121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • juhaszvik
    #113552
    15:49-kor írtam a kommentem, 15:50-kor javítottam a helyesírási hibát, te 15:51-kor belekötöttél :)

    A "középszerű játékmenet" a szubjektív része a kritikátoknak. Én meghallottam, de nem értek egyet vele, nekem tetszik. Sőt, én azon a véleményen vagyok, hogy belsőnézetes rpg-k közül top1. És ezen persze vitázhatunk is, és lenne értelme is, annak ellenére, hogy felteszem közel sem ugyanannyit játszottunk vele. És ez nem offense, szívesen megosztom a tapasztalataimat.
  • darkSectorxxx #113551
    Duerva volt. :D
  • MrAndree
    #113550
    Azért konzolon simán rámondható a hazugság. Nem engedték konzolon tesztelni csak PC-n, ők se mutattak megjelenés előtt alap konzol verziókból videót meg pár hónapja nyilatkozták, hogy sima PS 4en vagy Xboxon "meglepően jól" fut. Hogy ez mind elég randa húzás volt az szerintem nem egy szubjektiv dolog.
  • j0nNyKa
    #113549
    köszönöm, sejtettem
  • MrAndree
    #113548
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kezdő sztori az kb darabja fél óra. Ha ráérős vagy akkor 1. Onnantól összeér, van egy rövid montázs ahogy Jackie-vel bandáztok és attól kezdve mercenary vagy. De a háttér beszélgetésekben előjön többször, előbb pont egy kaszinóba dumáltam be magam mint "Corpo".
  • j0nNyKa
    #113547
    és még mindig egyetértek, én se töröltem még le a hangulat miatt, pedig minden más miatt... kevesebbért is dobni szoktam címeket
    de ja, a hangulata jóság, meg erőművel majdnem-meg-tudom-emészteni fpssel fut, 1-2 patch és még akár korrekt is lehet
    azt nem tudom még eldönteni, hogy lesz-e kedvem másik háttérsztorival is nekimenni, valószínűleg nem, annyira azért nem jó :) max egy darabig
    apropó, arról van-e infónk, hogy a háttérsztorik összeérnek-e egy ponton, és ha igen, hol? spoilerbe légyszi
    mer annyit megnéztem, hogy a nomad máshonnan indul, mint a streetkid
  • juhaszvik
    #113546
    Nem :)

    Nyilván azt írsz le, amit akarsz, de én kicsit úgy érzem, hogy felhúztad magad, és ezért dobtál be olyanokat is, mint az, hogy "hazugság" és hasonlók, amiket pedig magamra vettem.
    Ami a hibákat illeti, én is "készebb" játékra számítottam, de ezen túl tudok lendülni, meg is tettem. Te rányomtál a refundra, innentől elég valószínűtlen, hogy valaha is jóban legyetek a game-mel. Mármint ez olyan, mint a szakítás: a bizalom megszűnt. Persze ez nem jelenti, hogy nincs igazad, de azért az "immerziógyilkós agyrákos ökörségek" elég szubjektíven hangzik.
  • MrAndree
    #113545
    Amúgy azt én is látom, hogy a játékmenet az nem valami arcodat letépően hiperszuper izé lett, hanem inkább "átlagos". Megjegyzem igy volt ez a Witchernél is. De hangulatban nálam az is meg ez is oda vissza megver szinte bármi más játékot. Ez van. :)
  • Moby
    #113544
    Ez nem is vita tárgya. Persze, hogy az.
  • n000rbi
    #113543
    Oké, de mindezt baszhatnák normális alapok nélkül. Szóval ezért méltatni őket szerintem túlzás. Bár méltathatnám őket a QA miatt, de ez a fogalom náluk valószínűleg ismeretlen.
  • j0nNyKa
    #113542
    egyetértek, nem is állítom hogy van ilyen univerzális igazság, max hogy én is így látom
  • MrAndree
    #113541
    Viszont, hogy kinek mi a "középszerű" játékmenet az elég szubjektiv.
