121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #44934
    Hu azt nem piszkáltam, sőtt asszem full le is vettem, mert mondták hogy játékra a sok segítséget inkább off-oljam...ilyen élesség, extra felbontásnövelés meg hasonlók.
    De tuti nincs 50% felett max alatta.
  • n000rbi
    #44933
    50 legyen az élesség a sony-n, se több, se kevesebb.
  • darkSectorxxx #44932
    Túl éles akkor a sanyi. :D
    Moby a hibás....:D

    Nem, viccen kívül lehet nincs jól beállítva, neten nézegettem beállításokat hozzá és aszerint van belőve játék-film.
    Kb 2-3 félét néztem 1-1 kategóriában és amit gyakorlatban a szememnek jobbnak tartottam, azt használom.
    Nem értek ennyire hozzá, lehet nem feltétlen előnyös mindn paramétel, de a játékok 90%-ban így a fasza.

    Itt sem annyira durva fűrészfogakra kell gondolni, inkább a távolban (közeli dolgokra nincsen panasz) a fák, épületek kicsit zizisek, nekem persze. :)

    // mondjuk éjszaka amikor besötétedik a faszi arca elég érdekes néhány pózban...:D mintha egy nagy árnyék lenne az arca, de ez feltétlezem a bevilágítás miatt alakult így.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.29. 11:57:45
  • darkSectorxxx #44931
    Ő nem értelek, ezt nem értem, miaz hogy fogalmad sincs, meg kiemeled a rosszakat.

    Hát naná hogy van fogalmam róla mit szeretek, hiszen azért állok így a játékokhoz.
    Valamint érted a logikát, ha kevesebb a "számomra kellemetlen apróságot" (ÉRTED.....SZÁMOMRA kellemetlen, vagy fura, nem pedig általánosítva) egyszerűbb leírnom azt a párat és a kizárásos alapon törvény értelmében a többi mind jónak számít!

    Ejha de furfangos. :D

    Kb amúgy vagy 80x írtam hogy ja ezek furák nekem, DE tudom hogy pláne egy multi ilyen open world játéknál kellenek kompromisszumok.

    Vagyis nem HIBÁK ezek, mert azt akarjátok páran kisajtolni minden kommentemből, hanem én ezt látom, leírtam, oszt kalap kabát. :)

    De neked mindegy lenne ha mást csak a jókat írnám ide akkor abba kötnl bele.
    Ha képeket dobnék akkor a képekbe, ha videót akkor abba.

    Szóval miattad kár más aspektusból váleményt írnom. :D
    De az tetszik hogy adtok a véleményemre, mindig olyan érzésem van mintha egy média lennék, holott egyemberként írom le.
  • TDC Geronimo
    #44930
    50%on sincs semmi rece. TV beállítások körül kéne nézelődni
  • darkSectorxxx #44929
    CA valóban kikapcsolható (bár itt nem jöttem rá mit változtat, nagyon), én a felénél rájöttem hogy az 50%-os élesség sem éppen válik sokszor előnyévé a játéknak, és inkább vagy 20%-ra vagy 0%-ra szedtem.
    Persze nem lesz brutál éles, de a recéket nem fogom "annyira" látni. Úgy viszont kellemes.
  • Kandurex
    #44928
    nagyon helyesen!
  • Harlekin
    #44927
    A baj azzal van hogy megpróbálod megmagyarázni azt amiről fogalmad nincs.Nem tetszik nem akarod oké,de ezt ne akard mérhetetlen baromságokkal szemléltetni,magyarázni!Kiemeled azt ami nem jó azt is felemásan a szokásodhoz híven és mélyen hallgatsz a jóról természetesen azért mert fogalmad sincs róla!!!!
  • TDC Geronimo
    #44926
  • Harlekin
    #44925
    Nem csak látványos hanem igen csak hasonlít az eredetei hó viharra.



