121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #113512
    Alapból az volt a tervem, hogy PC-re veszem meg a CP2077-et. Csak hát vettem egy szép TV-t, hozzá egy frankó hangrendszert, és úgy voltam vele, hogy megkínálom egy minőségi játékkal, hiszen mekkora élmény lesz majd a hatalmas TV-n, a bomba jó hangokkal. Aztán lett belőle ez... :D
    Mindegy, ez van. Megvárom, míg rendbe teszik a játékot, és utána nekifutok még egyszer. Viszont az biztos, hogy megcsappant a bizalmam a csapat irányába.
  • juhaszvik
    #113511
    Bár nekem nagyon bejön a CP2077 (pc-n játszom), de teljesen megértem a konzolos háborgást és refundot. Az elég nagy szívatás, hogy valaki kipengeti a starter árat, és kap egy halom kakit, miközben fél év múlva kaphatna egy finomra csiszolt évtized játékát, nyilván olcsóbban. Mondjuk én a mai napig nem értem, hogy miért játszanak az emberek belsőnézetes játékot konzolon, de ez már az én bajom, és nem is kapcsolódik szorosan a témához.
  • AntiHero
    #113510
    Pacsi nekik. 46 óra jàték idő utàn én màr nem élek ezzel inkàbb.

    Màs.: DeS is kapott most közel 8gb updatet.
  • Moby
    #113509
  • j0nNyKa
    #113508
    vissza biza
  • AntiHero
    #113507
    Nekem màr nincs pofàm refundot kérni. Tény, hogy bugos az egész meg csúnya..de azért mégis jó. Legalàbb is én élvezem a jàtékot.

    De teljesen megértem azt aki refundot kér. Meg jó fejek, ha vissza is adjàk a pénzt.
  • Moby
    #113506
    Hát én tegnap reggel kértem rá egy refudot a sonytól. Ma jött a hír, hogy mindenkinek refundolják, aki kéri.
    Helyes-helyes. Így is kell ezt!
  • AntiHero
    #113505
    Az kimaradt a jàtékbol. Itt nem nagyon érdekli őket az időjàràs. A bugokon meg màr csak nevetek. :D

    Viszont a tegnapi mellékküldetések baromi jól megvoltak csinàlva. Több ponton is volt olyan lehetőség ami teljesen màs irànyba terelte volna az adott kis storykat. Meg nem is kis rövid mellék küldetések voltak..mert vagy 1-2 óra eltelt közben.

    Olvastam pàr helye, hogy unalmas a vilàg a fő storyn kívül..azt nem értem ők mivel jàtszanak akkor?
    2 napja kb csak mellék küldetéseket tolom, annyira jól megvannak írva.
  • Moby
    #113504
    2077-ben már egész más az emberiség viszony a folyadékokkal
    Link
  • Tatyla
    #113503
    Szerintem az idén már nem lesz PS5-öm de sebaj három hét és január és ezzel együtt jön a két év garancia
  • MrAndree
    #113502
    Biztos vízlepergetős cyber upgradejeik vannak.
  • mucsácsó
    #113501
    2077-re már leszarják majd az emberek az esőt
  • darkSectorxxx #113500
    Tegnap néztem Antit Cyberpunk közben, az egy dolog, hogy vannak itt-ott hibák még.
    De pl az nagyon furcsa hogy kint szakadó essőbe pl a padokon, vagy lépcsőkön ülnek vidáman az emberek, vagy falatoznak épen.
    Mintha az időjárás, meg az npc-k viselkedése vagy helyzete nem lenne hatással egymásra. :)
  • Ulthanito
    #113499
    Én sem értem, nekem fel se tűnik, ha nincs. Szinte minden játékban van, mégsem rikácsol érte senki, csak a BB-ben.
  • mucsácsó
    #113498
    mondjuk ha azt nézzük, a BB se volt csúnya - sőt, mai napig sem az, meg a design mindent elvisz a hátán :)
  • davidka003
    #113497
    Szerintem meg lesz rá idejük, hogy hasonló grafikát csináljanak.
    Nem merik meglépni, hogy csúnyább lesz, mert az iszonyú égő lenne.
  • mucsácsó
    #113496
    vagy majd egy Bluepoint remake PS6 launchra

