121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #45014
    -nem olyan sok az az előfizetés
    -ha sok barátod van, valaki úgy is fent lesz és játszik veled
    -ha sok barátod van, valaki úgy is fent lesz és játszik veled
    -nem számít, a móka a lényeg.. és még az is lehetsz hogy tanulsz valamit másoktól
  • darkSectorxxx #45013
    Én ezzel tisztában vagyok de részemről ha magamat nézem (másokat nem tudok), pár ok amiért lemondok a jóról:

    - fizetős multi
    - idő
    - egyeztetés időpont, haverok ha vannak éppen
    - béna vagyok

    Nekem főként ezek miatt kihasználatlan ez a féle opsönsz. BB coop is egy olyan magamhoz képest nagy teljesítmény volt hogy ráértem, tezsteltük, megcsináltuk stb, hogy hihetetlen.
    Nem az embereket utálom, hanem saját magammal van baj.

    Ja bocs, pc-n fent van 4-5 cod ha éppen puffogtatni akarok.
    (mw-mw2-mw3-bo2-ghost)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 12:51:17
  • TDC Geronimo
    #45012
    Ja szerintem se tart ki pár hétnél tovább, főleg ha tényleg a dark zone csak az "endgame". Még szerencse, hogy ott van nekünk a siege
  • Tikal #45011
    2016 és egyesek még mindig csak Single only ... olyan sok jóságról lemaradtok, hogy le se tudom írni...
  • darkSectorxxx #45010
    Ja de te jobban vágod ezt, én meg tanulni akarok, psn-t nem akarok ezért venni, hiába nyomulnék DZ-ba részemről nem lenne haszna mert a végleges játék ha netán egyszer meglesz talán fillérekért, akkor sem feltétlen fogok psn-t venni, vagyis ez csak most max így a beta alapján érdekes, amúgy hasznát nem venném. :)

    (és nem azért nem veszek manapség sokmindent mert nem lenne kedvem ugrálni a játékokba mindegyikbe kicsit, hanem a lóvé miatt, van sorrend, ha tehetném megvennék mindent, sőtt gagyi játékokra sem sajnálom, így van nekem meg 4x a Dark Sector. :D ) <- na ebből jöhetne felújítás.

    Én isten ments hogy feltartsalak, annak örülök ha játszol.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy bocs de ma semmit nem írtam véleményt ami marhaságnak lehet venni, főleg nem muli részre, ezért kérdeztem tőletek, ti azért többet nyomjátok, látod én most is havernak töltök netről, mert annyira aranyos vagyok, ahelyett hogy, magamnak töltenék sorozatot mondjuk vagy játszanék, vagy mutatnék valamit. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 12:38:46
  • Harlekin
    #45009
    na ez a baj 10-20 hsz kell,hogy 1 alap játék mechanikai dolgot megérts vagy esetleg más is megértse!!!Aahelyett hogy KIPRÓBÁLNÁTOK!!!!És most leszarom a spúrságból nem veszek livet meg psn marhaságot!!!!És ez ugyan így igaz minden másra is!!Itt megy az értetlenkedés és mástól várjátok a magyarázatot akkor amikor marhaságokat írtok csak azért mert NEM nézitek meg alaposan a dolgokat!És természetesen ha megvan a magyarázat azt nem fogadjátok el,mert ti nem ezt tapasztaltátok!stb stb stb

