121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #44974
    Nekem tetszett pl ez a videó közepén is, hogy lehet vetődni és forogni a földön, álá metal gear solid. :)

  • darkSectorxxx #44973
    B+ akkor pótold ha tudod, na az a játék az ami pc-n télleg jócskán más, szebb, ha van géped azon játszd végig.
    Sima TPS pár óra alatt megvagy. :)
    Ha szereted az ilyet. van multi is ha origizel. Vagy coop, bár a közösséget nem tudom menyire tartják még életben.

    Durva hogy sok kieg van, fegyver atomjaira szedheted és külön van Fire Range vagy milyen mód, ez egy tesztpálya, ahol az összecostum-ölt fegyvereidet tesztelheted. :D

    Nagyon fasza.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.29. 21:31:31
  • Totya42
    #44972
    Nekem az a játék kimaradt. Nem tudom milyen volt.
  • darkSectorxxx #44971
    Nekem mindig a Ghost Recoon Future Soldier ugrik be amikor ("amikor") belépek a játékba és gyilok van.
    A GR FS amúgy nekem egy fasza játék volt régen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.29. 21:25:36
  • Totya42
    #44970
    Én ezt találtam most gafon és én is így vagyok evvel. Nem tetszik a gunplay és így uncsi számomra az egész. "I don't feel the shooting at all, doesn't give me any sensation of power, really a strange situation, it's not fun. What saved Destiny was exactly the gunplay instead, even if the loot game is laughable, the fun i can get using the various weapons kept me in the game."
  • TDC Geronimo
    #44969
    "the PS4 version looks like an PS3 game. I'm not even joking."

    Most olvastam :DD
  • darkSectorxxx #44968
    Ja én is így akartam fogalmazni, lehet a valóságban is ilyen nem álltam még meg nézni a hófúvásokat, de télleg furi, nem szar meg gagyi, csak amikor játszol picit furi, de tény hogy rendes hópelyhekkel télleg nem találkoztam még ez jogos. :) (mármint hogy játékban nem figyeltem fel hogy így meg lenne rajzolva minden pehely)

    Mondjuk néha látni öklömnyi méretűt is. :D
    Vagy a kamerához hogy közel jön azért ilyen barát nagyok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.29. 19:10:11
  • Kandurex
    #44967
    Igen, pont ilyen lapátok szállnak a szélben. Összességébe látványos, ha elég gyorsan hordja őket szél és viccesen néz ki, ha nem.
  • darkSectorxxx #44966
    Az tény hogy ebben a játékban nem pöttyök meg vonalak a hó hanem full rendes hópelyhek esnek, hópehely alakú "lapok".
    Ez igaz.

    kb hasonlóak, ha közel fújja a szél a kamerához akkor látni őket.
  • Totti5
    #44965
    Megint megy az agymenés, és ennek sosem lesz vége :(( Minden tárgy nagyon szép, baromi részletesek a helyszínek, látványosan részletesek és berendezettek. Ez ma 2016ban tudja azt mutatni, teknóban és desingben, részletességben amit kell egy AAA játéknak.

    Akinek ez ronda tehet egy szivességet... rájuk nincs szüksége a géming komjunitinek.
  • Totya42
    #44964
    Oksa :D
  • Totya42
    #44963
    A grafikájával nem volt bajom, de még ha úgy is nézne ki, mint a 2013-as E3-on látottak, akkor is lemondanám, mert nekem unalmas volt az egész.
  • darkSectorxxx #44962
    Nem ronda.
    Másoktól max még olyat hallottam hogy "nem olyan mint a pre", de ugye ez manapság megszokott.
  • TDC Geronimo
    #44961
    PS4es képek. Egyesek szerint ronda a Division. Hát nem tudom szerintem meg szemészhez kéne menni.






    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.29. 16:52:54
  • darkSectorxxx #44960
    Se téged nem ismerlek sem Kandurex-et ha kérdezik! :D
  • Totya42
    #44959
    Dettó. Nekem sem tetszik. Le is mondtam az előrendelésem. Pedig nagyon vártam a játékot és reméltem, hogy úgy rajtaragadok, mint a Destinyn. De míg a Destiny alphájával meg bétájával játszottam vagy 20+ órát, addig ezt a Divisiont meguntam 1 óra alatt. Mindenesetre jó volt a béta, mert így legalább ki tudtam próbálni, s megspóroltam a zsét.
  • Kandurex
    #44958
    yap, keep walking ;)
  • TDC Geronimo
    #44957
    Nem a te játékod, lépj tovább
  • Kandurex
    #44956
    Nem tudom gyerekek, hogy az istenbe tetszik nektek ez a Division? Technikailag OK, de...