    Ehhez adódik a szél és kész a tökéletes látvány a játékban!!!Tehát semmi furcsa nincs benn
  • n000rbi
    #44924
    Kikapcsolható, ugorjunk :)
  • n000rbi
    #44923
    Tényelg nagyon jól néz ki (CA nélkül) és úgy tűnik szépen is fut. Már csak a UI designert lökném a Dunába.
  • darkSectorxxx #44922
    Itt sűrűbben esik, ja de nem a hóesésen kell kiakadni, nem azért nem rendelem elő, ezt csak apróság, ahogy apróság a kerék kilövés, az üvegek viselkedés, az hogy dobozt lehet arrébblőni, a kis bólyákat nem.
    Nem ezen múlik egy játék, ezt csak én leírtam, én így látom, érzem gondolom.

    Valakinek a BB nem jön be, valakinek a The Order, vagy a Until Dawn.....

    Sőtt vannak emberek akik nem játszanak 1080p és 60fps alatt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.29. 11:38:42
  • Kandurex
    #44921
    króm aberráció nagyon gusztustalan uhhh...
  • darkSectorxxx #44920
    Neked vagy nektek bejön a játék, nekem nem.
    Nincs ezzel semmi baj.
    A baj akkor van ha ekezdi valaki a másikra ráerőszakolni. Meg azért beugatni mert nem ugyanazt szereti mint te vagy ti...

    Bocs de tudod a világban azért van annyi féle játék mert az embereknek eltérő az izlésük....
    Mégis mit kell Gero-nak kibírni, semmit. Azt hogy nekem mi tetszik meg mi nem az az én dolgom.
  • TDC Geronimo
    #44919
    Még több devtől szeretnék látni hasonlókat!

  • AntiHero
    #44918
    Én tegnap megnéztem a geekbox 1 ora 40 perces videóját a Divisionrol.

    Azt kell mondjam, hogy ez nekem kell!
    Szerintem semmi gond a grafikával.
    Tartalommal lehet lesz (önismétlő)
    A beta main story se volt változatos, de az a város meg helyszínek. Na azok nagyon hangulatosak.

    Egyenlőre Destiny erzesem van story terén.
    Kapunk egy menj ide..öld meg őket..keress meg 3 virus scannert..kapcsold be..gyere el.

    De! Csapatban ez baromi jo lehet.
    Ők ketten mentek és jó volt nézni. Pedig semmit nem tudtak a játékrol. Közben jöttek rá dolgokra.

    Én éjfélkor nezem meg a ps4-es verziót (meló sajna) ,de egyenlőre nálam kap egy előrendelést.

  • Kandurex
    #44917
    kicsit furcsa az a hó, bár látványos
  • TDC Geronimo
    #44916
    8:30tól ajánlom figyelmébe darknak a videót. Mintha azt írta volna milyen ronda itt a hóesés. Yeah right...
  • TDC Geronimo
    #44915
    2 óra és meglátjuk ps verziót végre. Nagyon kíváncsi leszek bár ezek után nem aggódom.