    Plusz ami a legjobban bosszant hogy itt baszom ezzel az időm ahelyett hogy játszanék!
    De nem bírom megállni szó nélkül az értelmetlenséget....
  • darkSectorxxx #45008
    Ja szerintemis ennyi lenne, meg még azokat akarom megleni amikor futok és random kiirja hogy nyomj háromszöget, vagy négyzet, vagy kör, vagy x-et, mert eddig mindig lekéstem róla. :D
    El sme tudtam olvasni, ha meg visszább megyek akkor sem jött vissza a kis felirat, nem jöttem rá mitől függ vagy lehet ezek a civil challange-ek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 12:28:56
  • darkSectorxxx #45007
    Na ez a fix 30 már eléggé wattafukk ahoz képest hogy beta meg open. Ubi lehet télelg tanult ac-ből.
  • Harlekin
    #45006
    Még nem öltem civilt de szerintem semmi nincs ha megölöd sima töltelék tereptárgyak max néha segíthetsz nekik 1 doboz konzerv vagy bár mi másban xp és valami szar cucc fejében...ennyi...
  • darkSectorxxx #45005
    Ja értem így már, szóval a heli közös.
  • darkSectorxxx #45004
    "Dark zoneba alap esetben mindenki barát a másiknak.Viszont ha belelősz vagy megölsz 1 playert akkor rough leszel és mindenki azaz minden player megölhet büntetlenül és kirabolhat...Minél több embert ölsz annál többet érsz,ha lelőnek.És pont ezért senki nincs biztonságba még akkor se ha mindenki fehér azaz nem rough,mert így is célpont vagy a cuccod miatt és ha meghalsz mind 1 hogy miként rough vagy sima ként xp-t pénzt és cuccot buksz.Tegnap átléptem 12 be és 3x estem vissz 11 be majd megint 12 be tehát simán lehet visszafelé zuhanni...
    Kurvára ki van találva nagyon masszív csapat munka lesz a multi rész...
    "

    Ja ezt a részét hallottam már, ez jópofa mármint a wanted dolog.

    Én nem vagyok genyó de nekem sokszor eszembe jutott mivan ha "véletlen" civileket megölök. :D
    Mondjuk nem próbáltam még ki. Csak egy kis kutyus halt meg "véletlen" mikor lövöldöztem összevissza. Nem tudtam hogy állatok is lesznek benne.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 12:22:10
  • TDC Geronimo
    #45003
    We've dug deep into both PS4 and Xbox One betas, and ultimately the answer to this lies in the game's performance, rather than visuals. Both are capped at 30fps, and each holds strong at this number around Manhattan's most hotly-contested zones. Main story missions run without a hitch on PS4, while "go to X and defeat Y" style side-missions run equally well - on Sony's machine we encounter no spikes in the target 33.3ms render time needed to hit this frame-rate.

    Xbox One is almost as solid too, with just minor issues. You get a near-locked 30fps, but in blowing the front doors during the Madison Field Hospital main mission, it shows a 28fps lurch downward not seen on the rival console. An adaptive v-sync is revealed at this point, and with screen-tear kicking in for a block of frames on our graph. But this is a one-off, and in scouring The Division for any other hits to performance on this machine, all side-missions come out at a flawless 30fps, and it's only a later shootout in a diner that flags a second instance of a performance drop.
    Across the run of play, it's unlikely that any console owner will be unhappy with The Division's performance level - it's remarkably tight on both systems for most of the duration, but the PS4's absolute consistency in all cases is creditable.

    However, with a 30fps cap in place, any true frame-rate margin between these machines is shrouded in mystery, with only hints of the divide flaring up. Otherwise the two are identical in the other key technical facets; PS4 and Xbox One push a full native 1920x1080 resolution, backed by a perceptible match for the SMAA x1 technique used on PC.



    Massive
  • Harlekin
    #45002
    Persze ez lenne a legjobb ha senki nem jönne de tegnap kb 20 kimentésnél voltam ott és soha nem volt olyan hogy ne jött volna valaki rajtunk kívül.Vannak elegen a környéken,hogy oda jöjjenek vagy azért mert gecik akarnak lenni vagy mert nekik is szükségük van a kimentésre.És nem úgy van,hogy nyakra faszra lehet hívni a helit így mindenki megpróbálja kihasználni az éppen aktuális kimentést...
  • Harlekin
    #45001
    Dark zoneba alap esetben mindenki barát a másiknak.Viszont ha belelősz vagy megölsz 1 playert akkor rough leszel és mindenki azaz minden player megölhet büntetlenül és kirabolhat...Minél több embert ölsz annál többet érsz,ha lelőnek.És pont ezért senki nincs biztonságba még akkor se ha mindenki fehér azaz nem rough,mert így is célpont vagy a cuccod miatt és ha meghalsz mind 1 hogy miként rough vagy sima ként xp-t pénzt és cuccot buksz.Tegnap átléptem 12 be és 3x estem vissz 11 be majd megint 12 be tehát simán lehet visszafelé zuhanni...
    Kurvára ki van találva nagyon masszív csapat munka lesz a multi rész...

