121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #44293
    Nem iszok vizet. :D
  • SlickAdam
    #44292
    es finom volt a külföldi víz?
  • darkSectorxxx #44291
    LOOOOOL

    Most December 21.-én reggel mentem ki külföldre.
    Ma néztem vissza az e-mail-eket...........

    És 21.-én jött egy üzenet a PS-től hogy végre a BB Platinámért megkapom a jól megérdemelt BB exclusive témát!!!!!!!!!
    JUHÉ....így fél évvel a magyar régió után .....:D
  • Rdinho10
    #44290
    Rendben,koszi:) most mar azt hiszem minden vilagos:D napokban nezegettem a gta V-t,le volt akciozva...most telorol neztem,de mar megint a regi ar van.letezhet?:D vagy csak nem latom telorol az akciokat?
  • Tikal #44289
    És az elmúlt két évben még senki nem mondta neked vagy nem hitted el?
  • darkSectorxxx #44288
    Mi sem a multiplatformok miatt vagyunk itt. :D
  • SlickAdam
    #44287
    hat miert tertel vissza? :)
  • Kongy
    #44286
    Most ezt nem újdonságként közöltem, csak én most szembesültem vele. 2 éve nem játszottam PC-n.

    persze nyilván a PC-nek is rengeteg árnyoldala van, kezdve a random hibaüzenetektől a fagyásokig.. oh wait ilyet XOne is produkált már nálam Battlefront közben :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.01.08. 14:44:02
  • TDC Geronimo
    #44285
    PCn jobban futnak a dolgok? No shit
  • Tikal #44284
    ma is okosabbak lettünk...
  • Kandurex
    #44283
    60 fps után minden fos, sajnos így futottam bele egy nagy pofonba.

    Viszont érdekes, hogy filmbe nem szeretem a magas FPS -et, ott a 23-24 a király.
  • Kongy
    #44282
    2 hét PC géminget követően visszatérni konzolra elég visszalépésnek érződik.. :D Eddig azt hittem a GTA V jól fut, hát PC után szánalmasan szarul fut, még currgenen is. :D
  • darkSectorxxx #44281
    Csak ő, vagy cserélsz jelszót, talán akkor.
    Ezt nem teszteltük még, bár én akinek odaadom megbízom bennük és fordítva is.
    Semmi jó nincs benne, ellopja? És akkor mivan megváltoztatod a jelszót és lehet te nem tudod aktiválni, vagy játszani, vele, de ő meg aztán végképp nem.

    Szóval ha egyszer megengeded neki semmi jó nincs neki haszon szempontból ha elveszi tőled. Vagyis nem elveszi hanem nem deaktiválja ha kéred.

    Meg pl itteni régi tagok ha mondjuk adsz, adnak valamit nem fognak a nevükkel szórakozni ilyen szar apró dolgok miatt, vagy vonatkozik ez az eladás-vételre is.
    Haverodat nem ismerem, de valszeg valamiért a haverod és nem a ps4 játékok miatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.08. 13:07:28
  • TDC Geronimo
    #44280
    Maga a játék annyira jó, hogy még ezek a gondok se állítanak meg.
  • bakkerman
    #44279
    Azert becsulom a kitartasod az r6-ot illetoen :D (Y)
  • Rdinho10
    #44278
    Udv,ha haver beaktivalta maganal a profilom,hogy tudom elvenni pikkpakk?vagyis csak o tudja deaktivalni?
  • n000rbi
    #44277

  • TDC Geronimo
    #44276
    Na meglett rank 50es trófea végre. Azért a 60 fpses multiból átmenni a 30 fpses terrorist hunt módba elég gyomorbavágó élmény. Vannak jó 30 fpses fpsek is pl destiny, de itt a hirtelen váltásnál nagyon érezni.
  • TDC Geronimo
    #44275
    elnéztem, PS+al 6700 ft a PS storeba nem 5k, de az is rablás érte
  • bexinho
    #44274
    Ha hasznaltan veszek premium kiadast, ugy is megkapom a mappokat? Vagy letoltokodos...? 5k korul sajnos nem talaltam eddig.
  • TDC Geronimo
    #44273
    első DLCs csaj operator



    második DLCs csaj operator



    Első ikonja meg ez



    Valami medvecsapda szerű :D
  • TDC Geronimo
    #44272
  • TDC Geronimo
    #44271
    Januári R6 patchek

    Nagyon remélem, hogy DLCig ezeket a top priority hibákat javítják.
  • darkSectorxxx #44270
    Division beta ............ :D
    Muhahahahahahah.


