121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #44574
    Resident Evil 0 pre-order megvan!!!!!

    Holnap sajna csak reggel 6-kor indítható! :D korai kelés lesz ebből! :D
  • TDC Geronimo
    #44573
    Én HoS kieg után elhiszem.
  • AntiHero
    #44572
    Azt rebesgetik, hogy a Blood and Vine jobb lesz mint az alap játék.

    Bár lehet csak marketing. :)
  • Kongy
    #44571
    Na kis késéssel bár, de végigvittem a Witcher 3 Hearts of Stone-t. Nagyon király volt. Az esküvős quest egyenesen zseniális, végig szakadtam az egészen. :D De amúgy minden más is nagyon rendben volt, és ami meglepett: volt kihívás a bossfight-okban. De tényleg. Az alapjátékhoz képest szerintem jóval nehezebbek voltak, még talán a főellenségnél is. Alig várom a Blood and Wine-t, remélem az is hasonlóan magas minőségű lesz!
  • Myselor
    #44570
    egyetértek :D engem nagyon zavart ez a hülye bemutatkozás nevek kiírása midnen küldetés előtt végén.felesleges
  • n000rbi
    #44569
    ?
  • TDC Geronimo
    #44568
  • SlickAdam
    #44567
    mert idiota kodzsima, azert. ha meg ezzel kompenzalta a neve levetelet a boritorol, akkor... idiota kodzsima.
  • Myselor
    #44566
    én amúgy ezt nem értettem minek kell minden küldetés elején bemutatni mindenkit küldetés végén tényleg minek ez a játék vége hangulat :D engem nem tévesztett meg de nem is érdem miért jó meg kell ez
  • SlickAdam
    #44565
    meg amikor egyesek valami erthetetlen okbol kifolyolag azt hiszik, hogy a jatek veget er az act !EGY! utan, csak mert jön a credits. meg az se zavarja meg a teves elkepzelesiket, hogy credits utan beadja a "what's next" videot. LOAL.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.01.18. 09:25:53
  • n000rbi
    #44564
    Tegnap este értem még csak el a fos MGSV-ben az ún. "Truth" mission-ig. AZTAKIBEBASZOTTKURVAEGET. Továbbra is tartom, hogy végigjátszás nélkül ne beszéljünk hülyeséget.
  • Harlekin
    #44563
    Itt is van csak itt a dolog pikantériája,hogy ez a fegyó már maxon van és nincs perk berakva csak attachementek vannak a fegyveren ezért ennyire kezes.Amúgy nagyon nem ezt produkálja más kezében más beállítás mellett.Szoktam is röhögni amikor egy hasonló kezdés után a fele ellenfél csapat elkezd ezzel rohangálni majd ráébred, hogy annyira ez nem úgy van ahogy ők gondolták!!!És ekkor jönnek a szép üzenetek hogy csaló köcsög vagyok,mert ez a fegyver nem tudja ezt....
    Plusz nagyon-nagyon nem mind egy hova célzol...Mindenkiben benne van a mellkas esetleg fejre célzás na az itt viszont nem működik....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.01.18. 07:50:39
  • Tikal #44562
    0 recoil vagy csak én nem látom? :Rainbow-ban akkorát rúg a shoti, hogy fél perc mire visszahúzom a célra :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.01.18. 00:49:49
  • TDC Geronimo
    #44561
    ja itt is jó volt, de én siegere gondoltam :p
  • Totti5
    #44560
    Ez. Shoti.
  • darkSectorxxx #44559
    Iszonyúan boldog vagyok. :D
  • TDC Geronimo
    #44558
    Hát nem tudom szerintem gáz. Hangja is meg az a 0 weapon feedback, amit ad.
  • Tatyla
    #44557
    Régióknál különbözőek a mentések
  • Harlekin
    #44556
    Múltkor írtad a shotit,hogy mennyire jó...BO 3 ba is hasonlóan jó!
  • Harlekin
    #44555
    Erre csak azt tudom mondani aki a jelenlegi konzolok megjelenése után is azt gondolta remélte hitte,hogy a beharangozott "előzmény" játékok olyanok lesznek mint amiket mutogattak!Akkor azok december 6-án tuti kiteszik a csizmát az ablakba és várják a mixit....
    El kell tudni fogadni,hogy ez a van....2 év eltelt és még mindig megy a meglepődés ezeken a dolgokon....
  • TDC Geronimo
    #44554
    vótmá :p

    Grafika szép én láttam, DE a performance+ tearing undorító. Titkon remélem, hogy PS verzió nem ekkora trágya, mert ha igen könnyes búcsút veszünk egymásnak még megjelenés előtt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.17. 20:26:54
  • darkSectorxxx #44552
    Úgy néz ki nem vagyok egyedül! Csak nekem nem digitális példányt követte a lemezes, hanem régen is lemezes volt, meg most is lemezes, csak a régi egy tok nélküli olcsóbb változat volt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.17. 14:01:53
  • darkSectorxxx #44551
    De fasza, régen megvolt a Killzone és végigvittem, a mentése is megvan még 2014-es.
    Most újra megvettem dobozossan, és nem olvasta be a régi mentést, hanem csinált magának újat! WTF? :DDDDDDD

