121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #44173
    Na lol. Akarnék játszani R6al erre "servers at capacity" és nem enged. Örülök neki, hogy itt 1 hónap után nem lefele megy a játékosbázis, hanem felfele, de ha nem csinálnak valamit az online résszel akkor itt nagy bajok lesznek, pedig a gameplay makulátlan :(
  • TDC Geronimo
    #44172
    Az egész letolható soloba is már mondtuk párszor.
  • Seth
    #44171
    Nekem megy a bankkártyás fizetés UK profilon
  • Tatyla
    #44170
    Persze hogy lesz
  • Kandurex
    #44169
    hát, itt azt mondják lesz,...bár bizonyíték nincs rá
  • bakkerman
    #44168
    Lesz benne egyaltalan single?
  • Ulthane
    #44167
    Ne kérdezd miért, de nem tudsz kártyával fizetni UK profilon, se FizessHaver-ral! Röhej az egész, van egy dombor kártyád, amit a világon mindenütt elfogadnak, a Store meg nem, faszom tudja miért, semmi logikus oka nem lehet.

    magyar fiók alatt megy mind a kettő, de külföldi alatt csak a feltöltők maradnak.
  • bakkerman
    #44166
    Jo ar,de fugg a helytol is ahonnan venned,ha kesobb valami gebaszbvan tudd korrekteb szervizeltetni
  • Ulthane
    #44165
    Akartam írni, hogy egyetlen kivétel talán a DSIIII lesz, de csak a collector miatt. Ugyanis azt fél év múlva beszerezni lehetetlen lesz.

    De még ebben sem vagyok ám biztos, erősen gondolkodom ezen, lehet, hogy arra a sorsra jut az is.
  • Kandurex
    #44164
    ...és már meg is szegted, lásd. Dark Souls III topik
  • Ulthane
    #44163
    Boldog új évet mindenkinek!

    A nagy év végi leárazásban megfogadtam, hogy 2016-tól kezdve játékot kizárólag a megjelenés után minimum fél évvel veszek, fullra felpeccselve addigra, féláron, vagy még kevesebbért.

    Ennél bölcsebb döntést szerintem gémer nem hozhat, elnézve az utóbbi évek tendenciáit.
  • Vadnokedli
    #44162
    Háj. manapság hol a legolcsóbb az 500GBos 1216 os PS4? 98 ért venném újonnan- ez jó ár? btw; Már előre beszereztem pár PS Only címet.
  • zzeN
    #44161
    Biztos durva sztorija lesz:D
  • Tatyla
    #44160
    Steam szerint a The Division magyar nyelvű lesz, remélem minden platformon akkor
  • TDC Geronimo
    #44159
    Divisionnél kíváncsi leszek beta szerverek minőségére. Alphaba nem nagyon volt gond, de ott nem is volt sok játékos.
  • bakkerman
    #44158
    Most akartam pedig leulni ele...
  • TDC Geronimo
    #44157
    Na jön az este, jönnek megint a 0 pontos meccsek
  • TDC Geronimo
    #44156
    Cod multit nem szeretem, vettem már párat, de nálam az kifúj 1 hét alatt.
  • bakkerman
    #44155
    BO3-at nem toltad/tolod konzolon? Én azon kattogok már egy ideje,hogy bepróbálnám,a multija nekem bejövős,twitchen nézegetem minden nap és baromi pörgős látványos,persze teljesen más kávéház mint a Siege,vagy a BF4
  • TDC Geronimo
    #44154
    tegnap 4 óra alatt én 300 kemény renownt szedtem össze a 3-4k helyett...