  • Harlekin
    #44914
    Tegnap Darknak a játékkal való ismerkedését végig szemléltem a térképen,hiszen ugye látod ki merre jár mit csinál.Amit ott csinált az inkább nevezhető bóklászásnak mint a játékkal való ismerkedésnek...
  • Harlekin
    #44913
    Érdekes és kibaszott jó játék lesz.Tegnap nem tudtuk abba hagyni.Nem akartam a betat,de nem tudtam ellen állni.Tegnap 5 órát nyomtuk 2-en 3-an.Hangulat eszméletlenül jó a Dark zoneba hatványozottan ahogy a kimenekítési pontnál megy a cidri másoktól,hogy kinél gurul el a gyógyszer és kezd lövöldözni.Volt 2 gyerek aki,azt hitte hogy nekik mindent szabad és mindenkire rálőttek.Utána a komplett dark zone rájuk vadászott...
    Eszméletlenül jó a grafika nagyon megy a hangulathoz nem nagyon találkoztam hibával 1-2 dolog azért volt,de ennyi 1 gta ba 1 destinibe is megtalálható sőt mindenbe...Nagyon nagy az időjárás változás ahogy a tökéletes éles tiszta láthatóságból belezuhansz a sötét ködös hóeséses nulla láthatóságba.
    Tükröződés...Volt olyan hely egy elektronikai bolt ahonnan kijöttünk és tökéletesen meg tudtam számolni a polcokon lévő asztali lámpákat a behajtott ajtó üvegfelületén és ha lelőttem akkor eltűnt a tükörképből is.De volt olyan is ahol nem pont ugyan azt adta vissza mint amit gondoltam volna.De ez nullát vesz az élvezhetőségi faktorból...
    Hangok jók és ennyi.
    A rombolhatóság pont ideális tetszik hogy az üvegfelületek más és más módon zúzhatók.Az hogy a falon lévő neon reklám is betűnként szedhető stb.A falak anyagtól függően sérülnek tégla törik beton kagylósan pattan le ha lövik.Apróság,de nagyszerű.A szemét az utcán random mozog nem mindig ugyan azt a taknyos zsebkendőt fújja a szél.
    Autó kereke kilőhető és vannak olyanok akiknél ennyibe ki is merült a dolog az hogy az autóra felugorva behintázik az autó és úgy hogy ha az elejére ugrasz akkor lenyomódik a hátulja meg felemelkedik és az ajtók random becsukhatók stb már nem szúrta ki a szemét...Jó természetesen akik szem ellenzővel néznek mindent azoknál ez mindig is érthető...
    HUD szerintem kurva jó minden ott van amit látni akarsz és kell látnod.Rohadtul semmit nem zavar és tökéletesen passzol a GPS rendszerhez vagy ahhoz ahogy megtalálod és aktiválod az emlékpontokat esetleg a szkenneléshez stb.

    Lehetne már MÁRCIUS,mert így kibaszott nehéz lesz kivárni a véglegest.Tegnap ahogy a többiekkel beszélgettünk ez ismét egy 100 órás coop multi mókának ígérkezik...
  • heady
    #44912
    Hihetetlen mennyire fáj elolvasni a hozzászólásaidat...

    Egyedül hozol össze ennyi hülyeséget vagy segítenek?
    Gerő nem tudom, hogy bírja ezt ésszel.
  • TomStorm
    #44911
    Mitől Masszív RPG?Hány fős csaták vannak,mennyi NPC?Chat van?voice chat,hogy működik?Elfoglalt területeket veszíteni lehet?Frakciók?
    Bocs,hogy ennyit kérdezek de írtad masszív és ez azért felelősség kijelenteni:)
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2016.01.29. 01:30:51
  • darkSectorxxx #44910
    fasza holnap kipróbálom....mindenhol műkodik? autók kirakat vagy csak kifejezetten ezeknék a buszmegállóknál? :P
    Megy egy kocsi szélvédőjébe meg a lámpabúrába nyomtam egy tárat és semmi. :)
  • Tikal #44909
    :(
  • TDC Geronimo
    #44908


