... szal anélkül rendesen ocsmány.. na nemtom, eddig ez az első játék Control után, amire aszondom, hogy sokat dob az összképen, és nálam megéri a performance beesést és némileg mosottasabb kinézetet (DLSS)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.12. 14:44:10
  • j0nNyKa
    #113459
    mi lett jobb nálad pontosan? a performance?
  • MrAndree
    #113458
    Csak a PCről tudok nyilatkozni, ott játszom. Ott szép. Láttam videókat konzolon milyen, az sajnos tényleg kritikán aluli.
  • Ulthanito
    #113457
    Na ne nevettess ki! Tegnap akkor kapcsoltam ki a játékot, amikor egy tangás kurva elsétált mellettem, de olyan volt, mint egy próbababa, olyan plasztikus, az arca, ahogy beszélt, a facial animation kritikán alulian gyenge.

    A grafika szó szerint ocsmány szerintem XSX-en performance módban, olyan olcsó érzete van az egész játéknak, amiért már máglyára vetettünk ennél jobban kinéző játékokat is még a generáció közepén is!
  • csgj
    #113456
    Hát jó... Végül is, az "idén" már csak fél hónap. :D Bár gondolom, ez inkább azt jelenti, hogy tavasszal jön a következő adag. De az akkor talán már nagy lesz.

    Addig is, PS4 Pro. Majd PS5-ön újrajátszom a nextgen patch-csel. És reménykedem benne, hogy lesz még addig egy-két jó javítás hozzá.
    (A tegnap esti hotfixet még nem volt alkalmam tesztelni.)
  • n000rbi
    #113455
    MegmondtamTM :D
  • Moby
    #113454
    Idén már nem lesz PS5.

    Más.
    Megjött a kameraadapterem. Végre :)
  • AntiHero
    #113453
    PS5-ön is ugyan olyan fos mint ps4-en..igaz itt nem szaggat. (Bàr van olyan hely ahol nem 60fps)

    Viszont tegnap toltam a mellékküldiket egész nap. Baromi jól! Sima egyszerü karakterek mögött is olyan storyk vannak, hogy csak néztem. Baromi jó ez a része a jàtéknak.

  • csgj
    #113452
    Én PS4 Prón tolom a Cyberpunkot. Imádom, nagyon immerzív, nehéz otthagyni. DE tényleg nagyon kell a javítás neki. (Egy komolyabb gunplaynél, ahol sok volt a robbanás is, keményen be is szaggatott. Ráadásul ugyebár lehetne szebb, de azért így is tetszik, nem vártam sokkal többet ezen a konzolon.)

    Nem tudjátok, lesz-e még idén új szállítmány PS5-ből a Konzolvilágnál? :D Még mindig reménykedem picit...
  • Tatyla
    #113451
    Nekem pron jobb lett vissza is kapcsoltam a grafikai effekteket
  • MrAndree
    #113450
    PS 5-ön next gen patchig nem is lesz. Szerintem PS 4-en még utána se, esetleg performance-on tudnak javítani valamennyit meg stabilabbá teszik de a kinézet az marad ilyen.
  • Moby
    #113449
    Semmi látható javulás. Ugyanolyan szar minden.
  • AntiHero
    #113448
    New hotfix to #Cyberpunk2077 is now live on PlayStation consoles and PC. For Xbox systems, we are working to have the update out as soon as possible.


    Laza közel 18gb.

    Akkor mégsem vàrtak vele 15.-ig.
  • MrAndree
    #113447
    Nyilván, szóval akit zavar annak érdemes várni pár hetet/hónapot.
  • j0nNyKa
    #113446
    amúgy nekem is, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy ne kelljen már azon manőverezni, hogy a játék melyik részei kevésbé bugosak :D kicsit megöli a szabadság érzetet
  • darkSectorxxx #113445
    Ilyen egy ~900k-s videókártyával játszani.

  • MrAndree
    #113444
    Nekem az összes bug eddig főküldiben jött elő. Oké, a legkomolyabb az volt, hogy Jackie átsétált az autómon mert úgy parkoltam le, hogy arra vitte a script amikor sétáltunk a küldetéshez, de akkor is.
  • MrAndree
    #113443
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Dex agyonlő utána irja ki rögtön, a Johnny-s flashback előtt.
  • j0nNyKa
    #113442
    egy open world rpgnél nem necc leírni, hogy kevesebb a bug, ha csak főküldizel? :\ számoljuk már meg, hányan játszanak open world cuccokat csak a főküldetés miatt
    szóval mit akartál ezzel mondani?
  • AntiHero
    #113441
    Na azon pedig màr bőven túl vagyok. :D Biztos bebugolt akkor nekem.
  • j0nNyKa
    #113440
    igen driv3r vibes megvan :)
  • mucsácsó
    #113439
    hasonló véleményen vagyok :) eléggé be tud rántani, pedig annyi mellékküldit énse csináltam, de azért itt is jelen vannak a Witcher 3-féle kérdőjelek, amiket csak-csak megnéz az ember :D vannak nagyon elmebeteg mellékküldik, pl:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az égő faszú kurvázós férfi :D


    spoileres válasz a kérdédesre:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom, hogy variálódhat-e a fő story szál, de engem Dexter agyonlőtt, és utána jött Johnny Silverhandes flashback rész - most vagy előtte írta ki, vagy azután, de ki fogja :) faszavót!


    btw, nálatok a motor első kereke az gurul, ha vezetitek? mert nálam eddig még nem láttam volna, mindig csak a hátsó :DD

    amúgy nem tudom, hogy kinek volt anno "szerencséje" a Driv3r-hez, de egy az egyben azt idézi nekem néha a játék... :DDD
  • AntiHero
    #113438
    Dec 15. hotfix is jön a CP2077hez.
  • AntiHero
    #113437
    Nekem eddig 25 óràm van benne.
    Grafika meg bugok az mindig felbasz. De a story meg vilàg csak nem enged.

    Amúgy ha az ember nem tér le a fő storyrol akkor nagyon nem talàlkozik buggal. Legalàbb is én max 1-2vel talàlkoztam fő küldi közben. De akkor egy gyors visszatöltés megoldotta a problémàt. Gyakran kell menteni na. :D

    Spoiler kérdés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor írja ki a jàték hogy CYBERPUNK 2007? Magyaràn a főcímet?
    Lemeradtam róla? Mert valaki azt írja 10-15 óra utàn..de 25 óra utàn csak làtnom kellett volna.
  • j0nNyKa
    #113436
    ja újratöltés után nálam is jó lett, szinte biztos vagyok benne hogy beesett egy enemy a textúrába :D
  • darkSectorxxx #113435
    Ennyire nem ismerem AC-ket azért, CDP játékait meg pláne.
  • MrAndree
    #113434
    Most voltam ott.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam semmi nem volt, kinyirtam a tetőn mindenkit aztán simán kiszálltunk a helikopterből elsőre. PC-n játszom, nem tudom az számit-e.
  • Moby
    #113433
    Ezt osztom. Ettől még játszható is lehet. Amit eddig írtam, az kizárólag arra vonatkozik, hogy a teljesítés mennyire felel meg a produktummal szemben támasztott elvárásoknak. Most azon lehet vitatkozni, hogy mennyire irreálisak ezek az elvárások, de az vitán felül áll, hogy nem a körülmények áldozata lett a produktum. Pénz és idő kellő mennyiségben rendelkezésre állt. Eleddig úgy tűnt, hogy tehetségből sincs hiány.