121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #44373
    Nem tudom, én mostanában megint nagyon rákattantam. Az open world miatt lett annyira jó a gameplay (ebbe nem hinném, hogy bele lehet kötni), de a nagy nyitottság szúrta is el az egészet, mert a történet jóformán háttérbe kerül (hozzáteszem, a magnókazettákon félelmetesen jól megírt dolgokat hallani, csak ugye időt kell rá szánni, meg hát elbaszott egy megoldás ebben a formában tálalni a sztorit) Az állandó helizéstől én is hányok, de pl. az újrahasznosított töltelékküldetések chapter 2-ben - bár nem követendőek -, a nehézségükből fakadóan adnak annyi kihívást és új élményt, hogy ne fájjon annyira a jelenlétük. (van abban valami, amikor egy szál gatyában tesznek le az ellenséges területen azzal, hogy szerezz fegyvert és oldd meg a küldetést egy neked tetsző módon)

    tl;dr
    Fosnak semmiképp nem nevezném.

    Egyébként végigjátszottad, vagy ebbe is csak belekóstoltál, mint a BB-be?
  • darkSectorxxx #44372
    Bizonyos emberek szerint az év csalódása játék ügyben.
  • Kandurex
    #44371
    amekkora fost tett le az utóbbi mgs -vel, szerintem, abba a boldogság könnyei vannak
  • n000rbi
    #44370
    LOL

  • AntiHero
    #44369
    Na igen :D
  • darkSectorxxx #44368
    Először kell a pénz a nagy exclusive-okra. :D
  • AntiHero
    #44367
    Nem mert kocsim emészti fel a pénzem most :\ De így télen jó lenne ezzel szórakozni.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.01.11. 20:49:42
  • TDC Geronimo
    #44366
    Megvetted már? :D

  • Roccio
    #44365
    Sziasztok! Magyar profilhoz miért nem tudok hozzáadni visa kártyát? Sosem fogadja el a kártya számot pedig érvényes a kártya,,,
  • Tikal #44364
    nintendo

    Egyébként a legidegesítőbb, hogy egyszer sikerül a squad-ba lépés, 5 perc múlva meg már nem megy ugyanazzal a játékossal.. elindítok egyedül egy TH-ot, majd megpróbáljuk haverral újra a csatlakozást, és megint sikerül. De biztos nálam van a hiba.
  • TDC Geronimo
    #44363
  • Etelkozi Vata
    #44362
    Ez hatalmas, az a falnak dobott gránát, de főleg a küszöbben eleső katona...
  • darkSectorxxx #44361
    +1
  • Tatyla
    #44360
    Nem tudom milyen platformon játszol de nekem max két perc
  • TDC Geronimo
    #44359
    Hát akkor nem értem. Most mondjuk tényleg szarok a szerverek, de globális szinten nem lehet csatlakozni.
  • Tikal #44358
    OPEN-t ír a R6.
  • TDC Geronimo
    #44357
    Nekem matchmakinges kereséssel sose volt bajom. Open a natod? Nekem talán a legtöbb ami volt az 1 perc mire talált játékot, de átlagosan 4-5 sec.
  • Tikal #44356
    Játszom egy pár multis játékkal, de még egyik sem szopatott ennyire mint a Rainbow Six. Tegnap majdnem nekibasztam a controllert a TV-nek, mert nem tudtam csatlakozni már egy órája senkihez.
  • Tatyla
    #44355
    Pedig nem,jelenleg legjobb multi élmény
  • TDC Geronimo
    #44354
  • TDC Geronimo
    #44353
    Vedd meg. Most még olcsóbb is storeba. Az egyik legegyedibb és legjobb multi lövölde. Addiktív, mint a barom. "Csak még egy kört...", gondolom ismerős :)

    Igazi probléma a szerverekkel van, de ebben a hónapban jön még 2 patch meg februárban is egy. Már patchelték szerver oldalon a 2 legnagyobb hibát és a DLCk is ingyenesek.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.11. 12:41:15
  • AntiHero
    #44352
    Úgy tetszik nekem ez a játék, de még nem mertem megvenni. Sokan panaszkodnak rá, pedig jó lenne. Egyenlőre ilyen érzésem van. :D



    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.01.11. 10:21:41
  • Ulthane
    #44351
    Ezt a Sony és tisztelt vezetői nem tartják a világ égésének azt, hogy ha a konzolról elküldesz egy üzenetet, egyből azt írja ki, hogy 15 minutes ago? Ilyen ratyadék, ócska szar networkot össztenni, szégyen és gyalázat.

