121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #44614
    Cerny első tweetje

    Spending the next ten days with THIS guy...



    Engine nézőben van Kojima náluk, valószínű új játék alatt valamelyik PSes engine fog menni és ami érdekes, hogy a 11 followerje között ott van Del toro is. Lehet hasonló játékon dolgoznak, mint a PT volt és ő is részt vesz benne :y
  • AntiHero
    #44613
    Én már agyfaszt kaptam. :D Félek menteni mert tartogatom a mentéseket későbbre, de így meg sokszor ha meghalok... 40 percek mennek a kukába. :D

    Mondjál nekem tippeket a RE 0-hoz. Úgyis nagy szakértője vagy. :D Nekem meg ez az első "classic" RE-em.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.01.19. 16:46:55
  • darkSectorxxx #44612
    Na hazaértem, mehet a borzongás. :D
  • TDC Geronimo
    #44611
    klisé story. last of usnak is az volt nem? Nem állok le veled vitatkozni ezen, de amiket eddig láttunk/hallottunk azok alapján a gameplayben is elég sok változás lesz, de főleg a történetmesélésben mivel bruce meg neil a felelős már ezért, akárcsak last of us esetében.
  • darkSectorxxx #44610
    Miért, volt aim benne? :)
  • n000rbi
    #44609
    Azt azért tegyük hozzá, hogy Amy néni már kanyarban sincs, így nem merném borítékolni, hogy ugyanolyan lesz, mint az előzőek.

    Auto aim? Csirke vagy? :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.19. 14:26:08
  • Ulthane
    #44608
    Nem tudom, de a három rész alapján jól prognosztizálható... Ne gondold, hogy majd alapvető stílusjegyeket fognak megváltoztatni. Ugyanolyan poénok, ugyanolyan klisés sztori, és vélhetően csont ugyanaz a harcrendszer.

    Most lefogadom bármibe, hogy egy autoaim-et nem tesznek majd bele. Meddig tart azt, könyörgöm? Három rész alatt se sikerült.
  • TDC Geronimo
    #44607
    És a 4et már tudod milyen lesz? Főleg annak függvényében, hogy last of us mennyit fejlődött minden téren? Az meg hogy nem emlékszel semmire hát...Az nem a játék hibája, mert tele volt olyan set piecekkel, amikre a mai napig emlékszem
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.19. 14:18:45
  • Ulthane
    #44606
    Nem azt mondtam, hogy szar, csak azt, hogy végtelenül bugyuta. Az összes része kliséparádé, kiszámítható, borzalmas játékmechnikával, és az egyik legrosszabb harcrendszerrel, amit láttam.

    Ettől függetlenól végigtoltam mind a három részt, ezt is fogom, de nem tartozik a meghatározó játékélményeim közé. Őszintén, ha fel kéne idéznem egy jelenetet a három rész bármelyikéből, egyet sem tudnék! :)
  • TDC Geronimo
    #44605
    "Fél év múlva az a végtelenül bugyuta Uncharted"

    Lassan oda is eljutunk, hogy szar?
  • Ulthane
    #44604
    Mondom, fontoljátok meg ti is: játékot kizárólag megjelenés után fél évvel minimum, amikor már fel van peccselve, és az aktuális szezonális vásárban minimum féláron kapható.

    Ennyi.

    Fél év múlva az a végtelenül bugyuta Uncharted az üzletekben használtan 8-9 kért megvehető lesz. Kitolod, és továbbadod 6-ért.
  • darkSectorxxx #44603
    Jogos ha lemezeznék én is minden új játékot így vennék. :D
  • darkSectorxxx #44602
    De az is csak 1x-2x tudnám élvezni. :) Beta nekem untig elég volt :)
  • bakkerman
    #44601
    En barmennyire is varom az UC-t szerintem nem ugrok bele elso nap,ugyis sokan fognak vegigrohanni rajta 3 het mulva megveszem 14-ert :D
  • Tikal #44600
    Destiny-t 20 óra után feladtam, mert akkora fos volt.... most hallottam, hogy van új tartalom... gratulálok nekik, csak egy évig kellett grindolni ezért :D
  • AntiHero
    #44599
    Tudom. Ez a gif

    Csak hát első kocsim elviszi a pénzt. Az a fránya való élet..közre játszik. :D
  • TDC Geronimo
    #44598
    Most olcsóbb is a játék, PS+t meg úgyis kell venni

  • AntiHero
    #44597
    Tudom. :D De a játék 15k + PSN+ is lejár a jövő hónapban..az megint 15k. :D


    Jön majd a DS3 ami alap megvétel. Meg talán Division..talááááán...taláááááán.
    Meg ugye Uncharted 4.