    Jah és számtalanszor van az,hogy üldözzünk rough playert és elég 1 véletlen rosz lövés és Te is rough leszel és ott leszel a nem roughok között érthetően ,mert addig te is üldöztél csak meglőttél olyat akit nem kell.Itt aztán ha szerencséd van és benyomod a megadod emotot akkor talán nem lőnek rád és le tellik az a pár másodperc vagy szitává lőnek....
    Ja és ha többen vagytok bent akkor mind 1 hogy ki rosszalkodik mindenki üldözött lesz!!!!
  • darkSectorxxx #45000
    Jó csak akkor nem tudsz találkozni mindenkivel egy területen azt hittem valami trükk van benne.
    Persze ez is eszembe jutott, csak biztosabb ha rákérdezek inkább.
    Tudod ha magamtól találom ki akkor abból van a baj. :D
  • darkSectorxxx #44999
    Ok csak azt hittem a visszaszámláláskor gép jön , mert ha nem ér rá annyi player akkor? :D
    Nem azt gondoltam hogy a gépnek kell a cuccom, hogy utána inteligensen fejleszti magát, csak annyi hogy tölünk elvegye, megakadályozzon.

    Akkor ezekszerint lehet olyan szitu is, hogy elindul a visszaszámlálás és csak nyugi lesz. :)
  • TDC Geronimo
    #44998
  • Harlekin
    #44997
    Tudod létezik több szerver és tudod az ajtón bemenve majd berak valamelyik szerverre nem 1 területen lesz 1000 ember nem is értem a feltételezést!?Bár nálad ez cseppet se meglepő!
  • Harlekin
    #44996
    Szokás szerint nem jól gondolod!!!!!!Hogy lehet a 6-7 embert nyüzsögnit félre érteni gépnek????vagy miként lehet normális vagy nem normális a gép a gép az gép...Playerek jönnek lopni a gép nem lop max megöl neki mi szüksége a te cuccodra?????Értelem szerűen gép is van a környéken de azoktól nincs mit nagyon parázni itt a playerek a nagyobb gond mint minden multiba a gép az töltelék hol gyengébb hol erősebb...de semmi estre se normális vagy nemnormális...Próbálkozz meg kicsit is gondolkodni és értelmezni ne keljen már 1 posztot óvodai szinten magyarázni neked!!!!
  • darkSectorxxx #44995
    Ja vágesz.
    Így oks mert különben durva lenne. :D

    ja és feltételezem a coop bandák egy az egyben átmehetnek a kapun.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 11:56:21
  • Tatyla
    #44994
    Egy dark zone terület többszörösen lesz instancolva mint pl.guild wars 1
  • darkSectorxxx #44993
    Huh.
    Még valamin filóztam, bár részletkérdés.

    Ha jól értem a játék működését, akkor nem tudom hogy lesz a pvp, de ha azt nézem bemennek sokan játszani, akár a végleges játékba és csak menjen be 1000 ember a Dark Zone-ba, oké hogy több szekciója is van, de ha ezt így nézem akkor nagy területre lesz szükség hogy ezt a töbeget elhelyezze a rendszer nem? vagy valami trükk van a dologban?
    Mert kint single/copp-nál adott a társaság.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 11:43:56
  • darkSectorxxx #44992
    Jaja, nem rossz megoldás, maga a single/coop/multi elválasztása is jópofa megoldás.
    Mármint hogy töltés nincs azt mintha bemennél egy arénába ott találkozhattok azt ha kimész megy a single/coop. :)

