121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Samurai84
    #44734
    Cleric Beast volt, most a Fatherrel próbálkozok, de ez egy igazi genyó. Itt már párszor majdnem repült a kontroller... Az hagyján hogy átüt a sírköveken, mert én is :) - de csak egyszer nézed be a hármas kombóját és leültet.
    Végigjártam egyik részét a csatornáknak, de emlékszem hogy volt egy másik is ahol patkányok voltak csak oda már nem emlékszem melyik út vezetett. Ez egy labirintus.

    Mellékes kérdés: szerintetek érdemes az R6 Siegebe beruházni úgy hogy azért azt figyelembe kell venni, hogy nem tudja az ember éjjel nappal nyomni. tehát azt mondom heti 2-3x tudok leülni elé. A bétát próbáltam még notebookon, ott tetszett, csak féltem hogy megsüti a gépet.
  • Vadnokedli
    #44733
    A disznónál a csatornában konkrétan a seggébe nyúl bele. Ami kicsit vicces. BB-ben az enemy-k nem tűnnek el egy idő után?
  • Vadnokedli
    #44732
    Sok sikert a jövőben, Én blood starved beastnél szívok. :) ps+ om jelenleg nincs = no coop help. :D
  • partizan182
    #44731
    Melyik volt az első boss nálad? Parryt készségszinten el kell sajátítanod, DS-ben kvazi opcionalis volt, de itt gyak kotelezo.

    Backstab: charged R2 hátulról majd R1 a seggébe. Csak itt-ott van értelme használni.
  • partizan182
    #44730
    Egy pontos hibaüzenet biztos sokat segítene. Protipp: írd be googleba ;)
  • Rdinho10
    #44729
    Az miert van,hogy miutan bevan aktivalva haveromnal a profil, engem itthon kiakar vagni net nelkul a jatekbol?(profilbol?!)legalabbis valami olyat ir ki. A masik meg,h ha net bevan kapcsolva,akad a fifa. Wifirol tolom, de csak mostanaba vettem eszre,csinal valamit a hatterben?
  • darkSectorxxx #44728
    Nem hangzik el a kötelező szó. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.23. 19:54:25
  • darkSectorxxx #44727
    Nem kötelezőre gondoltam, hanem itt az ügyesség a lényeg, Dark Souls inkább lassabb taktikus lápásekről szól, hiszen a pajzs használata staminát fogyaszt ezt okosan kell használni, itt is kell fiyelni a staminát nagyjából de kibaszott fürgének kell lenni.
  • Myselor
    #44726
    én a dark soulsot is toltam pajzsal is és full anélkül is ott se kötelező :)
  • Kandurex
    #44725
    Dark Souls-ba se kötelező, sőt.
  • darkSectorxxx #44724
    Nem nem hiányzik a pajzs, ez nem Dark Souls, itt meg kell tanulni kitérni a támadások elől, mert mindegyik elől ki tudsz térni.
  • Kandurex
    #44723
    Egyébként teljes érthetetlen a pajzs hiánya, pláne úgy, hogy az ellenfeleknél található. Kicsit olyan, mintha a From rád akarja kényszeríteni a támadó stílust ahelyett, hogy hagyta volna, hogy mindenki úgy játszon, ahogy ő szeret.
  • Kandurex
    #44722
    Backstab a klasszikus értelembe nincs. De a pisztolyokkal tudod egy jól időzített (jellemzően amikor az ellenfél üt) lövéssel kibillenteni őket és után mehet a parry (vagy a fegyverek legerősebb ütéssével hátulról).
  • Samurai84
    #44721
    Leültettem BB-ben az első boss-t. Hiányzik a pajzs, furi hogy ha bent van a lock-on, akkor dashel gurulás helyett. Tetszik viszont, hogy sokkal kiszámíthatatlanabbak az ellenfelek, pl. az a téglával péppéverő ogre a nagyon durva meglepetést okozott. Backstab nincs? Nekem még egyszer nem sikerült... Mondjuk örülök hogy az irányítást sikerült nagyjából bevésni. Néha mondjuk azt hiszem tudok védeni, és bekapcsolom a kétkezes módot :)
    Kezd összeállni a kép, hogy mi mirre a városban, jó lesz ez nagyon.
  • darkSectorxxx #44720
    De durva, kár hogy drága.
  • darkSectorxxx #44719
    ja várj nekem ez volt legelső alkalommal, amikor legelőször ez a pöcs ilyen linkelős megoldás volt, ez asszem a rainbow-nál volt.

    Bejön Uplay és PS account kis ablak, és egymást bezavarták vagy nem tudom, akkor változtattam jelszót, addig amig el nem fogadta uplay-t, és ennyi azóta megjegyeztettem a google-val ezt csak rányomok hogy log in.....

