121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #45054
    Tényleg, mert csak olyan játékok vannak, ahol egymást kell lövöldözni :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezt csak spoilerban merem, de elárulom neked, hogy léteznek COOP játékok, vagy olyan multi játékok ahol nem egymást kell lelőni, jéé Attól még hogy multi van, még létezik single játék dögivel, a kettő miért is zárja ki egymást? ... Magaddal baszol ki, ha azt hiszed, csak agyatlan hülyék vannak multiban, mert sok normális ember is van, mint amilyennek te hiszed magad....
  • Kandurex
    #45053
    így van,

    de kinek is veszi el az idejét? kinek költsége ez? miért NAGY probléma ez?

    talán nem arról van szó, hogy még kevesebb, még igénytelenebb munkáért még több pénzt vasaljanak be? azt hiszed, hogy ez a játékosokért van? azt hiszed, hogy nincs rá igény?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.02.01. 11:39:58
  • kutyakiki81
    #45052
    Idevágó hír
  • Tatyla
    #45051
    Igazad volt én tévedtem tényleg csak négy hely van akasztani, tegnap délelőtt ki is merült nálam ez a béta és osztom Gero véleményét hogy a dark zone ebben a formátumban édes kevés ha nem szórják tele mobokkal meg questekkel akkor halott egy hónapon belül a játék, de igaz addigra jön az UC4 meg a DS3
  • Kandurex
    #45050
    csak multi.....
  • Ulthane
    #45049
    2016-ot írunk és sokan még mindig multi multi...

    Épp elég hülyéve tlaálkozom a munkám során élőben, este, amikor hazamegyek, arra vágyom, hogy benyomjam a konzolt, és magamban elnyomogassak valami kampánymódot. Nem ismeretlen faszparasztokkal puffogtassak, vagy bejöjjön az én játékomba valami gyökérfajzat, és elbassza a szórakozásom!

    Én vígan elvagyok multi nélkül, felőlem akár be is tilthatnák. A legtöbbje agyatlan, értelmetlen puffogtatás, ugyanazon a pályán, unalomig, hányásig.

    Nem azért nem fizettem elő most januárban PS Plusra, mert nincs rá pénzem, hanem azért, mert minek? Ratyadék szar ócska indie játékokkal szúrják ki a szemem, nagy kegyesen? A kritikán aluli hálózati minőségért, amit produlál a Sony? Hagyjuk már!

  • Ulthane
    #45048
    Kurva jól néz ki. Ez van a nappalidban? Ugyanilyen színű a fal nálam. :)

    Én nem szeretem a Batmant, de ezek a képek állat jól néznek ki!
  • Kandurex
    #45047
    éééééérdekes!

    ennyike? vagy van valami ingame róla?
  • TomStorm
    #45046
    Nyáron Conan! Zene videoból ugye ismerős?


    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2016.01.31. 21:51:49
  • TomStorm
    #45045
    Új alapgép vásárlásnál milyen model számot kell figyelembe venni?
  • TDC Geronimo
    #45044
    Remélem DZvel kezdenek valamit, mert alig van ellenfél. Sokkal több npc kellene, "boss" npck, eventek, bountyk, napi questek stb. Elvileg 30as szinten az egész DZ újrapopuláródik 30as npckkel meg mintha azt hallottam volna lesznek questek is. Hát reméljük, mert ez így nagyon kevés.
  • Kandurex
    #45043
    Fasza.
  • darkSectorxxx #45042
  • partizan182
    #45041
    Fasza. Kerettel en nem szaroztam meg tobb is van mint amennyi kifer, neha cserelgetjuk oket. Majd festés után talán.
  • Totti5
    #45040
    Ez van a nappaliba ( képeket megrendeltem ), s bekereteztettem.

  • darkSectorxxx #45039
    Nem gyenge, hidd el én magamnak szerkesztenék, de kinyomtatni egy vagyon!

    Ez meg ~2k :)
    Vagy van valami olcsó megoldás? Még azt sem tudom mire feszíteném ki.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.31. 08:58:28
  • partizan182
    #45038
    Nekem ezekkel van kiplakátolva a házam:

    http://minimalvideogame.tumblr.com

    Szvsz sokkal menőbb mint promóképekkel teletolni a falat, nem vagyok én hirdetőoszlop...
  • darkSectorxxx #45037
    Tudom már honnan volt ismerős az U4 videóból a néger kiscsaj....
    007? :) Film? :)
  • darkSectorxxx #45036
    Hát elég faszán néz ki, eddig 2:1 Batman-re. :)

    Van amúgy még pár másik, de ez a 2 fasza szerintem: Többi

    5,5 font darabja, szerintem nem vlszes egy ekkora képért. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.31. 01:15:02
  • Tikal #45035
    batman, mi más
  • darkSectorxxx #45034
    Segítsetek már ti melyiket tennétek ki a szobámba?
    Nem tudok dönteni!!!!!


