121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DonPedro22
    #44093
    Ez szuper... köszi, a másikat nyugodtan törölhetem?
  • Seth
    #44092
    Csak most olvastam hogy lesz a The Witness-be magyar nyelv is, örülök neki :) Jan. 26-án jön elvileg, várja még rajtam kívül valaki ? :D
  • Moby
    #44091
    Sehol. Üdvözlet a playstation világában. #4theplayers



    /csinálj másik accot abban a régióban
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.31. 15:35:29
  • DonPedro22
    #44090
    PS4-en hol tudom beállítani a régiót? nem fogadja el a PS Plus kódot mert más régió van beállítva...
  • TDC Geronimo
    #44089
    Amikor tölt akkor észrevettem, hogy meccs közben rak be és addig töltőképernyő van, amíg a kör tart. Várni kell.
  • bakkerman
    #44088
    Nalam ma katasztrofa a matchmaking(r6) 5 probabol 1x tudott berakni,amugy meg csak tolt mint a barom pedig a kar mar zolden vilagit...a ps store teljesen megvan halva...mindenki most szabadult ra a konzoljara delben??
  • Seth
    #44087
    Nagyon OP ez a kis droid :)
  • TDC Geronimo
    #44086


  • TDC Geronimo
    #44085
    Van egy iszonyat nagy és idegesítő bug viszont, ami ahogy olvasom megjelenés óta benne van. Lassabb kameramozgatásnál sokszor megakad. Nagyon gáz ha pont emiatt nem tudsz rendesen célozni. Van aki fel is vette már


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.30. 21:59:16
  • SlickAdam
    #44084
    gamer365 2015 olvasoi top10:

    1. The Witcher 3
    2. Bloodborne
    3. MGSV
    4. Fallout 4
    5. SW Battlefront
    6. Halo 5
    7. Until Dawn
    8. Life Is Strange
    9. Rise Of The TR
    10. Forza 6
  • AntiHero
    #44083
  • TDC Geronimo
    #44082
    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 18 p18 perccel ezelőtt
    You asked for Triple-A PS4 titles on PS+ and we’ve delivered. Hardware Rivals and Grim Fandango Remastered both have three As in their title

    ez a csávó...
  • TDC Geronimo
    #44081
    Nem jellemző amúgy. Itt az átlagéletkor szerintem 30+, akik ezzel játszanak. Idősebb a community, mint más fpsnél. Amúgy már játszottam 23 órát és szerencsére saját oldalon griefelő hülyegyerekkel talán 1 vagy 2 alkalommal találkoztam és a hajam se állt égnek csak párszor :)

    Ahogy néztem január közepén jön megint patch meg első dlc 2 új operátorral, mappal meg gameplay ficsőrökkel. Ha így nyomják a támogatást jövőre végig akkor szerintem ez nekem az egyik állandó mp játékom lesz
  • bakkerman
    #44080
    Nekem is adja. :D Ma volt egy olyan korom amin felbasztam magam,ket holland hulyegyerek folyamatosan dumalt voltak vagy 14-15 evesek es semmit nem hallottam a kornyezetbol...biztos karira kaptak a jatekot :D
  • TDC Geronimo
    #44079
    Nektek is ad ma season pass renown bonust a játék? Kompenzáció az elmúlt pár napért vagy megint valamit elkúrtak? :D
  • Kongy
    #44078
    Jó ez a Witcher 3 Definitív másztörrész edisön. :D Esküszöm sokkal jobban fut, mint anno PS4-en, bár lehet azóta azt is patchelték.... De a grafika mindent maxra húzva talán szebb is.
  • TDC Geronimo
    #44077
    Érdekesek ezek a siege szerverek. Most meg úgy érzékeli a játék mintha lenne season passom és kapom a +5% renownt meccsek végén
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.30. 14:18:47
  • mucsácsó
    #44076
    Szerintem egyébként, ha FPS-be akarsz beletanulni úgymond, arra kurvajó választás akár egy Destiny. És a "multi" része is. Én mostanság mindig azt tolom, egyszerűen tényleg zseniális az a játék bakker! (mind a "single" része, mint a "multi" (crucible)). Pedig én zsigerből rühellem a fos Halo-t, de ez... :) Nagyon patent. 9k-ért szerintem szó szerint ajándék a TTK. Főleg hogy én úgy egy másfél hónapja vettem meg full áron... :D De nem bántam meg egy fillérét sem, sőt.
  • Etelkozi Vata
    #44075
    Na de engem az áldott jó barátom, aki BF rajongó, erre vett rá... Most mit csináljak? (Áldott jó barát az ilyen? egyáltalán).