    Itt a fórumon találnék olyat, akit ha odaültetnénk, két nap alatt megcsinálni, hogy az instant messaging valóban instant legyen, és vaós időket mutasson ki.

  • darkSectorxxx #44350
    :(
  • n000rbi
    #44349
    A ps2-es címeket meg lehet venni újra storeban, nincs más opció.
  • darkSectorxxx #44348
    Lehet kijavították, én régebben próbáltam még mikor elsőre volt ilyen lehetőség vagy nálam nem tetszett valami a rendszernek.

    Én pl Onlive esetében tapasztaltam olyan cifraságot, hogy pc-n benyomtam a profilt, volt + jel a jelszavamban, és ezeket a + jeleket már telefon vagy tableten lévő app nem tudta kezelni és ki kellett vennem a jelszavamból....:D

    Gamestar oldalán meg pl mivel valami átirányítással kellett bejelentkezni régebben valami web lofazsra, az ott létrehozott felhasználomat azonnal beléptette a rendszer ám egy kijelentkezés után ujra visszalépve már nem fogadta el, csak ha jelszóemlékeztetővel uj jelszót csináltam, de akkor is csak 1x. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.11. 07:55:01
  • darkSectorxxx #44347
    Ezt nem értem, a store-ban ez egy külön opció valahol, le kell tölteni és újra megvenni, vagy betenni a ps2-es lemezeket a gépbe?
  • n000rbi
    #44346
    Magyarral nekem megy a paypal.
  • darkSectorxxx #44345
    Nékem a paypal sehun sem működött még, nem tudom mire jó konzol tekintetben. :)
    Nálam a belépéssel volt mindig a probléma a megfelelő felhasználónév+jelszó nem megy, holott a weboldalon meg igen.
  • Vadnokedli
    #44344
    Csak Angol fióknál ne lehet nem angol bankkártyát hozzáadni a fiókhoz? Vagy PayPal fiókot?... Kicsit idegesítő hogy egy "internacionális"an használható fiókot nem enged hozzáadni.
  • darkSectorxxx #44343
  • Rdinho10
    #44342
    Igen kozben rajottem,koszonom:)
  • darkSectorxxx #44341
    Ez lehetetlen, max lejárt. :)
  • Rdinho10
    #44340
    Udv,haverom belepett lekapni 1jatekot a profilomba,kilepett majd en vissza a sajatomba,de eltunt a ps plusom. Ilyenkor mivan?:D
  • darkSectorxxx #44339
    Igen az oldalán, a kimenő rész a hátulja , de ettől még érdemes ott is kicsit hagyni, jó nem fontos 10cm nyi helyet de 4-5 azért.
  • Vadnokedli
    #44338
    Ahogy néztem az oldalán szívja a friss levegőt.
  • darkSectorxxx #44337
    Oldalról sem felejtsd el. :D
    Ahol vannak kis rések azokat hagyd szabadon, legalább 10 cm-t szerintem kell hagyni, utána sok értelmét nem látom mert a hő felszáll értelemszerűen nem gyűlik őssze ha nincs felette lezárva.

    X1 hűttése nem véletlen ilyen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.10. 09:44:07
  • TDC Geronimo
    #44336
    Értelemszerűen
  • Vadnokedli
    #44335
    Ahogy PS3 nál; PS4 nél is ajánlott mögötte hagyni 20-30 centi helyet hogy kitudja fújni a termelt hőt?
  • darkSectorxxx #44334
    off: kattintás :)