121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #44533


    Grafikát én láttam "élőben" azzal nekem nincs is bajom, de amit az UIval műveltek reveal óta meg ahogy fut meg amennyit tearingel az már nekem sok. Reménykedem benne, hogy PS verzió nem ekkora trágya.
  • darkSectorxxx #44532
    Neked akart nyitni, nem másoknak. :D
  • TDC Geronimo
    #44531
    Áh annyian nem vagyunk...még :p
  • darkSectorxxx #44530
  • SlickAdam
    #44529
    gondolkodtam is mar, hogy nyitok neked egy topikot
  • TDC Geronimo
    #44528


    Ma annyi új játékost láttam, hogy hihetetlen. Szerintem meccseknél, amiket toltam az emberek fele új játékos volt. "word of mouth" igen erősen teszi a dolgát ennél a játéknál. Én is reklámozom itt minden nap :)
  • TDC Geronimo
    #44527
  • bakkerman
    #44526
    Vajon melyik tervező/programozó ötlete volt,hogy a képernyő KÖZEPÉRE kell rakni az emberke mellé azt a kibaszott HUD panelt?? Nála már csak az volt retardáltabb,aki ezt az ötletet helyeselte is. Ez a játék biztos skippelve lesz nálam
  • darkSectorxxx #44525
    Ja a mennyiség a problem.

    És én képes vagyok ezért nem játszani egy játékkal még akkor sem ha amúgy jó a játék, mert kuvára zavaró nekem....
    Mindegy a beta-t kihazsnálom oszt ennyi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.15. 16:36:10
  • TDC Geronimo
    #44524
    UI jó...lehetett volna, ha nem okádnák tele a képernyőt
  • darkSectorxxx #44523
    Jesszusom ez a sok fasz hologramm,
  • TDC Geronimo
    #44522
    Na lement embargo





    Fosfrém, screen tearing. Okádok. ha ez PSen is ilyen lesz elgondolkodom a vételén. Siegevel elvagyok most...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.15. 16:27:00
  • darkSectorxxx #44521
    Ubi ennyire képes.
  • TDC Geronimo
    #44520


    jó rövid lesz.
  • Tyrant01
    #44519
    Szinte csak az iron banner alatt toljuk a pvp-t. A többi idő pve.
  • Tikal #44518
    ezt a játékot mindenki PVE tolja? ...
  • darkSectorxxx #44517
    Hát online a net egyértelműen beleszólhat, simán party-ban más, mint party közben vagy belső chat mellett még multizni is. :)
  • Matarese
    #44516
    Köszi a választ.
    Online co-op, tehát nem split screen-s.
    Ami fura, hogy játék hangok vannak a tv-n, a fülesben hallom őt egészen addig, míg el nem kezdődik a játék.
    Ha Multiplayer alatt bármilyen más mókára megyek és együtt játszunk (invite party stb.), akkor simán halljuk egymást. Csak a tegnap kipróbált surival alatt némulunk el.
  • darkSectorxxx #44515
    Fület=fülest.
  • darkSectorxxx #44514
    Csak tipp, nem coopoztam még offline.
    Mert feltételezem offline coop-ról van szó.
    De próbáld meg azt hogy mindketten bedugjátok a kontrollerbe a fület. Majd egyenként mind a ketten, mind2 kontrolleren nyomtok ps gombot 2-3 másodpercig, és a kis gyorsmenüben állítsátok át hogy a fülesen menjen minden, gyanítom hogy itt valami nem jól van beállítva.

    Ha nem akkor marad a tv hangszórója.
  • Tatyla
    #44513
    Nem akarsz jönni ötödik embernek rankedre van egy fix négyes csoportunk de kéne egy ötödik ember mert néha azon csúszik el az egész
  • darkSectorxxx #44512
    Na kezdjük hátulról. :)

    2. Gondolj bele, ha én vennék most egy havi goldot és visszamenőleg minden ingyencímet megkapnék akkor abba a Sony-nak mekkora biznisz lenne. Asszem ezt te is kitalálod ha kicsit végiggondolod a témát ;)

    1. Hát legfőképpen a magyar és amcsi vagy angol vagy japán vagy nem tudom mennyi régió létezik profilok abban térnek el egymástól hogy magyar vagy amcsi vagy angol vagy japán vagy stb régiósak a profilok. :)

    Ez gyakorlatban szinte mindenben.
    Más régiós kártyák kellenek, az egész store része, eltérő megjelenések, kedvezmények, árak (ezek főleg a pénznem miatt vannak, illetve hogy full eltérés van az aktuális kedvezmények közt), más menü vagy menüpontok, más témák, más appok, eltérő lehet akár a multiplayer szolgáltatás is, hogy nem tudsz játszani más régióval.

    Akkor melyik profilt válaszd?
    Én azt mondom mindenkinek, hogy MINDKETTŐT.
    Csinálj legalább 2 profilt.
    Hu és Us profilt.
    Válasz közölük 1-et, amihez mondjuk a mentések vagy trófeák szerzése számodra fontosabb.
    Majd a másik profilodat meg beteszed primary-nek és ennyi.

    Bármelyik profilra szerzel vagy veszel valamit, akkor a kiválasztott egy profilodról mindent elérsz. :)
  • darkSectorxxx #44511
    Az előferdülhet, de akkor megint csillagos 5-ös a megfogalmazás. :)
  • Matarese
    #44510
    Sziasztok!