    Jópofa, de gondolom amikor a helit várod azok már nem playerek nem hanem gépi karakterek nem? Vagy visszafelé is vannak csapatok akik erre mennek rá hogy mások kimentési pontján farmolnak? :D
  • Harlekin
    #44991
    Jó cuccok eddig dark zoneba estek,de onnan nem olyan egyszerű kihozni!Rengeteg jó cuccot buktam már sajna!
    1. lépés megölni 1 szinted feletti mobot és felvenni ha jó a cucc.
    2. lépés keresni 1 kimentési pontot és ott hívni 1 helit!!!
    3. Túlélni a 1.30 percet mire érkezik a heli mivel ahogy hívód mindenki értesül és vagy jön a sajátját kimenteni vagy jön téged lelőni és ellopni.
    4.És ha még ez mindig nem elég és mindenki normális akkor se biztos,hogy kimegy a csomagod hiszen 4 ember cucca tud egyszerre kimenni és általában 6-7 ember szokott nyüzsögni a kimentési pont környékén és ha későn ugrasz a kötélhez már nincs hely és ott állsz virító fertőző csomaggal a hátadon és minimum van ott 4 ember aki kiküldte a csomagot és nincs veszíteni valója így számukra tökéletes célpont vagy...
  • Harlekin
    #44990
    Nem a világgal baszódott el csak léteznek hülyék és egyre több van belőlük...Én örülök ennek most hápogják ki magukat azt mehetnek a picsába legalább a véglegesbe már nem trolkodnak annyit...
    Ezért volt jó a titan fall is meg se jelent de a sok hülye már skipelte is hála istennek amikor jött a game már nem kellett velük foglalkozni...
    Mit érdekel ki veszi meg???Fikázza nyugodtan Én ott vagyok benne Én látom tapasztalom,hogy amit próbál állítani az nem igaz így csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt..

    Próbáltad azt,hogy a gipszkarton fal sarkot lövöd ????
    Próbáld ki ilyet még nem láttam!!!!Átlukad random és át is látsz rajta!!!
  • darkSectorxxx #44989
    Ja ez oks ahogy néztem a legtöbb fegyverhez elég a lv 5.
    Ilyen maszkokat még nem nézegettem egyből fegyverekért menetm miután kilövöldöztem magam az utcán. :)

    Ez a Dark Zone meg érdekes, hogy ott találkoznak a játékosok a kinti világban meg single player, meg küldetések, ez mondjuk baró megoldás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 10:38:51
  • Harlekin
    #44988
    Level 8 vagyok kint!!Dark zoneba 12!!!
    De mivel ha kicsit is figyeltél volna akkor láthattad volna azt,hogy a területek szintekhez és maszkhoz vannak kötve.Jó nyilván ehhez figyelni kellett volna meg játszani!!!!
    Dark zoneba most jelenleg 1-7 ig mehetsz ezek vannak meg 8-8 azaz csak 8-as ként!!!!
    Biztosra veszem hogy ez úgy lesz megoldva,hogy kint nem tudsz majd egyből mindenhova menni csak ha haladsz a küldetésekkel és megkapod a fertőzöttségi szinthez való maszkot...
  • Samurai84
    #44987
    Saját vélemény a Division-ről: a látvány szerintem büntet, nagyon komoly, a hóesés / hóvihar kegyetlen, New York szinte fotorealisztikus egy két helyen. Évekkel ezelőtt ezekről csak álmodoztunk, hogy lesz ilyen ingame, erre tessék itt van és most senkinek sem jó...
    Azonban maga a játék része az unalmas, tényleg sok a párhuzam a Destiny és e közt. Leszögezem, coop-ban nem próbáltam, pedig erre erősen épít a játék. Aki szereti az ilyen lootolós mókákat és vele a coop dolgot, az jól szórakozhat majd, ha lesz elég küldi, de nekem kimarad. Multinak én szerintem majd egy R6-ra ruházok be, és várjuk a DS3-at természetesen :)
  • Totti5
    #44986
    "Division kifejezetten csúnya" "Sem a külön tereptárgyak, sem egyben a nem néz ki jól. A karakterek kifejezetten borzalmasak"

