121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rdinho10
    #44694
    Hat,h full hd es uhd kozott latnom kellene kulonbseget ps-en?bocsi ha hulye kerdes:)
  • Kandurex
    #44693
    mi a kérdés?
  • Rdinho10
    #44692
    Sracok uhd-tvn kene valami kulonbseget eszrevennem?:D vagy ott meg nem tartunk...
  • partizan182
    #44691
    Biztos hogy levonás-visszatérítés volt? A pont 2 hét átfutás elég gyanús ugyanis a kártyatranzakciók így működnek ha a (virtuális) POS terminál és a kártyát kibocsátó bank nem egyezik:

    - Vásárolsz, a bankod a pénzt ZÁROLJA a számládon (nem vonja még le, de már nem elérhető)
    - Jellemzően pár nap múlva küldi az elfogadóhely a tényleges terhelést, akkor jelenik meg a tényleges levonás a számládon (a zárolás pedig ezzel együtt törlődik)
    - Ha egy bizonyos ideig nem jön terhelés, a zárolás automatikusan feloldódik, ez jellemzően 15 nap

    Ha a havi számlakivonatodon nem találod az eseményt akkor itt is ez történt és gyak senki nem csinált semmit, egyszerűen csak elérkezett a 15. nap.

    @Samurai: ha BB-t tolnád együtt vegyél fel PSN-en :)
  • TomStorm
    #44690
    Full HD Tv?Nem nézed véletlenül messziről?
  • darkSectorxxx #44689
    Látod mondtam neked. :)
    Igen a magyarok értelemszerűen férnek hozzá ilyen adatokhoz ezt kivizsgálják. Ha tudsz angolul akkor oda is szólhattál volna, de telefont csak magyart ismertem.

    Valamint akkor sem kaptad volna vissza sokkal hamarabb, nem a közvetítő szerp miatt ennyi idő a folyamat :)
  • mucsácsó
    #44688
    Nah, végre lett fejlemény (pont 2 hét után) a szarul elsült PSN-es Alien: Isolation vásárlásból...("megvásároltam" a játékot: a pénzt levonta, de a játék sehol nem volt, mert errort dobott fizetéskor :) )
    Héten beszéltem a magyar supporttal újra, elmondtam a magamét, hogy felháborító ez a minőség és hozzáállás - rá két napra jött a számlámra a visszatérítés. Aki netán így járna, az hasonlóra számíthat, mert 7-10 munkanap, amíg reagál valamit az angol központ... lehet amúgy jobban jártam volna, ha egyből az angolokat hívom, mert a magyar support csak közvetítő szerepet játszik teljesen... :D
  • darkSectorxxx #44687
    Gratula :)
  • Ulthane
    #44686
    Sajnos a legtöbb játékban nem lehet állítani a felirat méretén! (Bameg, 2016-ot írunk, miért nem?).

    Ha átkapcsolsz, akkor is megy a letöltés, sőt, ha rest módba rakod, akkor is megy. :) A power settingsben tudod beállítani, hogy mi menjen, és mi ne menjen rest módban.

    A Bloodborne-hoz: szvsz nehezebb, mint a DS, szóval ezt még át fogod párszor élni. A nagy mellényt meg jobb, ha otthon hagyod, de ha nem, úgyis lepofozzák rólad. Sőt, még a szart is kiverik majd belőled. :)
  • Samurai84
    #44685
    Na megérkezett a masina. Bloodborne állat :D Szégyen, de DS fanként, nem tudtam elsőre lecsapni a werewolfot barehand. Imádom, viszont ezt a options gombot nem fogom megszokni soha...rakhatták volna középre a tapipad helyett. Egy gyors kérdés: BB-ben pl. nem, de kipróbáltam a Dying Light demo-t és ott nagyon aprók a betűk a játékban. Ez a játék sajátossága (és remélem csak a Dyingé), vagy előfordul ilyesmi PS4-en. Régen akkor volt ilyen mikor még SD TVn nyomtam. de itt zavaró volt mert megvakulok mire el tudom olvasni az apróbetűs szöveget.
    Ha elindítok letöltést, de közben átkapcsolok TV-re, megszakítja? Vagy valamit állítanom kell a power settingsben? Bocsi a sok kérdésért, köszi az eddigi válaszokat.

  • darkSectorxxx #44684
    Wesker Mode

  • darkSectorxxx #44683
    Na megvan a Wesker mode. :D
  • darkSectorxxx #44682
    Nem tudom miért de folyamat kikapcsolás után mindig rebuild-ol a gép. :D
    Mindegy eddig mükszik hálisten minden.
  • Totti5
    #44681
    A gép sosem küzd.

    Fejlesztő írja meg rosszul, vállalja túl. Vagy nem ért hozzá vagy többet akar mint ami lehet.