  • Moby
    #113540
    Mások az igényeink. De azért leírhatom én is az enyémeket, ugye? Megengeded nekem? :)
  • j0nNyKa
    #113539
    "Kifogják javítani? Igen."
    na várjál ez (egyrészt el van írva, másrészt) jövőbe látás :D azér ennyire ne szaladjunk előre
    plusz amit nem akarsz "meghallani" moby-tól, azt nem fogják javítani, mégpedig a középszerű játékmenetet
  • juhaszvik
    #113538
    Szerintem ezt most kicsit túlpörgöd. Nem tetszik, pénzedet visszakapod, ennyi. Nálam jól néz ki a játék, mérföldekkel veri a gagyi megjelenítést bemutató videókat, és mellé szórakoztat a játék. Nem hazudok, már a harmadik karakterrel kezdtem neki, és párhuzamosan játszom őket.
    A játék hibás? Igen. Sok hibával terhelt? Igen. Ki fogják javítani? Igen.
    A first shooter nézetet pedig nem emiatt a játék miatt hoztam szóba, hanem azért, mert nekem kontroller idegen az efféle játék, ennyi. Nem kell beleképzelni ilyen dolgokat.

    Egyébként kb. 30 óra játék után a legnagyobb bug, amibe belefutottam az volt, hogy a "nagy" mell paraméterű hölgy karakterem nem fért bele a ruhájába. :)
    Utoljára szerkesztette: juhaszvik, 2020.12.14. 15:50:15
  • Moby
    #113537
    Nem tudok elmerülni a sztoriban, ha közben bakancsban tipor az immerzió nyakán. Adják ki könyvben, azt nem tudják eltoszni. Azt lehet meg is veszem.
  • Evoluti0N
    #113536
    Volt pár easter egg néhány küldiben, ami könyvekből vett sztorikra utalt, de a játék sztoriját és küldetéseinek sztoriját a CDPR írói írták.
  • MrAndree
    #113535
    Elég valószinű, tekintve hogy a 3 játék történetben a könyvek folytatása. Utalások voltak, persze, szükség is volt rájuk.
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.12.14. 15:44:45
  • n000rbi
    #113534
    Hát nem tudom, én a Witcher emlékezetes küldetéseit olvastam könyvben is, de akkor biztos a memóriám szar.
  • MrAndree
    #113533
    Miért, a sztorit ki irta? :D Witchernél is Sapkowski persze megadta a keretét az egésznek de a játékokhoz zéró köze volt igy ami sztori meg karakter szinten azokban történt azok a CDPRtől jöttek. Pondsmith ennél kicsit jobban belefolyt a dolgokba úgy tudom de itt is leginkább a világ ami tőle jön.
  • n000rbi
    #113532
    Na most pont az írás, karakterek az, amihez a CDPR-nek nem túl sok köze van, ahogy a Witcher esetében se volt. Ők a többi jóságot adják hozzá
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.12.14. 15:35:19
  • MrAndree
    #113531
    Nem az a része nem. Rettenet bugos. Viszont a hangulat, az irás és a karakterek bőven hozzák a witcher 3 szintjét, engem meg kb csak ez érdekel. Meg hogy ne legyen benne game breaking bug, ami miatt nem lehet questet megcsinálni de az egyelőre nem volt. Tegyük hozzá, örök kedvenceim a Gothic 1-2 szóval világ életemben leszartam ha valami bugos.
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.12.14. 15:33:19
  • Moby
    #113530
    Mármint azokután nem kellene annak lennie, hogy a készítői ezt nyilatkozatban nyilvánosan elismerték. Tehát ezt mondhatjuk, hogy objektív.
  • Moby
    #113529
    Nem, és ez engem nem igazán érdekel, hogy rajtam kívül tetszik-e másnak vagy utálja-e. Én kizárólag magamnak vásárolok játékot. Meg néha a gyerekeimnek, de nekik nem ilyet.
