121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • bakkerman
    #44213
    És hány darab Sony exkluziv gémet adtak még el a gépeken felül most a karácsonyi időszakban...az is durva összeg lehetett...
  • TDC Geronimo
    #44212
    Sony just announced that the PlayStation 4 has sold through more than 35.9 million units to end users as of January 3rd 2015, 5,7 millions were sold during the holidays season.
  • TDC Geronimo
    #44211


    Még mielőtt itt páran kiakadnak. PARODY ACCOUNT
  • TDC Geronimo
    #44210
    Úgy néz ki téyleg igaz lesz az AC pletyka és idén watch dogs 2 lesz san fransiscoba és a revampolt AC jövőre tér vissza egyiptomba.
  • TDC Geronimo
    #44209
    lol dehogy is. Nem karbantartás van, hanem beszart a hálózat. Az a sablon szöveg. új FWnek még se híre se hamva majd 2-3 hónap múlva talán őket ismerve bár a legutóbbi is egy nulla volt érdemleges ficsőrök terén.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.04. 21:00:23
  • bakkerman
    #44208
    Kulfoldi forumokon mar azt tippelik hogy a mostani psn leallas (karbantartas) mar az uj fw miatt lehet
  • TDC Geronimo
    #44207
    sony köv FWvel kipatcheli. Sokat ezekkel nem érnek már
  • Seth
    #44206
    Általában nem a feltörés a gond, hanem hogy maradandó is legyen. Egy sima frissítéssel meg szokták oldani a hátsókapukat
  • bakkerman
    #44205
    a szoftverben talaltak valami kis lyukat...lehet 2013 osz ota dolgoztak ezen...szerintem ez a generacio nem lesz feltorve,mas idok vannak mar a techben mint amikor anno az x360-at meg a ps3at feltortek. Manapsag jo ha 10 AAA pc jatekbol NORMALISAN feltorik a felet...egy komplett konzolt meg megtorni...hat nem tudom :D
  • Ulthane
    #44204
    Feltörték a PS4-et.

    No fene. Előbb-utóbb mind erre a sorsra jut. :)
  • Vadnokedli
    #44203
    Áhh- Csak exkluzívokra veszek PS4-et. Second Son-t meg Bloodborne GOTY-t már előre bezsebeltem.
  • bakkerman
    #44202
    vegyel,csak ne vegyel hozza only multis gammat :D 1 jatekom van jelenleg a gephez es az is multi only...nezegethetem a kart :DDD
  • TDC Geronimo
    #44201
    Ne izgulj, ezek a leállások heti szinten mentek tavaly is. Semmi meglepő nincs benne.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.04. 19:24:25
  • Vadnokedli
    #44200
    Remélem nem az lesz mint régen PS3 esetében amikor X hónapra lelőtték a szerókat. Most akarok épp venni PS-t megint shet''...
  • TDC Geronimo
    #44199
    Indul a 2016os év :D
  • bakkerman
    #44198
    Most meg a psn-el baszakodnak valamit csak offlineba megy minden
  • TDC Geronimo
    #44197
    Van
  • Nyico
    #44196
    Ha a store-ból veszem meg a Wticher 3-at van benne magyar felirat?
    A leírásban nem írja, de valahol azt olvastam hogy van, ez igaz?
  • TDC Geronimo
    #44195
    shotikat imádom ebben a játékban

  • Totti5
    #44194
    Csinálják csak! Kitolják idén a Rúzs remastert kurrgenre, az új meg jöhet 2017.

    Szindit meg folytatnom kellene, a nagy év végi rohanásban ő volt a Tomb Raider, meg a Halo áldozata.
  • SlickAdam
    #44193
    mar bocsanat, de te hulye vagy.

    franciaul beszelnek, mert banja a tokom honnan jottek. de kanadai allampolgarok, kanadai emberek. pont. nem franciak.

    EN nem lattam francia zaszlot. nonszensz. kanadai allamban franciaorszag lobogoja? wtf?
  • Ulthane
    #44192
    Nem dialektusokról beszélünk, hanem eredetről. 900 ezer francia ember, az nem azt jelenti, hogy 900 ezer francia dialektust beszélő ember. Hanem 900 ezer ember. Na.

    nem is értem mit vitázunk erről. Az Ubuisoft egy francia cég, alkalmazottainak nagy része francia, Pláne Kanadában. Pont.
  • SlickAdam
    #44191
    1-el lejjebb
  • Ulthane
    #44190
    Jártál már Kanadában? Rengeteg középületen a kanadai zászló mellett kint van a francia...