  • darkSectorxxx #44907
    Ha még létezik ember akinek nincs béta hozzáférése a Div-hez:
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 22:15:45
  • darkSectorxxx #44906
    Amúgy nekem az ilyen grafikai hibák jutnak eszembe a Divison-t mikor meglátom vagy meghallom (hud kapcsán). :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 22:13:09
  • darkSectorxxx #44905
    Üdv a klubban, most kb 200 másik játékos ismert magára a kommentben. :)
    Amúgy a könnyitést azt elvileg a kevesebb item miatt gondolják, mondják, a variánsok miatt. Gondom, mert máskülönben hülyeség.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 21:46:37
  • Samurai84
    #44904
    Lenyomtam kb. 30adjára Blood Starved Beastet. Próbáltam a másik hunter csókával, nem ment, próbáltam mindennel, semmi. Azán elkezdtem olvasni a mozdulatait. Nyugalom, nincs kapkodás, nagy levegő. Blood Vial nuku. Anélkül lement volna hogy hozzámérjen, erre a harmadik fázisából benéztem egy mozdulatot => pánik => beszorulás a falak közé majd... Megöltem, de You Died egyszerre :D Ez mekkora! Amúgy a zene alatta meg maga a boss engem a Flamelurkerre emlékeztetett. Lenéztem a játékot, mert sokat hallottam hogy egy könnyített DS, de a nagy lófaszt az, megérdemli a helyet a DS mellett simán szerintem.
  • darkSectorxxx #44903
    Havernak most lett eladó Far Cry 4 és AC Unity (cserét bevállna mohács vagy pécsen aszonta).
    Ajánlatokkal bombázhatjuk, ha érdekel valakit.
  • TDC Geronimo
    #44902
    destiny :p

    csak itt normális open world van meg tps :)
  • darkSectorxxx #44901
    ez mondjuk igaz, az elején azt hittem ez is egy Fallout 4 mod
  • Totti5
    #44900
    Ne viccelj már.

    Ez TPS masszív RPG elemekkel, ami a gunplayt is befolyásolja. Az karakter testre szabható, öltöztethető jobbnál jobb ruhákkal, eszközökkel stb... én ilyennel még nem játszottam.
  • darkSectorxxx #44899
    Totti dobbantott rendes fotókat.
  • darkSectorxxx #44898
    Várj a stry-ra mondtam hogy ezt mondták, azt is hogy nem tudom biztosra, holott ez egy demoszerűség, de írtam hogy nem is akarom tudni mert ebben nekem a gameplay lenne az érdekes.

    Ezt meghagyom másnak a story részét, csak azért nem ma kezdtem a játékokat a stílusból adódóan lehet is következtetni hogy kb mennyire erős része a story. De ezt magamnak megtartom, csak leírtam hogy egy vidiben ezt mondták akik játszották. Nem ellened vagy melletted beszéltem.

    majd kiderül, csak nagy vonalakban ennyit lehet tudni hogy több vonal lesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 19:44:34
  • TDC Geronimo
    #44897
    "Ja de amúgy semmi extra nem lesz, elvileg az a lényeg hogy ilyen területfoglalós begyűjtős valami lesz és a story 3 irányba vihető, az a játékosra lesz bízva hogy merre tovább, és melyiket fejezzük be először."

    Mondom, fingedsenincsen. Nem a te játékod és innentől kezdve erről a társalgást is befejeztem, mert szokás szerint megint nem vagy képbe a dolgokkal így egymás mellett elbeszélünk
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.28. 19:41:27
  • darkSectorxxx #44896
    Majd Gero meghazuttol ha többet tud, de itt nincsenek epic dolgok, ez egy sima multi játék, az átvezetők is ilyen na kapcsoljuk már össze a jeleneteket.

    De ha lenne boxod játszhatnál a profilommal.
  • darkSectorxxx #44895
    Ja de amúgy semmi extra nem lesz, elvileg az a lényeg hogy ilyen területfoglalós begyűjtős valami lesz és a story 3 irányba vihető, az a játékosra lesz bízva hogy merre tovább, és melyiket fejezzük be először.
    De mondták egy videóban hogy aki mély story-t vár az ne nagyon reménykedjen, kb ilyen farcry szerű csak tps-ben.

    Mondjuk én ezzel tisztában is voltam ezért a gameplay részét akartam látni.

    Amúgy most nem divatfikázom, télleg mondanék jókat de a karakter ami jól fest meg ez a kilyukasztós kocsikereke, semmi más nem tetszik így elsőre, most elmentem sorozatokat nézni aztán talán holnap 1 másik nekifutás, de a hud elveszi a kedvem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 19:40:05