  • darkSectorxxx #44269
    Na ebben egyet értünk. :D
  • TDC Geronimo
    #44268
    BF egyáltalán nem olyan stílusú fps, mint az R6
  • TDC Geronimo
    #44267
    bf premium kiadás 5k amiben van 30 map meg összes dlc minden... Jelenleg BF4 ezerszer jobb vétel. Ma is toltam R6ot 3 órán át és minden második meccs problémás volt, vagy kidobott meccs közben, vagy töltőképernyőn maradtam...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.07. 18:01:00
  • darkSectorxxx #44266
    :D
  • Rdinho10
    #44265
    Ja igaz,jogos:D koszi a segitseget.
  • darkSectorxxx #44264
    Egyet még mondhatok, a RBS-ben szerintem , vagyis nekem a taktika azon része is jobban kijött amikor nincsenek közelben haverok, mert az idegen játékosok is arra vannak utalva hogy minnél jobban összedolgozz, odafgyelj a másikra, egyedül is fasza.

    BF meg max többen ha cseteltek, egyedül baromi szar szerintem, vagyis nem szar, hanem, nem kiemelkedő.
    Vagyis szerintem míg a BF dobálózik ezzel a "taktika" szóhasználattal, a RBS mutatta meg igazán hogy mágis milyen egy taktikus fps, a BF eltörpül mellette (ebből a szempontból).
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.07. 17:53:31
  • darkSectorxxx #44263
    Hát figy ha adtál neki egy profilt, és elveszed, nem lesz nála primary többet akkor megszűnnek a jogok. :)
    Szóval nem lehet azt hogy odaadod neki, tegye be letölti és visszaveszed, mert legközelebb az inditáskor ha nincs az a profil primary-ben akkor egy lakat kerül a játékra, és nem tudja elindítani, ennyi erővel mindenki játszhatna egy profillal, azért nem ennyire szivárvány. :D
  • bexinho
    #44262
    Köszönöm. Mindkét irányba megkaptam a motivációt. :) Bár a döntés nem lett könnyebb...

    Pár videót még megnézek yt-on mindkét játékról. De lehet előbb a BF4-et veszem meg. Bár most a Siege jobban érdekel a taktikázós stílusa miatt.
  • Rdinho10
    #44261
    Tehat ugye most leszedte haver az en profilomrol a jatekot...de nem akarom h nala legyen a primary..oda tudom adni a sajat gepemen a masik profilt,hogy tudjpn vele jatszani?:)
  • darkSectorxxx #44260
    Várj nem értem a kérdést. :D
  • Rdinho10
    #44259
    Meg annyi,h ha a baratnom profiljat egy az egyben odaadom neki,akkor tud jatszani?az en sajat profilomrol letoltott jatekaimmal?
  • darkSectorxxx #44258
    nm. ha meg lesz kérdés, akkor írj. :)
  • Rdinho10
    #44257
    Koszonom a segitseget:)most mar vagom.
  • darkSectorxxx #44256
    Ez igaz, lehet a szerverek néha problémásak, de játszható, ezért ha most játékot vennék inkább RBS, mondták hogy sok dolog jön ingyen, ahogy írtad is, piszok sok cucc variáció, minden meccs más, nincs 2 ugyanolyan felállás, meccs.
    És akkor így még mindig izgibb (hosszútávon), mint a BF ahol ezrekbe kerülnek a dlc-k. :)

    Bár én eleve nem tudnám összemérni őket, FPS-ek, de mégis eltérőek.Teljesen más izlésű játékosokat céloznak meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.07. 17:28:07
  • darkSectorxxx #44255
    Semmi, annyi hogy nem tudod pl távoli remote app-al felébreszteni a gépedet.
    Meg mondom akkor te csak a saját profiloddal tudsz játszani, a tartalmakkal, másik profillal nem.
    Szóval most mondjuk van 2 profilod:

    1. Rdinho101
    2. Rdinho102

    az egyes ha nálad aktiv akkor az egyesre vett cuccokkal játszhatsz mind2 profiloddal, ha ezt kiveszed és átadod neki te az egyes profil cuccaival csak az 1-es profillal tudsz játszani, a második profilod cuccaival a 2 profillal. :)

    Internet meg kell online játékok indításánál.
    De még nem csekkoltam hogy ezalól kivétel-e ha prymary a profil, mert akkor ezt a lehetőséget sem használhatod, de ez annyira nem nagy dolog, nagyon egyszerű megoldani ha esetleg kell net. Akár egy telefonnal. :)
  • Rdinho10
    #44254
    Illetve nwkem akkor is deaktivalnom kell a sajat profilomat? Es ha gebasz van akkor gondolom csak o tudja deaktivalni?