    Megoldás..többet kellene keresnem. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.01.19. 11:37:56
  • TDC Geronimo
    #44596
    R6nál nincs jobb jelenleg (ha működik)
  • AntiHero
    #44595
    Destiny nagyon jó volt. :) Iszonyat önismétlő, meg unalmas egy idő után... de társaság miatt a Raidek mai napig a legjobb multis élményeim közzött vannak PS4-en. :)

    Igaz az új kieget nem vettem meg. Pedig sokan mondják, hogy jó. De valamiért már nem húz oda a szívem. Pedig a simába benne van vagy 200+ órám. :)
  • TDC Geronimo
    #44594
    Na 2 nap után mondom végre leülhetek R6al játszani erre megint nem csatlakozik
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.19. 11:12:34
  • darkSectorxxx #44593
    Persze hogy túllendültem a single kampány hiányán.
  • darkSectorxxx #44592
    Destiny nekem azért nem tetszett mert kevés bolygó volt. De kurvára kevés. Nem mintha játékmenet változatosabb lett volna.

    Pedig beta alapján még türhető lett volna. Csak hát én azt hittem hogy a demo egy nyúlfarknyi rész csak a játékból.
  • AntiHero
    #44591
    Igen, de ebben nincs raid. :)
    Egyenlőre annyit tudunk van fő küldetés szál. Meg lehet elfoglalni pontokat.
  • Ulthane
    #44590
    A játék után olvastál? :) Utánaolvas. Így szépen, egyben, folyamatosan, fluidan.
  • Ulthane
    #44589
    Ne hidd el azt egy olyan fejlesztőcsapatnak, aki 12 peccs után még mindig egy full bughalmaz játékot éltet!!! Ez lehetett év játéka, röhej...
  • partizan182
    #44588
    Túl sokszor megvolt a Kings fall és kiégtél?

    Viccet félretéve (youtube destiny juzer ön vagy csak a vanillával játszott?) megfelelő feedback loop-al és ügyes endgame content csepegtetéssel gyak végtelenségig élvezetes a formula, Bungie-nak is masfel evig tartott mire a jatek vegre kijött a fizetős bétából.

    A különbség az hogy az alap movement és shooting a Destinyben páratlan a looti mmo körítés nélkül is, Divisionnél (videók alapján) kukásabb lövöldözést és sutább karaktermozgást régen láttam.

    Nem hülyék az ubi-nál, nyilván pont ezért tartanak vissza területeket launchkor hogy ne pörgesse ki a hardkór réteg 2hétvége alatt a teljes kontentet. Szép lassan jönnek majd , kérdés hogy ingyen vagy pénzért ( tippre ez a kezdeti eladások függvénye lesz).
  • Tikal #44587
    amugy nem ez a lényege az ilyen típusu játékoknak? A Destiny is erről szól, azért nyomod a Raid-eket, hogy vehess egy erősebb, színesebb ruhát, ja meg még erősebb puskát, hogy írthasd a még erősebb AI ellenfeleket :)
  • darkSectorxxx #44586
    "de kérdés hogy sikerült ezt összehozni multi környezetben úgy, hogy élvezhető legyen a játék és ne laposodjon el.."

    Erre a részére leszek kíváncsi majd.
    Mert ja hogy mész ölöd a sok npc-t/más játékost meg farmolsz.....aztán tovább terjeszkedsz, gondolom a fizetős dlc mappokon. :D

    ///remélem nem megint egy Destiny lesz ebből is
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.18. 22:23:39
  • AntiHero
    #44585
    Kicsit utána olvastam:

    "Én úgy tudom az előzetes videók alapján, hogy vírus által kihalt az emberiség egy része a "black friday" nap után. Ezt a pénzen megtelepedett vírussal magyarázzák, ami még valahol jó alap a történetnek... Majd az U.S.A. kormánya által válsághelyzetre képzett ügynökök szerepébe bújhatnak a játékosok, akiknek a feladatuk a gyengék védelme és a normálishoz közeli, élhető állapot visszaállítása. Más játékosokkal összeállva és a.i-k valamint más játékosok legyőzése a cél, ezáltal hírnevet és újabb muníciókat szerzel a következő területek meghódítására, megtisztítására. A videók alapján gondolom, hogy a biztonságos zónákban lehet a.i-kra gyakorolni és az úgynevezett "sötét körzeteken" kapcsolódunk be a multi területre a térképen. Valami ilyesmi lesz a sztori, de kérdés hogy sikerült ezt összehozni multi környezetben úgy, hogy élvezhető legyen a játék és ne laposodjon el..."


    Na már most ez kicsit MMO. De hát nincs insta meg egyebek mint MMO-kba. Eléred a max lvl-t utánna mehet a fegyver grind.. Na de utána? Meg gondolom mire a max lvl-t elérnénk már halál unalom lesz.

    Annyira tetszene a játék, de annyira látszik rajta, hogy baromi önismétlő és unalmas lesz egy idő után.

    Azért reménykedek még. :)
  • darkSectorxxx #44584
    Ha nem lesz válasz akkor hagyatkozunk a beta-ra. :)
  • AntiHero
    #44583
    Na akkor kérdésed itt is felteszem. Hátha tudja valaki rá a választ.

    Mi a lényege a játéknak? Van bázisod meg csapatod és azt menedzseled?
  • darkSectorxxx #44582
    Én nem tudom hogy mi a hányás van a játékiparban de látom előre hogy ezekután nem kivágott lehúzós dlc-k lesznek hanem "prioritást vesztő tartalmak kézpénzért történő árulása".

    Köpni-nyelni nem tudtam, amikor ezt olvastam.
    Nem is ez az 1-2 kis buzi apróság a fontos az ilyen hírekben hanem a közlés és hozzáállás inkább.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.18. 21:45:22
  • TDC Geronimo
    #44581
    "a játékosok nem fognak tudni tárgyakat cserélgetni egymás között, mivel más dolgok nagyobb prioritást élveztek "

    Destiny is itt van elbaszva. Még hogy más prioritást. Ezt aztán nagyon nehéz lenne beprogramozni loál. A másik meg, hogy Brooklyn rész se lesz benne, amivel bemutatták a játékot 2013ban. Kivágtak megint minden szart, hogy pénzért adhassák később.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.18. 21:39:27
  • darkSectorxxx #44580
    "Tom Clancy's The Division - még egy dolog, ami hiányzik majd megjelenéskor

    Nem fog nagyon hiányozni, de tény, hogy egy funkció nem lesz benne az első pillanattól fogva a Tom Clancy's The Divisionben.

    Reggel megtudtuk, hogy a The Divisonben márciusban még nem egész New Yorkot, pusztán Manhattant járhatjuk be. Azért az is elég nagy, de a fejlesztők korábban már Queenst is megmutatták. Az valószínűleg csak később lesz hozzácsatolva.
    A Ubisoft Massive azt is megerősítette, hogy a játékosok nem fognak tudni tárgyakat cserélgetni egymás között, mivel más dolgok nagyobb prioritást élveztek. Julian Gerighty associate creative director elmondta, hogy ugyan megjelenéskor nem kerül be, de a jövőben talán beteszik a játékba, mert látják, néhányan mennyire vágynak rá.

    A Tom Clancy's The Divisionből ez nem fog hiányozni, aztán majd a megjelenéskor meglátjuk, valami fontosabb is áldozatául esett-e a priorizálásnak. Már csak pár hetet kell várni, március 8-án minden kiderül."

  • darkSectorxxx #44579
    Bárcsak. :)
  • AntiHero
    #44578
    Az tuti. :) Bárcsak megkapnám már a Platinás BB themet. :(
  • darkSectorxxx #44577
    Aztabüdöskurvát, de ocsmány ez a pre-order theme..................... :S
  • darkSectorxxx #44576
    Szerintem 100%. :D
    Persze ahogy lesz időm.

    És egy baj van, hogy ez állítólag a legnehezebb régi Resident Evil...:D
    Eddig 1x vittem végig pc-n emulátorral.
    Szóval nem sokra emlékszem már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.18. 17:04:57
  • Seth
    #44575
    Ez is platina lesz streamelve ?