    Star Wars - Battlefront játéknál a survivor módban haverral játszanánk (co-op), de valamiért nincs hang a fülesben. Mit és hol kellene beállítnom?

    Köszi.
  • Tyrant01
    #44509
    Iron bannert csináljátok, ha lesz legközelebb.
    Múltkori egész jó cuccokat adott.
    Elsődleges fegyvert, sisakot, ghostot és az artifactot ott kaptam.
  • Bozso91
    #44508
    Sziasztok!

    Kettő kérdéssel készültem a mai napra!

    1, Mi a különbség a magyar, illetve az amerikai PS Plus felhasználói fiók között?

    2, Előfizettem PS Plus-ra ebben a hónapban, ilyenkor nem tudom letölteni a régebbi, mondjuk 3-4 hónappal ezelőtti ingyenes játékokat?


    Köszönöm előre is a válaszokat, segítségeket!

    Üdv.
  • kastil
    #44507
    early accessre gondolnak talán?
  • Roccio
    #44506
    Van valakinek ötlete hogy magyar profilon miért nem fogoad el Visa kártyát a gép? Minidig a k számmal van gondja pedig érvényes :)
  • Soldiers
    #44505
    Srácok egy olyan kérdésem lenne hogy bekapcsoltam a ps-t és egy ilyen búgó hangot adott a gép mint amikor próbálná beolvasni a lemezt de nincs is benne lemez de nem engedte betenni a lemezt úgy múlt el hogy kihúztam a tápkábelt pár perc múlva visszadugtam és jó lett.
    Mi lehet a probléma??

    köszi a segítséget
  • darkSectorxxx #44504
    "Eltűnt a PlayStation Store-ból a Hitman, sok előrendelést is töröltek

    Több PlayStation 4-es előrendelő is jelezte, hogy a Hitmanre korábban leadott előrendelését érvénytelenítette a rendszer, amivel kapcsolatban egyelőre elég rejtélyes választ adtak a készítők.
    Érdekelnek a legfrissebb magyar gaming videók? Kattints és nézd meg őket!

    Az IO Interactive nem igazán tudja, hogyan is nevezze a készülő Hitman modelljét, ugyanis nem tartják sem korai hozzáférésű, sem epizodikus játéknak annak ellenére, hogy a megjelenéskor nem minden tartalmat találunk majd a játékban. Emiatt kerülhetett bajba a Sonynál a játék, ami nemrég eltűnt a PlayStation Store-ból.
    Ráadásul több előrendelő is jelezte, hogy a rendszer törölte a foglalásukat a játékra, a hivatalos értesítés szerint azért, mert a termék összetétele jelentősen megváltozott. A hivatalos Hitman Twitter-fiók kezelői igyekeztek mindenkit megnyugtatni, hogy a játék továbbra is március 11-én érkezik, csupán igazítanak néhány dolgon és néhány napon belül tájékoztatnak mindenkit a fejleményekről, ahogy a játékot fejlesztő IO Interactive is szóról szóra ugyanezzel az üzenettel válaszolt az aggódó gamereknek.

    Több oka is lehet, hogy csak a PlayStation 4-et érinti az előrendelések visszavonása, például a PC-vel és az Xbox One-nal ellentében a Sony gépén nincs olyan program, ahol még el nem készült játékokat vásárolhatunk. Másfelől abban is kilóg a célplatformok közül a PS4, hogy ott indul először a Hitman bétája, ami szintén az előrendelésekhez lett kötve. A pontos okokkal kapcsolatban persze csak a fejlesztők vagy a Sony közleménye után leszünk okosabbak, ami remélhetőleg tényleg napokon belül megérkezik."

    ---- """ Több oka is lehet, hogy csak a PlayStation 4-et érinti az előrendelések visszavonása, például a PC-vel és az Xbox One-nal ellentében a Sony gépén nincs olyan program, ahol még el nem készült játékokat vásárolhatunk.""" ---

    Hogy mi? PS4-en eddigis vásárolhattunk pre-order-t
  • darkSectorxxx #44503
    Érdekeds hiba.
  • Rdinho10
    #44502
    Nem multiba jatszottunk..hanem az en gepemen egymas ellen,de ha egyedul jatszok gep ellen nincs ez a hiba...
  • TDC Geronimo
    #44501
    Patch óta próbáltátok Sieget? Elég jól adja 60as tickratel már csak az aim beakadozást kéne javítani és elégedett lennék.
  • Rdinho10
    #44500
    Es azt hol kezdjem keresni?wifirol nyomatom,semmi gond ezen kivul...
  • Tatyla
    #44499
    Net probléma
  • Rdinho10
    #44498
    Köszönöm a segítséget:) Viszont kezd elegem lenni ebből a gépből...Tegnap haverral toltunk pár meccset(fifa) és kb minden 3.passznál akadt a kép,mintha szaggatna...De ha egyedül játszom 1 joyal akkor nem:) ez mi lehet?
  • n000rbi
    #44497
    Lehet az új agybadugós fülhallgatóra gondolt, mert az szerintem sem ér annyit.
  • TDC Geronimo
    #44496
    Az nem túlértékelt, hanem az egyik legjobb ár/érték füles a konzolhoz.
  • TDC Geronimo
    #44495
    PwZ2 beta ma kezdődik
  • spybot919
    #44494
    Ps4-es karhoz szeretnék valami "értelmes" fejhallgatót venni. Valakinek van ötlete? Az ár mindegy viszont nem venném meg azért a 25e-es sony túlértékelt gagyiját ennyiért :D