    Uplay jelszóval szarakodj kicsit.
  • darkSectorxxx #44718
    Még nem, én csak érvényesítettem a kodomat uplay oldalán de email még nem jött
    van még 4 napjuk

    sőtt pc-re is meg x1-re is jelentkeztem, persze várólistán

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.23. 12:24:43
  • TDC Geronimo
    #44717
    kapott valaki már division beta kulcsot? Mikor próbálnám redeemelni beta oldalon PS4 platformot választva nem loginol ez a trágya uplay. A másik 2 platformnál működik. ja és tetves siege szerverek se mennek megint. Jól kezdődik a nap -.-
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.23. 12:17:52
  • Kandurex
    #44716
    120cm hasonló távolságból
  • Rdinho10
    #44715
    Am eszembe sem jutott volna valtani
  • Rdinho10
    #44714
    Muszaj voltam lecserelni a regit,mert gari utan befoltosodott a kijelzo...sikerult jo arban eladnom es megtudtam venni,..
  • partizan182
    #44713
    Akkó örök bódottá. 40 colos? 50 alatt az UHD-nak nem sok jelentősége van hacsak nem az arcodra kötve használod.

    A lenti játékokra szinte tökmindegy a válaszidő. Ha meg vagy vele elégedve meg teszik akkor éljen.
  • TomStorm
    #44712
    Simán megoldod a problémát a közelebb üléssel és szemed se fárad majd el annyira.Én 107-est nézek 2.2 méterről,nekem ez a pont jó távolság.Tapasztald ki de 2-2.5 méter között javaslom.Innen tuti mindent könnyen olvasol
  • Rdinho10
    #44711
    Samsung ju6000...nem egy draga modell,de elerheto arban volt.Egyebkent batman,uncharted,star wars-ban sem veszek eszre semmit.
  • mucsácsó
    #44710
    Néztem a banki tranzakciókat, mikor ez történt. Először zárolták az ~5k-t (pénteken), de hétfőre rendesen levonták, és meg is jelent, mint tranzakció/vásárlás. Jött imént a mél is.

    "Válasz érkezett a központtól, vissza lett térítve a tranzakció ára az ön bankkártyájára, A visszatérítés eltarthat akár 30 napig is, míg megjelenik a hite/betéti kártya nyilatkozaton. Ez a késedelem teljes mértékben függ attól, hogy az ön bankja milyen gyorsan dolgozza fel a visszatérítést.

    Ha szeretné újra meg tudja vásárolni a tartalmat."

    Utolsó mondat: lol. Már nem is annyiba kerül a játék.. :D
  • partizan182
    #44709
    28 ms nem rossz, pontos típust tudsz írni? Game mode-ban nyilván minden posprocess képjavítást kikapcsol, 1:1 azt jeleníti meg ami jön, ilyenkor nincs nagyon különbség a FHD és az UHD közt képminőség tekintetében.

    Írtad hogy nics hiba, nem tudom mivel próbáltad, Fifán nem is fog érződni, ritmusjáték/verekedős/twitch-platformer az ahol kinyírja a játszhatóságot a lag.
  • Rdinho10
    #44708
    28ms az input lagja a tvm-nek.
  • Samurai84
    #44707
    Nyomhatjuk majd, bàr első körben solo akarok küzdeni vele. Meg elötte beélesítem a 2 hetes ps+ trialt ha még lehet.

    @Tomstorm: nem hiszem, mert BB pl. tökéletesen olvasható. Mindegy max. közelebb ülök :) amugy igen Samu FullHd.
  • Rdinho10
    #44706
    Es arra egyebkent van vagy lesz megoldas?
  • Rdinho10
    #44705
    Jatek modba tolom,semmi "hiba"nincs.
  • TDC Geronimo
    #44704
    Igen, olyan baszott input lagod lesz, hogy azt garantáltan észreveszed
  • partizan182
    #44703
    Ami torzul az nem a kép hanem a valóság és nem a képernyőn hanem a fejedben. :)
    De ez nem újdonság.
  • Kandurex
    #44702
    hát egyesek szerint van, bár a mid-low-end kategóriába teljesen mindegy
  • darkSectorxxx #44701
    Ez igaz, de a kép torzul így is. :)
  • partizan182
    #44700
    Kivéve hogy az UHD pont a kétszerese felbontásra a 1080p-nek mindkét tengely mentén, magyarul tökéletes a pixelmapping (1 pixelt egyértelműen be tud helyezni 4 pixelre), nincs gond a pixelpontos megjelenítéssel.
  • Rdinho10
    #44699
    Hat akkor jo:D koszonom a valaszt.
  • darkSectorxxx #44698
    Hát ja vannak képjavítók, de azt nem általánosítanám. Ez amit írtam ez viszont márka és technológia független. :)
  • partizan182
    #44697
    Kivéve ha van mögötte egy jó upscale rutin, akkor még szebb is tud lenni az UHD-n a 1080p.

    Mindenesetre UHD nekem felejtős játékra amíg input lag problémát meg nem oldják.
  • darkSectorxxx #44696
    Ha valami egy kijelzőn nem pixelpontos, akkor homályos életlen, minnél nagyobb az eltérés annál ratyibb.
  • darkSectorxxx #44695
    Minden 900p. Szóval nem :D