    Próbáltam rákapni, de annyira unalmas minden videó, teszt etc. róla, hogy hihetetlen.

    Pókösztönöm azt súgja: nincs esélyem. :(
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.29. 14:58:26
  • darkSectorxxx #44955
    Na basszus. :(
  • n000rbi
    #44954
    Az nvidia-s giveaway-nek már vége, azért köszi.
  • darkSectorxxx #44953
    Bakker adok neked kodot. Ha kell ingyé van. Tegnap linkeltem nvidia kodos lehetőséget. Az ingyen van! Ha kell szólj szerzek. :)
  • n000rbi
    #44952
    Ja, hát a demózás lehetősége továbbra is egy elvárt minimum lenne, amit már sajnos szinte senki nem teljesít.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.29. 14:25:56
  • Kandurex
    #44951
    Cigánykodás, az. De az még nagyobb cigánykodás, hogy elő KELL rendelni, hogy kipróbáld!... mocskos, tróger banda!
  • n000rbi
    #44950
    Kár, hogy lecsúsztam a bétáról, a teknó miatt megnéztem volna. (ezt az előrendelős-lemondós cigánykodást nincs pofám megcsinálni)
  • TDC Geronimo
    #44949
    Megyek mindjárt tesztelem DZbe, de nagyon tisztességes port. Mint írtam a kontroller minden adottságát is kihasználja a játék.
  • n000rbi
    #44948


    Snowdropot és Frostbite-ot minden alá! :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.29. 14:09:16
  • TDC Geronimo
    #44947
    Na port report. Letoltam main missiont 4 fős coopba úgy hogy volt a képen rajtunk kívül sokszor vagy 10-12 ellenfél. Robbanások, gránátok minden és atom 30 tearing nélkül. Remek munka
  • darkSectorxxx #44946
    Tudod hogy lehet nem szeretni. Csettintésre. :)
  • TDC Geronimo
    #44945
    Hát így 20 perc után szerintem a boxos így visszagondolva lehet nem 1920x1080 hanem kicsit kisebb, mert mintha PS verzió élesebb lenne. Tearingelni nem tearingelt ott, ahol a boxos verzió igen úgyhogy eddig remek
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.29. 13:41:37
  • darkSectorxxx #44944
    Ja ilyenek, fekete meg fehér beállítás. Stb. Mindent szinte off meg alapon, csak 1-t opciónál változtattam.
  • TDC Geronimo
    #44943
    használja a ledet de még a hangszórókat is. Nem hazudtak amikor mondták, hogy kihasználják minden platform minden tulajdonságát
  • TDC Geronimo
    #44942
    4 perc hype!
  • TDC Geronimo
    #44941
    Tegnap nem volt gond szerverekkel, de most 1kor egyszerre szabadul rá mindhárom platform, mert boxon karbantartás van úgyhogy reméljük nem nyaklik össze.
  • TDC Geronimo
    #44940
  • TDC Geronimo
    #44939
    Én megmondom. Semmivel. Ott ahol boxon dobja a vsynchet és lemegy 30 alá + tearingel az ne forduljon elő PSen és boldog leszek.
  • Harlekin
    #44938
    Kíváncsi leszek Én is hogy ezen még mit tudtak reszelni csiszolni pluszba!?
  • Tatyla
    #44937
    Kíváncsi leszek ma mennyivel szebb PS4-en :D
  • Harlekin
    #44936
    "Ő nem értelek, ezt nem értem"
    Megszoktam meg más is!!!

    "Hát naná hogy van fogalmam róla mit szeretek, hiszen azért állok így a játékokhoz"
    Honnan tudod,hogy szereted ha az előbb írtad le,hogy semmit nem foglalkoztál vele,mert volt jobb dolgod???

    "De neked mindegy lenne ha mást csak a jókat írnám ide akkor abba kötnl bele
    Ha képeket dobnék akkor a képekbe, ha videót akkor abba."

    Csak abba kötök bele amibe lehet veled ellentétben,Mivel Te minden vélt dologba!!!

    "De az tetszik hogy adtok a véleményemre, mindig olyan érzésem van mintha egy média lennék, holott egyemberként írom le"

    Senki nem ad a véleményedre ha észre vennéd,mert ez nem az,hogy konkrétan le vagy "hülyézve az értelmetlenségeid miatt!így örülök,hogy ezt Te így szeretnéd látni látod így még inkább erősitti az aggódásunk a mentális állapotoddal kapcsolatba!

  • n000rbi
    #44935
    Ez nem segítség, alapbeállítás. Amiről Te beszélsz az az élkiemelő és a többi baromság, amit mind ki kell a francba kapcsolni. Az élesség 50 legyen, alatta már homály, felette meg torzul.