121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #44053
    Na ezért imádom ezt a játékot, már ha működik és kör végén nem 0 pontot ad.
  • TDC Geronimo
    #44052
  • bakkerman
    #44051
    komoly lesz... csak jönne már
  • TDC Geronimo
    #44050
  • heady
    #44049
    Előfordul :)
  • bakkerman
    #44048
    Na en voltam a balfasz,csak chatre volt allitva az opcioknal a tema,atallitottam "all audio"-ra es mostmar mukodik :)
  • heady
    #44047
    Elvileg minden jackes fulesnek működnie kene. Én próbáltam többel is, mindegyik működött. Más eszközzel jó az a Philips?
  • bakkerman
    #44046
    ti milyen headsetet használtok a géphez? Van itthon egy régi Phillipsem rádugtam a DS-re és semmi hang nem jött,pedig rendes jack-es. Vagy csak kifejezetten PS4-es headsetek kompatibilisak?? Néztem mediaban egy sima Sony fejhallgatót 10k-ért,de nem merem megvenni mivan ha nem jó az se
  • Szerzetes89
    #44045
    Sziasztok!
    Tud valaki olyan magyar helyet, ahol még kapható az Until Dawn Special Edition?
  • Tikal #44044
    aha, de ha előre elutalom a pénzt, akkor máris nem szabályellenes, igaz? Mert a legtöbb boltnál így müködik... a másik meg, hogy, a nagyobb, ismert boltoknál nincs online fizetés, a futárral kell baszakodnom, agyrém...
  • TomStorm
    #44043
    Livekodok.hu meg végkiárusítás volt 2 hétig.Az már nem fog újra müködni sz.tem,sajnos
  • TomStorm
    #44042
    Persze mert nem képes egyik bolt sem lekaparni és elküdeni email-ben vagy szabályellenes azért nem.Pedig jó biznisz..
  • Tikal #44041
    és figyelj, ilyen szöveggel árulják az egyik helyen:

    "Manapság egyre fontosabb a digitális játékvásárlás: ha egy éjszaka kedved támad egy új játék megvásárlásához, akkor nem várnod arra, hogy megérkezzen a futár a dobozzal: egy kattintás, és már játszhatsz is! Ha nem akarod megadni a bankkártya-adataidat (vagy nem rendelkezel online fizetésre alkalmas bankkártyával), akkor segíthet a 6000 forintnyi digitális vásárlást lehetővé tévő prepaid kártyánk, amit a Sony online piacterén költhetsz el, akár játékokra, akár DLC tartalmakra!"

    várható szállításra meg kedd van írva, azt hiszem ez nem éppen az amiről a termékleírás szól, ja és még van szállítási díj is, óriási :DD
  • Zozo76
    #44040
    https://www.otpbank.hu/portal/hu/Bankszamla/Net
  • Zozo76
    #44039
    Nekem OTP MasterCard van (mogotte a szamlaszam, oda meg a fizetesem), meg hozza NET webszamla. A ketto kozott tudok lovet mozgatni oda-vissza. A neten mindenhol ahova nem nekem kell utalni, hanem ugymond megterhelik a szamlaszamot (tehat engedelyt kell adj hogy levegyen a szamladrol) kizarolag a NET webszamlamat adom meg. Oda meg annyit rakok hogy eppenhogy eleg legyen.
  • LoSA
    #44038
    Ez engem is nagyon érdekelne.... Régen volt egy magyar oldal, ahol vettem, de az most nem üzemel.
  • Tikal #44037
    Hol tudok venni PSN Card-ot online, ami azonnal adja a kódot és amit magyar boltban fel tudok használni? Ha veszek amazon.co.uk-n az nem lesz jó, igaz?

  • atesz034
    #44036
    De van rá pénzem csak kb-ban. És ma szeretnék vásárolni.
  • Tikal #44035
    csinálj paypal-t
  • Moby
    #44034
    A hitelkártyáról nem tudsz az otp virtuálisra utalni?
  • Kandurex
    #44033
    És nem lenne jobb bankkártyával fizetni? Miért erőlteted a hitelt? Ha most az a válasz, hogy nincs rá gempa,...keress más hobbit. De tényleg.
  • atesz034
    #44032
    Hitelkártya. Áruhitel igénylésekor csinaltattam az euronicsba. A rendes OTP-s bankkártyámat elfogadja csak ezt nem. Pedig olvastam, hogy lehet a storba hitelkártyával vásárolni.
  • Moby
    #44031
    Az bankkártya lesz az a hitelkártya, nem?

    Amúgy meg fizikai kártyát psn-be? Szerettek veszélyesen élni...LOL
  • atesz034
    #44030
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnek kérni. Hitel kártyával ( Bp bank, MasterCard ) szeretnék vásárolni de a kártya számot nem fogadja el. ( e - 8200054 a hibakód ) Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszokat
  • Totti5
    #44029
  • heady
    #44028
    Bezzeg ha jöttél volna velünk sg-zes helyett akkor most rankeden játszhatnánk ;)
  • TDC Geronimo
    #44027
    Csodás. 3 óra alatt nem tudtam 18ról 20ra jutni, hogy mehessek rankedre, mert jó ha 2* megadta xp-t :(
  • Tatyla
    #44026
    Sajnos vannak ilyen anomáliák ha valaki kilép mielőtt a csík megjelenne a végén akkor az egész beakad valahol és oda az összes xp és pénz
  • TDC Geronimo
    #44025
    Hát nem tudom már 1 órája nem adja se renownt se xpt kör végén
  • Tatyla
    #44024
    Általában max fél óra alatt rendbe jönnek
  • SlickAdam
    #44023
    en csak az 1.-et probaltam kicsit, de ezek a szinek...!

    dem kolorz
  • Totti5
    #44022
    2. rész volt a csúcs. Ez is nagyon jó, hisz ugyan azt tudja, de az a varázs már nincs meg.
  • SlickAdam
    #44021
  • TDC Geronimo
    #44020
    szarakodnak R6 szerverek :(
  • kutyakiki81
    #44019
    Nem
  • gibson9
    #44018
    Guitarherohoz kell kamera a géphez?
  • TDC Geronimo
    #44017
    Sieget vegyétek, ne ilyen fosom battlefrontokat :p
  • bakkerman
    #44016
    akkor belevágok,nagyon tetszik maga a játék folyamatosan nézem a gameplayeket
  • shaddam
    #44015
    9 dollár a wolfenstein klikk
  • Ulthane
    #44014
    Ja, 6 rugo a sesaon pass-szal. Annyiert behuzom.