    Soha, semmiből nem állna a fix 30 avagy 60 frém.
  • Kandurex
    #44680


    belőni az összes CA fejlesztőt a tengerbe, óceánba, Tiszába, Dunába

    (szimpatikust aláhúzni)
  • darkSectorxxx #44679
    Hát nemártana, kevesebb pöcsre lenne szükség, kiadták volna pc szinten a witcher 3-at, azt ha kevés az fps tegyél kompromisszumokat nem? :D
    Azt akinek a 60fps kell levenne a rusnya környezetből kicsit. :)
  • n000rbi
    #44678
    CA kapcsoló (bár az egész CA elhagyása lenne a legjobb)
  • TDC Geronimo
    #44677
    Na ez tetszik. Elég sok minden kikapcsolható és még van lejjebb. Ahhoz képest, hogy konzol örülök olyan opcióknak mint a CA kikapcsolása, sharpening stb.

  • darkSectorxxx #44676
    PC-re éretm 4k 30-at , hogy azok szenvednek, most eltekintve a 20x 980-as configoktól, az 1 kártyás gépeken gondoltam.

    Ha most ilyen paraszti ésszel nézem...saccra egy mostani játék ami 1080p-ben fut egy konfignak ki kéne préselni 240fps-t, mert akkor átvetítve 4k-ba (persze ez nem így működik csak kb) akkor érne el fix 60-at.
    Hol látsz te manapság ilyet? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.21. 13:04:48
  • Kandurex
    #44675
    annak, hogy a 30 -ért küzd a PS, annak nagyon prózai okai vannak :(

    egyébként nekem is megfelel a stabil 30, teljesen jó, sőt, filmeknél kifejezetten utálom ami e felett van
  • darkSectorxxx #44674
    Szerintem azt sem fogja.
    4k odébb van még az olyan hogy inkább természetfilmekre nem játékra.
    Sok vas , drágább vas a 30-ért is küzd az új gémeknél nemhogy 60.

    Az ám a fullhd 4x-ese. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.21. 12:59:48
  • Kandurex
    #44673
    nem 4k -ba, hanem a mostaniakat, ha remasterelnék, azokat bírja el annyiba
  • darkSectorxxx #44672

    Bár én elvagyok fix 30-on singlibe.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.21. 12:55:16
  • TDC Geronimo
    #44671
    4k lol

    Hol éltek ti. Legyen 1080 meg 60 fps normális szűrőkkel, de az mindig és kész.
  • Kandurex
    #44670
    nem a játékról van szó, hanem, hogy mi a minimum erő amit majd a következő generációban elvárunk
  • darkSectorxxx #44669


    Régen az élsimítás volt a sláger. :)
  • samsung123
    #44668
    jaj, tényleg mindig elfelejtem, hogy a 4k és 60Fps-től lesz szép és jó egy játék! De amúgy meg 60Fps is kevés már nem hallottad? 90 vagy 144Hz kell csak akkor élvezhető egy játék.
  • darkSectorxxx #44667
    5nek a feléért elviszem. :)
  • darkSectorxxx #44666
    Túl optimista vagy :) még a pc is szenvednek vele, meg azért az kemény hardver váltás, ami a tv-ket illeti.

    És akkor még vr biznisz. :D
  • Rdinho10
    #44665
    Udv,ha mar a store akciozik en is...:) elado sw battlefront 10papirert,tokeletes,hibatlan allapot.Hatha valakit erdekel.
  • Kandurex
    #44664
    hát, ha a következő gen nem tudja a mostaniakat 4k 60 fps -be megmozdítani, akkor komoly bajok lesznek...
  • darkSectorxxx #44663
    Jó akkor még nem tudhatta. :)
    Használtan valóban 12-13k valahogy, de újonann azért ekörül mozgott eddig, haverom is boltosba vette tokkal vonóval ilyen 15-16 körül.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.21. 09:50:57
  • Ulthane
    #44662
    Az butaság volt. :( Egyértelmű, hogy pillanatok alatt még lejjebb megy az ára.
  • darkSectorxxx #44661
    Csak poén, hogy most is remake-ekből áll a világ szinte. :)
    legyek akkor 4k 60 fps. De szerintem az kemény lenne még a következőnek, inkább a 10. generációnak. :)
  • Kandurex
    #44660
    meg mit akarsz remasterelni? nagy részt 1080p most is... a 60FPS nem ad annyi értelmet....inkább remake, bár mondom, ezeket NE!
  • darkSectorxxx #44659
    :D
  • Kandurex
    #44658
    csak nem..., ezeket nem kéne...
  • darkSectorxxx #44657
    Amúgy a következő generációban mi lesz, a mostani játékok lesznek remasterelve 1080p 60 fps-el? :DDD
  • n000rbi
    #44656
    Átszámolták végre az eddigi haszont a sony-nál, hogy most ennyire akcióznak? (psplusos árak)

    Divinity 8245Ft
    Wasteland 2 4796Ft

  • darkSectorxxx #44655
    Milyen jó az a ps4 logo nem látom amit a sor végén írok. :D
    Nem lehetne picit haloványabb mint egy vízjel? :D