    Valami ku. mód elbaszódott a világban:(
  • darkSectorxxx #44985
    Jaja azokat is nézegettem kicsit, de elvileg az lehetséges hogy elérjem az 5-ös szintet a sok gépfegyóért nem?
    (lv5)
  • Totti5
    #44984
    Mivel az nem lehetséges a bétában. Mint ahogy a képességek, perkek sem, így a fejlődés kezdetleges és a felszerelés is.
  • darkSectorxxx #44983
    Hát én jártam már tiltott területen kb mint a BF-ben tiszta piros lesz minden és monnya hogy térjek vissza a beta területre, ebből gyanítom gogy nem oldható ki, de hogy ezt a story tudja-e nyitni azt nem tudom, de gyanakszom rá hogy bármennyi küldetést megcsinálnék nem nyitná ki.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 09:32:29
  • darkSectorxxx #44982
    Figy max csinálj egy új profilt a beta-nak 1 sec.
    Azt utána max törlöd a rákba. :)

    Ha meg szarakodik az ip egyezéssel akkor elugrasz a legközelebbi benzinkúthoz, és gyors aktiválod az ingyen wifi-vel. :)
  • Seth
    #44981
    A betaban bejarhato minden terulet ?
  • n000rbi
    #44980
    Köszi, de tegnap Dark adott egyet, amit be is váltottam, de eddig semmit nem küldtek. Újat meg már nem enged redeem-elni.
  • Tatyla
    #44979
    Tegnapi kis The Division bohóckodás után elmondhatom hogy tetszik a játék de sajnos ennek se jósolok nagy jövőt, nem hiszem hogy a story line túl hosszú lesz majd, és ugyan arra a sorsra jut mint a Destiny, főleg ha majd egyben kiadnak hozzá valami dlc-t ami nélkül majd az alap játék játszhatatlan lesz. Pvp az így ebben a formában kevés, lehet ökörködni így csapatban ha dark zone-ban bele kötünk mindenkibe de ez is egy idő után unalmas lesz, ami a játék mellett szól az a magyar nyelv ha lesz benne, de ez még mindig csak egy poszt-apokaliptikus watchdogs
  • darkSectorxxx #44978
    Division tesztféleség.
    (technikai részét ne nézze senki, pc-n fut)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 08:06:20
  • darkSectorxxx #44977
    Kicsit garázdálkodtam a ps4-be is, azt néztem hogy kilőhetőek az üvegek a kocsin, de csak oldalról. :D
    Így már azér más, mert én emlékeztem régen egy trailer-re, ahol egy kocsi mögé megy a faszi, szanaszét lövik és az üveg is kitörik az autón, akkor erre emlékeztem.

    Valamint én egy pontba beálltam x1-en és ps-en hát váltogattam köztük nem látok semmi eltérést. Vagy ha van akkor apróságok vagy olyan dolgok amik nem (könnyen) észrevehetőek.
    Ez inkább érdekesség.
    Beringatni a kocsikat még nem sikerült. :)

    PC-n annyira nem fut nekem. De azt hittem ez a villódzás az árnyékoknál meg a fel-fel ugró objektumok a vga-m baja, de nem mert ahogy látom konzolon is ilyen, ez gondolom uppolva lesz.
    Árnyék meg feltételezem olyan mint pl a BC2-nél hogy az engine sajátossága.
    Néh zavaró tud lenni, de amúgy nem vészes.

    Mindez technikai szempontból nézve.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 06:59:29
  • TDC Geronimo
    #44976
    dark hszeit akkor pótold division témával kapcsolatban
  • Moby
    #44975
    Rég jártam itt. Van egy fölös kódom. Köll? Most toltam egy órácsák maszterrészen. Gecijóak.