    Mentem is haverokkal bfezni utána
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.03. 12:33:13
  • bakkerman
    #44153
    Én ma 1 óra alatt KETTŐ darab teljes meccset tudtam letolni. Azért ez gáz. Amikor kölyökként leültem a cod2 elé addig toltam egyhuzamban amíg nem kellett vagy budira mennem,vagy leckét írnom...az akkori netekkel,meg technikai fejlettségi szintekkel...most meg bámuljam a 15 ezres játékom töltőképernyőjét a 80 mbites netemmel...kösz ubi!
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2016.01.03. 12:23:18
  • Tikal #44152
    jager, ash, castle, thermite
  • TDC Geronimo
    #44151
    Azért így jó lesz összeszedni Siegebe az 50k renownt, hogy másfél órája nem kapok se xpt se renownt meccsek után. Az lenne a minimum, hogy unlockolnák az első kettő operatort day 1 mindenkinek a sok szerencsétlenkedés után, amit művelnek a szerverekkel.
  • Roccio
    #44150
    Sziasztok! Elsősorban Buék mindenkinek!
    Az lenne a kérdésem, hogy bankkártyáról Uk-s profilon lehet vásárolni? Mert magyar profilon nem fogadja el a bankkártyát.
    A másik : pay palen a kártyám maestro és most ezért nem tudok pay pallel sem vásárolni , vagy eleve magyar profilon nem lehet?
    Köszönöm a válaszokat!
  • heady
    #44149
    Nekem támadoknal Ash a kedvenc aztán Glaz, Fuze meg Thermite. Másik oldalon Kapkan, Rook, Pulse és Bandit.

    Renownt meg lazán össze lehet szedni állandó játékkal. Majdnem 70k gyűlt mar össze.
    Utoljára szerkesztette: heady, 2016.01.01. 22:29:36
  • TDC Geronimo
    #44148
    ja én is okádok ezektől. A túl alacsonyat se szeretem, de pl ami PSen van siegenél az bőven jó
  • Totti5
    #44147
    alien fov
  • TDC Geronimo
    #44146
    Én storeból veszem és magától újul meg évente. Az az 1-2 ezres különbség nem érdekel.
  • TDC Geronimo
    #44145
    nem csoda, hogy a detect időt levitték 2 secre, ilyenek miatt

  • bexinho
    #44144
    Korábban Iceákostól vettem (olcsóbb volt, mint közvetlen az MS-től) xbox live-ot, és most is így akartam tenni, csak éppen PS+szal. Viszont most ez az opció nem elérhető.
    Ti hol vesztek előfizetést? Store-ból? Esetleg van valahol olcsóbban?
  • TDC Geronimo
    #44143
    Kinek mi a kedvenc operatora, ha már siegeről van szó? Támadóknál én csípem asht, fuzet, sledget. Védőknél mutet, banditet meg kapkant.
  • Rdinho10
    #44142



    Lefotoztam a gepet,megneznetek,h eleg szellos helyen van e?:) raktam ala most 4db radirt is,h alulrol is tudjon szellozni...
  • TDC Geronimo
    #44141
    Igen, renownért unlockolod, mint most is, de ezek drágábbak lesznek. Mondjuk, ha azt nézed, hogy 3 havonta jön majd kettő simán összeszedhető, ha csak simán játszol és megvan minden operator, mivel utána másra úgyse költesz. Renownért vehető fegyver skinek mind rondák azokra én nem költök, így mind marad az unlockra majd
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.01. 19:35:30
  • Tikal #44140
    ezek nem a PS4-en vannak tárolva, hanem a PSN fiókodban :)
  • Rdinho10
    #44139
    Koszonom.gondolom akkor a profilhoz bealitott bankkartya adatok,megvasarolt tartalmak is meglesznek.
  • Tikal #44138
    nem értem, ingyenes DLC lesz, és játék kreditért kapod meg őket?
  • TDC Geronimo
    #44137
    profilod neten van, mentéseket meg felhőbe is lehet tölteni ps+al meg pendrivere is
  • Rdinho10
    #44136
    Ja es a menteseket pendrivera kitudom masolni? Bueek!
  • Rdinho10
    #44135
    Udv,ha "ujrarakom"a ps-t akkor a profilom is eltunik?
  • TDC Geronimo
    #44134
    ja 25k/ operator