    De az, hogy a játék hibás és félkész, az nem egy szubjektív dolog. Ugye nem?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.14. 15:29:32
  • Moby
    #113528
    Hát hogy pécén jó, mer ott nem szar az fps. Mintha ez lenne a játék egyetlen problémája, hogy szar az fps...
    PS5-ön se szar az fps. PC-n se. Csak a játék az. Minden pillanata immerziógyilkós agyrákos ökörségekkel telített.
    BÁRCSAK szar lenne az fps, de a játék jó. Most nem refundoltam volna.
  • MrAndree
    #113527
    Tehát akinek tetszik vagy élvezi azok mind hazudnak/hülyék?
  • n000rbi
    #113526
    Különben se játssz már fps-t konzolon, mit képzelsz :D
  • Tikal #113525
    Miköze a belső nézetnek ahhoz hogy ez a játék félkész?
  • n000rbi
    #113524
  • Moby
    #113523
    Igen. Ez egy nagyon kafa játék. Milliószám tudnám a videókat linkelni mennyire kafa(akár a sajátjaimat is). Na nem. Nem konzolon. Ne mosdassuk a szerencsent a konzolokkal. Pécén. Ott. Nem zsibbasszátok ezzek a további hazugsággal a konzolosokat ezzel, hogy ez csak náluk ilyen. Van ebben már éppen elég hazugság így is. Próbálnak is kifarolni belőle a polákok.
  • juhaszvik
    #113522
    Jó bugos, de egyébként nagyon kafa kis játék:
    történet, hangulat: remek
    játékmenet: jó (hiába fps, tanulni kell)
    megjelenítés: egyáltalán nem rossz, mondjuk viszonylag jó gépem (pc) van.

    Nálam a rakás sz*r mást jelent, de megértem, hogy konzolon most kiakadás van. Lesz ez még szép emlékű játék, de lehet nem last-genen.
  • benőmenő
    #113521
    Ha úgy állnak hozzá, mint a Hello Games a No Man's Sky-hoz, talán egyszer még látni fogjuk azt a játékot, amit 7 év után illett volna prezentálni.
  • j0nNyKa
    #113520
    nem mer pl a cliping bugokat javítja az nvidia driver (agyfasz de így van), tehát legújabb driverrel nem tudsz áthajtani fákon meg ilyesmik
  • Moby
    #113519
    Ehheehhe.
    Azévjátéka mi? ROFL
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.14. 15:08:23
  • n000rbi
    #113518
    Ahogy a twitteren egy magyar cdpr-szektás is írta: Így is megér minden pénzt a játék.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.12.14. 15:07:39
  • Moby
    #113517
    Nincs benen szarfrém ha van hozzá géped, és nem kell homályfos textúrákat bámulnod, lehet azokat élesben is. Tudom, kipróbáltam a varezverzát. Minden lényeges elemében hótteljesen ugyanaz, mint a konzolos. Beleértve a temérdek agyhalott nyomorult bénaságát.
    Mondjuk nem véletlen, hogy a legtöbb memealapanyaghoz nem kell konzol, pécéről vannak felvéve.
  • j0nNyKa
    #113516
    néhány típusbug pcn nincs, viszont van (nálam legalábbis) az hogy néha random elfelejti az input eszközeimet a játék, olyankor alt f4 és betöltés.... gecijó féle bug
  • n000rbi
    #113515
    Nekem ez a Witcher 3 óta nem változott :D
  • Moby
    #113514
    A megcsappant helyett az elmúlt szót használnám :D Ez a brokenpunk2077 a videójátéktörténelem egyik kiugró marketingbullshitje lett. Egy aligközépszar játék, amiről kizárólag csak hazugságokat és féligazságokat volt szabad elmondani, a valóságot viszont tilos volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.14. 15:04:57
  • Moby
    #113513
    Az a helyzet, hgy ez pécén szögre ugyanaz a rakás szar, mint konzolon. Csak egy kicsit élesebbek a textúrák.