  • darkSectorxxx #45033
    8:45 énis ezt megmondtam. :D

  • Harlekin
    #45032
    Az hogy oda mennek még nem biztos,hogy fel is akasztották...eleve négy hely van a kötélen 4 karabíner van négy csomag is látszik amikor ott megy a tülekedés biztos hogy hatan akaszák???Itt boxon 4 ember tud egy helin kiküldeni cuccot jelen állás szerint és ez is lenne a normális hiszen 4 en lehetnek egy csapatba ezért ha bénák vagytok akkor mások akaszák és nem ti...Értelme ennek van hogy négyen akasszák,mert akkor mi értelme a vadászatnak a lopásnak ha mindenki aki egy zónába van és 1 heli hívásra kiküldheti a cuccot!
  • Tatyla
    #45031
    Nem tudom hogy van boxon de ma is ráakasztottuk a cuccot vagy hatan biztosan
  • darkSectorxxx #45030
    Pár apróság:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 18:15:12
  • darkSectorxxx #45029
    Ja a lényeg hogy fusson. :D
  • darkSectorxxx #45028
    :S
  • n000rbi
    #45027
    Nem az, korábban feliratkoztam a várólistára és ezért adtak most kódot. Nem értem a tőled kapott kódért hogyhogy nem jött semmi. Mindegy, szedem, próbálom.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.30. 18:02:34
  • Kandurex
    #45026
    Szarul megy az adblockod.
  • darkSectorxxx #45025
    Ha már életképek, mind a 3 verza nagyon jó lett. PC-n a türöződés meg árnyékok látszanak amikkel feldobják az öszképet, de azt hittem durvább eltérések lesznek. (most a szopásos felbontás meg fps meg élsimit kivéve az alap ilyenkor)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 17:42:42
  • Harlekin
    #45024
    Igen 4 et,de hiába Te hívod és négyen vagytok ha valaki más is felakaszt akkor közületek valaki nem tudja kiküldeni...Nálunk így volt nem is egyszer....Négyen mentünk közben jöttek mások és,ha előbb kezdték akasztani akkor nem engedte valakinek felakasztani közülünk....
  • darkSectorxxx #45023
    De baszottul utálom az sg-t nem jelennek meg a képek, csak akkor ha spoilerbe vannak, :D
  • darkSectorxxx #45022
    Akkor melyik sikerült amit adtam? :)
    Hálisten végre megy nekedis na usgyi játszani. :)
  • TDC Geronimo
    #45021
    Szerintem bugos volt az instánk vagy nem tudom, mert játékos se volt és a DZ ládákat se lehetett nyitni :(
  • n000rbi
    #45020
    Kaptam

    ... baszik elkezdeni a letöltést, downloadra nyomok és semmi nem történik
    Kizárólag a webes felületen, a download to your ps4-gyel kezdte el.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.30. 16:31:00
  • AntiHero
    #45019
    Division életképek.(Dark Zone)

    Amúgy baromira tetszik, mi 4en voltunk eddig minden cuccot elvitt a heli mindenkinek. A láda már dugig volt. :D
    Viszont Dark Zone-ba vannak helyszínek ahol alig léptünk be le is daráltak az NPC-k! (képen a tüzes kocsinál meg a lángszórós csóka)







  • Harlekin
    #45018
    Nem tudom hogy ez hogy lehetett ,mert most pont ez miatt kapcsoltam ki a picsába mert felbaszott.4 en voltunk hívtuk a helit megjött odamentünk 3an közülünk fel tudták rakni a csomagot meg még valaki és ÉN nem hiába nyomtam az xet semmi majd jött 1 gránát és fekvés majd lopták is a cuccomat...
  • TDC Geronimo
    #45017
    We are continuing to experience very high demand for The Division closed beta and we would like to thank you all for your enthusiasm.
    We are now beginning to grant access to all remaining players who have redeemed a guaranteed access pre-order code on the Beta registration website.
    We’re also doing our best to grant access to players on the waitlist. Please check back later during the weekend for an update on this.

    Nézzél rá az uplay accodnál az acc management részre. Ott van beta részleg, ha mailt nem is küldtek ott megjelenik a kód egyből.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.30. 15:24:28
  • Tatyla
    #45016
    Ez szerintem nem így van hogy csak négy ember cuccát viszi ki a kopter mert egy másik csapat hívott helit mi voltunk négyen mindenki feltette a cuccát ők meg hárman voltak és ők is feltették direkt figyeltem már csak azért is nehogy betámadjanak
  • darkSectorxxx #45015
    - előfizu igen nem akkora dollármilliók, mert 1x kifizeted mondjuk egy évre, napira lebontva vagy havira nem vészes ja...ingyen kis arcade játékok ja. (bár akkor inkább live mert ott faszább játékokat csúsztathatnék be)
    Csak mindig eszembe jut hogy ezen legalább 2 pre-order játékot vehetnék, nekem be kell osztanom sajna a fizut, néha megengedek magamnak kis kényeztetést, vagy ajándékozást, de a előfizu az mindig az a necces nekem hogy egyben látom az összeget mikor elköltöm.
    - hát azért ez nem így műkszik mindenkinél, mikor adott időben vagy otthon, vagy ráér valaki vagy nem.
    Ha nekem csettintenek fel kell állnom a gép elől, jön haver, stb, megunom akkor haveroknak mondani, hogy bocs most elhúzok zenét hallgatni, legközelebb nem kéne mennem sehova ezt elhiheted. :)
    - macskaköröm ...
    - persze én általánosítotttam, lehet itt menne jól mert ez nem fps, de kár hogy nem kizárólag csak ezen múlik a dolog.

    Amúgy elismerem hogy akár egy jó coop az a single-t simán veri élvezetben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.30. 12:58:04