    Ez is nyilván csak azért, mert szeretik a jó vörösbort! XD XD XD XD

    Jól mondta Orwell, hogy a tudatlanság hatalom! Nyomj be inkább egy krigli bajor sört!
  • SlickAdam
    #44189
    hozzatennem majd' 1 evet eltem Montreal-ban es amit ott hallasz francia, az nem az a francia, amit a parizsi baguette reklamban veretnek.
    kb. mint egy retarded echte francia
  • Ulthane
    #44188
    Ja, a sajátodba. Közel egymillió francia él ott.
  • SlickAdam
    #44187
    ja hogy onnan gyüttek... okes. akkor franciak. irok is nekik, hogy tegyek ki a lobogot!
    vegulis en is ugy tartom, hogy pl.: "amerikai", mint nep nem letezik, hisz mind bevandorlo, nehany generacioval a hata mögött.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.01.04. 16:29:46
  • Ulthane
    #44186
    A helyes válasz az, hogy hatalmas francia kolónia van Kanadában, kicsit ha megnézed a törtélenelmkönyvek hasábjait, megérted, hogy miért. Vajon egy angolszász országban szerinted miért lesz hivatalos nyelv a francia? Miért nem a spanyol a hivatalos? Ezzel az erővel az is lehetne.

    Az Ubisoft ráadásul francia cég, nem véletlenül van az Kanadában, és mondjuk nem annyira az USA-ban.
  • SlickAdam
    #44185
    a helyes valasz meg mindig az, hogy montreal-ban kanadaiak elnek, akiknek egy nagyon kis resze angol, nagy resze meg francia nyelven beszel. ill. igazabol mindkettöt tudjak. francia 1 db sincs köztük.
    vagy a svajciak is igazabol nemet emberek?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.01.04. 16:07:48
  • TDC Geronimo
    #44184
    Rumour: No Assassin's Creed in 2016, 2017 in Egypt

    "Egypt. There won't be an AC in 2016. You may screencap this and refer to it when nothing is shown in E3 2016. You'll have to wait until 2017 for it. The reason: It will be a complete revamp of the series. The game is going for a Witcher feel, with player progression, freeform combat system. Horse is back, and boats too. It's made by the Black Flag team. You may leave any question you want answered."

    Remélem igaz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.04. 16:05:03
  • bakkerman
    #44183
    ~1,9 millio kanadai lakos,~900 ezer francia Montrealban. Es Kanadanak ket hivatalos nyelve van,az egyik valoban a francia,a masik az angol.
  • SlickAdam
    #44182
    "Montrealban talán több a francia mint kanadai."

    arcpálma
  • Ulthane
    #44181
    Azok franciák. Montrealban talán több a francia mint kanadai. Nem véletlenül hivatalos nyelv a francia Kanadában.
  • SlickAdam
    #44180
    es bar franciaul beszelnek, legnagyobb cimeiket kanadaiak keszitik (khmm... Montreal)
  • TDC Geronimo
    #44179
    Nem franciák csinálják, hanem svédek.
  • Ulthane
    #44178
    Pont ugyanez lesz a Divisionnél. Ubisoft selejt munka. Most kódolom, rengeteg gond lesz a játék megjelenése után, gyakorlatilag játszhatatlan lesz az a szar. Egyszerűen ezek a franciák képtelenek normálisan megcsinálni a játékaikat.
  • Ulthane
    #44177
    Én úgy tudom, hogy nem lesz benne kamoány Nézzétek meg a játék hivatalos oldalát. Ha lenne benne kampány, már lett volna story trailer. Nem lesz. Egyértelmű.

    Ez egy mikrotranzakciókkal teletömött tömény online szarság lesz, igazi bughalmaz, lesz vagy fél év, mire ezt is felpeccselik rendesen. Vagy több.

    Szóval majd az év végi karácsonyi akcióban egyharmad áron talán.
  • Kandurex
    #44176
    oké, mondom OK, van benne, tény....persze valakinek az is solo, hogy multiban vannak bot -ok....

    ... szóval várjuk meg a megjelenést, mert ez eddig én semmilyen jelét nem láttam kidolgozott kampánynak.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.04. 12:58:08
  • TDC Geronimo
    #44175
    Hivatalos FBn is írták, kép is volt, hogy solozható egész. ha én hazudok ők is :P
  • Kandurex
    #44174
    világos, én hiszek neked...