    Ez meg mi? :D
    A HDD-n néztem a mentéseket és 2 mentés van 2014-es a régi meg most csinált egyet 2016-al. :D
    Miez?
    Régió eltérés miatt?
  • darkSectorxxx #44550
    Soha nem fogom megérteni ezt a PS4-et, van 54gb szabad helyem, és a Killzone-t nem tudom feltelepíteni lemezről, aminek 40gb hely kell....lol
  • spybot919
    #44549
    Igen. Bloodborne és Destiny pörög, r6 viszont nem. Nekem előszeretettel nem találja a kereső a létező community-ket sem de akkor csekkolom ps-en. köszi
  • SlickAdam
    #44548
    pscommunity meg van? tudom letezik, de döglött egy pöce az biztos.
  • Tikal #44547
    Van R6 magyar community, ott sokan vannak és játszák...
  • spybot919
    #44546
    Továbbra is rainbow six siege re keresnék magyar társakat. Pscommunity re is beírtam de egy hete nincs válasz. Lehet hogy a ps4 -es verzióval rossz lóra tettem? Legnagyobb csapatmunkát igénylő játék és pont ezt solozza mindenki??...
  • darkSectorxxx #44545
    Ha visszatérő lesz a problem lehet supportolás lesz, vagy ha károsodik a gép, de így hogy elmúlt 1x így nehéz ügy, akár a ventilátor is lehetett.
  • SlickAdam
    #44544
    honnan tudjuk mi a problema? ha tegnapelött nem kaptal valaszt, ma se fogsz.
  • Soldiers
    #44543
    Srácok egy olyan kérdésem lenne hogy bekapcsoltam a ps-t és egy ilyen búgó hangot adott a gép mint amikor próbálná beolvasni a lemezt de nincs is benne lemez de nem engedte betenni a lemezt úgy múlt el hogy kihúztam a tápkábelt pár perc múlva visszadugtam és jó lett.
    Mi lehet a probléma?? (de minden bekapcsolásnál csinálja ha újra indítom elmúlik)
  • darkSectorxxx #44542
    Ezzel semmi baj nem lesz ha ki lehet kapcsolni menüben, ellenben annyira tud zavaró lenni hogy ne játszak vele.

    Meg nekem amúgyis jobb beleélnem magam egy játékba ha minnél letisztultamm, és nem azt sulykolják a fejembe hogy te egy szoftverrel játszol, sok játékban direkt ki szoktam kapcsolni a legtöbb dolgot ha lehet.
    Mert főleg az ilyen történetes játékok sokkal jobban tünnek életszerűnek ha nincsenek kijelzők meg ilyen faszságok.

    Pl nem mindegy hogy egy öléskor vér tocsog ki a testekből vagy pontszámok.....:S
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.16. 12:59:55
  • darkSectorxxx #44541
    +1
  • SlickAdam
    #44540
    mindenesetre az a health bar iszonyat idegesito. amikor jopar hete betett gero leaked videot, elsö 20 mp utan beirtam a topikba, hogy ez a HUD borzalom.
  • gibson9
    #44539
    Mondtam, hogy nem? :) Nem! Na ugye?! :D Követem már pár éve ezt a topicot és szörnyű amit némelyikőtök leművel. Az ilyen indokokkal való skippelés pl nevetséges. Tényleg csak ezért? :D A másik kedvencem itt az amikor "egy játék szar pedig ki sem próbáltam, de azt olvastam" :D Na mind1 nem kell ezt támadásnak vennetek csak ez már tényleg kezd átmenni nevetségesbe.
  • SlickAdam
    #44538
    eldönthetjük azert, hogy mi tetszik es mi nem? hogy a tengernyi 15-20e forintos jatek közül melyikre adjunk penzt?

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.01.16. 10:11:29
  • Myselor
    #44537
    nekem sem tetszenek ezek a dolgok.de ezért nem skippelnék egy játékot.tényleg sok a rinya mostanság.mindenkinek mindenféle baja van a játékokkal.én meg jól elvagyok mai napig még egy pixeles psx játékkal is :D chrono crosst tolom éppen.de hát mások vagyunk:)
  • gibson9
    #44536
    Úristen, ti nem èrdemlitek meg, hogy nektek játèkot kèszítsen bárki is :D az egyik azért skippeli mert túl sok a hologram a másik meg azèrt mert közêpen van a HUD.. :D gondolkodjatok azèrt el magatokon
  • TDC Geronimo
    #44535
    Jé tényleg...
  • darkSectorxxx #44534
    Milyen kis rafkós vagy, úgy váltottál Division-ra hogy azért van ebben is RBS. :D