121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #44333
    Firewatch To Last 5/6 Hours On Average; No VR Support Planned

  • TDC Geronimo
    #44332
    Mondtam már, hogy imádom a shotikat? :D

  • darkSectorxxx #44331
    :P
  • TDC Geronimo
    #44330
    :D

  • Rdinho10
    #44329
    Valakinek nincs véletlenül egy felesleges kupon kódja uk storeba?:D
  • Rdinho10
    #44328
    Most megneztem,h es magyar cim van megadba nekem ,de angol storeba vagyok.mit kell atallitan?illetve nem ertem,h miert vagyok angol storeba?
  • n000rbi
    #44327
    Akkor meg a franc tudja :)
  • SlickAdam
    #44326
    en német kiadasu lemezes verzamon se VOLT, de egyik pöccsel beleraktak az egzotikus feliratokat is. szal lehet megis. de hat van csillio kiadas papiron.
  • n000rbi
    #44325
    Nem. Új profil kell, ha magyar storet szeretnél. Egyébként UK storeból vett W3-ban szerintem nincs magyar nyelv.
  • Rdinho10
    #44324
    Az elozo kerdes megoldva,viszont ,ha most angol profilra vagyok regizve,ha atallitom hungaryra magyar storeba leszek?
  • Rdinho10
    #44323
    Angol storebol vasarolt witcherben lesz magyar felirat?vagy csinaljak inkabb egy magyar profilt?
  • darkSectorxxx #44322
    :D
  • darkSectorxxx #44321
    Hát ez sokminden függvénye, de most mérés szerint jobb kábelen.
  • SlickAdam
    #44320
    mert bepúztál es/vagy bagózol.
  • Zozo76
    #44319
    na de kabelen nem nagyobb a savszelesseg? nemtudom csak kerdezem.
  • abel0317
    #44318
    Volt is róla szó, nemis tudom hol, hogy a CDP még a 2016-os évet a Witchernek szenteli. Szerintem lesz itt még valami a blood and wine után is :)
  • TDC Geronimo
    #44317
    Hivatalosan már csak 1 lesz, de mivel a köv játékuk még jó messze van nem lepődnék meg, ha lenne még kieg W3hoz.
  • darkSectorxxx #44316
    "Expansion Packs

    CD Projekt Red has announced that, in addition to the 16 pieces of free DLC they're already releasing, two multi-hour story expansions are planned for the game as well.

    The first, entitled Hearts of Stone, will take place in the existing area of No Man's Land and focus on Geralt's continued adventures as he attempts to locate a mysterious figure known as the Man of Glass.

    The second, which is allegedly double the length of the first, is called Blood and Wine, and will introduce an entirely new area to TW3 called Toussaint. This second expansion is planned to contain over 20 hours of additional content for The Witcher 3.

    Heart of Stone will cost $9.99 USD, while Blood and Wine will run for $19.99 USD - though both will be available in a bundle for $24.99 USD."

    Sajna nem.
  • SlickAdam
    #44315
    mar az utolso jon? nem 3 nagyrol volt szo?
  • TDC Geronimo
    #44314
    Jöhetne már az utolsó witcher 3 kieg
  • darkSectorxxx #44313
    Srácok az miért van hogy a konzolok, vagy más eszközök pl kábelen többet mérnek sávszlben mint wifin, holott a modem/router egy helységben van az ezközzel?????
  • darkSectorxxx #44312
    Na megvan.
    Télleg régiós.

    Csak Live előfizetésnél van worldwide.
  • darkSectorxxx #44311
    Live/PNS előfizetések az nem régiós tudtommal, csak a kredit kártyák, de lehet már másképpen működik mostanság mint régebben. :)

    Mondjuk látom hogy ott van hogy UK account de ez érdekes eddig azt hittem csak a feltöltőkarik régiósak, vagy lehet csak az xbox live nem régiós.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.08. 22:21:41
  • TDC Geronimo
    #44310
    No és milyen topikban vagyunk?
  • Vadnokedli
    #44309
    PC-n nem recseg(ne legyen vita tárgya hogy PC.).
  • Vadnokedli
    #44308
    Storeból drágább ahogy láttam, meg Brit a fiókom nem tudom ha tudok olcsóbban mondjuk Magyar-t akkor azt aktiválhatom e rá? (Lévén hogy EU- de gondolom nem.)
  • TDC Geronimo
    #44307
    Amúgy R6nál másnál is össze vissza recseg a hang, amikor az intró videó megy? Annyira amatőr dolog szerintem ilyet bennehagyni. Első dolog, amit az ember lát/hall az az intró meg a logo.
  • darkSectorxxx #44306
    Így is drága.
  • Vadnokedli
    #44305
    Ez így reális hogy csak 12,5K a 365 nap PS+? Régen nem drágább volt?
  • Rdinho10
    #44304
    Nekem is volt mar ilyen,pont akkor jott az error amikor az utolso lepest csinaltam storeba,de nekem par perc utan meglett a jatek.
  • darkSectorxxx #44303
    Megoldodik, nem kell még1x megvenned. :)
    Drukkolok addig is.
  • mucsácsó
    #44302
    Hát, köszi, remélem, csak akkor is kurvára kellemetlen...végre lett volna időm, erre... ahh.. :\ Most hadd ne "vegyem meg" még egyszer... :D
  • darkSectorxxx #44301
    Nyugi meglesz az, ja nem olyan egyszerű mert bizonyítani kell ugye, de intézkednek majd
    Kitartást. :)
  • mucsácsó
    #44300
    Köszi. Beszéltem velük, kb mintha valami kőkorszaki vonalat hívtam volna, úgy recsegett az egész, de korrekt volt a csaj. Írnom kellett egy mailt nekik, screenshotokkal + adatokkal, amit állítólag Angliába továbbítanak... hát nem tudom, elég szkeptikus vagyok momentán... :\ :D De legjobban az kúr fel, hogy ettől még játszani nem tudok...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.01.08. 20:24:15
  • darkSectorxxx #44299
    Parancsolj. :D

    PS:
    06-1-8144800

    Xbox:
    06-80-018590
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.08. 19:46:22
  • mucsácsó
    #44298
    Tudnál dobni egy légyszi egy számot, mert széjjelkúr az ideg? :)) :D
  • darkSectorxxx #44297
    Mindenképpen a supportot igen azt a magyar telefonszámot, nagyon korrektek, ahogy a microsoftnál is.
  • mucsácsó
    #44296
    Olyankor mit lehet tenni, ha "vettem" storeban valamit - Alien: Isolationt akartam egész pontosan - majd miután megadtam a bakkártya adokat, meg kitöltöttem minden szar mezőt, a checkoutnál töltött töltött, majd egy error occured-del lebaszott - de a pénzem leszoppantotta a kártyáról, és a játék még mindig a cartban van? :)))) Semmi levél nem jött róla, de látom az OTP-nél, hogy levonta az ~5k-t...

    Supportot hívjam, vagy mit csinálnátok ilyenkor?
  • Kongy
    #44295
    Kicsit mindkettő. :D
    De most a multiplat címeket valószínűleg PC-n fogom letolni, az exek jöhetnek konzolokra.

    Witcher 3 is szinte egy másik dimenzió basszus. :D Mondjuk azért dicséretként szóljon, hogy a konzolos is rengeteget javult május óta.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.01.08. 18:07:06
  • SlickAdam
    #44294