    Szóval akkor marad a BF4.
    De azért kösz a tippet.
  • Moby
    #44074
    Másrészt meg, sokszor elmondtam már, de nem unom újra és újra feleleveníteni: KZSF. Csudajó multi fillérekből. Ott meg lehet tanulni pöcökkel lűni meg mozogni, mert sokkal intezívebb mint mondjuk a bf4. Meg szimplán kurvajó és csodaszép. Oszt ha mán megy, át lehet evezni akár bf4-re is.
  • Moby
    #44073
    Persze álmokat sem kell kergetni: nyilván a pálya és taktikai ismeretek nélkül bárki egy kétlábonjáró boxzsák konzolokon is. Csak itt még teremnek neki ilyen mikrobabérok mondjuk facetoface.
  • Moby
    #44072
    Az a pécés verza. Ott hugyoznak a hullámra másodpercenként azóta is. Ps4-em már nincs, bár toltam azon is a bf4-et, de ott nem fájt. Meg nyomtam one-on is, ott is gurult (bár az már az okádékvezra, azt nem ajánlom senkinek).
  • Etelkozi Vata
    #44071
    Na ez már bíztatóbb. Bár ha emlékeim nem csalnak - merthogy rendszeresen olvasom a topikot - utoljára talán éppen te kaptál a játéktól idegösszeomlást... :) A seduxenre valahol te inspiráltál...
  • darkSectorxxx #44070
    Ez szubjektív, max több. Mennyiségre. :)
  • Moby
    #44069
    A BF4 konzolon messze nem akkora szopás újoncként mint pécén. A kontroller nagyon erős limit mindenkinek.
  • bakkerman
    #44068
    En masok tapasztalataibol tudok kiindulni,es sokan voltak akiknek az elso par hetben szopas volt a BF4 controlleren (konzolon),pedig addig pc-n meg kiralyok voltak...ezert nem vagtam bele,nekem a géming arrol szol hogy kikapcsolodok es fasznak se hianyzik hogy bucira verj valami munkanelkuli pocs amint belepek a jatekba :D
  • Moby
    #44067
    Bármilyen álmot dédelgetsz most, a vége pofáraesés lesz :D
  • DonPedro22
    #44066
    Szóval akkor megéri váltanom Xbox One-ról PS4-re azt mondjátok?
  • Totti5
    #44065
    Nincs olyan h jobb. Mindenre vannak kihagyhatatlan és ami a lényeg hogy más fajta exek, PC, WiiU, PS, X.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.29. 19:42:53
  • Etelkozi Vata
    #44064
    Ez, bár nem nekem szólt, de JUJJJJJ.
    50-60 óra mészárszék?
    Akkor ezzel úgy kell lenni, mint a cipővel, ami az első 3 hétben szorít kicsit?
  • bakkerman
    #44063
    Plusz jobb exkluziv cimek
  • darkSectorxxx #44062
    Illetve kimenthetsz mindent pendrive-ra. Játékmentést is.
  • darkSectorxxx #44061
    Részletesen nehéz felsorolni, de ami fontos hogy kép, videó feltöltés ingyenes. Ez a legfontosabb.
  • bakkerman
    #44060
    Persze azt vagom,csak nekem konzolon eddig idegen terep volt az FPS es ezert sokkolt le hogy bitang lassu a reakcio idom :D Ezert nem vagtam bele a BF4-be se mert 50-60 oraig csak lemeszarolnanak,de ez a Siege ez jo lesz,bele fogok jonni :)
  • Etelkozi Vata
    #44059
    Sziasztok! A january sale hatására ügy döntöttem, belevetem magam a BF4 világába.
    Van valami jó tanács, hogy vegyem fel a lépést? Nem igazán játszottam még Fps-t online.
    Seduxenem van, úgyhogy ezt már nem kell tanácsolni.
  • DonPedro22
    #44058
    Karácsonykor annyi ember vásárolt PS4-et hogy a boltok polcai üresek lettek csak Xbox One maradt sok... Xbox tulajként arra a döntésre jutottam, hogy eladom az Xboxot... és veszek egy PS4-et röviden tömören leírja valaki, hogy mik a lényegesebb változás a két konzol között? mire kell számítanom a PS4-en? pl ami van PS4-en de nincs boxon vagy fordítva... pl Youtube van ezen is?
  • TDC Geronimo
    #44057
    Hát pedig ennél lassabb játék kevés van :D
  • bakkerman
    #44056
    Behuztam en is ma :D 2 orat toltam bele eddig es nekem eleg nehez,allitottam az erzekenysegen de sokszor nem tudon idoben lereagalni a torteneseket (elszoktam a lovoldetol), de osszessegeben nagyon bejon a jatek es ugyis belejovok elobb utobb :D A fizika nagyon adja,a robbanasok,a fustok komolyak es atom60 fps :)
  • Tikal #44055
    az amcsi amazon-on vásárolt játék kódot csak az amcsi psn accountom alá tudom beregisztrálni? Nem úgy volt, hogy DRM free minden cucc?
  • TDC Geronimo
    #44054
    Ne is mondd. Azért elég gáz, hogy 1 hónapja van kint, de a szerver még mindig egy kalap szar. Ennek ellenére nem bírom abbahagyni...