    amúgy az lesz a cink, hogy valszeg a kövi From game ocsmányabb lesz, mind a DeS remake jelenleg... :D
  • MrAndree
    #113495
    Jó lenne, mert kb az egyetlen From játék amiből nincs valamiféle javitott verzió és/vagy elérhető PCn is.
  • davidka003
    #113494
    2-3 év múlva simán lehet ha addig semmi patch nem jön hozzá.
  • Mephike
    #113493
    A fene tudja. A fél internet bánkódik azon, hogy az a from játék nem kap elég szeretetet. Szóval én nem lenék meglepve, ha idővel kapna egy ráncfelvarrást. Szóval egy remaster lehet lesz idővel.
  • davidka003
    #113492
    Remasterezni nem de tolhatnának egy kisebb szintű tuningot meg 4k/60 FPS-t kromatikus aberráció nélkül.
  • Kandurex
    #113491
    Már a Collection része, kvázi mindenkinek, majd ingyér. Nem érdemes már ezt re-masterezni, nem jönne meg a nagy lové...
  • MrAndree
    #113490
    Jó lenne, mert még PS 4 Pro patchet is basztak hozzá kiadni.
  • Mephike
    #113489
    HA engem kérdezel (ez csak tipp), lesz ebből is remastered, nem véletlen nem jött hozzá patch vagy update.
  • Kandurex
    #113488
    Most volt meg Straved, 3.-ra, szerintem kicsit mákból, állítom, hogy ez a Boss csak azért nehéz mert semmit nem látni.

    Igen, mind a mai napig a legjobb, leghangulatosabb from alkotás, és pont ez nem kap folytatást.
  • Mephike
    #113487
    Itthon nagy kedvenc volt legutoljára nálunk az Overcooked. Most nemrég az asszony talált rá a PS oldalán erre a játékra és bizony, ez is jó kis kétfős játéknak ígérkezik. Esélyes, hogy ha jó kritikákat kap, hogy játszani fogunk vele.
  • mucsácsó
    #113486
    ajjj szerintem akkoris kurvajó tud lenni a chrome abberation, nemtom mér utálja mindenki! :( :D
    de amúgy jah, BB az mindent visz hangulatra, ez fix... mai napig nem született akkora FROM gyöngyszem :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.13. 10:15:34
  • n000rbi
    #113485
    Nem, nem sietek sehová. Most éppen a Miles pörög mellette.
  • Ulthanito
    #113484
    Holnap reggel ott lesz a postaládádban az adapter! :)
  • Ulthanito
    #113483
    Nem toltad még végig?
  • Moby
    #113482
    Hátedmé? Valhallában nincs 60fps?
  • Tikal #113481
    Red dead redemption 2, Tsushima. Igaz ez a kettő nem egy zsufolt részlet gazdag városban játszódik de majd jövőre meglátjuk mennyire tudta a Rockstar felpimpelni a gta online-t a PS5-re.
  • Moby
    #113480
    Hát én nem állítottam, hogy minden adapter szar. Az enyém volt szar. Már a kuka martaléka. A PSVR meg várja az új gazdáját.
  • Kandurex
    #113479
    Ja, és itt nem zavar a 30FPS, míg a Valhallába mocsok szar volt, itt teljesen jó.
  • Kandurex
    #113478
    Fú, azért a BB-nek semmi se nyalogatja meg a hangulat faktorát. Telibekúrtan jó! Bár ez a chrome aberráció, se akkor, se most nem tetszik, tossza az ember szemét,...mondjuk szokható, de...ehhh.

    Viszont elvittem a faterig, ő is, és a hidas farkas is első try-ra halt, pedig bő 5 éve nem játszottam a játékkal.
  • sgfool
    #113477
    Az egyik ismerősömnél, aki betudott szerezni egy ps5 ott kipróbáltuk a psvr-t és az adapterrel rendesen működött a kamera.
  • Moby
    #113476
    Na, hát ennek a adapterfiaskónak az lett a vége, hogy el is adtam a PSVR-t tok-vonó :D Már régen el kellett volna.
  • Moby
    #113475
    Ha elég szemfüles vagy, a januári szállítmányból már elcsíphetsz.
  • csgj
    #113474
    Kipróbáltam az 1.04-es hotfixet. "Improved reflections quality on Xbox One and PlayStation 4 to eliminate the smudge effect." – És ez az, amit meg tudok erősíteni. Olyan, mintha élesebb lenne minden, nem olyan mosottas, mint eddig. DE az még mindig nem tetszik, hogy a tükörben gyenge minőségben látjuk a karakterünket. Ez a homályos/pixeles tükör PS5-ön is jellemző? Egyébként minden más most már egészen szép. Nekem kifejezetten tetszik. De persze örülni fogok neki, ha megérkezik a PS5 hozzám is, és kijön a nextgen patch is.
  • Zeboo
    #113473
    Ha most rendelem kb mikorra várható szerinted? Jövő április-május vagy inkább nyár?